Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Може, Ви мали на увазі 2023, а не 2022 рік?

У 2022 році доступ до цього ресурсу в мене з"явився лише 27 вересня під ніком протон:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5032058

Я не так довго під ним дописувала, хоча дійсно робила доповіді за наклепи чи булінг.

Але не думаю, що настільки, щоб увійти у топ-три за цілий рік.

У 2023 я дійсно ОДНОГО РАЗУ натиснула дуже багато доповідей (і не приховувала цього), за що мене забанили по новоствореному пункту правил постфактум (якого раніше не було).

Але звідки тоді Йож в курсі про це, адже вона тоді не була ні адміном, ні модератором?

Щодо висунення моєї особи на модератора, поржала. Це щодо інсинуацій, хто за ким насправді бігає  :facepalm1:.

З деяких пір я вважаю цей ресурс антиукраїнським і не те що модерувати, а навіть і літеру тут написати вважаю нижче свого достоїнства.

Бо я себе не на помийці знайшла і тим більше що у мене є свій власний ресурс.

А те, що Упячка Єрмачка практично перетворилась не тільки в антиукраїнське, а в антилюдське болото, свідчить наявність дегенеративного і перманентного булінгу і повна відсутність дій на це модераторів. Не розумію, чому декілька притомних дописувачів engage this filthy scum ;o.

ПС. Щоб два рази не вставати, Хорват якраз і користується повагою інших,  а не драний місогініст-збоченець, який пропагандував фізичне насильство по відношенню до жінок і похвалявся, як пхав свїх 0.99 в кацапських хвойд за півкружки горілки  :bueee:

І у цьому "краще з кацапською п"яною хвойдою,  ніж з Дунею Кулаковою" -  вся квітесенція "патріотизму" переважної більшості учасників цього болота.

Яке, я сподіваюсь, скоро буде прикрите за систематичну антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду (одна брехня про "лєндліз нєвигадєн" чого варта :X ).
ти тупа, чи у тебе амнезія? Там мова йде про твій нік ІНАННА. Якби у тебе не було їх як у сучкиблох, то ти б зараз дурочку не корчила, а згадала і уважно перед тим прочитала, що там мова йде не про твоїй протони-іваниГе, а саме про Інанну, яка у тебе була в 2022 році.

Вважаєш антиукраїнським, то чого ти сюди лізеш? забудь сюди дорогу.
   
Взагалі якщо від ФУП то варто зробити 3 тури  виборів - чому: менше маніпулятивного, а якщо власник ресурсу вирішить сам то він сам все зробить але зменшить вплив штабних.

Список вийшов такий:

Болукан
Слав
Амід
Врода
ГайдиДоБайди 
pelfor
ElGuider
Geo/Гео
ЮАР
Циник/cynic
Uki + Uki_
VIA/Вія
Сергій Дацюк
Радник
Молли
AW
Магістр
кноп
африканский_йож
JudgeDredd
Cubs
Шарик72
Miki Mastiffo
Bund
ded_vova
Молли
nativi
Хома
den
Rambler
serginio
old-wood
Ali(UA)
Мазепа, Київ
Serg A
MG42


Останнє редагування: 28 грудня 2023 00:12:43 від pelfor
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

При умові, що Дредд учасник форуму.
Як написано в старттопіку.
Але схоже Дредд таки учасник форуму :)
Дивні якісь вибори кота в мішку. "Бо була класна модерація". Охреніти, коли це вона тут була класною????
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Взагалі якщо від ФУП то варто зробити 3 тури  виборів - чому: менше маніпулятивного, а якщо власник ресурсу вирішить сам то він сам все зробить але зменшить вплив штабних.

Список вийшов такий:

Болукан
Слав
Амід
Врода
ГайдиДоБайди 
pelfor
ElGuider
Geo/Гео
ЮАР
Циник/cynic
Uki + Uki_
VIA/Вія
Сергій Дацюк
Радник
Молли
AW
Магістр
кноп
африканский_йож
JudgeDredd
Cubs
Шарик72
Miki Mastiffo
Bund
ded_vova
Молли
nativi
Хома
den
Rambler
serginio


мене допишіть
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Сильно ірпінці і бучанці допомогли вистояти Ірпіню і Бучі?

А якби не слухали обдристовича, а слухали ЗСУ і евакуювалися, то багатьох жертв можна було б уникнути.
   
Коли ти встигла порахувати?
Київ вистояв завдяки ЗСУ і боям передмістях.

Так. Якщоб не подоспелі ЗСУ - то тероборону перемололи б.
   
мене допишіть

дописав
   
йой скільки гавніща поплило у хату!....

підтвердилося , що власне було відомо усім - кнопка використовувалася для зведення персональних рахунків і правила форуму не іпли модерів ніколи! :)
погоджуся до останньої крапки.
   
Точно. Всі півтора мільйона киян що залишалися в Києві і завдяки кому Київ вистояв: зрадники, колаборанти і ніщеброди… Пане корону поправте. Добре що виїхали. Від таких переляканих користі було б небагато.

Пані, може не варто перегибати? де він написав те, що ви йому приписуєте?
І стосовно переляканих теж не варто, бо вже два роки пройшло і багато чого відкрилось, про що в перші дні тільки пошепки один одному передавали, і за що на ФУПі взагалі банили
   
ти тупа, чи у тебе амнезія? Там мова йде про твій нік ІНАННА. Якби у тебе не було їх як у сучкиблох, то ти б зараз дурочку не корчила, а згадала і уважно перед тим прочитала, що там мова йде не про твоїй протони-іваниГе, а саме про Інанну, яка у тебе була в 2022 році.

I don't acknowledge degenerates and filth, але просто нагадаю всім зацікавленим, що нік Інанна останній раз був залогіненим у 2021 році і не міг подавати ніяких доповідей у 2022 році.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=5026208

Ім'я користувача:Inanna
Дата реєстрації:20 серпня 2017
19:40:46
Повідомлень:20 529 (~9 в день)
Вік:не зазначений
Група:Користувача забанено
Час:28 грудня 2023 00:11:14
Мова:Ukrainian
Остання активність:20 червня 2021 05:53:09

Цитувати
Вважаєш антиукраїнським, то чого ти сюди лізеш? забудь сюди дорогу.

А я тут давно і не пишу, бо не потребую. Якби не брехали про мене і не згадували, то я б і сьогодні не зайшла. З деяких пір я цю помийку навіть стала менше читати, і буду намагатися не читати взагалі.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Дивні якісь вибори кота в мішку. "Бо була класна модерація". Охреніти, коли це вона тут була класною????

Я теж не зрозумів....

Може коли добавили попередження "перше/друге/третє/ніколи"?

5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 10-30-60-90 (365-9999 або "ніколи").
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Коли ти встигла порахувати?
Київ вистояв завдяки ЗСУ і боям передмістях.
Це офіційні цифри (Київ і околиці) А в передмістях хто воював? Не кияни? А ще солдат треба було кормити. Це теж робили кияни. А ще треба було розгрібати завали і пожежі, а потім хоронити мертвих із київських околиць. А ще треба було координувати гуманітарку і організовувати евакуацію. б***ь. Перший раз почула що то все робили ті хто чекав на прихід русні.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

чи ви на пару з бандерівцем бухаєте?
Я не бухаю взагалі єсі шо. Бокал пива максимум. Пруф давай за доповіді.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Так. Якщоб не подоспелі ЗСУ - то тероборону перемололи б.

Так я прекрасно це знаю. Бо 2, чи 3 березня нічого ще не було ясно, була купа френдлі фаєру між ТРО, поліцією і військовими. Я був постійно на контакті зі своїм бувшим підрозділом.
   
Тестове голосування щодо вибору "народного модератора" :bomb:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138041.0
   
Serg A (aka MG42),
я ніколи на ФУПі не виставляв себе героєм, хоча  і в "списках" також був -на відміну від тебе озвучувати мотивацію внесення мого призвища не буду. Повторюю ще раз, ти не маєш жодного права звинувачувати будь кого скопом як ждунів-тих, хто залишився тоді в столиці.
   
френдлі фаєру між ТРО, поліцією і військовими

Так, знаю. Я 7 березня сдриснула, спочатку просто внікуда.

Жах.
   
I don't acknowledge degenerates and filth, але просто нагадаю всім зацікавленим, що нік Інанна останній раз був залогіненим у 2021 році і не міг подавати ніяких доповідей у 2022 році.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=5026208

Ім'я користувача:Inanna
Дата реєстрації:20 серпня 2017
19:40:46
Повідомлень:20 529 (~9 в день)
Вік:не зазначений
Група:Користувача забанено
Час:28 грудня 2023 00:11:14
Мова:Ukrainian
Остання активність:20 червня 2021 05:53:09
А я тут давно і не пишу, бо не потребую. Якби не брехали про мене і не згадували, то я б і сьогодні не зайшла. З деяких пір я цю помийку навіть стала менше читати, і буду намагатися не читати взагалі.
не тупи. там назвали Інанну, а не протона і не іванаГе.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Пані, може не варто перегибати? де він написав те, що ви йому приписуєте?
І стосовно переляканих теж не варто, бо вже два роки пройшло і багато чого відкрилось, про що в перші дні тільки пошепки один одному передавали, і за що на ФУПі взагалі банили

Тут


Київ опустів.
Залишилися, лише ті, хто був не проти бути в окупації і ті, хто не мав можливості.


Я не осуджую людей, які поїхали, але осуджувати тих хто залишився то вже поза межами мого розуміння.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

ну хрестись тоді, чо
Хрещусь зіркою Давида
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Це офіційні цифри (Київ і околиці) А в передмістях хто воював? Не кияни? А ще солдат треба було кормити. Це теж робили кияни. А ще треба було розгрібати завали і пожежі, а потім хоронити мертвих із київських околиць. А ще треба було координувати гуманітарку і організовувати евакуацію. б***ь. Перший раз почула що то все робили ті хто чекав на прихід русні.

Ще раз. я тут був з 2-3 березня. Не треба мені малювати ці героічні картини. я все бачив на власні очі.
Я маю пред'яву конкретно до цього персонажа Лазер. Бо пам'ятаю, що дописи його завжди були ватні, або напівватні. І не лише я.
ти чого влізла?
   
Тестове голосування щодо вибору "народного модератора" :bomb:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138041.0
скільки варіантів за раз можна вибрати?
   
скільки варіантів за раз можна вибрати?

Один  :weep:
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Сильно ірпінці і бучанці допомогли вистояти Ірпіню і Бучі?

А якби не слухали обдристовича, а слухали ЗСУ і евакуювалися, то багатьох жертв можна було б уникнути.
А хто евакуйовував ірпінців і бучанців? Чи потрібно було їх там залишити?
   
Один  :weep:
та фуууу. Ти чіво? у тебе буде модер із 15%. Це херня якась.

Краще зроби три варіанти, а потім із найбільших шести вибереш трьох у другому турі і буде тобі колективний модер на всі три зміни.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Один  :weep:

Один модератор з такою розбещеною шоблою юзерів не справицця  :laugh:
   
не бригада ?З 32 кандидатів -24 з однієї тусовки :D
   
Може, Ви мали на увазі 2023, а не 2022 рік?

У 2022 році доступ до цього ресурсу в мене з"явився лише 27 вересня під ніком протон:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5032058

Я не так довго під ним дописувала, хоча дійсно робила доповіді за наклепи чи булінг.

Але не думаю, що настільки, щоб увійти у топ-три за цілий рік.

У 2023 я дійсно ОДНОГО РАЗУ натиснула дуже багато доповідей (і не приховувала цього), за що мене забанили по новоствореному пункту правил постфактум (якого раніше не було).

Але звідки тоді Йож в курсі про це, адже вона тоді не була ні адміном, ні модератором?

Щодо висунення моєї особи на модератора, поржала. Це щодо інсинуацій, хто за ким насправді бігає  :facepalm1:.

З деяких пір я вважаю цей ресурс антиукраїнським і не те що модерувати, а навіть і літеру тут написати вважаю нижче свого достоїнства.

Бо я себе не на помийці знайшла і тим більше що у мене є свій власний ресурс.

А те, що Упячка Єрмачка практично перетворилась не тільки в антиукраїнське, а в антилюдське болото, свідчить наявність дегенеративного і перманентного булінгу і повна відсутність дій на це модераторів. Не розумію, чому декілька притомних дописувачів engage this filthy scum ;o.

ПС. Щоб два рази не вставати, Хорват якраз і користується повагою інших,  а не драний місогініст-збоченець, який пропагандував фізичне насильство по відношенню до жінок і похвалявся, як пхав свїх 0.99 в кацапських хвойд за півкружки горілки  :bueee:

І у цьому "краще з кацапською п"яною хвойдою,  ніж з Дунею Кулаковою" -  вся квітесенція "патріотизму" переважної більшості учасників цього болота.

Яке, я сподіваюсь, скоро буде прикрите за систематичну антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду (одна брехня про "лєндліз нєвигадєн" чого варта :X ).

1. пішла нахуй.
2. піщла нахуй.
3. пішда нахуй.


 :-)o
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Так, знаю. Я 7 березня сдриснула, спочатку просто внікуда.

Жах.

До мене побратими з мого підрозділу з патруля приходили в майстерню кави попити та посидіти. багато подробиць розказували.

Піпєц, я сильно вибачаюсь перед спільнотою за дописи не в тему в цій гілці. Зав'язав.
   
Тут

Я не осуджую людей, які поїхали, але осуджувати тих хто залишився то вже поза межами мого розуміння.

Ну так де ж тут написано, що всі, хто залишився - ждуни?
Він же пише "або, або". Чому ви приписали всіх одразу в ждуни?
Чи може в Києві не було колаборантів? були, як і багато де, але ж він не написав, що всі, хто залишився, колаборанти.
Ну і майте все ж повагу до тих, хто реально стримував і громив кацапню в перші дні зі страшними втратами, і завдяки кому ота вся навала зупинилась і зрештою не змогла виконати свій задум - 72, 80, 95, артилеристи, авіація армійська і тактична.
Якби не вони, то при всьому героїзмі і самовіддачі тероборони, було б те, що і з Херсоном.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ще раз. я тут був з 2-3 березня. Не треба мені малювати ці героічні картини. я все бачив на власні очі.
Я маю пред'яву конкретно до цього персонажа Лазер. Бо пам'ятаю, що дописи його завжди були ватні, або напівватні. І не лише я.
ти чого влізла?
Нехрен язиком молоть про тих хто залишився, що вони ждуни.  Вивіз родину - молодець. Ті хто залишався мали свої причини. І робили вони все можливе щоб Город жив і боровся.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

А хто евакуйовував ірпінців і бучанців? Чи потрібно було їх там залишити?

ну всьо. годі вже. всі вже все зрозуміли, що то всьо ти.
зав'язуєм. це не та гілка.
   
та фуууу. Ти чіво? у тебе буде модер із 15%. Це херня якась.

Краще зроби три варіанти, а потім із найбільших шести вибереш трьох у другому турі і буде тобі колективний модер на всі три зміни.

Та вийде всеодно ще 3 тури як не крути просто є який додали але навіть 1 голосу немають.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

ну всьо. годі вже. всі вже все зрозуміли, що то всьо ти.
зав'язуєм. це не та гілка.
Не я. Я на кухні просиділа в Святошино цілий місяць. 500 порцій самі себе не заготовлять.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Нехрен язиком молоть про тих хто залишився, що вони ждуни.  Вивіз родину - молодець. Ті хто залишався мали свої причини. І робили вони все можливе щоб Город жив і боровся.

ну хулі ти перебріхуєш.
перечитай ще раз те що ти цитувала. там або-або.
і не придумуй, що ти залишилась, щоб боронити місто.
з цим в дитсадку будеш втирати.
   
Хрещусь зіркою Давида

слава Ісусу Хресту на віки і на майбутнє.
щоб жодних Йожів і Інанн у нашому життя не було ніколи у майбутньому.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ну так де ж тут написано, що всі, хто залишився - ждуни?
Він же пише "або, або". Чому ви приписали всіх одразу в ждуни?
Бо мені важко представити наприклад директора одного з найкрутіших рибних магазинів Києва, який снабжав нашу імпровізовану кухню свіжою рибою ніщебродом. От думаю нахрєна він то робив, мабуть так чекав рашистів.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

ну хулі ти перебріхуєш.
перечитай ще раз те що ти цитувала. там або-або.
і не придумуй, що ти залишилась, щоб боронити місто.
з цим в дитсадку будеш втирати.
Я залишилася, бо мої діти вирішили боронити місто, а я їх тут одних лишати не збиралася. А ще я бува впевнена що Город не здадуть.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 00:43:17 від Agni
   
1. пішла нахуй.
2. піщла нахуй.
3. пішда нахуй.


 :-)o
приєднуюся.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Повертаємося до прикладу з Болуканом. Ти - модер, він наговорив на бан сьогодні чи ні? То була пропаганда ворожа чи ні?
Відповідай і аргументуй.

В тому своєму списку я це вказав. Мій стандарт пропаганди це коли юзер одну і ту ж тезу чи нарратив повторює знову і знову безкінечно. Я б попередив його спочатку, а потім, якби він це продовжував би - то почав би банити. Ще одиин нюанс - в умовах війни звичайно ж треба робити корективу: пропаганда в інтересах України допускається, в інтересах ворога карається з подвійною силою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія