Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Тобто ти просто по клавішам фуячиш бо «нє можєт такова біть, патаму чьта такова нє можєт біть нікагда».
Важко сперечатись з такою «аргументацією» :facepalm:

Не оценил ты сочнейшую анал-итику от анального нытика… :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Що при актуальній середній ціні (не центрових районів Відня ) в 8900є за 1 м² дозволить купити квартиру в 50м²
Що ніяк не підходить для сімї а більше підходить для одинокого пенса.
Що у вас крім Відня ніде жити? ;o
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Касир супермаркету + водій таксі станом на  сьогодні може дозволити нерухомість ціною в 250к євро тобто студентську/пенсіонерську смартквартирку в 25 квадратів.
Все познається в порівнянні. Що може собі дозволити касир і водій в Києві?  Тільки розраховуючи на свою зарплату.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Вы ошибаетесь. Такого нет. Если ставка фиксирована, то она фиксирована. Для контроля есть соответствующие государственные органы а также судебная система.

Ось в моєму банку кредити на житло $500 000 на 30 років і скільки треба платити щомісячно по різних умовах
Basic variable - $3,027  ---- with unlimited extra repayments
До 5 years fixed - $3,158
Variable with offset - $3,391

Повністю на
https://www.westpac.com.au/personal-banking/home-loans/all-interest-rates/

Приблизно такі самі умови в банках США з Канадою, ІМХО


   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось в моєму банку кредити на житло $500 000 на 30 років і скільки треба платити щомісячно по різних умовах
У вас житла дешевше  500 000 немає?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

У вас житла дешевше  500 000 немає?

Є
Ось ціни в центрі Мельбурна
https://www.homely.com.au/for-sale/melbourne-vic-3000/real-estate/under-500000
1 - 2 кімнатні квартири

А ось менше 500 тисяч в одному із передмість
https://www.homely.com.au/for-sale/werribee-vic-3030/real-estate/under-500000
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Є
Ось ціни в центрі Мельбурна
https://www.homely.com.au/for-sale/melbourne-vic-3000/real-estate/under-500000
1 - 2 кімнатні квартири

А ось менше 500 тисяч в одному із передмість
https://www.homely.com.au/for-sale/werribee-vic-3030/real-estate/under-500000
Ой. У вас одні крайнощі. Я знаю ціни в Лісабоні і передмістях і ціни на периферії. То земля і небо. Чи у вас всіх примушують в Мельбурні жити?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ой. У вас одні крайнощі. Я знаю ціни в Лісабоні і передмістях і ціни на периферії. То земля і небо. Чи у вас всіх примушують в Мельбурні жити?

У вас в Португалії немає навали переселенців з Азії як в Мельбурні чи Торонто і всі хочуть купити житло. Інша ситуація.

Їхати в міста меньші переселенці не спішать. Там іх общини немає, та і роботи не так багато.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ой. У вас одні крайнощі. Я знаю ціни в Лісабоні і передмістях і ціни на периферії. То земля і небо. Чи у вас всіх примушують в Мельбурні жити?

Melbourne, Australia's largest urban area geographically with a population just over four million, occupies the 32nd largest area in the world at 2,453 square kilometres, making it larger than London, home to 10.4 million people, and Mexico City, with 20.4 million residents.
В штаті Вікторія проживає 6.681 людей

Мельбурн був визнаний "найбільш життєздатним містом у світі" протягом 6 років поспіль, за даними Economist Intelligence Unit. 
До 2030 року очікується, що населення перевищить Сідней як найбільш населенЕ місто Австралії.
Є кілька причин, чому ринок нерухомості Мельбурна є дорогим:

Іноземні інвестиції на ринку нерухомості Австралії також відіграли роль у підвищенні цін на житло.
Інвестори з-за кордону, зокрема з країн з міцною економікою, були приваблені австралійським ринком через його стабільність та потенціал для зростання капіталу.
Дуже дочорта в нерухомості грошей від китайців та індусів
Вони за ціною ніколи не баряться

Політика, такі як знижка на податок на капітальний дохід та negarive gearing, зробили інвестування в нерухомість привабливим для власників наявної нерухомості, що ще більше збільшує ціни.

Знижка на податок на капітальний дохід надає фінансовий стимул австралійцям інвестувати в нерухомість, оскільки вона зменшує суму податку, що підлягає сплаті з прибутку від продажу інвестиційної нерухомості.
Ця політика сприяла спекуляції на ринку нерухомості та сприяла підвищенню цін на житло.
https://soho.com.au/articles/why-are-houses-so-expensive-in-australia



   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Дуже дочорта в нерухомості грошей від китайців та індусів
Вони за ціною ніколи не баряться

Я би не сказав що вони розкидаються грошами. Просто як правило вони працюють на висококваліфіковани х роботах та мають значно більші статки ніж пересічний озі.

Але це також є недоліком міста - воно розрослось аж майже до Гілонг і західні пригороди швидше нагадують етнічні азіатські анклави.

Нашим переселенцям потрібно з ними конкурувати що аж ніяк не легко.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось в моєму банку кредити на житло $500 000 на 30 років і скільки треба платити щомісячно по різних умовах
Basic variable - $3,027  ---- with unlimited extra repayments
До 5 years fixed - $3,158
Variable with offset - $3,391

Повністю на
https://www.westpac.com.au/personal-banking/home-loans/all-interest-rates/

Приблизно такі самі умови в банках США з Канадою, ІМХО

Вы ошибаетесь. В США если фиксированный процент на 30 лет. То он и будет таким все 30 лет.

Но если вы берете ARM плавающий процент, то в зависимости от условий он фиксированный например на 5 лет а потом каждые пол года или год, ставка LIBOR  + 0.5 и так далее.

Вот на сегодня такие ставки:



Кстати, спасибо администрации за такие доступные кредиты. Не то что 3% в 2020 году.



Останнє редагування: 7 листопада 2023 05:02:46 від Valentyn
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Вы ошибаетесь. В США если фиксированный процент на 30 лет. То он и будет таким все 30 лет.

Но если вы берете ARM плавающий процент, то в зависимости от условий он фиксированный например на 5 лет а потом каждые пол года или год, ставка LIBOR  + 0.5 и так далее.

Вот на сегодня такие ставки:

Показати зображення...
Кстати, спасибо администрации за такие доступные кредиты. Не то что 3% в 2020 году.

Відсотки, звичайно конячі

Виправте мене, бо при 8% на 30 років в мене вийшла переплата в 10 разів , що неможливо по суті

Навіть якщо порахувати половину , як середнє за період, то 5 разів також треш

Останнє редагування: 7 листопада 2023 08:38:06 від WestNik
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Не оценил ты сочнейшую анал-итику от анального нытика… :)
І шо, невже той хто взяв іпотеку кілька років тому під 3% так і буде платити ці 3% всі 30 років, коли вже зараз деруть 8% по іпотеці.
Хто буде фінансувати це свято щедрості?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сорі, на автоматі депозит порахував :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

І шо, невже той хто взяв іпотеку кілька років тому під 3% так і буде платити ці 3% всі 30 років, коли вже зараз деруть 8% по іпотеці.
Хто буде фінансувати це свято щедрості?
Не ний, Аналітик, тобі так не жити ніколи.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Не ний, Аналітик, тобі так не жити ніколи.
Та мені і не треба, але відповіді у тебе нема.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Та мені і не треба, але відповіді у тебе нема.
Відповідь у мене є. Раніше відсоток був 1-2-3% а дехто зафіксував під 7% на 30 років. І банк був у плюсах. Ось і все. Саме тому на 30 років мало хто фіксує, зазвичай на 5.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Відповідь у мене є. Раніше відсоток був 1-2-3% а дехто зафіксував під 7% на 30 років. І банк був у плюсах. Ось і все. Саме тому на 30 років мало хто фіксує, зазвичай на 5.
Тобто якщо фіксувати на 30 років, то відсоток був в рази вищий звичайного.
Але ж панове американці переконували нас що вони звичайний відсоток фіксували на 30 років.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Тобто якщо фіксувати на 30 років, то відсоток був в рази вищий звичайного.
Але ж панове американці переконували нас що вони звичайний відсоток фіксували на 30 років.
Не в рази, може +-1% Є два види відсотків
1) Fixed - не змінюються протягом терміну
2) Tracked - прив'язані до ставки банку

Раніше усі любили (2) бо відсотки йшли униз і люди на фіксед були у мінусах. Зараз ситуація трохи інша. Іпотека на 2 роки дорожча ніж та що на 5. З тими відсотками що є брати на 10+ років сенсу особливо нема. От і все.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Не в рази, може +-1% Є два види відсотків
1) Fixed - не змінюються протягом терміну
2) Tracked - прив'язані до ставки банку

Раніше усі любили (2) бо відсотки йшли униз і люди на фіксед були у мінусах. Зараз ситуація трохи інша. Іпотека на 2 роки дорожча ніж та що на 5. З тими відсотками що є брати на 10+ років сенсу особливо нема. От і все.
Тобто опція зафіксувати відсоток на весь строк іпотеки була, але скористалися нею тільки самі прозорливі.
Підозрюю що наші панове американці не відносяться ні до прозорливих, ні до щедрих щоб переплачувати зайвий відсоток.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Тобто опція зафіксувати відсоток на весь строк іпотеки була, але скористалися нею тільки самі прозорливі.
Підозрюю що наші панове американці не відносяться ні до прозорливих, ні до щедрих щоб переплачувати зайвий відсоток.
:facepalm: дуже аналітично. Платити умовні 5% замість того щоб платити 3% зафіксувавши на 5 років.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
den

Відсоткові ставки скоро донизу підуть
Інфляція вже під контролем

Посткоаід срака логістики
Та хуйло війни
Вже ринок компенсував

Тож за рік ставка кредиту знов буде 3 умовно а не 8

П.с. в Канаді півляма мігрантів нових щороку
Тупо нема де жити їм

Тож цінник на оренду конський

Ще є вплив Азії які інвестують бабло як не Канаду так Австралії


   
Re: як вижити біженцям в Канаді
N88

Тож за рік ставка кредиту знов буде 3 умовно а не 8

Або 16.

Ще є вплив Азії які інвестують бабло як не Канаду так Австралії

Ну от їх і "пострижуть".
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
den

Або 16.

Ну от їх і "пострижуть".

Хз звідки 16

Інфляція стартоонуоаиякикоаі д вниз пішов різко

Десь кінець 1 квпрталу 21

Максимум був в середині 22

З того часу вже дійшла до 3 річних ( з 9 в США)

І продовжує зниження
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я б не був таким оптимістичним нащот відсоткових ставок.
Проблеми не вирішуються а замітаються під килим.
Значно погіршилися безпекові питання, та навіть світовий порядок зараз під загрозою.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Тобто опція зафіксувати відсоток на весь строк іпотеки була, але скористалися нею тільки самі прозорливі.
Підозрюю що наші панове американці не відносяться ні до прозорливих, ні до щедрих щоб переплачувати зайвий відсоток.

Коли ти купуєш будинок для себе то тільки ідіот може повестись на  variable rate
Якщо для перепродажі (як писав Dobre) то можна

Коли ми купили перший будинок то взяли іпотеку на 15 років під 4.5%. Через 5 років перефінансувались на 10-річну під 2.8%, виплатили через 5.
Другий будинок - 15 років під 3.2%, виплатили через 4 … місяця (продали старий)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну і щоб кацап валік не збрехав то і день для нього пройшов би здря

The average 30-year mortgage rate is 7.76%, according to Freddie Mac — while this is still relatively high, it's three basis points lower than the week before.

В 1994 році в Канаді відсоток був 7.5%… Але і ціна нормального будинку на 3 спальні в Міссісазі була $350,000 CAD
А квартира на 2 спальні плюс ден 350 квадратів  в кондо в Етобіко коштувала $110,000 CAD
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

І шо, невже той хто взяв іпотеку кілька років тому під 3% так і буде платити ці 3% всі 30 років, коли вже зараз деруть 8% по іпотеці.
Хто буде фінансувати це свято щедрості?

Да. Федеральное правительство. Тебе уже поясняли.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну і щоб кацап валік не збрехав то і день для нього пройшов би здря

The average 30-year mortgage rate is 7.76%, according to Freddie Mac — while this is still relatively high, it's three basis points lower than the week before.

В 1994 році в Канаді відсоток був 7.5%… Але і ціна нормального будинку на 3 спальні в Міссісазі була $350,000 CAD
А квартира на 2 спальні плюс ден 350 квадратів  в кондо в Етобіко коштувала $110,000 CAD

Вот же ж долбоеб. Открой интернет, кретин. Что с людьми происходит,  непостижимо. :facepalm: 

Вот на 3 ноября. Введи поиск в Гугле "mortgage rates today"

https://www.google.com/search?q=mortgage+rates+today&client=ms-android-samsung-gn-rev1&sca_esv=e6a7a4f910c83517&sxsrf=AM9HkKlzJ3WZcYibbgAhR092vY4St49asw%3A1699357628579&ei=vCNKZd3gIoiqwbkPnJuP-AE&udm=&oq=mort&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIgRtb3J0KgIIAzINEAAYigUYsQMYgwEYQzIHEAAYigUYQzILEAAYgAQYsQMYgwEyCxAAGIAEGLEDGIMBMgsQABiABBixAxiDATILEAAYgAQYsQMYgwEyBRAAGIAEMg0QABiKBRixAxiDARhDSOc7ULUfWIYocAN4AJABAJgBf6ABzASqAQMwLjW4AQHIAQD4AQGoAhDCAgoQABhHGNYEGLADwgIKEAAYigUYsAMYQ8ICFhAuGIoFGMcBGNEDGMgDGLADGEPYAQHCAgYQswEYhQTCAgoQABgDGI8BGOoC4gMEGAAgQYgGAZAGDroGBAgBGAg&sclient=mobile-gws-wiz-serp



Не говоря уже о том, что высер на который ты ссылаешся от 5 ноября. Ставки постоянно меняются. И ты тупой даже не читаешь что пишешь "it's three basis points lower than the week before" Но даже в нем пишут, что перефинансирование 8.05%

Чтобы лишний раз прикрыть жопу обосравшимся демократам, тебе не лень безосновательно, высраться по поводу, что ставка не 8.085 а 7.76

Убога людина.

Останнє редагування: 7 листопада 2023 14:18:05 від Valentyn
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Кацапа навчили Гуглем користуватись  :facepalm:

30-year mortgage rates today
Check out the latest new mortgage and mortgage refinance rates to see how today's 30-year mortgage rates compare. To learn more about refinancing, check out our page on 30-year refinance rates.

Accurate as of 11/7/2023
Mortgage term   Average mortgage interest rate   Average refinance interest rate
30-year fixed   7.20   8.05
20-year fixed   6.85   6.88
15-year fixed   6.64   7.30
7/1 ARM   7.37   7.18
5/1 ARM   7.23   7.58
30-year FHA   6.75   6.50
30-year VA   6.44   6.71
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А за оте все рефинансирования типа взял по 4.5% на 15 и через 5 перешел на 2.8% банки в ЮС не ебут?
Бо меня бы в Швеции заставили сначала отвалить все проценты на 15 лет вперед, что банк потерял, а потом рефинансироваться.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А за оте все рефинансирования типа взял по 4.5% на 15 и через 5 перешел на 2.8% банки в ЮС не ебут?
Бо меня бы в Швеции заставили сначала отвалить все проценты на 15 лет вперед, что банк потерял, а потом рефинансироваться.

Я не впевнений чи є така умова «виплати всі відсотки» але у нас не було. В більшості іпотек такого нема
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А за оте все рефинансирования типа взял по 4.5% на 15 и через 5 перешел на 2.8% банки в ЮС не ебут?
Бо меня бы в Швеции заставили сначала отвалить все проценты на 15 лет вперед, что банк потерял, а потом рефинансироваться.

А який сенс тоді рефінансуватись

Ніхто не підпише контракт де банк може з тебе здерти щось більше за накапавші відсотки. А рефінансування - то є фактично завчасне погашення боргу. Як тобі хтось може заборонити погасити борг завчасно
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А який сенс тоді рефінансуватись

Ніхто не підпише контракт де банк може з тебе здерти щось більше за накапавші відсотки. А рефінансування - то є фактично завчасне погашення боргу. Як тобі хтось може заборонити погасити борг завчасно

Я хз как выглядят контракты в ЮС, но тут если я иду в банк и фиксирую на условные 10 лет под 5%, то я комичусь, что в течении этих 10 лет я выплачу X амортизации тела кредита и Y процентов по фиксированной ставке.
Если через 3 года я приду и кину сумку кеша на стол и скажу - закройте мне кредит, то банк сосчитает Y, что я должен был выплатить за 10 лет, отминусует разницу с тем, что уже выплачено и выставит мне счет.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Если через 3 года я приду и кину сумку кеша на стол и скажу - закройте мне кредит, то банк сосчитает Y, что я должен был выплатить за 10 лет, отминусует разницу с тем, что уже выплачено и выставит мне счет.
Так рефінанс після закінчення фіксед терміну
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Так рефінанс після закінчення фіксед терміну

Ні, в Штатах можна повністю виплатити позику в будь який час
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Так рефінанс після закінчення фіксед терміну

Ні, в будьякий момент
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ні, в Штатах можна повністю виплатити позику в будь який час
Видать таки федеральное правительство хорошо печатает деньги субсидирует.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ні, в Штатах можна повністю виплатити позику в будь який час
У нас теж можна, але додатково банк бере штраф.

Наприклад фікс 5 років.

1 рік штраф 5%
2 рік штраф 4%
5 рік штраф 1%

Але 10% щороку можна платити без штрафу
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я хз как выглядят контракты в ЮС, но тут если я иду в банк и фиксирую на условные 10 лет под 5%, то я комичусь, что в течении этих 10 лет я выплачу X амортизации тела кредита и Y процентов по фиксированной ставке.
Если через 3 года я приду и кину сумку кеша на стол и скажу - закройте мне кредит, то банк сосчитает Y, что я должен был выплатить за 10 лет, отминусует разницу с тем, что уже выплачено и выставит мне счет.

От це якраз ярмо. Як це можливо що банк вимагає з тебе бабло, яке ще не заробив. Ти винен банку рівно стільки відсотків, скільки тримав борг. Все
Раніше наче були якісь штрафи за завчасне погашення, але цей бардак прикрили - ніяких прихованих тарифів. Все має оплачуватись відразу під час оформлення кредиту, а далі лише відсотки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія