Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Пряма мова: "Мені здається, ми завжди були дуже вдячними Сполученому королівству, завжди вдячні прем’єр-міністру і міністру оборони пану Воллесу…

Я просто не знаю, що він має на увазі, як ще нам потрібно подякувати. Нехай він напише мені… Можемо зранку прокидатися і дякувати міністру особисто.
Зеленський на докори Воллеса

 (tu)

Так, так.
Посратись з бритішами.
Посратись з амерами.
Заявити, що як би не Захід, то вже давно б заглянули в очі, перестали стріляти і жили мирно.
Гарний план.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"
HSM

Чому не подаа у ввдставку ?

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко назвав "нездоровим сарказмом" слова президента Володимира Зеленського про те, що він може дякувати за військову допомогу міністру оборони Британії Бену Воллесу хоч щоранку.
Джерело: Пристайко сказав в коментарі Sky News
Пряма мова посла: "Я думаю, він відповів трохи з сарказмом.. коли президент Зеленський сказав, що кожного ранку він прокидатиметься і дзвонитиме Бену Воллесу, щоб подякувати йому… Я не думаю, що цей сарказм − це здоровий сарказм".
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

з яз яку похєрили під улюлюкання штатів і ВБ нам б нічого взагалі просити не довелось, так не пиши хуйні сам

Що, підкацапник, кацапстан вигороджуєш? Він там грав першу скрипку, яз йому дісталась.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Варто було на півгодини відійти - а тут вже покос нікнеймів  :gigi:

А щодо подяки - то вдячність в душІ назовні не видно.

От як саме треба дякувати, щоб ніхто не сумнівався у нашій вдячності?

Скинутись грошима?

ПОставити пам'ятник?

Щодня починати з подяк союзникам?

Призначити День подяки (як в США)?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Що, підкацапник, кацапстан вигороджуєш? Він там грав першу скрипку, яз йому дісталась.

Досі дивуюсь, чому тоді і кацапів не роззброїли.

Невже їм настільки довіряли?
   
Так, так.
Посратись з бритішами.
Посратись з амерами.
Заявити, що як би не Захід, то вже давно б заглянули в очі, перестали стріляти і жили мирно.
Гарний план.

Бабченко, привіт! Ти ж не Сивиий, ти лисий.  :gigi:

   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Чому не подаа у ввдставку ?

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко назвав "нездоровим сарказмом" слова президента Володимира Зеленського про те, що він може дякувати за військову допомогу міністру оборони Британії Бену Воллесу хоч щоранку.
Джерело: Пристайко сказав в коментарі Sky News
Пряма мова посла: "Я думаю, він відповів трохи з сарказмом.. коли президент Зеленський сказав, що кожного ранку він прокидатиметься і дзвонитиме Бену Воллесу, щоб подякувати йому… Я не думаю, що цей сарказм − це здоровий сарказм".

Нездорова поведінка - це послу України критикувати вчинки Президента України..
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Бабченко, привіт! Ти ж не Сивиий, ти лисий.  :gigi:



Нєт нє правільно.

Бабченку краще про кацапів і все що з ними пов"язане писати.

Бо коли починає лізти в українську політику - тупіє на очах.
   
Нездорова поведінка - це послу України критикувати вчинки Президента України..

Ну то поїде в Гану послом. Робота в Африці нам зараз дуже потрібна.  :gigi:
   
Нєт нє правільно.

Бабченку краще про кацапів і все що з ними пов"язане писати.

Бо коли починає лізти в українську політику - тупіє на очах.

Менше з Бабченком. Але тут таких бабченків якось теж дуже багато.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Ну то поїде в Гану послом. Робота в Африці нам зараз дуже потрібна.  :gigi:

Ні ну дійсно це якийсь піздець.

Нормальний(правильний) посол повинен з кожи вон вилізти, шо хочеш вигадати аби знайти виправдання будь-яким словам Президента країни яка тебе послала представником.

А цей кловун виходить і "да да, президент моєї країни нездорово балакає, шо поробиш".  :facepalm1:
   
Ні ну дійсно це якийсь піздець.

Нормальний(правильний) посол повинен з кожи вон вилізти, шо хочеш вигадати аби знайти виправдання будь-яким словам Президента країни яка тебе послала представником.

А цей кловун виходить і "да да, президент моєї країни нездорово балакає, шо поробиш".  :facepalm1:

Так само як той Воллес пистанув про той Амазон. Ну знай своє місце, висловлюйся обережно, в руслі державної політики, а не для власного хайпу чи ще чогось. Особливо на таких історичних подіях.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"
LVV

Йому можна,а Зеленському-ні.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

це вони за вчорашній укорот від зеленського образилися і вирішили дорікнути.
мєлко, хоботов (с)


п.с. пишаюсь Зеленським  :laugh: це ж треба так юса розсердити. хто б ще міг?
але -поважають саме таких!

он уважать себя заставіл..(с)

От жеш дурепа.

Це не юса, це брітіші.

А Зе краще бути таким крутим з Бакановим, з тим гівнюком, що яйця по 17 купляв, з Рєзніковим, котрий того гівнюка вигороджував.
Згадай що казав Петлюра про таких.
За крадіжки під час війни, за зраду треба вішати на площі, а не в сраку цілувати.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Чому не подаа у ввдставку ?

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко назвав "нездоровим сарказмом" слова президента Володимира Зеленського
Ну, взагалі-то пересмикування. Він не назвав сарказм здоровим. B-)
Можуть же бути якісь проміжні стани сарказму, наприклад - сарказм недообстежений.
А не подав у відставку (поки що) мабуть тому, що відчуває відповідальність за країну і стосунки з ключовим союзником.
Отак звільниться, а натомість призначать якогось коуча, чи взагалі Лисого з кварталу.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Я не знаю, чи ви в курсі, але цю фразу пан Уоллес сказав приватно десь рік тому, коли Україна давала списки з переліком потрібного для оборони. Вчора він озвучив цю хамську фразу публічно серед поважних дядів і тьотів з НАТО. Тому за відповідь Зеленського він не повинен ображатись, а краще вибирати вирази на солідних тусовках, щоб не отримати кандеябром по хитрому єбалу. Все вірно зробив Зеленський.

Кажеш що все вірно зробив Зеленський?
Ти вже вчорашню новину від BoC переварив. Скоро люди понесуть ключі від хат в банки. А їм новини про те як корумпований воєнком з України в Іспанії нерухомість за мільйони купує, як Зе бикує. Як думаєш яка буде думка у людей про допомогу Україні? 
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

я жінка, а не політик, мені можна в емоції
я б така, шоб усій наті пики натовкти. Бо сцикуни і боягузи

Твій син вже воює? Чи сцикун і боягуз?
Як там на рахунок "катюзі по заслузі"? Пику натовкти не хочеш?
   
Твій син вже воює? Чи сцикун і боягуз?
Як там на рахунок "катюзі по заслузі"? Пику натовкти не хочеш?

4.3; 4.4

   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

От жеш дурепа.

Це не юса, це брітіші.

А Зе краще бути таким крутим з Бакановим, з тим гівнюком, що яйця по 17 купляв, з Рєзніковим, котрий того гівнюка вигороджував.
Згадай що казав Петлюра про таких.
За крадіжки під час війни, за зраду треба вішати на площі, а не в сраку цілувати.
Підтримує всебічно. От зараз свінарчуки не при владі, то ж можна вішати
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Твій син вже воює? Чи сцикун і боягуз?
Як там на рахунок "катюзі по заслузі"? Пику натовкти не хочеш?
ти сам воюєш, твій син також? Бо якщо ні, таки вислови, тим більш до жінки недоречні. Мʼяко кажучи
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Воллес  - гандон и чмо.
редиска подзабыл несколько важных мелочей.
1. Если бы всякая п***а не раздавала обещания охранять Украину от внешних врагов в обмен на сдачу ядерного оружия, ракет высокой дальности и носителей этого всего, этой войны бы не было. Не было бы потеряных территорий, разрушеных Украинских городов, погибших людей и PTSD  национального масштаба на десятилетия. Так что пусть говнюк учит современную историю Европы.


Де таке написано?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"
HSM

Ну, взагалі-то пересмикування. Він не назвав сарказм здоровим. B-)
Можуть же бути якісь проміжні стани сарказму, наприклад - сарказм недообстежений.
А не подав у відставку (поки що) мабуть тому, що відчуває відповідальність за країну і стосунки з ключовим союзником.
Отак звільниться, а натомість призначать якогось коуча, чи взагалі Лисого з кварталу.
ну , він є представник саме президента , мабуть
Ваша ліва рука  ж , самовільно дулі Вам не крутить  , правда ж ?
п с може зе і не правий , але команда є команда
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Ні ну дійсно це якийсь піздець.

Нормальний(правильний) посол повинен з кожи вон вилізти, шо хочеш вигадати аби знайти виправдання будь-яким словам Президента країни яка тебе послала представником.

А цей кловун виходить і "да да, президент моєї країни нездорово балакає, шо поробиш".  :facepalm1:

Це мабуть його заява на відставку.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

ти сам воюєш, твій син також? Бо якщо ні, таки вислови, тим більш до жінки недоречні. Мʼяко кажучи

Хочеш подискутувати?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

тим більш до жінки

Це сексизм. Проти якого сама йожа так палко виступає. Коли їй це не вигідно, звичайно.

Коли їй це вигідно то "я жінка, мнє можна".
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Це сексизм. Проти якого сама йожа так палко виступає. Коли їй це не вигідно, звичайно.

Коли їй це вигідно то "я жінка, мнє можна".
В тому і сенс феменізму
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Хочеш подискутувати?
IP/Host: 198.52.134.---
 United States, і про що дискутувати далі?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Тут в якомусь ТК випало, що Зе в останньому звернені по саміту за 8 хв дякував союзникам за допомогу 47 разів.
Малувато буде?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Тут в якомусь ТК випало, що Зе в останньому звернені по саміту за 8 хв дякував союзникам за допомогу 47 разів.
Малувато буде?

Мало. Треба ще дякувати, а гілку з подяками  знесли  :(
   
Твій син вже воює? Чи сцикун і боягуз?
Як там на рахунок "катюзі по заслузі"? Пику натовкти не хочеш?

ти хто взагалі?  :D  і звідки вилізло?
Будь ласка, представся по формі, познайомимось. А потім вже задавай питання
   
Це сексизм. Проти якого сама йожа так палко виступає. Коли їй це не вигідно, звичайно.

Коли їй це вигідно то "я жінка, мнє можна".
ще одне "розумне" як рамблер :D  я НЕ політик, а (просто) жінка.
ти вбачаєш сексизм - я вбачаю звичайну тупість мамкіних наїжджателів. Нічого особистого, цьом
   
шановне панство вдарених і покусаних афройожем!

ви б вже згуртувались десь в одному місці, а... І там би вже і дрочили, і пінились, і кидались. А то вас відловлювати по всьому форуму важко. Дякую за розуміння.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Зеленський не повинен відчувати себе меншовартісним, він є представник воюючої країни, яка стримує навалу орди ціною життя українців. Крім того, багато країн і партій зараз вкладають реакцію України на їх участь у поставці боєприпасів у свою виборчу кампанію. Тому як на мене сратись з Зеленським не варто, може прилетіти обратка. Більшість населення Європи вважає допомогу Україні правильним кроком і підтримує.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Зеленський не повинен відчувати себе меншовартісним, він є представник воюючої країни, яка стримує навалу орди ціною життя українців

Воно то так, але коли в країни це єдине досягнення, то це сумно  :(
   
С-у-у-мно, зрада, зрадонька. Богкузи сумують і тихенько славлять Петра
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Воно то так, але коли в країни це єдине досягнення, то це сумно  :(

плть, які тобі досягнення потрібні?
в нас демократія.
в нас свобода слова, воений стан не рахуємо.

   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

плть, які тобі досягнення потрібні?

 :D
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

ще одне "розумне" як рамблер :D  я НЕ політик, а (просто) жінка.
ти вбачаєш сексизм - я вбачаю звичайну тупість мамкіних наїжджателів. Нічого особистого, цьом

Та ні, це ти вбачаєш сексизм, якщо про тебе десь напишуть "вона просто жінка, які питання"  :gigi:

А ну і ще ейджизм, та інший хуїзм, коли тобі треба.

Чи це нормально, моя ти киця?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

ну , він є представник саме президента , мабуть
Ваша ліва рука  ж , самовільно дулі Вам не крутить  , правда ж ?
п с може зе і не правий , але команда є команда
Нітрохи не сперечаюсь. Посол не мав цього говорити. Навіть, якщо прийняв рішення не бути послом. Він неправий.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

шановне панство вдарених і покусаних афройожем!

ви б вже згуртувались десь в одному місці, а... І там би вже і дрочили, і пінились, і кидались. А то вас відловлювати по всьому форуму важко. Дякую за розуміння.

128 959  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія