Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возобновление полётов гражданской авиации в Украине ;o

...обожнюю страшні погрози перенести фупосрач в реал - від анонімних дрочерів юзерів (tu)
особливо доставляють подібні лякалки в бік тих, хто давно і свідомо зробив деанон

аплодую коротше. Кловуни

Особенно когда пишут - «у СБУ можуть возникнуть питаннячка»   :facepalm:

Клоуны пляц  :weep:
   
Куди? До Польщі? Я ж не виіздний) краще ви до нас - в тебе ж є військова спеціальність? Хочеш послужити?)

До Кийва кловун!

Так ты кто? Назовись, что бы я понял что ты не п***а
   
Ладно, проїхали, пробач йожик - ти хоч і православна , але мабуть я чутка перегнув - нема настрою)
   
Ну зато ти в нас не анонімна - як там 20 відсотків? Швидко проїла?)

слабувато, мася. Не взлетить :D Ще пробуй
   
Ладно, проїхали, пробач йожик - ти хоч і православна , але мабуть я чутка перегнув - нема настрою)
да, днів на 60
   
До Кийва кловун!

Так ты кто? Назовись, что бы я понял что ты не п***а
Не кіпішуй, любитель карельських бєрьозок) головне що я знаю хто ти)
   
Ну зато ти в нас не анонімна - як там 20 відсотків? Швидко проїла?)

Клоун, тебя учили рот мыть? Ты ж сука ядом брыжжешь, тебя к людям нельзя вообще подпускать. Какого йуха ты еще не в бане на этом достопочтенном и уважаемом форуме?
   
Не кіпішуй, любитель карельських бєрьозок) головне що я знаю хто ти)

Слив защитан.
   
да, днів на 60
Що кнопка таки досі в тебе є?) ну на 60 це не по православному - давай на 20?)
   
Какого йуха ты еще не в бане
модери сплять, шопоробиш. Жайворонки сцуко
   
Що кнопка таки досі в тебе є?) ну на 60 це не по православному - давай на 20?)
365
   
Клоун, тебя учили рот мыть? Ты ж сука ядом брыжжешь, тебя к людям нельзя вообще подпускать. Какого йуха ты еще не в бане на этом достопочтенном и уважаемом форуме?
Мсье бєзбородов - ви забули як пан сарія вас хуєсосив а ви потім з ним тут в обніму плигали?) до того ти полишав в обніму з олдвудом, який потім тебе хуєсосив) так що на свій рот подивись, тупий кацапський підарас)
   
365
Пох - я ж тут не заробляю)
   
Що кнопка таки досі в тебе є?) ну на 60 це не по православному - давай на 20?)

Клоун, а ты считай сам
- начал с хамства
Далее
- переход на особистости (раз)
- хамство, образы (два)
- персональные угрозы с переходом в реал (три)
- позорный слив и под шконарь (четыре)

В общем там довичне в тебе. При том, что я на тебя ни разу не нажал.
Люблю дыбилов наблюдать.  :laugh:
   
Пох - я ж тут не заробляю)
ок. Фіксую: "за особистим проханням"
   
Мсье бєзбородов - ви забули як пан сарія вас хуєсосив а ви потім з ним тут в обніму плигали?) до того ти полишав в обніму з олдвудом, який потім тебе хуєсосив) так що на свій рот подивись, тупий кацапський підарас)

А ты кто?
   
А чого ти віпіен задрочуєш - не ховаєшся ж від воєнкому?)

просто у нього свій блок IP-адрес :)
   
А ты кто?
хтось зі стареньких, хто пішов в ніколи, або з другим ніком, і вважає, що дуже розумний, бо заховався за купою впн-ів
коротше, звичайне анонімне інтернетне сцикло. Ім"я їм легіон, і фуп їх останній прихисток

... а вичитувати цю купу лайна в дописах фпадлу. Забагато честі
   
Клоун, а ты считай сам
- начал с хамства
Далее
- переход на особистости (раз)
- хамство, образы (два)
- персональные угрозы с переходом в реал (три)
- позорный слив и под шконарь (четыре)

В общем там довичне в тебе. При том, что я на тебя ни разу не нажал.
Люблю дыбилов наблюдать.  :laugh:
Ти ще обратісь в лігу сексуальних реформ, дибіл, скажи чесно коли тебе в армії п***а - ти своєму батьку жалувався ? Ну там плакав і просив покарати цих злих солдатів) і друге скажи - ким би ти без батька міг би працювати? Як Сергійко стропильщиком зміг би? Чи тільки полотером?)
   
хтось зі стареньких, хто пішов в ніколи, або з другим ніком, і вважає, що дуже розумний, бо аховався за купою впн-ів

коротше, звичайне анонімне інтернетне сцикло. Ім"я їм легіон, і фуп їх останній прихисток

Из обиженных очевидно.
   
Ти ще обратісь в лігу сексуальних реформ, дибіл, скажи чесно коли тебе в армії п***а - ти своєму батьку жалувався ? Ну там плакав і просив покарати цих злих солдатів) і друге скажи - ким би ти без батька міг би працювати? Як Сергійко стропильщиком зміг би? Чи тільки полотером?)

Так всё иди на куй дыбил  :lol:
   
хтось зі стареньких, хто пішов в ніколи, або з другим ніком, і вважає, що дуже розумний, бо заховався за купою впн-ів
коротше, звичайне анонімне інтернетне сцикло. Ім"я їм легіон, і фуп їх останній прихисток

... а вичитувати цю купу лайна в дописах фпадлу. Забагато честі
Не тобі це казати - звичайне узбецьке московськопатріарха льне створіння) я був на форумі ще до тебе)
   
Так всё иди на куй дыбил  :lol:
Оце і все?) зразу видно - тупий кацапський довбойоб, все таки в чомусь пан спорцмен був правий)
   
турч, не заважай ) у чувака бенефіс )) відривається як востаннє
   
турч, не заважай ) у чувака бенефіс )) відривається як востаннє

Он бухой
   
турч, не заважай ) у чувака бенефіс )) відривається як востаннє
Ну ось і встрєтілісь два одіночєства - кацап і послідовниця московського патріархату)  Олени юріівни ще не хватає і бєрьозок на фоні - цирк на дроті)
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

////
це ж тупий срач який ти почав на рівному місці
"Я дивлюся єдине що цікавить пана Турчинова це комфортні перельоти у воюючій країні ) кучеряво живе чи просто дебіл? - навіть не знаю)"
з дойобками до турчиноффа і Йожі
(я не кажу що хтось там іделаьний, але прямо в цій гілці твої срачі ні звідки і ні для чого)
   
Он бухой
А тобі вже пити не можна? Велосипед здоровʼя не додав? Що кажуть лікарі? Карєльске болотне повітря вже не допоможе?) а мумійо з памірських гір? А балалайка?)
   
це ж тупий срач який ти почав на рівному місці
"Я дивлюся єдине що цікавить пана Турчинова це комфортні перельоти у воюючій країні ) кучеряво живе чи просто дебіл? - навіть не знаю)"
з дойобками до турчиноффа і Йожі
(я не кажу що хтось там іделаьний, але прямо в цій гілці твої срачі ні звідки і ні для чого)
Давайте я зараз з знайомими бійцями поділюся радісною новиною про блискучу перспективу міжнародних перельотів і як швидко добратися до Польщі? Може їх ще зацікавить який смак пірогів у Кракові? Це ж доречно зараз - так?)
   
Давайте я зараз з знайомими бійцями поділюся радісною новиною про блискучу перспективу міжнародних перельотів і як швидко добратися до Польщі? Може їх ще зацікавить який смак пірогів у Кракові? Це ж доречно зараз - так?)
ш

отличная новость
знакомый полковник сможет встретится с семьей которая в швейцарии



   
Давайте я зараз з знайомими бійцями поділюся радісною новиною про блискучу перспективу міжнародних перельотів і як швидко добратися до Польщі? Може їх ще зацікавить який смак пірогів у Кракові? Це ж доречно зараз - так?)

фубля :bueee: знайшов відмазку-прікришку - "знайомі бійці". Це всі твої досягнення в житті, якими ти можеш похвалитися?  (tu)
йди вже спати, мамкін воєн, не ганьбися

зі. на нулі нема телефонів і зв"язку. Будеш "ділитися" з такими самими диванними воюваками, чи шо?

Останнє редагування: 28 квітня 2023 01:07:59 від африканский_йож
   
ш

отличная новость
знакомый полковник сможет встретится с семьей которая в швейцарии
Гриценко зустрінеться з Мостовою? В Швейцарії? Це дуже заморочено навіть для полковника Гриценко)
   
фубля :bueee: знайшов відмазку-прікришку - "знайомі бійці".
йди вже спати, мамкін воєн, не ганьбися

зі. на нулі нема телефонів і зв"язку. Будеш "ділитися" з такими самими диванними воюваками, чи шо?
Ну в мене двоє однокласників воюють, один загинув два місяці тому, на нулі нема звʼязку, але вони не весь рік на нулі - раз в місяць пишуть
   
Гриценко зустрінеться з Мостовою? В Швейцарії? Це дуже заморочено навіть для полковника Гриценко)


ты хочешь вечной разрухи этой стране?

без авиации эта страна  никому не нужна во внешнем мире
кроме конечно зуйла
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

Давайте я зараз з знайомими бійцями поділюся радісною новиною про блискучу перспективу міжнародних перельотів і як швидко добратися до Польщі? Може їх ще зацікавить який смак пірогів у Кракові? Це ж доречно зараз - так?)
на ФУПі є багато різних тем які можливо не дуже цікаві і не актуальні для бійців в окопі. То й що???
корочє ти мелеш х**ню. Йди чи проспись чи відпочинь

п.с. думаю навіть для бійців в окопі перспектива міжнародних перельотів - це досить позитивна новина. Бо це означтиме заверешння війни
   
на ФУПі є багато різних тем які можливо не дуже цікаві і не актуальні для бійців в окопі. То й що???
корочє ти мелеш х**ню. Йди чи проспись чи відпочинь

п.с. думаю навіть для бійців в окопі перспектива міжнародних перельотів - це досить позитивна новина. Бо це означтиме заверешння війни

у многих деныща кордоном

встретится очень нелегко когда у тебя пару дней
люди год не видят семец
   
ты хочешь вечной разрухи этой стране?

без авиации эта страна  никому не нужна во внешнем мире
кроме конечно зуйла
Да без проблем - можете прямо зараз запускати рейси  Київ - Анталія з Борисполя - в принципі скоро сезон, ще можна пляжі в Одесі відкрити і бази в затоці - турчиноф сказав що ракетних обстрілів більше не буде - можна повертатися до звичайного життя)
А взагалі разруха - вона ж все таки в головах, хоч Булгаков і був кацапом імперцем - але тут він був правий, хоча у комуняк був лозунг - пабєдім розруху - і осавіахім у них теж був)
   
у многих деныща кордоном

встретится очень нелегко когда у тебя пару дней
люди год не видят семец
Ну якщо за кордоном деныща, то без семец очєнь нелєгко)
Я тільки не поняв у кого пару днєй?)
   
Ну якщо за кордоном деныща, то без семец очєнь нелєгко)
Я тільки не поняв у кого пару днєй?)

семьи
у зсуушников

у тебя я так понимаю времени докуя писать докуя всякую куйню
   
на ФУПі є багато різних тем які можливо не дуже цікаві і не актуальні для бійців в окопі. То й що???
корочє ти мелеш х**ню. Йди чи проспись чи відпочинь

п.с. думаю навіть для бійців в окопі перспектива міжнародних перельотів - це досить позитивна новина. Бо це означтиме заверешння війни
Тобто коли почнуться перельоти  то війна завершиться? Чи навпаки війна завершиться а потім почнуться перельоти? Ок, а ми вже я так поняв уже на етапі завершення війни? Вже території звільнені чи кацапи здалися? Я щось пропустив?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія