Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион
dig

Ознакою українця є українська мова.
І все? Це єдина ознака?
   
Re: Обострение у Фарион
dig

А ким були Зеленський, Порошенко, Корчинський...
Важливо хто тепер на яких позиціях і за що бореться.

Фаріон на українських позиціях. Бореться проти русифікації  України.

Різко висловлюється? Провокує?
Ну що ж, цим привертає увагу до проблеми.
А треба як, закрити очі ніби і проблеми такої нема?
Вона сама від цього не вирішиться.
32 роки і все не на часі. І все не провокуй, не розколюй.

Але укроси обговорюють не проблему, а нападають на тих, хто проблему озвучує.
А, ну да, вовремя на ходу переобуться - это ж твоя национальная особенность ..
   
Re: Обострение у Фарион

скоріше збрід немитих племен. Рим, Лондон, Париж, Мадрид, Стамбул - оце імперії, цивілізації.

Да, гордые нащадки трипильцив начиная со Святослава, регулярно получали пистофф от этих империй… :)
   
Re: Обострение у Фарион

Від цієї теми смердить. Смердить і ті хто намагається виправдати своє небажання вчити мову, і фаріониши
   
Re: Обострение у Фарион
dig

В Ізраїлі немає солдатів, які принципово не говорять івритом.
А в Китае - которые не говорят на китайском. И что?
   
Re: Обострение у Фарион

досі срач? як діти
війна вже більше 20 місяців
про те що в азову багато російськомовних - всі знали ще до війни
весь цей час  фаріон що, боролась з російськомовністю азовців? чи волонтерила щодо допомоги в переході азовців на українську? чи мовчала в ганчірочку?

а чого раптом саме зараз вискочила зі своїм холіваром?
бо раптом звідкись дуже здалека і непевне пролунало чарівне слово - "вибори"
а про "свободу" всі забули... жах...

а тепер всі говорять про фаріон
списи ламають між собою навіть ті хто один одному в окопі спину прикривали
мета досягнута
   
Re: Обострение у Фарион
dig

Складнощі є виключно в тих,  для кого русскій язик є більшою цінністю аніж Україна.
Не русский язык, а свобода и чувство собственного достоинства, не ходить толпой
   
Re: Обострение у Фарион

Цинічне брехло. Все було з точністю до навпаки. Поки Свобода воювала, місцева тилова пиzдота воювала на диванах проти Свободи, бо воювати напряму проти ЗСУ для них трохи сцикотно - можна стати двохсотим. Але хуйлобляді витягнули хуйловську методику, а там написано, що треба воювати проти українізації. А оскільки щодо українізації вже існує суспільний консенсус, тобто проти виступають виключно хуйлошлюхи типу Арестовича, то знову доводиться воювати проти Свободи в особі пані Фаріон.


нагадаю на парламентських виборах у 2019 році коаліція націоналістичних та правих партій (Свобода та "Правий сектор") змогли набрати лише 2,15% голосів. Це цілком закономірна оцінка виборців, яку вони дали швайкам, тінюхам, махницьким.
І зараз Фаріон верещить щоби нагадати єлекторату що е така партія.

Також нагадую заяву президента Порошенко, де він навів цифри, що на фронті воює 62% російськомовних.
Тобто якось різниця між 2,15% виборців Свободи і 62% російськомовних захисників аж ніяк не вказуе на чисельну перевагу вояків Свободи над "російскомовною місцевою тиловою пиzдотою"
Тож на цифрах чітко видно хто тут бреше.

   
Re: Обострение у Фарион

якщо ви, сепаратисти будете так ставити питання, то все можливо. Німці мають 4 держави ФРН, Швейцарія, Австрія, Люксембург.

Это ты спистел, дружочек. :)
   
Re: Обострение у Фарион

Чому Фаріон заперечувала своє камуняцьке минуле?
Встидалася чи це щось інше?
 B-)  B-)  B-)


   
Re: Обострение у Фарион
dig

досі срач? як діти
війна вже більше 20 місяців
про те що в азову багато російськомовних - всі знали ще до війни
весь цей час  фаріон що, боролась з російськомовністю азовців? чи волонтерила щодо допомоги в переході азовців на українську? чи мовчала в ганчірочку?

а чого раптом саме зараз вискочила зі своїм холіваром?
бо раптом звідкись дуже здалека і непевне пролунало чарівне слово - "вибори"
а про "свободу" всі забули... жах...

а тепер всі говорять про фаріон
списи ламають між собою навіть ті хто один одному в окопі спину прикривали
мета досягнута
Фарион разгоняют вполне определенные блохеры и журналісти*и, так что это "жжжжж" - не спроста
   
Re: Обострение у Фарион

Ознакою українця є українська мова.
Цікаво, як щодо глухонімих... Ким вони є...
   
Re: Обострение у Фарион

Моїх це майже не зачепило, але родичів з Кривого Рогу і Херсону - ще й як. Але нічого, вже давно всі повернулися до природньої мови своїх предків, думаю не без нашого тернопільського впливу. А уяви, в кого родичі не в Тернополі, а в Барнаулі.

Ты тут не п***а за КР. Там домашним и уличным языком всегда был украинский.
   
Re: Обострение у Фарион

Українцям не потрібна Україна без української мови. А вам какая разніца. Прийдуть кацапи - переприсягнете хуйлу і нічого для вас не зміниться, може навіть краще стане, бо не будете чути ненависної вам української мови.

орлиця миттєво перевзуеться і дістане партквиток, їй байдуже ходити під кумачом, або жовтоблакитним прапором. Аби не забували в корито підсипати
   
Re: Обострение у Фарион

Ты тут не п***а за КР. Там домашним и уличным языком всегда был украинский.
Хотілося б, але все ж таки суржик здебільшого.
   
Re: Обострение у Фарион

Ололо. Азовці русифікують Україну!

Не всі. Лише ті, які принципово розмовляють російською.
   
Re: Обострение у Фарион

А в Китае - которые не говорят на китайском. И что?

Погортай нитку на кілька постів назад.
   
Re: Обострение у Фарион

Це не єдина і не достатня ознака. Дохуя хто опанував українську, а так і лишився покидьком.
Під час війни більший українець той, хто за неї проливає кров та віддає життя, аніж той, хто щось патякає в тилу - пофігу про що і якою мовою.

Факт перебування в ЗСУ не є свідченням якоїсь більшої українськості.
Думаю, що тих, хто пішов добровільно на війну, меншість.
Мобілізували, от і надів форму.
І воюють далеко не всі однаково геройськи. Далеко не.

Є, звичайно, приклади гідні поваги.
Мій племінник, наприклад. Фермер, 50+, кинув землю, пішов добровольцем.
За свої гроші купив гвинтівку, патрони, приціли оптичний і тепловізійний...
Викликався добровольцем на найбільш небезпечні завдання.
Три контузії, операція, місяць реабілітації і знов на війну.
Важкі поранення біля Роботиного, більше 20 осколків, голова, шия, туловище плече, ноги, знов коліно. Опіки. Більше 10 операцій. Три місяці вже по лікарнях. Спочатку годували через ніс трубочкою, бо щелепа роздроблена...

Хочуть комісувати. Рветься знов на фронт.
Бо пішли з ним на війну і два його сини, студенти. Одному було 20, іншому 21.
Старший син в лікарні. Контузія.

Племінник  вчиться ходити, ремонтує свою гвинтівку, теж постраждала від близького розриву.
Каже, що ж, діти будуть воювати, а я буду вдома?
   
Re: Обострение у Фарион

Факт перебування в ЗСУ не є свідченням якоїсь більшої українськості.
Думаю, що тих, хто пішов добровільно на війну, меншість.
Мобілізували, от і надів форму.
І воюють далеко не всі однаково геройськи. Далеко не.

Є, звичайно, приклади гідні поваги.
Мій племінник...

у мене в сусідах є сім`я свободівців, всі суперпатріоти (без іронії) і багато волонтерять - але їх орел також волонтерить а не в зсу
а ще вони вчать як треба батьківщину любити іншу сусідку, російськомовний син якої пішов добровільно, ще й подолавши купу перешкод через проблеми з медкомісією
отакі різні ситуації

пс
у моєму будинку до війни було всього дві принципово україномовні сім`ї  (зараз багато раніше російськомовних або перейшли на українську або в процесі переходу)
про першу написала
друга сім`я виїхала за кордон, причому не просто україномовний а войовниче україномовний татко виїхав як нібито волонтер і не повернувся
у зсу з двору чомусь всі російськомовні
вже є поранені, інваліди, загиблі

тож особиста статистика може бути різною, в обидва боки



Останнє редагування: 8 листопада 2023 13:46:47 від diletant(ka)
   
Re: Обострение у Фарион

Факт перебування в ЗСУ не є свідченням якоїсь більшої українськості.

не пора ли этого анатоля в бан
   
Re: Обострение у Фарион

Те що Фаріон вступила в компартію під час розвалу совка її дуже добре характеризує .

1. Вона ідіотка ,яка не ВІРИЛА в незалежність України
2.Вона кар'єристка ,яка за партквиток і посаду дідьку душу продасть .
3.Вона була агентом КГБ ,яка потім залягла на дно і яку інкорпували в Свободу .

Тому нема чого обговорювати .
   
Re: Обострение у Фарион

досі срач? як діти
війна вже більше 20 місяців
про те що в азову багато російськомовних - всі знали ще до війни
весь цей час  фаріон що, боролась з російськомовністю азовців? чи волонтерила щодо допомоги в переході азовців на українську? чи мовчала в ганчірочку?

а чого раптом саме зараз вискочила зі своїм холіваром?
бо раптом звідкись дуже здалека і непевне пролунало чарівне слово - "вибори"
а про "свободу" всі забули... жах...

а тепер всі говорять про фаріон
списи ламають між собою навіть ті хто один одному в окопі спину прикривали
мета досягнута

Теж не розумію звідки цей лемент. Фаріон не сказала нічого такого, чого не говорила раніше. Вона (і не лише вона) і раніше говорили, що _українці розмовляють українською. Було навіть відчуття, що щодо цього питання є консенсус. І раптом такий фонтан! При чому навіть на об'єднаному марафоні! Виникає питання: чи то арестович повернувся в опу чи то єрмак перейшов до арестовича.
   
Re: Обострение у Фарион

Хотілося б, але все ж таки суржик здебільшого.

Это не суржик, это тамошний вариант украинского. :)
   
Re: Обострение у Фарион

Факт перебування в ЗСУ не є свідченням якоїсь більшої українськості.
не пора ли этого анатоля в бан

Ну раз ти не можеш спростувати його позицію - то сподівання тільки на бан.
   
Re: Обострение у Фарион

досі срач? як діти
війна вже більше 20 місяців
про те що в азову багато російськомовних - всі знали ще до війни
весь цей час  фаріон що, боролась з російськомовністю азовців? чи волонтерила щодо допомоги в переході азовців на українську? чи мовчала в ганчірочку?

а чого раптом саме зараз вискочила зі своїм холіваром?
бо раптом звідкись дуже здалека і непевне пролунало чарівне слово - "вибори"
а про "свободу" всі забули... жах...

боротись можна проти когось, або за щось, зусилля фаріон ніколи не були проти азову, навпаки за те щоб українська була поширена у всіх сферах в державі, для цього нею створено маса навчального матеріалу, історичних рубрик про видатних українців, бери і вчись, але нашо, якщо невігласам легше па русскі послати нах
   
Re: Обострение у Фарион

Факт перебування в ЗСУ не є свідченням якоїсь більшої українськості.
не пора ли этого анатоля в бан

Так он отсидел уже неделю. :)
   
Re: Обострение у Фарион

у мене в сусідах є сім`я свободівців, всі суперпатріоти (без іронії) і багато волонтерять - але їх орел також волонтерить а не в зсу
а ще вони вчать як треба батьківщину любити іншу сусідку, російськомовний син якої пішов добровільно, ще й подолавши купу перешкод через проблеми з медкомісією
отакі різні ситуації

Подібні історії без прізвищ і адрес мають нульову цінність.
   
Re: Обострение у Фарион

Чому Фаріон приховувала своє камуняцьке минуле, панове прихильники Свободи?
Нащо вона поперлася до гуртка вивчення російської мови з іноземними студентами, Толян?
Бо, як правильно ти пишеш, їй це було вигідно. Але, як незалежність України вже стала фактом, Іруся заховала партійний квиток та стала патріоткою, бо це стало перспективно та вигідно. То Фаріонша теж укроска(с)? Навіть депутаткинею побувала.
   
Re: Обострение у Фарион

Те що Фаріон вступила в компартію під час розвалу совка її дуже добре характеризує .

1. Вона ідіотка ,яка не ВІРИЛА в незалежність України
2.Вона кар'єристка ,яка за партквиток і посаду дідьку душу продасть .
3.Вона була агентом КГБ ,яка потім залягла на дно і яку інкорпували в Свободу .

Тому нема чого обговорювати .
---------
+++
А ми знаємо, що бувших в кдб/фсб не буває.
   
Re: Обострение у Фарион

Теж не розумію звідки цей лемент. Фаріон не сказала нічого такого, чого не говорила раніше. Вона (і не лише вона) і раніше говорили, що _українці розмовляють українською. Було навіть відчуття, що щодо цього питання є консенсус. І раптом такий фонтан! При чому навіть на об'єднаному марафоні! Виникає питання: чи то арестович повернувся в опу чи то єрмак перейшов до арестовича.
може комусь вигідно її юзати
а раптом вибори?
проукраїнські сили комусь вигідно розколоти
і люди ведуться
а виборами ж поки лише ледве чутно засмерділо - що буде якщо вибори стануть реальністю?


Останнє редагування: 8 листопада 2023 13:53:47 від diletant(ka)
   
Re: Обострение у Фарион

diletant(ka), cьогодні в 13:33
Розгорнути попередні цитати...
у мене в сусідах є сім`я свободівців, всі суперпатріоти (без іронії) і багато волонтерять - але їх орел також волонтерить а не в зсу
а ще вони вчать як треба батьківщину любити іншу сусідку, російськомовний син якої пішов добровільно, ще й подолавши купу перешкод через проблеми з медкомісією
отакі різні ситуації

Подібні історії без прізвищ і адрес мають нульову цінність.
це відповідь на історію анатоля, також без прізвища і адреси
   
Re: Обострение у Фарион

це відповідь на історію анатоля, також без прізвища і адреси
----------
Ну Анатоль в нас відомий графоман, він ще напише.
   
Re: Обострение у Фарион

це відповідь на історію анатоля, також без прізвища і адреси

В розповіді Анатоля немає жодної згадки ні про свободівство ні про російськомовність. Ви ж напряму протиставляєте хорошого російсьмовця поганому свободівцю.
   
Re: Обострение у Фарион

Факт перебування
Азовці - "перебувають" ?
Якийсь п***а. Дежа-вю 2015. "Добробати хуйові".
Скоро почнуться нові "Колмогорови".
Так переможемо.
   
Re: Обострение у Фарион

Таких як фаріон чи анатоль ,мізер ,але смердять так що очі ріже
   
Re: Обострение у Фарион

Чому Фаріон приховувала своє камуняцьке минуле, панове прихильники Свободи?
Нащо вона поперлася до гуртка вивчення російської мови з іноземними студентами, Толян?
Бо, як правильно ти пишеш, їй це було вигідно. Але, як незалежність України вже стала фактом, Іруся заховала партійний квиток та стала патріоткою, бо це стало перспективно та вигідно. То Фаріонша теж укроска(с)? Навіть депутаткинею побувала.
Це був не гурток а цілий факультет підготовки іноземців ,який курувало КГБ .
Просто так туди не попадеш. Як і в комуністи в Вищому учбовому закладі  .
   
Re: Обострение у Фарион

Уже забил на топик обсуждения бешенства членкини кыпысысы... Пожалуй напишу пару комментариев.

Короткое резюме:
С одной стороньі ультранаціоналісти, с другой - Олег Смирнов і Біллі. Сойдьомя посрєдінє.

Надеюсь, что вы не совсем хорошо понимаете язык, на котором я пишу. Поэтому немного поясню. Я не являюсь представителем какой-либо партии или ее сторонником. Я не являюсь пропагандистом какой-либо идеологии. Я являюсь обычным законопослушным обывателем, желающим счастливой жизни в Украине.
Поэтому я не пытаюсь занять какую-либо сторону. Я просто реагирую на вредные и опасные глупости, которые распространяют в том числе рвавшие в свое время жопу коммунисты и комсомольцы, конъюнктурно переобувшиеся, не приходя в сознание.

Я никому никогда не писал, что они должны делать, на каких языках разговаривать или не разговаривать. Единственная фраза, где я использую слово "должен" звучит просто - украинцы сами должны решать, как им жить.

Далее факты которые я много раз уже повторял:

1. В Украине миллионы украинцев разговаривают на русском языке. Это не я так хочу. Это не я так сделал. Это ФАКТ, который существует независимо от меня. Это природный факт, который никуда не исчезнет.

2. Для того, что бы украинцы говорили правильно и красиво, для того, что бы украинцы вообще говорили на украинском языке, необходимо достаточное количество интересного им культурного продукта. Это единственный способ изменить языковой баланс в обществе. И да, это не я так хочу. Это не я так требую. Это даже не моя цитата. Это закон природы, хоть на голове попрыгай.

Цікаво, що за стільки років ніхто фахово не дослідив тему - складнощі в переході на українську мову.

Вопросы языкового баланса в обществе изучались довольно много раз и очень давно. Практические примеры были успешно опробованы лет 200 назад, после повторялись многими народами и нациями, доказали свою верность. Просто я уверен, всем этим "борцам" за украинскую Украину не нужна эта "украинскость". Это как у патрульного полицейского кошмарный сон "водители перестали нарушать правила", так и у националистов кошмарный сон "пропали все москворотые".

Ладно, всем спасибо.

Ах, да. По поводу "Свобода воюет". В Украине нет партийных подразделений в ВСУ. И деятельность партий во время военного положения приостанавливается. А воюют УКРАИНЦЫ - все, и свободовцы, и не свободовцы. Независимо от политических взглядов, языков и религий. Зачастую, независимо от гражданства.
   
Re: Обострение у Фарион

Сплановані провокації ,навіщо
   
Re: Обострение у Фарион

орлиця миттєво перевзуеться і дістане партквиток, їй байдуже ходити під кумачом, або жовтоблакитним прапором. Аби не забували в корито підсипати
орлиця  за часів  Нещалежності  жодного  разу не перевзулася, а от твій Порошенко дохуя  рвзів,  то проти НАТО  то  за защіту  руцькагаварящіх
   
Re: Обострение у Фарион

"Солнце саділось, а старушкі всьо падалі і падалі" (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія