Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

А бандота з танками б стояла за 70 кілометрів від Відня, так що алаверди.

Це не сталося лише через те, що до угощини у хуйла нема шляху суходололом.
Не стояла б.
Світ став би куди гіршим і небезпечнішим, але бюргер так само жер би свою сосиску й запивав пивом.
І, знов-таки, мова не про це.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

спробуєм ще разочок,
у Заходу є НАТО
а що собою має 2га армія світу, Україна довела, розкатають як блін,
чому не зараз?, нехочуть конфронтація з рф, а головне не знають що з нею робить після розгрому
НАТО ніколи не воювало з сильним противником. Угорщина теж член НАТО . Якбитологія сильна наука, звісно. Але зараз основне завдання НАТО виконує саме Україна.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Так в тому і справа, що якраз за зброю UK дякували більш за всіх, бо насправді є за що. Німеччину хуями обкладали, то правда, і також було за що. Саме тому напад Волеса дуже дивний.
За місяць до саміту жодних питань про вдячність чи невдячність не було чутно. Таке враження, що цей скандал спровокували.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Але зараз основне завдання НАТО виконує саме Україна.

а я з цим і сперечатись не буду.
НАТО для цього і створювалось, але навіщо ім напрягатись коли можна і так як є

   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"
LVV

Так в тому і справа, що якраз за зброю UK дякували більш за всіх, бо насправді є за що. Німеччину хуями обкладали, то правда, і також було за що. Саме тому напад Волеса дуже дивний.
Та хто ж заперечує,що слова Воллесв виглядають дебільно.
Але такі думки крутяться в кругах того самого Воллеса. Устали от війни,розумієте.
А наші новоріші все брали вже нахрапом. Не,будьте добрі дайте,адавай,сука.
Ну і нарешті політична освіта а ля Трускавець.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

НАТО ніколи не воювало з сильним противником. Угорщина теж член НАТО . Якбитологія сильна наука, звісно. Але зараз основне завдання НАТО виконує саме Україна.
.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Так в тому і справа, що якраз за зброю UK дякували більш за всіх, бо насправді є за що. Німеччину хуями обкладали, то правда, і також було за що. Саме тому напад Волеса дуже дивний.

Він збирався йти ще місяць тому.
Нерви напевне...
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

у Заходу є НАТО
А у нас був Будапештський меморандум, і ми теж собі думали що все пучком.
чому не зараз?, нехочуть конфронтація з рф, а головне не знають що з нею робить після розгрому
А може тому, що ніхто з членів НАТО достеменно не знає, чи є за літерами 5 статті щось окрім целюлози?
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

А у нас був Будапештський меморандум

ну можна його роздрукувати на кортонному папері і зробить підзорну трубу, корупціонерів спостерігати
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

І коли це все дали? Війна нагадую з 2014 року. 8 років розмов про те давати чи не давати нелетальну зброю.

Тобто вже не траба нічого, можна відміняти поставки зброї?  :facepalm1:
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

ну можна його роздрукувати на кортонному папері і зробить підзорну трубу, корупціонерів спостерігати

Ви, головне, роздрукуйте 5 статтю. Знадобиться для тубуса мікроскопу. Друзів вишукувати.

Тобто вже не траба нічого, можна відміняти поставки зброї?  :facepalm1:

А що ти скажеш пожежній команді, яка на твій виклик скаже "та все одно хвилини за дві-три все згорить"? "Дякую?"
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

А що ти скажеш пожежній команді, яка на твій виклик скаже "та все одно хвилини за дві-три все згорить"? "Дякую?"
Це не пожежна команда. І "за хвилини дві-три згорить" вони казали (якщо казали), дивлячись на те, як власник дому маринує шашлики замість укріпляти протипожежну безпеку.
Незалежно від того, чи "власник дому" справді дуркував, чи замилював очі, враження зі сторони, мабуть, було трєвожним.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

як власник дому маринує шашлики замість укріпляти протипожежну безпеку.

"Якщо горить будинок сусіда, а в тебе є садовий шланг, позич його сусідові, поки не спалахнув твій дім. При цьому не кажи йому про вартість шлангу. Коли пожежу загасять, сусід поверне тобі шланг"

А нам не хотіли навіть продавати.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Я не веду мову про те, шо НАТО чи США хуйове. Не дочекаєтесь.
Я кажу про те, що парадигму відносин треба міняти.

Інакше кордон будуть охороняти самі лише папірці з роздрукованою 5 статтею.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Я не веду мову про те, шо НАТО чи США хуйове. Не дочекаєтесь.
Я кажу про те, що парадигму відносин треба міняти.
Про парадигму казала одна відома форумчанка, ще до саміту - "отхлєстать іх по мордасам", чи щось в цьому стилі.
А загальний тренд, який культивується і панує останнім часом як на хвупі, так і в українському інфопросторі - от якраз те саме "НАТО і союзнічкі фуйові", якщо по суті.
І от єдине, чого я справді боюсь, аби то все не було артпідготовкою до того, що вже чули - компромісних тєріторій (с). Ну а шо, НАТО ссуки, не підтримали, не лишили нам іншого виходу.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Про парадигму казала одна відома форумчанка, ще до саміту - "отхлєстать іх по мордасам", чи щось в цьому стилі.
А загальний тренд, який культивується і панує останнім часом як на хвупі, так і в українському інфопросторі - от якраз те саме "НАТО і союзнічкі фуйові", якщо по суті.

Не знаю хто там що казав, а я геть про інше - зараз панує парадигма бюрократії. Один на одного киває і крайніх, хто може щось вирішити - не знайти. Яке озброєння не візьми - "готові надати як дадуть дозвіл". Причини того можна обговорювати, але це не змінить ніфіга. Через оту бюрократію кацапів зараз пінцетом з бетону виколупують - слава богу хоч пінцет дали.

Бюрократія в військових питаннях - подарунок агресору. Коли мова йде про бабло - бюрократія можливо й потрібна в певних дозах. Але не тоді коли річ йде про життя.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Причини того можна обговорювати, але це не змінить ніфіга. Через оту бюрократію кацапів зараз пінцетом з бетону виколупують - слава богу хоч пінцет дали.
Це не через бюрократію. Бюрократією захід камуфлює зовсім інші мотиви та аргументи.
За потреби все робиться дуже швидко і без бюрократичної фуйні.
Не пам'ятаю, чиї слова, мелькнуло в мережі, і я з цим згоден - приймають до НАТО не армії, а держави. І ось тут, нмд, і варто шукати корінь проблем.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Я не веду мову про те, шо НАТО чи США хуйове.

Якраз це ти і кажеш.
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Документ підмахнули коли Клінтон прилетів в Україну, визвав до себе в літак Кравчука і поставив ультиматум. Сподіваюсь, колись ми прочитаємо чим саме нам погрожували.
взагалі хоча підготовка до ядерного роззброєння почалася ще за кравчука
але підпис під мумурандумом ставив вже кучма
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

8 років розмов про те давати чи не давати нелетальну зброю.
розмови почалися лише з 2018 коли зняли офіційне ембарго
а 2014-2018 коли діяло те офіційне ембарго взагалі не йшлося що українцям можна щось поставляти окрім медичного обладнання для шпиталів
цікаво обама вводячи те ембарго про що думав
що кієвская хунта расстрєліваєт мірний народ бамбаза як про те писала кацапо-пропаганда чи як
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

А ось той хто "рояль тягав", був двигуном в прориву червоних ліній, зостався непоміченим ..
орден ярослава мудрого воллесу дали
тим самим показавши свою вдячність
   
Re: Один джентльмен сказав: "We are not Amazon"

Це не через бюрократію. Бюрократією захід камуфлює зовсім інші мотиви та аргументи.
Сутність лишається - бюрократія як прикрити небажання/страх діяти.

Якраз це ти і кажеш.

Це просто ти так хочеш бачити. Воллес промовився на броадкаст - ніби то персонально кожний українець віддавав ядерну зброю та продавав танки, ракети та інше озброєння. Ніби кожний українець в себе на балконі може клепати мінометні міни, а в гаражах - нарізати стволи до арти та збирати F16.

Матюкати наших чиновників за кулісами - та скільки хочете. Чиновників на нулі нема. А Українці - є.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія