Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возобновление полётов гражданской авиации в Украине ;o

семьи
у зсуушников

у тебя я так понимаю времени докуя писать докуя всякую куйню
Тобто сімʼя зсушників полетить літаком замість їхати потягом щоб зустрітися ? А до чого тут пару днів?
   
Да без проблем - можете прямо зараз запускати рейси  Київ - Анталія з Борисполя - в принципі скоро сезон, ще можна пляжі в Одесі відкрити і бази в затоці - турчиноф сказав що ракетних обстрілів більше не буде - можна повертатися до звичайного життя)
А взагалі разруха - вона ж все таки в головах, хоч Булгаков і був кацапом імперцем - але тут він був правий, хоча у комуняк був лозунг - пабєдім розруху - і осавіахім у них теж був)

а иы в курсе что солдаты и оыицеры требуют реабилитации , отдыха??

да и семью на отдых хотели ьы отправить
сколько детей соллат море не видели второй год

или только артистам и зватографам гркюеть жопы в творческих поезжказ?
   
а иы в курсе что солдаты и оыицеры требуют реабилитации , отдыха??

да и семью на отдых хотели ьы отправить
сколько детей соллат море не видели второй год

или только артистам и зватографам гркюеть жопы в творческих поезжказ?
Я просто не уявляю як у найближчий час можна організувати цивільне повітряне сполучення якщо навіть військове повітряне сполучення не організовано?
   
Я просто не уявляю як у найближчий час можна організувати цивільне повітряне сполучення якщо навіть військове повітряне сполучення не організовано?

а я не уявояю что будет с этой страной без ависообщения с миром

писи
я уже писал, можно начать с рейсов новой пошты во Львов
   
а я не уявояю что будет с этой страной без ависообщения с миром

писи
я уже писал, можно начать с рейсов новой пошты во Львов
Ну тоді краще почати з рейсів вантажних літаків з озброєнням? Чи ні?)
   
Ну тоді краще почати з рейсів вантажних літаків з озброєнням? Чи ні?)

так они и так летают :laugh:
   
Ну що, канєц ракєтних абстрєлов як сказав пан Турчинофф - пора відкривати цивільни рейси?
   
Особенно когда пишут - «у СБУ можуть возникнуть питаннячка»   :facepalm:

Клоуны пляц  :weep:
Грамотами, грамотами своїми йому перед носом помахай, а то людина не в курсі з ким розмовляє.
   
це тут про відновлення польотів , точно ?

 :gigi:

   
И шо толку, с того Перемышля. Полюбасу с учетов около часа стыковки и дороги до Варшавы в аэропорт раньше 17- 30 не попадёшь.
Большинство самолетов к тому времени тю- тю.
Следовательно выплывает ночевка в Варшаве. Улетаешь на след день. Итого три дня в дороге. Такое себе удовольствие.
Прямой поезд на Варшаву, хоть и убитый. Те три полки это просто жесть. Но приходит в Варшаву и с него спокойно в аэропорт на любой самолёт успеваешь.
Жена несколько раз умудрялась на вокзале в 6 утра покупать. Сейчас фуй.
Последний раз ехала вот так до Варшавы с пересадкой, только не через Перемышль , а через Хелм.
Долго блин - 3 дня в дороге.

во-во,
і всього-навсього потрібні потяги в Будапешт, Бухарест, Прагу, Краків, і в Варшаву з нормальними вагонами,
невже це так важко зробити, щоб хоч трошки спростити можливість подорожу за кордон людям, які і так страждають в країні від жахів війни
   
це тут про відновлення польотів , точно ?

 :gigi:
та після сьогоднішнього обстрілу адепти "відновлення польотів" на тиждень два притихнуть  :-)o
   
невже це так важко зробити, щоб хоч трошки спростити можливість подорожу за кордон людям, які і так страждають в країні від жахів війни

мені здається, там є свої тьорки між національними жд компаніями. Бо війна війною, а дєнєжка то святе
До речі, залізниця запустила потяги з Чопа до відня, через мукачево і будапешт. Але це здається не наш потяг
І з мукачева ще їздять угорські потяги

24 квітня розпочне курсування новий безпересадковий вагон сполученням Відень — Чоп — Відень.

Відправлятиметься з Відня він щодня о 16:42, Будапешт-Келеті 19:19 — 19:40, прибуття у Чоп о 02:28. Після проходження прикордонно-митного контролю, продовжуйте свою подорож на поїзді №750 Ужгород — Київ, що прибуває у Чоп о 05:19, Мукачево 06:48 — 06:53, Львів 11:00 - 11:23, прибуття до Києва о 18:30.

Зворотно з Києва розпочинайте свій шлях на поїзді №749 Київ — Ужгород, що відправляється з Києва щодня о 13:16, Львів 19:59 — 20:25, Мукачево 00:19 — 00:24, прибуття у Чоп о 01:10. Після проходження прикодонно-митного контролю на вокзалі ст. Чоп, продовжуйте свою подорож новим безпересадковим вагоном Чоп — Відень, який відправляється щоденно з 25 квітня о 03:28, Будапешт-Келеті 08:20 — 08:40, прибуття до Відня об 11:21.

Вартість квитка з Чопа до Відня становить 1730 грн, квитки вже доступні в міжнародних касах Укрзалізниці. А квитки з Києва до Чопа та зворотно можна придбати і в касах, і онлайн: у застосунку Укрзалізниці, у чат-боті та на сайті.
   
мені здається, там є свої тьорки між національними жд компаніями. Бо війна війною, а дєнєжка то святе
До речі, залізниця запустила потяги з Чопа до відня, через мукачево і будапешт. Але це здається не наш потяг
І з мукачева ще їздять угорські потяги

24 квітня розпочне курсування новий безпересадковий вагон сполученням Відень — Чоп — Відень.

Відправлятиметься з Відня він щодня о 16:42, Будапешт-Келеті 19:19 — 19:40, прибуття у Чоп о 02:28. Після проходження прикордонно-митного контролю, продовжуйте свою подорож на поїзді №750 Ужгород — Київ, що прибуває у Чоп о 05:19, Мукачево 06:48 — 06:53, Львів 11:00 - 11:23, прибуття до Києва о 18:30.

Зворотно з Києва розпочинайте свій шлях на поїзді №749 Київ — Ужгород, що відправляється з Києва щодня о 13:16, Львів 19:59 — 20:25, Мукачево 00:19 — 00:24, прибуття у Чоп о 01:10. Після проходження прикодонно-митного контролю на вокзалі ст. Чоп, продовжуйте свою подорож новим безпересадковим вагоном Чоп — Відень, який відправляється щоденно з 25 квітня о 03:28, Будапешт-Келеті 08:20 — 08:40, прибуття до Відня об 11:21.

Вартість квитка з Чопа до Відня становить 1730 грн, квитки вже доступні в міжнародних касах Укрзалізниці. А квитки з Києва до Чопа та зворотно можна придбати і в касах, і онлайн: у застосунку Укрзалізниці, у чат-боті та на сайті.
Это лучше, чем ничего. Но все равно как- то через жопу...
Вопрос остаётся : почему не запустить достаточное количество ПРЯМЫХ поездов из Киева в разные европейские города??!!!
Зачем гланды через жопу доставать?? Через Перемышль, Хелм...теперь через ЧОП??!!!!
Почему нельзя сесть в Киеве и выйти на вокзале в точке назначения?
Тот один поезд на Варшаву не в счёт.
Его считай что нет.
   
во-во,
і всього-навсього потрібні потяги в Будапешт, Бухарест, Прагу, Краків, і в Варшаву з нормальними вагонами,
невже це так важко зробити, щоб хоч трошки спростити можливість подорожу за кордон людям, які і так страждають в країні від жахів війни
Тот же вопрос.
   
Ось ці претензії до Турча від Ale мені когось нагадали, хтось до нього постійно з цими карельськими берізками чіплявся.
   
ПРЯМЫХ поездов из Киева в разные европейские города?
кажу ж - онлі бізнес, нічого особистого
мабуть, в сфері залізничних перевезень існують такі ж відносини, як і в авіаперельотах - коли тре здобувати ліцензію (за грубі гроші) на обслуговування в тих чи інших вокзалах та слоти на прибуття

Це виключно моє припущення, я не знаю, як насправді регулюються жд транспорт
   
Ось ці претензії до Турча від Ale мені когось нагадали, хтось до нього постійно з цими карельськими берізками чіплявся.
думаєш, наффі?
   
А по поводу самолётов...
Для ЕС профинансировать аэропорт в Ужгороде, его реконструкцию под большие самолёты - это сделать и не заметить.
Через год уже там могли бы взлетать и садиться самолёты...
Год для такой стройки это даже много, с запасом взял.
   
кажу ж - онлі бізнес, нічого особистого
мабуть, в сфері залізничних перевезень існують такі ж відносини, як і в авіаперельотах - коли тре здобувати ліцензію (за грубі гроші) на обслуговування в тих чи інших вокзалах та слоти на прибуття

Це виключно моє припущення, я не знаю, як насправді регулюються жд транспорт
Ну мобыть и так...
Но все равно как то странно. Полтора года идёт война, самолёты не летают ....и не насытить рынок прямыми поездами... :S
Странно!
   
думаєш, наффі?

Лірник ще постійно з ним сварився, здається
   
Ну мобыть и так...
Но все равно как то странно. Полтора года идёт война, самолёты не летают ....и не насытить рынок прямыми поездами... :S
Странно!
ну дивись. Наші літаки - ті, які лишились за кордоном, так і не змогли відновити польоти. Бо ніде не знайшли притомної бази- все або зайнято, або коштує стільки, що авіаквитки будуть золотими.
Хоча та ж мау наприклад могла б спробувати літати з якогось прикордонного (до україни) хабу.

не вийшло. Це бізнес.
   
Это лучше, чем ничего. Но все равно как- то через жопу...
Вопрос остаётся : почему не запустить достаточное количество ПРЯМЫХ поездов из Киева в разные европейские города??!!!
Зачем гланды через жопу доставать?? Через Перемышль, Хелм...теперь через ЧОП??!!!!
Почему нельзя сесть в Киеве и выйти на вокзале в точке назначения?
Тот один поезд на Варшаву не в счёт.
Его считай что нет.
А військову логістику із можливістю перекроювати графік і маршрути руху цивільних поїздів під військові потреби прихованого переміщення вантажів куди дівати, чи пропонуєте зараз будувати окрему залізницю для пасажирів?  :-)o
   
А військову логістику із можливістю перекроювати графік і маршрути руху цивільних поїздів під військові потреби прихованого переміщення вантажів куди дівати, чи пропонуєте зараз будувати окрему залізницю для пасажирів?  :-)o
Ой, да нет там такой загрузки от военной логистики, чтобы прям нельзя было пассажирские поезда всунуть.
Тем более, что эти "кривые" рейсы с пересадками ведь ездят ? На них же "места " на рельсах находится. Так почему нельзя, вместо них человеческие прямые поезда пустить ??!!!
   
мені здається, там є свої тьорки між національними жд компаніями. Бо війна війною, а дєнєжка то святе
До речі, залізниця запустила потяги з Чопа до відня, через мукачево і будапешт. Але це здається не наш потяг
І з мукачева ще їздять угорські потяги

24 квітня розпочне курсування новий безпересадковий вагон сполученням Відень — Чоп — Відень.

Відправлятиметься з Відня він щодня о 16:42, Будапешт-Келеті 19:19 — 19:40, прибуття у Чоп о 02:28. Після проходження прикордонно-митного контролю, продовжуйте свою подорож на поїзді №750 Ужгород — Київ, що прибуває у Чоп о 05:19, Мукачево 06:48 — 06:53, Львів 11:00 - 11:23, прибуття до Києва о 18:30.

Зворотно з Києва розпочинайте свій шлях на поїзді №749 Київ — Ужгород, що відправляється з Києва щодня о 13:16, Львів 19:59 — 20:25, Мукачево 00:19 — 00:24, прибуття у Чоп о 01:10. Після проходження прикодонно-митного контролю на вокзалі ст. Чоп, продовжуйте свою подорож новим безпересадковим вагоном Чоп — Відень, який відправляється щоденно з 25 квітня о 03:28, Будапешт-Келеті 08:20 — 08:40, прибуття до Відня об 11:21.

Вартість квитка з Чопа до Відня становить 1730 грн, квитки вже доступні в міжнародних касах Укрзалізниці. А квитки з Києва до Чопа та зворотно можна придбати і в касах, і онлайн: у застосунку Укрзалізниці, у чат-боті та на сайті.

ще один жах від Укрзалізниці - відправка з Чопу та прибуття в Чоп посеред ночі  :facepalm:
   
Ой, да нет там такой загрузки от военной логистики, чтобы прям нельзя было пассажирские поезда всунуть.
Тем более, что эти "кривые" рейсы с пересадками ведь ездят ? На них же "места " на рельсах находится. Так почему нельзя, вместо них человеческие прямые поезда пустить ??!!!

Залізницю так просто не обстрілюють, через неї йде важка техніка та чимало іншого.
   
Залізницю так просто не обстрілюють, через неї йде важка техніка та чимало іншого.
Это ты к чему , в разрезе того моего поста, который был процитирован?
   
Ой, да нет там такой загрузки от военной логистики, чтобы прям нельзя было пассажирские поезда всунуть.
Тем более, что эти "кривые" рейсы с пересадками ведь ездят ? На них же "места " на рельсах находится. Так почему нельзя, вместо них человеческие прямые поезда пустить ??!!!
Вони тому і "криві" і їздять з пересадами бо пасажирські перевезення то просто "приємний бонус" до безперешкодних військових і першочергових гуманітарних перевезень.
Мабуть  вам повезло жити у вже мирній Україні яка вже вломила кацапам, а ми поки в майбутнє ще не попали і живемо в країні що веде активні бойові дії і прострілюється на всю глибину тилу, тому "мирні хотєлки" доводиться притримувати.   :(
І до речі, звідки у вас така точна інформація про малу загрузку від воєнної логістики що ви "на галубом глазу" стверджуєте що вона мала?  :S
   
Ще можна один маршрут відновити--
Поіздами до Чернівців-- а звідти на Румунію--
Там за 80 км від Чернівців вже починається нормальне авіасполучення.
   
Фух. Сложно с вами.
Обьясняю еще раз.
Стыковочные рейсы точно так же загружают жд магистрали, как и прямые рейсы. И на тех...и на тех...ездят по рельсам вагончики с локомотивами. Прикинь те... ;)
Отсюда делаем простой логический вывод. Если интенсивность военных перевозок позволяет без вреда для оных, по тем ре рельсикам запустить достаточное количество стыковочных поездов (а их таки ....папам....достат очное количество, потому как билеты на них покупаются совсем спокойно) и которых я называю "кривыми", потому что они таки кривые....
То....
Что мешает вместо них запустить нормальные прямые поезда в достаточном количестве. Просто немного уменшив стыковочные рейсы.
Я ответил на вопрос?
   
Львів наприклад. Взліт 15 хв і вже над Польшей, однак якщо нема згоди з Москалями то туди може і прилетіти.
Хоча прилетів, швидко вигрузив - загрузив и назад. Ракети до Львова більше години летять.
Класний план - сісти, зарулити, дозаправитись, пройти обслуговування, прийняти пасажирів на борт, вирулити, злетіти швидше, ніж долетить ракета (tu)

Чекаємо на відновлення роботи (tu)
   
Класний план - сісти, зарулити, дозаправитись, пройти обслуговування, прийняти пасажирів на борт, вирулити, злетіти швидше, ніж долетить ракета (tu)

Чекаємо на відновлення роботи (tu)

Є якісь новини по відновленню польотів цивільної авіації?
   
Тут поляки самі не сцикливі на фурах приїджають до Львова розвантажуються , а потім кричать в польші всім своїм друзям та родичам я на войну зїздив. :D
   
Є якісь новини по відновленню польотів цивільної авіації?
:lol:  :facepalm1:
   
Це зараз неможливо.
   
а потім кричать в польші всім своїм друзям та родичам я на войну зїздив.  :D
Смішно? Хз. Бо саме так це виглядає.

"Від війни не зарікайся" (с)
   
Є якісь новини по відновленню польотів цивільної авіації?

не буде ніякого відновлення до закінчення війни
   
не буде ніякого відновлення до закінчення війни

Тоді  для чого це піднімати?

Дивишся на список тем і складається враження що збираються відновлювати.

Заходиш і бачиш тему річної давності підняту заради того щоб когось вколоти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія