Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
N88

тебе це не має грати. я Галичанин і буду казати як вважаю за потрібне.

Ти довбограй в першу чергу.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

це словянська калька ,чужа тобі і не зрозуміла. тому вчи іврит (мову предків),бо доня то в садку вчить (tu)  B-)  а ти тільки на мовах потрібних тобі по роботі-в постсовку-узкій,тепер англійська.

Дураком ты был, дураком и помрешь. :) Дочка ходит в еврейский садик потому, что во времена ковида там была вакансия. :) В том садике неевреев 60%. :)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

Ну досить вже
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Израиль переходит к полномасштабному наступлению на сектор Газа, заявил министр обороны страны Йоав Галлант.

Є таке в англомовних джерелах?

Пишут, что готовятся.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+===========================================+
Звенігородка. До 2-світової десь третина були жиди.
З Села що поряд моя мати та моя жінка.

В Жмеринке после войны было целых две еврейских школы.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

тебе це не має грати. я Галичанин і буду казати як вважаю за потрібне.
мудозвон ти неграмотний, малорос неосвічений: в украінській мові "галичанин" пишеться з маленькоі букви. А то вже як кацапи "йа Руссскій"
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я жид на чверть,  можна мені?
Це ж очевидні наслідки русифікації. В Галичині спокон  віків слово "жид" не мало негативного присмаку,  просто назва,  самі так себе називали теж.

В англійській,  польській і інших мовах воно ок,  а в українській раптом ні,  це з якого дива?

И шо, ты свою четверть можешь так назвать?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Не сваріться. Вашу маму...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я в восторге, прямо как Властелин колец: пока Саурон в труху стирает Средиземье, анты целый день спорят - хоббиты это орки или нет?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Чушь.
+=================================+
Угу, дебільний поц!. Пиши скаргу в Вікі!
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дураком ты был, дураком и помрешь. :) Дочка ходит в еврейский садик потому, что во времена ковида там была вакансия. :) В том садике неевреев 60%. :)
у нас жидівський садок при синагозі і там вчать іврит .  і правильно роблять-більше мов ,більше можливостей.крім того дитина засвоює свої культуру.
 Ти чого так озвірився. Я твоїй донці власне побажав добра і крім нових товаришів і нові враження.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+=================================+
Угу, дебільний поц!. Пиши скаргу в Вікі!

На тебя жаловаться можно только в Верхний Спартак. :)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

йобані філологи
от до чого нова модерація довела гілку  :X
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+=================================+
Угу, дебільний поц!. Пиши скаргу в Вікі!
Пердун старий, ще раз заофтопиш, напишу скаргу!

Вгамуйся вже, фiлософ, тут тема не про те що ти пишеш.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

у нас жидівський садок при синагозі і там вчать іврит .  і правильно роблять-більше мов ,більше можливостей.крім того дитина засвоює свої культуру.
 Ти чого так озвірився. Я твоїй донці власне побажав добра і крім нових товаришів і нові враження.
А дитсадка для малоросiв у вас немае там при общинi, нi, супик?

де вас довбойопiв стiльки набралося, все, звоню екзорсисту.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В значенні громадян так, тобто в нас нема інших національностей - ні татар ні ромів ні угорців ні євреїв - так? А особи що мають посвідку на проживання в Україні теж українці?

Погугли "політична нація"
   
Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

якщо з моторчиком то і просто с землі

Цікаво, чому цих ґав з трахтоматів не розстрілюють, поки вони в небу кружляють.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

День 4
Звіт від журналіста Ауслендера
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я в восторге, прямо как Властелин колец: пока Саурон в труху стирает Средиземье, анты целый день спорят - хоббиты это орки или нет?

а ці анти могли якось примусити того саурона не стирати шось в труху? в нас є можливість відмовитися виконувати накази якихось "сауронів"? в мене була б така можливість - я б не виконувала. ні за які гроші. але ми ж бачимо інше - завжди можна знайти готових вбивати собі подібних, і це, як тут пишуть - природньо! то ж що робити нам всім?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант
Око за око
Зуб за зуб.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Зараз Байден виступає і насипє вам стусанів

кому-кому він шось насипле?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

зараз вони перегнули палку. вбивства дітей жінок відрізання голів... це поза людським розумінням.

нам треба дбати про  нас
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Око за око
Зуб за зуб.

можна подумати, шо на війні є якісь "правила". війна сама по собі - злочин. 
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Розмовляв вночі з друзями шо в Цахалі. прогнозували шо буде після знахідки вирезаного кібуцу де 40 діточок зарізаних знайшли. Я спитав, чи с цього почнеться різня? Пацани тільки хмикнули. Тепер думаю,  шо я був правий і вони вже це знали.

❗️«Мы отменили все правила ведения войны. Наши солдаты ни за что не будут нести ответственности. Военных судов не будет», - министр обороны Израиля Йоав Галлант
а є пруфи про цих дітей? звідки інфа?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

а ці анти могли якось примусити того саурона не стирати шось в труху? в нас є можливість відмовитися виконувати накази якихось "сауронів"? в мене була б така можливість - я б не виконувала. ні за які гроші. але ми ж бачимо інше - завжди можна знайти готових вбивати собі подібних, і це, як тут пишуть - природньо! то ж що робити нам всім?
Конкретно тобі - лягати в дурку)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

нам треба дбати про  нас
Про американців?)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

Цікаво, чому цих ґав з трахтоматів не розстрілюють, поки вони в небу кружляють.
Для цахалу виявилось відкриттям наявність такої авіації) не було потреби тож нема і засобів або десь на складах
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

"Я подозреваю, что история запомнит эту войну, среди прочего, как еще одну глобальную арену противостояния оси Запад-Украина и оси зла Россия-Иран.

Я не очень в этом разбираюсь, но, по моему мнению, после российских злых посланий пришло время действовать и официально и окончательно встать на сторону Украины, которая сейчас на нашей стороне.
Это и правильно, и умно".

Leonid Nevzlin
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Конкретно тобі - лягати в дурку)

ну а тобі вже треба в окоп під авдіївку, засидівся, запердівся тут.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
N88

можна подумати, шо на війні є якісь "правила". війна сама по собі - злочин. 

Війна не злочин.
Це валідний елемент міжнародного права.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

у нас жидівський садок при синагозі і там вчать іврит .  і правильно роблять-більше мов ,більше можливостей.крім того дитина засвоює свої культуру.
 Ти чого так озвірився. Я твоїй донці власне побажав добра і крім нових товаришів і нові враження.

Жиденько, дедушка. :) че ты там блеял о мове предков? :)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

https://t.me/anti_zombie24/27105
Цікаво як вони про все дізналися. Припускаю курець зателефонував у штаб повідомити як все сталося а потім вже і помер
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

ну а тобі вже треба в окоп під авдіївку, засидівся, запердівся тут.
А може тобі спочатку в дурку?) там компанія буде таких же ібонутих старих калош? Про рептилоідів поговорите)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А чому Ізраїль не в НАТО? Якісь козлойоби мають право на вето там?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
HSM

Всім добраніч
Ну
Окрім кацапів з посіпаками
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

А чому Ізраїль не в НАТО? Якісь козлойоби мають право на вето там?
Ну хто візьме в НАТО країну на яку постійно нападають)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А чому Ізраїль не в НАТО? Якісь козлойоби мають право на вето там?
угорщина, туреччина
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія