Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Єдина різниця, що при їзді по Українському, я прекрасно знаю, що мене чекає і знаю які мені потрібні документи, щоб доказати, що маю право перетнути кордон. А от в тебе при їзді по Канадському може бути сюрприз, що Україна вважає тебе своїм громадянином.

Якось з 2000 року жодного сюрпризу не було.
Навпаки, раз дівчина-погранець щось казала мені по англійські, я їй відповів українською вона радісно «так ви наш», а я їй кажу - уважно на паспорт подивись, імʼя Святослав щось значить? Вона ще раз посміхнулась і вибачилась що не помітила зразу.
Так що це ти сам себе лякаєш.
Ти мені скажи, а у дітей твоїх теж український паспорт чи ти одинак?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Якось з 2000 року жодного сюрпризу не було.
Навпаки, раз дівчина-погранець щось казала мені по англійські, я їй відповів українською вона радісно «так ви наш», а я їй кажу - уважно на паспорт подивись, імʼя Святослав щось значить? Вона ще раз посміхнулась і вибачилась що не помітила зразу.
Так що це ти сам себе лякаєш.
Ти мені скажи, а у дітей твоїх теж український паспорт чи ти одинак?
Я не кажу про 2000, я кажу про зараз.

Старшим робив українське громадянство. З молодшими забив, бо як згадаю через що треба пройти, щоб той папірчик дістати, то мене верне.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я не кажу про 2000, я кажу про зараз.

Старшим робив українське громадянство. З молодшими забив, бо як згадаю через що треба пройти, щоб той папірчик дістати, то мене верне.

Зараз у тебе буде більше проблем ніж у мене. Не зважаючи на те що ти батько 4 дітей.
А якщо Україна змавпує кацапський закон то і у молодших дітей буде проблема…

Але це чисто теоретично бо ми знаємо що суровість і тупість українських законів компенсується не обовʼязковістю їх виконання :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Не знаю про що суперечка. З тих пір, як отримав канадійський паспорт, їздив до України тільки по ньому, туди і назад. Одного разу у мене один митник хотів перевірити вміст чемоданів, але як побачив мій паспорт віддав честь і пропустив :laugh: Не думаю, що щось змінилось.

Повертаючись до теми гілки, послухав новорічну промову президента. Жорстко він проїхав по тих, хто втік за кордон. Куди це ставить мене, хто таким допомагає?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
DBA

Приклад візи в Канадський паспорт був як підтвердження що аж до 2003 чи 2004 року закон про громадянство України трактувався саме так - ніякого подвійного чи потрійного громадянства. Отримав канадське - автоматом загубив українське.
Інакше консульство України порушували законодавство видаючи візу українському громадянину.

В параші цю проблему кодифікували правильно з самого початку.
Якщо ти жив на теріторії Росії на стан якогось числа 1991 року то ти громадянин Росії і в канадський чи американський паспорт тобі візу не поставлять, поки ти не пройдеш процедуру виходу з громадянства.

А в Україні зляпали на колінці якусь куйню яку кожен може трактувати як хоче.

І я не впевнений у кого буде більше проблем - у мене якщо я  поїду в Україну по канадському паспорту чи у тебе по українському ;o

Це якесь виключення або бардак… усі мої українські знайомі з паспортами інших країн, хто пробував отримати візу в Україну, отримали відмову, на підставі що вони ще громадяни України, тобто їх зобовʼязали отримувати новий український паспорт і потім вʼїзжали вони як громадяни України. Ніякої заборони мати X громадянств нема у законі, більш того у законі прописано що це дозволене. А те що президент може лишити громадянства, якщо є інше - це інша справа. Поки указа нема, нема і втрати громадянства
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Повертаючись до теми гілки, послухав новорічну промову президента. Жорстко він проїхав по тих, хто втік за кордон. Куди це ставить мене, хто таким допомагає?

Жорстко проїхав по 5 (чи 6, чи скільки там виїхало) мільйонах власних громадян, власних виборців? Щоб що?
Та пішов він нахер, кавеенщик хрипливий. Не йому вирішувати кого на яке місце ставити.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Z – фашизм сила Пу.тина - смерть российско-фашистським окупантам - Слава защитникам Украины - ЗАПОМНИ это ватный патриот.  :buba:  (фсбещники закрыли мене создавать тему)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це якесь виключення або бардак… усі мої українські знайомі з паспортами інших країн, хто пробував отримати візу в Україну, отримали відмову, на підставі що вони ще громадяни України, тобто їх зобовʼязали отримувати новий український паспорт і потім вʼїзжали вони як громадяни України. Ніякої заборони мати X громадянств нема у законі, більш того у законі прописано що це дозволене. А те що президент може лишити громадянства, якщо є інше - це інша справа. Поки указа нема, нема і втрати громадянства

Скільки таких усіх ваших знайомих?
Яких країн у них паспорт?
Коли їм відмовили?

Бо таке враження що ви вчора нормально відсвяткували Новий Рік :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Жорстко проїхав по 5 (чи 6, чи скільки там виїхало) мільйонах власних громадян, власних виборців? Щоб що?
Та пішов він нахер, кавеенщик хрипливий. Не йому вирішувати кого на яке місце ставити.

пентагон, в тобі якась моральна пристойність ще лишилася? Перше в приваті писав, що хоче в Бурлінґтон, як не вийшло, почав Канаду поливати гівном. Тепер през йому не подобається, бо треба боронити Україну від навали. Що наступне? Pple like you make me sick. Ah, fuck this place.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

як не вийшло, почав Канаду поливати гівном.
Категорично протестую проти обох тез.

Перше: що не вийшло? Я не зрозумів.
Друге: не можна так болюче сприймати будь-який комент на адресу країни, в якій живеш. "В Канаді холодно" - це поливання гівном чи констатація факту? Та же ж холодно, курва!

З приводу президента... те саме, що за категоричне несприйняття критики? Хто з нас вжив слово "проїхався"? Хто написав: "Куди це ставить мене, хто таким допомагає?"???

Сам вирішуй де твоє місце, для цього не потрібні жодні промови.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це якесь виключення або бардак… усі мої українські знайомі з паспортами інших країн, хто пробував отримати візу в Україну, отримали відмову, на підставі що вони ще громадяни України, тобто їх зобовʼязали отримувати новий український паспорт і потім вʼїзжали вони як громадяни України. Ніякої заборони мати X громадянств нема у законі, більш того у законі прописано що це дозволене. А те що президент може лишити громадянства, якщо є інше - це інша справа. Поки указа нема, нема і втрати громадянства
Щоб вїхати в Україну їм не потрібно було робити новий паспорт. І так це бардак, так як не завжди українське посольство може сказати чи власник закордонного паспорта має український, наприклад при отримані канадського, ви можете змінити ім'я і ніякий працівник посольства не буде перевіряти що Джон то Іван, але канадцям віза в Україну непотрібно тому часто люди їздять по канадському рапорту, що не законно, хоча то не кримінал , а якийсь штраф там поки чи що.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Категорично протестую проти обох тез.

Перше: що не вийшло? Я не зрозумів.
Друге: не можна так болюче сприймати будь-який комент на адресу країни, в якій живеш. "В Канаді холодно" - це поливання гівном чи констатація факту? Та же ж холодно, курва!

З приводу президента... те саме, що за категоричне несприйняття критики? Хто з нас вжив слово "проїхався"? Хто написав: "Куди це ставить мене, хто таким допомагає?"???

Сам вирішуй де твоє місце, для цього не потрібні жодні промови.
Бурліку як би ти бачів це чмо в житті  тиб обійшов його і не спілкувався
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія