Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

якщо ви, сепаратисти будете так ставити питання, то все можливо. Німці мають 4 держави ФРН, Швейцарія, Австрія, Люксембург.
У всіх цих країнах німецька мова є домінуючою. Тому твій приклад якраз доказує зворотнє. Якщо умовно відділиться Харків і їх не анексує педерація, то завтра він стане ще однією державою кацапів, а не ще однією Україною. І всі знають чому так буде.
   
Re: Обострение у Фарион

російська мова не зникне в Україні.
Зникне в Україні або російська мова, або зникне Україна.

В історичній перспективі Україна буде там, де буде українська мова.

А де буде російська мова - там буде Росія.
Ніякого окремого від Московії варіанту русского міра, про що мріють укроси, не буде.
По сусідству з Росією з імперськими замашками це неможливо.
Буде шлях услід за Білоруссю.
   
Re: Обострение у Фарион

бояра - така ж національна цінність кацапів, як і язик, тому це по твоїй частині
Чому ти боїшся коментувати слова Пташки ? Читаєш погано ? А вона сказала слушні речі. І ще питання
Як ти оцінюєш комуністичне минуле курви Фаріон ?.Здається мні  при совєтах ти теж був комуністом .
   
Re: Обострение у Фарион

Чому ти боїшся коментувати слова Пташки ? Читаєш погано ? А вона сказала слушні речі. І ще питання
Як ти оцінюєш комуністичне минуле курви Фаріон ?.Здається мні  при совєтах ти теж був комуністом .
   
Re: Обострение у Фарион

до речі так, Азаров дуже не любив Фаріон, то може це ви з цим ригоаналом з одної каси рублі отримуєте?
-------------------
Комусь потрібні окуляри, там не Азаров, а Азов написано.
   
Re: Обострение у Фарион

Чому ти боїшся коментувати слова Пташки ? Читаєш погано ? А вона сказала слушні речі. І ще питання
Як ти оцінюєш комуністичне минуле курви Фаріон ?.Здається мні  при совєтах ти теж був комуністом .
Я вважаю слова пташки неадекватними і не збираюсь їх коментувати через повагу. Щоб оцінити факт, він якби мусить бути в наявності. Написане на паркані не вважаю фактом, я ж не 72-процентний). При розвалі совка мені було 13 років. Ще тупі питання будуть?

Останнє редагування: 8 листопада 2023 12:34:34 від Ольгерд
   
Re: Обострение у Фарион

В комуністичної курви Фаріон цікава біографія .Вона працювала з іноземними студентами ,вчила їх РОСІЙСЬКОЇ мови .
А значить була агентом КГБ і займалась вербовкою серед іноземних студентів .
Потім курва залягла на дно і стала консервою ,яку ФСБ відкрило в потрібний час .
Все тривіально .
   
Re: Обострение у Фарион

-------------------
Комусь потрібні окуляри, там не Азаров, а Азов написано.
блін, буває, дивишся якась маячня то й не вчитуєшся
   
Re: Обострение у Фарион

В комуністичної курви Фаріон цікава біографія .Вона працювала з іноземними студентами ,вчила їх РОСІЙСЬКОЇ мови .
А значить була агентом КГБ і займалась вербовкою серед іноземних студентів .
Потім курва залягла на дно і стала консервою ,яку ФСБ відкрило в потрібний час .
Все тривіально .
Що про цей напис на паркані каже сама пані Фаріон?
   
Re: Обострение у Фарион

А вважаю слова пташки неадекватними і не збираюсь їх коментувати через повагу. Щоб оцінити факт, він якби мусить бути в наявності. Написане на паркані не вважаю фактом, я ж не 72-процентний). При розвалі совка мені було 13 років. Ще тупі питання будуть?
Якби тобі при розвалі совка було 23 ,ти би став , як Фаріон , полум'яним комуністом . :)
   
Re: Обострение у Фарион

Що про цей напис на паркані каже сама пані Фаріон?
Ці факти своєї біографії вона старається  не коментувати . Бо якось невдобно . :)
   
Re: Обострение у Фарион

При розвалі совка мені було 13 років.
О,  тоді це вже обтяжуюча обставина...
   
Re: Обострение у Фарион

За Зеленського - ну це ти вже запиздівся
От клянусь, мені таке сказав хай буде побратим безпосередньо з мого розрахунку. Він родом з-під Запоріжжя. Кушугум чи Балабине, шось таке.
   
Re: Обострение у Фарион

О,  тоді це вже обтяжуюча обставина...
:facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

Ці факти своєї біографії вона старається  не коментувати . Бо якось невдобно . :)
Може таки десь коментувала? Теж цікаво
   
Re: Обострение у Фарион

Але ви, затяті, приватизували право формулювати, що є Україна та українець.
Ознакою українця є українська мова.
Але ми знаходимось у стадії формування націй з совкового матеріалу.
Колоніальним спадком, спадком совка є поширена російськомовність.

Багато російськомовних є орієнтованими на відродження української нації.
Це українці перехідного періоду.

Але багато і таких, хто принципово за збереження зросійщеності.
Все українське для них чуже.

Це не українці. Незалежно від того, яке в них етнічне походження.

Тож різниця між російськомовними українцями (українцями перехідного періоду) і укросами не стільки в мові, скільки у ставленні до української мови,  до мовної перспективи України.

   
Re: Обострение у Фарион

Моя думка, що ми б зараз не мали проблем із російською мовою взагалі, якби то покоління, яким зараз 70+ , перейшли на свою рідну у 1991-му. За ними підтягнулися б їхні діти, і вже зараз усі їхні внуки й не знали б російської , хіба що в школі, що вивчили, то й їхнє.Чому вони не перейшли, адже тиск радянщини зник.

освіта українською в першу чергу, щоб батьки із своїми дітями які приходять зі школи, почали спілкуватись українською, але в 91-му і решту 30 років це було не на часі, і прикро те що досі вискакують "захисники" і переконують що не на часі ще не закінчилось
   
Re: Обострение у Фарион

Може таки десь коментувала? Теж цікаво
Не бачив і не чув . Ти теж  ці факти її біографії оминаєш. .
   
Re: Обострение у Фарион

ключове -  крадуть
красти - це базова людська сутність
   
Re: Обострение у Фарион

замість того щоб спокійно прикласти невеликих зусиль та перейти на українську, усскоязикі далі вносять розбрат між громадянами україни спекулюючи неіснуючою дискримінацією, і найбільший винуватець у всій їхніх бідах пані фаріон  :facepalm:

А вы сделайте так, чтобы это было привлекательным… Потому что кроме псевдопатриотически х вскукареков «Нэросия!» у вас ничего нет…

Что вы можете предложить тому же азовцу в случае ранения или смерти? Качественное медобслуживание? Кто позаботится о его семье? Или не азовцу, а пэрэсичному? Работу? Окружающую среду? Образование?

Здесь от Гео есть прекрасное описание его хождений по бюрократическим кругам. Ну и?
   
Re: Обострение у Фарион

Я вважаю слова пташки неадекватними і не збираюсь їх коментувати через повагу. Щоб оцінити факт, він якби мусить бути в наявності. Написане на паркані не вважаю фактом, я ж не 72-процентний). При розвалі совка мені було 13 років. Ще тупі питання будуть?

зверни увагу більшість українців її не коментує в першу чергу із за поваги, хоча не згідні з її позицією, але нікому не спадає на думку, робити відео і посилати її нах, лише тому що її думка чи погляди можуть комусь не подобатись
   
Re: Обострение у Фарион

А вы сделайте так, чтобы это было привлекательным… Потому что кроме псевдопатриотически х вскукареков «Нэросия!» у вас ничего нет…

Что вы можете предложить тому же азовцу в случае ранения или смерти? Качественное медобслуживание? Кто позаботится о его семье? Или не азовцу, а пэрэсичному? Работу? Окружающую среду? Образование?

Здесь от Гео есть прекрасное описание его хождений по бюрократическим кругам. Ну и?
О кацапура прибіг , почав переповідати останкінську пропаганду .
   
Re: Обострение у Фарион

Когда люди думают о деле:

Перед призывом в армию в Израиле...
Насправді це "коли люди занурені в кацапський інформаційний простір".
   
Re: Обострение у Фарион

Вот єто поворот!  :laugh:
та ладна російською, а арабською такі курси є ?
   
Re: Обострение у Фарион

А вы сделайте так, чтобы это было привлекательным… Потому что кроме псевдопатриотически х вскукареков «Нэросия!» у вас ничего нет…

Что вы можете предложить тому же азовцу в случае ранения или смерти? Качественное медобслуживание? Кто позаботится о его семье? Или не азовцу, а пэрэсичному? Работу? Окружающую среду? Образование?

Здесь от Гео есть прекрасное описание его хождений по бюрократическим кругам. Ну и?

що значить сдєлайтє? і україномовні і не україномовні всі в однаковій мірі відповідальні за ту владу яку обрали, бо виглядає так усскоязикі обирають какаяразніца, а вимоги до україномовних, а ви сдєлайтє...
   
Re: Обострение у Фарион

— Знаете ли, профессор, если бы вы не были европейским светилом, и за вас не заступались бы самым возмутительным образом лица, которых, я уверена, мы еще разъясним, вас следовало бы арестовать.
— А за что?
— Вы ненавистник пролетариата!
— Да, я не люблю пролетариата.

Заменяем «пролетариат» на «мову» и «что мы имеем с гусь?» :)
   
Re: Обострение у Фарион

більшість українців ... хоча не згідні з її позицією
8-:  :take_exam:
   
Re: Обострение у Фарион

Ознакою українця є українська мова.

Це не єдина і не достатня ознака. Дохуя хто опанував українську, а так і лишився покидьком.
Під час війни більший українець той, хто за неї проливає кров та віддає життя, аніж той, хто щось патякає в тилу - пофігу про що і якою мовою.
   
Re: Обострение у Фарион

зверни увагу більшість українців її не коментує в першу чергу із за поваги, хоча не згідні з її позицією, але нікому не спадає на думку, робити відео і посилати її нах, лише тому що її думка чи погляди можуть комусь не подобатись
Я там не в курсі хто першим і кого почав посилати.
   
Re: Обострение у Фарион

ще раз, кожен українець який любить і поважає цю землю

«Любимую землю, родимую землю я в сердце своем берегуууу…» Зыкина, кажется, пела. :) хуле, один норот… :)

   
Re: Обострение у Фарион

Картина маслом©
Нас.ать на страну, главное чистота нации.

Да, ибо всем давно известно, что самая лучшая страна для украинцев - это Канада! :)
   
Re: Обострение у Фарион

Не бачив і не чув . Ти теж  ці факти її біографії оминаєш. .
А ким були Зеленський, Порошенко, Корчинський...
Важливо хто тепер на яких позиціях і за що бореться.

Фаріон на українських позиціях. Бореться проти русифікації  України.

Різко висловлюється? Провокує?
Ну що ж, цим привертає увагу до проблеми.
А треба як, закрити очі ніби і проблеми такої нема?
Вона сама від цього не вирішиться.
32 роки і все не на часі. І все не провокуй, не розколюй.

Але укроси обговорюють не проблему, а нападають на тих, хто проблему озвучує.
   
Re: Обострение у Фарион

А вы сделайте так, чтобы это было привлекательным… Потому что кроме псевдопатриотически х вскукареков «Нэросия!» у вас ничего нет…





я нікого з російськомовних не посилав.
а тебе, тупоголового базікала, залюбки пошлю: іди на йух, заткнувши свою пельку ірланським оселедцем.
   
Re: Обострение у Фарион

от зняла з полиці п`ятитомника Шевченка
більше половини - російською мовою
затаврувати? москворотий?

А Гоголя вообще лучше даже дома не иметь… :)
   
Re: Обострение у Фарион

А вы сделайте так, чтобы это было привлекательным… Потому что кроме псевдопатриотически х вскукареков «Нэросия!» у вас ничего нет…

я нікого з російськомовних не посилав.
а тебе, тупоголового базікала, залюбки пошлю: іди на йух, заткнувши свою пельку ірланським оселедцем.

Бобах! :)

По сути есть чего? Что Украина может предложить пересичному? :)
   
Re: Обострение у Фарион

«Любимую землю, родимую землю я в сердце своем берегуууу…» Зыкина, кажется, пела. :) хуле, один норот… :)

це не стосується таких перекотиполе як ти, для яких родіна там гдє харашо  :laugh:
   
Re: Обострение у Фарион



Кто сей добрый молодец, какое он имеет отношение к Стусу и почему его нужно слушать?
   
Re: Обострение у Фарион

це не стосується таких перекотиполе як ти, для яких родіна там гдє харашо  :laugh:

«Это ты из горящего танка пишешь?» (с) :)
   
Re: Обострение у Фарион

Фаріон на українських позиціях. Бореться проти русифікації  України.
Ололо. Азовці русифікують Україну!

   
Re: Обострение у Фарион

Удар по морді за використання "язика" теж колись назвеш маніпуляцією? Ну, тоді ок...

И ответ с пыряка по яелам никакой манипуляцией не будет… :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія