Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант

а шо скаже ООН і ХРВ?

якщо серйозно, то зробити зачистку в мільоному анклаві з щільністю 8000/км2 без візгу і шуму неможливо.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Війна не злочин.
Це валідний елемент міжнародного права.

ну це такий наратив влада пропихує, але будь-яка нормальна людина розуміє, що війна - це злочин. всі ті "правові міжнародники" в окопах не сидять, а тільки спостерігають за "театром воєнних дій" і баблішко на цьому підіймають, цементуючи при цьому свою владу над смєрдами, яких загоняють в м'ясорубку.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант
шоб вы понимали у них там столько ограничений для военных во время боевых действий :facepalm1:
 что лучше вообще не стрелять
а нарушителей под суд и реальные сроки...

это ввели в относительно мирные года
сокращение армии, перестать стрелять, посмотреть в глаза
ДА! это всё было

поэтому "снять ограничения" это про то что я написал, а не про "химеру - совесть"
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

а шо скаже ООН і ХРВ?

якщо серйозно, то зробити зачистку в мільоному анклаві з щільністю 8000/км2 без візгу і шуму неможливо.

А невже не зрозуміло що ООН та ХРВ вже нікого не цікавлять??
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А може тобі спочатку в дурку?) там компанія буде таких же ібонутих старих калош? Про рептилоідів поговорите)

ні, дорогуша, твоя присутність в окопі зараз важливіша. а не твій пердьож тут з ранку до ночі без перериву на вихідні навіть.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

ну це такий наратив влада пропихує, але будь-яка нормальна людина розуміє, що війна - це злочин. всі ті "правові міжнародники" в окопах не сидять, а тільки спостерігають за "театром воєнних дій" і баблішко на цьому підіймають, цементуючи при цьому свою владу над смєрдами, яких загоняють в м'ясорубку.
Ну це трохи тупий пост
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

а шо скаже ООН і ХРВ?

якщо серйозно, то зробити зачистку в мільоному анклаві з щільністю 8000/км2 без візгу і шуму неможливо.
Подивись штурм мосулу - півроку тривав втрати мирних мешканців від 3 до 30 тисяч
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

ні, дорогуша, твоя присутність в окопі зараз важливіша. а не твій пердьож тут з ранку до ночі без перериву на вихідні навіть.
Як і твоя в дурдомі - але ж ти в Австрії?)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

ну це такий наратив влада пропихує, але будь-яка нормальна людина розуміє, що війна - це злочин. всі ті "правові міжнародники" в окопах не сидять, а тільки спостерігають за "театром воєнних дій" і баблішко на цьому підіймають, цементуючи при цьому свою владу над смєрдами, яких загоняють в м'ясорубку.
Хто тоді злочинець у війні Росії і України?)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А дитсадка для малоросiв у вас немае там при общинi, нi, супик?

де вас довбойопiв стiльки набралося, все, звоню екзорсисту.
з тим до тролло (про дитсадки),пане прісте.,якщо ти по екзорцизму спеціаліст.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

си
Війна не злочин.
Це валідний елемент міжнародного права.

і ще й який злочин з боку влади, яка довела до такого стану.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

і ще й який злочин з боку влади, яка довела до такого стану.
Чиєї влади, давай стара хвойдо, жени правду матку)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А це вже мабуть Іран потрохи підключається, у них повно військ в Сирії.

ЦАХАЛ заявив про обстріл Ізраїлю з території Сирії. Частина снарядів, імовірно, впала на відкритій місцевості.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант
а шо, так можна було" (с)

я, прямо, заздрю...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

ну це такий наратив влада пропихує, але будь-яка нормальна людина розуміє, що війна - це злочин. всі ті "правові міжнародники" в окопах не сидять, а тільки спостерігають за "театром воєнних дій" і баблішко на цьому підіймають, цементуючи при цьому свою владу над смєрдами, яких загоняють в м'ясорубку.
Ну яка ж ця Вєрка упорота
Усі п'ять тисяч років цивілізації була суцільна війна
Ну як вона може бути злочином
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

"Я подозреваю, что история запомнит эту войну, среди прочего, как еще одну глобальную арену противостояния оси Запад-Украина и оси зла Россия-Иран.

Я не очень в этом разбираюсь, но, по моему мнению, после российских злых посланий пришло время действовать и официально и окончательно встать на сторону Украины, которая сейчас на нашей стороне.
Это и правильно, и умно".

Leonid Nevzlin


Невзлін перепостив висловлювання Аміт Сігала, впливового ізраїльського журналіста.
https://www.dialog.ua/world/282616_1696910192
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Може скажу трохи недоречно але хочу поділитися враженнями. Був колись у Ізраїлі і деяких анклавах. Печера Різдва, все таке, просто подорожував.
Так от, коли вже зовсім вибрався звідти, перше що зробив то нажрався вогненної води щоб якось зняти стрес. Я людина без забобонів, не вірю ні в бога ні в чорта, але... розумієте там таке тяжке місце, якось ментально на рівні вібрації. Дуже. Так мені здалося, ніде так погано себе не відчував. Йорданія після цього було як глоток свіжого повітря.
Якщо буде якась велика біда, вона почнеться саме звідти. Таке місце.
А потім вже накриє усіх
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

https://t.me/Tsaplienko/41018

якось цей задоволений хлопець на обаму змахує. це такий художній задум, чи натяк на шось?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

якось цей задоволений хлопець на обаму змахує. це такий художній задум, чи натяк на шось?
Лікуйся, божевільна)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

якось цей задоволений хлопець на обаму змахує. це такий художній задум, чи натяк на шось?

на Маска
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я тут перескочив з десяток сторінок, бо реально задовбали ці філологічні баталії.

щодо вівцейобних парашутистів та ППО Ізраелю.

парашутисти з парашутом "крило" при певній підготовці .можуть злітати з тросового буксиру з катеру або з кузова автомобіля.
Хтозна, ніколи такого не чув, може то якийсь новий спецназ? Річ у тім, що в парашута- крила досить мала аеродинамічна якість, це не довге крило параплана і тим більше, не планера. Тобто, треба швидко їхати досить довго, і мати довгий буксирувальний трос, щоб підняти парашутиста хоча б на 150-200 м. І він відразу почне знижуватися після того, як відчепиться. З моря на катері його точно не могли затягнути, щоб перелетіти мінімальну ширину Гази 6 км йому треба відчепитись десь на км.
То мабуть все таки з якогось самаля їх скидали, хоч не можу собі уявити, як він там злетів
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

 8-)

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну яка ж ця Вєрка упорота
Усі п'ять тисяч років цивілізації була суцільна війна
Ну як вона може бути злочином

і дійсно! як можуть бути вбивства, насильство, грабіжництво злочином? ну ніяк! для певних кіл, для яких це цілком прийнятно і ніяким злочином бути не може ніколи і ні за яких обставин. а от манюпас не того кольору вікна собі поставив - це злочин! бо так влада вирішила.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А татари громадяни України хто?)
+===============================+
Казанські - ні, хоча по крові - болгари.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

Хтозна, ніколи такого не чув, може то якийсь новий спецназ? Річ у тім, що в парашута- крила досить мала аеродинамічна якість, це не довге крило параплана і тим більше, не планера. Тобто, треба швидко їхати досить довго, і мати довгий буксирувальний трос, щоб підняти парашутиста хоча б на 150-200 м. І він відразу почне знижуватися після того, як відчепиться. З моря на катері його точно не могли затягнути, щоб перелетіти мінімальну ширину Гази 6 км йому треба відчепитись десь на км.
То мабуть все таки з якогось самаля їх скидали, хоч не можу собі уявити, як він там злетів
З якого самоля можна злетіти при наявних петріотах і іншій ппо?)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

+===============================+
Казанські - ні, хоча по крові - болгари.
Татари - болгари?
Піду покурю)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

ну це такий наратив влада пропихує, але будь-яка нормальна людина розуміє, що війна - це злочин. всі ті "правові міжнародники" в окопах не сидять, а тільки спостерігають за "театром воєнних дій" і баблішко на цьому підіймають, цементуючи при цьому свою владу над смєрдами, яких загоняють в м'ясорубку.
Питання - хто заганяє?
Якщо йдеться про історію після WWII та рішення новоствореного тоді Радбезу ООН і його "втілення" у життя, то стосовно створення Палестини з Ізраілем усе доволі прозоро.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

і дійсно! як можуть бути вбивства, насильство, грабіжництво злочином? ну ніяк! для певних кіл, для яких це цілком прийнятно і ніяким злочином бути не може ніколи і ні за яких обставин. а от манюпас не того кольору вікна собі поставив - це злочин! бо так влада вирішила.
Рєптілоіди захватілв мір)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

8-)

https://t.me/WarZoneInc/59060

ну то таке. у нас також купа різних державних діячів на початку війни фоткалися в пікселі і з грізним виглядом.

нічо не кажу, може то тіки українське ноухау, обіцяти і не одружуватися  :gigi:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

не може ніколи і ні за яких обставин. а
Не пи3ди
Як раз деякі обставини і бувають злочином
А просто війна = історія цивілізації
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хтозна, ніколи такого не чув, може то якийсь новий спецназ? Річ у тім, що в парашута- крила досить мала аеродинамічна якість, це не довге крило параплана і тим більше, не планера. Тобто, треба швидко їхати досить довго, і мати довгий буксирувальний трос, щоб підняти парашутиста хоча б на 150-200 м. І він відразу почне знижуватися після того, як відчепиться. З моря на катері його точно не могли затягнути, щоб перелетіти мінімальну ширину Гази 6 км йому треба відчепитись десь на км.
То мабуть все таки з якогось самаля їх скидали, хоч не можу собі уявити, як він там злетів
Ці парапланеристи з мотором від газонокосарки або чогось подібного. Треба брати на озброєння та шукати ППО і протидію одночасно. Принаймні деякі з них - може не всі, бо показували злет.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

на сейчас те кто выбирают сторону хамас и оправдывают их действия - выбирают сторону хуйла
это до того очевидно что даже не требует доказательств
так что можете и дальше рассказывать про бедных палестинцах которых 100 лет назад обидели и поэтому они сейчас отрезают головы младенцам



Останнє редагування: 10 жовтня 2023 23:17:55 від bobayn
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

До речі , а Хезболла в Украине признана террористической организацией.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хтозна, ніколи такого не чув, може то якийсь новий спецназ? Річ у тім, що в парашута- крила досить мала аеродинамічна якість, це не довге крило параплана і тим більше, не планера. Тобто, треба швидко їхати досить довго, і мати довгий буксирувальний трос, щоб підняти парашутиста хоча б на 150-200 м. І він відразу почне знижуватися після того, як відчепиться. З моря на катері його точно не могли затягнути, щоб перелетіти мінімальну ширину Гази 6 км йому треба відчепитись десь на км.
То мабуть все таки з якогось самаля їх скидали, хоч не можу собі уявити, як він там злетів
  (tu) З літака кинули, то про моторчик до парашута хтось брякнув не подумавши.   Злетів в сторону моря з поворотом і набором висоти і з ~ 1000 метрів скинув їх на статіклайн, щоб не розлетілись (так пожежників кидали, колись бачив). З таким виконанням навіть готові з зі збоєю наземлі будуть мати мінімум часу для ураження.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Да что там Хезболла, у нас Хамас не считается террористической организацией
О такоэ

Останнє редагування: 10 жовтня 2023 23:21:13 від Камрад
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Да что там , Хамас у нас оказывается не признан за террористов..
мало того мы всегда, почти всегда, голосовали за антиизраильские резолюции оон
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

мало того мы всегда, почти всегда, голосовали за антиизраильские резолюции оон
значить прийшов час обом народам стати трохи розумнішими і зрозуміти хто їх ворог  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія