Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтервʼю Червінського (фігурант справи про аеродром Канатове) ;o

Ну і в ЗСУ є всякі… ти один з них.
Можеш відповісти на просте питання - чому американці з їх розвідкою толерують «зрадника» Єрмака?
Отож :D
Ти, скурвийсину, не можеш взагалі патякати ні про кого, хто в ЗСУ. В тому числі і про мене.
Затям, гнидо.
   
у меня только один вопрос к тебе славентий
ты до сих пор считаешь что зеленский наш черчилль? :laugh:

Звичайно вважає...
Євреї завжди один одного вихваляють   :D
   
у меня только один вопрос к тебе славентий
ты до сих пор считаешь что зеленский наш черчилль? :laugh:

Це не я вважаю, це так його західні журналісти і деякі політики назвали.
Але для секти це як серпом по яйкам ;o
   
Ти, скурвийсину, не можеш взагалі патякати ні про кого, хто в ЗСУ. В тому числі і про мене.
Затям, гнидо.

На питання про Єрмака ти так і не відповів.
Так що хочеш гниду побачити - знаєш що зробити …
   
Це не я вважаю, це так його західні журналісти і деякі політик  назвали.
Але для секти це як серпом по яйкам ;o

Хто його там вважає..   якийсь балабол-журналіст  ляпнув, ото і все...  найкраще люди вскрахні знають, хто є хто...  що нам західні  журналісти?
Наче ми не знаємо ким він був і є...
Просто мовчимо зараз, бо війна
   
На питання про Єрмака ти так і не відповів.
Так що хочеш гниду побачити - знаєш що зробити …
Знаю, запросити тебе, гнидо, приїхали сюди. Так не приїдеш же, засциш.
А про Єрмака буде окрема розмова. Не сподобається ані тобі, ані йому.
   
Знаю, запросити тебе, гнидо, приїхали сюди. Так не приїдеш же, засциш.
А про Єрмака буде окрема розмова. Не сподобається ані тобі, ані йому.

Заспокойся, херой. Я приїду в Україну коли зможу і коли захочу.
Але питання не про мене. А про деяких військових які струть на своє керівництво.
З ними і буде «окрема розмова» і вона їм не сподобається.
   
Ну і в ЗСУ є всякі… ти один з них.
Можеш відповісти на просте питання - чому американці з їх розвідкою толерують «зрадника» Єрмака?
Отож :D

бо Єрмак - це той ломік який може примусити Зе на переговори на будь яких умовах кацапів.
   
Заспокойся, херой. Я прмїду в Україну коли зможу і коли захочу.
Але питання не про мене. А про деяких військових які струть на своє керівництво.
З ними і буде «окрема розмова»

О, вже залякування пішло...
Как пасмєлі протів євреїв рот раскрыть...   B-)
А що ж Зе виключно гірших представників  вашої нації назбирав навкруги себе?
   
Це не я вважаю, це так його західні журналісти і деякі політики назвали.
Але для секти це як серпом по яйкам ;o

а можно почииать где то? :laugh:
   
а можно почииать где то? :laugh:

В гуглі забанили? Ну тоді тут можеш почитати https://www.forbes.com/sites/johnbaldoni/2022/12/22/leadership-stagecraft-churchill-and-zelensky-stand-up-for-freedom/
   
В гуглі забанили? Ну тоді тут можеш почитати https://www.forbes.com/sites/johnbaldoni/2022/12/22/leadership-stagecraft-churchill-and-zelensky-stand-up-for-freedom/

Ваша єврейська діаспора і  проплатила рекламу, що не зрозуміло   :gigi:
Як не як перший єврейський президент в неєврейській державі,  треба хвалити  ;)
   
В гуглі забанили? Ну тоді тут можеш почитати https://www.forbes.com/sites/johnbaldoni/2022/12/22/leadership-stagecraft-churchill-and-zelensky-stand-up-for-freedom/

прочитал

ни слова соответствия  Зеленского  Черчиллю

ни одного

сравнивают текст речей


еще плиз пример
и хорошо ьы на сейчас, после коррупционныз сканлалов :rotate:

   
Червинского арестовали без права заставы

это пислец

а против Баканова и дела нет
   
помнится генераоа Марченко хватографы тоже бросили в тюрьму
   
В стрічці промайнули декілька постів про Романа Червінського, офіцера, якого заарештувала СБУ за те що ніби то через "перевищення службових повноважень" з його боку, що нібито привело до того що ворог обстріляв якийсь аеродром, пошкодив літаки і там же були якісь жертви, двоє людей, якщо не помиляюсь.

Прекрасна легенда: зради не було, обстріляв ворог, а винуватий офіцер.
Ще прекрасніша вона на фоні того, що цей чоловік був одним зі свідків які прямо вказували на причетність єрмака до зливу операції по вагнерівцям.

Але не про те мова. А про те, що серед тисяч подібних обстрілів ворога ці прекрасні люди знайшли винуватого в одному. Знайти зв'язок між фоткою арахамії і подоляка на яворівському полігоні (на якій підставі ці люди там знаходились?) після чого прилетіло і вбило десятки людей за цілий рік так і не змогли. Як і не змогли знайти зв'язку між сюжетами 1+1 і інших істот і прильотами по ремонтних цехах.
Не змогли знайти зв'язку між фотками кіріла тимошенка і прильотами по енергообєктах в Одесі і сотнями інших випадків з владними коригувальниками, але тут, звісно, винуватий саме офіцер. Браво Шерлокам!

А знаєте що ще цікаво? Цікаво те що немічні кугути, які імітують військову солідарність, захищаючи відверту мразоту, чомусь в цьому випадку мовчать.
Як і мовчать моралісти, які десь якимось чином розгледіли в кількох невідомих акаунтах атаку Порошенка на Пташку з обіцянками ніколи не простити наїзди на військових. Де ви, бл@ді?)

Але моє звернення до інших людей. До тих "адекватів", які прикривали своє небажання бачити зраду що привела до мільйонних жертв і втрати 20% території України тим, що "давайте розбиратися після війни".
Ну і чо ви там?
Війна вже закінчилась, судячи з усього?

Чи обстріл одного з тисяч об'єктів - це зрада здаденна (навіть якщо дійсно вина людини була) а парадні марші ворожої армії через колись замінований перешийок чи по вузьких дорогах півночі Київщини з ігноруванням захисту впродовж півроку і втратою сотень тисяч людей і квадратних кілометрів - то таке, дрібниці?
   
смотря на эту куету все больше убеждаешься что агентура хуйла на самом верху
   
смотря на эту куету все больше убеждаешься что агентура хуйла на самом верху

Навіть сумнівів нема в цьому , на жаль...     все очевидно
Питання: що з цим робити? Як виплутуватися з  цієї патової  для українського народу ситуаіії?  :(
   
Просто повторю запитання, бо срач є, а відповіді на просте питання немає
Маю надію що цього гандона посадять надовго.
Картина одна, що з вагнеровцями що цю операцію планували довпойопи, або завербовані кацапами наші мудаки. Це тільки кончений гандон може планувати !!!! посадку бойового літака який переганяється ((уганчється) з кацапстану на аеродром канатово! Тільки за це цим мудакам потрібно дупу за британський стяг розірвати. А те що під видом неіпаться спецоперації кацапи витягли з цих довпойопів кучу інфи у мене сумнівів нема.
Не вдаючись в дослідження вини Червінського питання до ВПС :
Як командування ВПС допустило таку ситуацію ?
Адже за аеродром відповідають вони, а не ГУР чи СБУ.
Якщо їм прийшов наказ на проведення такої операції, то чому не були вжиті відповідні заходи безпеки ?

З іншого боку, якщо їм надійшов наказ, то значить вище командування було в курсі і це не самодіяльність Червінського ?
 :shuffle:
   
Заспокойся, херой. Я приїду в Україну коли зможу і коли захочу.
Але питання не про мене. А про деяких військових які струть на своє керівництво.
З ними і буде «окрема розмова» і вона їм не сподобається.
Герой, чи "херой", не тобі судити. Але ти не маєш права розкривати на мене свого смердючого рота, гниль.
   
Ця спецоперація це операція кацапів як і вагнеровці.
   
Маю надію що цього гандона посадять надовго.
   
Як командування ВПС допустило таку ситуацію ?
Адже за аеродром відповідають вони, а не ГУР чи СБУ.
Якщо їм прийшов наказ на проведення такої операції, то чому не були вжиті відповідні заходи безпеки ?
А можна докладніше?
Яка саме ситуація?
Як уявляєте собі проведення такої операції і заходи безпеки?
   
помнится генераоа Марченко хватографы тоже бросили в тюрьму

  на Півдні лапті дійшли тільки туди де командував Марченко,

  завдяки цьому Марченко не вдався план хуйлячої агентури в Києві по окупації Миколаєва та Одеси..

  до речі, зграя ФУПівських дурбеликів також доклалася до цькування Марченка...

   зараз ця сама історія повторюється з Червінським...

   лапотна агентура в Києві вже оговталася після переляку перших місяців війни і вирішила що їм вже знову можна відкрито воювати проти українських військових...

   якщо військові пропустять цей напад то наступною ціллю, раніше чи пізніше, буде Залужний з такими самими звинуваченнями як у Червінського...

 

 
   
А можна докладніше?
Яка саме ситуація?
Як уявляєте собі проведення такої операції і заходи безпеки?
А ситуація така, що замість кацовського літака прилетіли ракети. Загинув один військовий і до 2х десятків поранено, також знищено 2 бойових літаки.


З заходів безпеки - я не спец ВПС, щоб називати тут усі необхідні заходи. Але думаю повинно було бути розосередження особового складу та виведення своїх літаків під час прийому чужого
Також посилення засобів ППО. Якось так напевно
   
А ситуація така, що замість кацовського літака прилетіли ракети. Загинув один військовий і до 2х десятків поранено, також знищено 2 бойових літаки.


З заходів безпеки - я не спец ВПС, щоб називати тут усі необхідні заходи. Але думаю повинно було бути розосередження особового складу та виведення своїх літаків під час прийому чужого
Також посилення засобів ППО. Якось так напевно
І як командування ВПС могло не допустити прильоту ракет замість літака?
Я теж не спец ВПС. Але на діючому аеродромі особовий склад і так розосереджений. Вивести літаки і техніку - це параліч роботи аеродрому і зниження боєготовності, тобто поточні задачі має виконувати інша частина. ППО при цьому має не просто чергувати, а ще й бути готовим розпізнати і пропустити потрібний літак. Якщо ж той літак замість посадки завдасть удару - тут ППО безсиле. Ну і переміщення техніки може привернути зайву увагу ворожих спостерігачів.
НМД, керівництво ВПС запропонувало б інший майданчик.
Звідки Вам відомо, що посадка була дозволена штабом ВПС?
   
І як командування ВПС могло не допустити прильоту ракет замість літака?
Я теж не спец ВПС. Але на діючому аеродромі особовий склад і так розосереджений. Вивести літаки і техніку - це параліч роботи аеродрому і зниження боєготовності, тобто поточні задачі має виконувати інша частина. ППО при цьому має не просто чергувати, а ще й бути готовим розпізнати і пропустити потрібний літак. Якщо ж той літак замість посадки завдасть удару - тут ППО безсиле. Ну і переміщення техніки може привернути зайву увагу ворожих спостерігачів.
НМД, керівництво ВПС запропонувало б інший майданчик.
Звідки Вам відомо, що посадка була дозволена штабом ВПС?
Ну а як по вашому, командир на аеродромі самостійно прийняв рішення прийняти кацапський літак ? Чи приїхли "Червінський & Co" і заявили йому - зараз тут кацап прилетить, готуйся приймати ?
Звичайно що штаб ВПС повинен був бути в курсі цієї справи. Плюс там ще необхідно було забезпечити тому літаку "коридор" з-за лінії фронту і до аеродрому, щоб ППО не збило
Як це без командування ВПС могло вирішитися ?
   
во первых
насколько я пончл прилетело х22
со скоростю 3 раза выше литака

во вторых если такая операция была, ппо в три раза ьольше должно смотреть в небо

в третьих в сиатье было ясно скащано, что про операцию знал....  Баканов


думай ТЕ
   
Max Gadyukin

По Червинскому. Сразу договоримся: я не люблю власть, но пытаюсь быть объективным. Ок?

Сосчитаем все ингредиенты нашего коктейля.

Серьезные обвинения выдвигают к элите украинской разведки. Власть напала на человека, который ради нас всем рисковал. Такая благодарность.

Роман Червинский – элита разведки. Человек, стоявший у истоков наших главных операций. Когда-то он станет легендой. Таких надо беречь, но его не берегут.

Его обвиняют в... Простите, в чем? Ах, «из-за него ударили по объекту и людей поубивало». Да что вы говорите. Именно из-за него? То есть русские нигде ничего не бьют. Ждут Червинского. И пока он не даст координаты, Шойгу и Суровикин чешут репу: бля, а куда бить-то. Да, конечно.

Человека, который русским враг, обвиняет власть. Которая русским не такой уж враг.

Власть, обосравшаяся с «Вагнергейтом», жмет бабос на ВСУ и политически ухудшает ситуацию. Всю медийку подмяла под себя ради пиара. И она атакует разведчика. Того, который насолил России и развел ФСБ на слитые данные. Тупо доебались.

Ребята на Банковой, а вы за кого воюете-то?

Год назад в Украине был заключен социальный договор. Мы не трогаем власть. Она делает все для победы. Поначалу получалось. Потом власть делает все ради дизморали ВСУ. И смеет кукарекать о нехватке денег, пока Юзик перестает влезать в панорамный снимок и вот-вот обгонит Киев по площади.

Сосчитайте упоминания Залужного в сети или СМИ. А ведь это один из важнейших людей в государстве. Потом сосчитайте упоминания Ермака. Сравните. Это воюющая страна?

Какой-то зелееб скажет, я неправ. Что же, парирую: покажите мне успешные операции нашей спецуры. Свежие. Прямо сейчас, старые я и так помню. Ведь есть у меня ощущение, что власть погасила все наши потуги. Успехи разведки ограничены интервью Буданова. Охуеть успех. Кто-то слышал о нашей СВР, которая СЗР? А она есть.

Прочтите еще раз.

Элита. Украинской. Разведки. Пыталась. Сделать. Что-то. Без. Поддержки. Власти.

Это та элита, которая когда-то Цемаха по всему Донбассу провезла и вытащила. Важного свидетеля. Его потом Зеленский отдаст по обмену, чтобы еще не сказал чего в Гааге. Топовая развязка, б***ь.

Разведчик у них виноват. А власть, при которой у нас на ровном месте военные части испарились в момент наступления – нет.

Та же власть постоянно оказывается при любой хуйне. Но это случайность. Еще та же власть имеет отношение к трем обозначенным мною проблемам. Формула «Вы нам ебало не бьете, а мы даем все для ВСУ» похерена. Формула «СМИ объединяем в один пул ради победы» похерена.

Формула «Кадры понад усе» похерена дважды.

Вместо этого мне предлагают поверить, что элитный разведчик вдруг вызвал огонь врага на часть, где погиб командир. Именно тот разведос, который Банковой неудобен.

Что же, есть другие вопросы. Куда делись ракетчики севернее Гостомеля?

Детали у Муженко спросите. Он вот в интервью объяснял: странно, должны были быть. Русский прорыв на Киев купировался бы возле Иванкова, а их вертолеты не долетели бы. Но не купировался. И таки долетели.

   
Кто сидит в Ставке верховного главнокомандующего?

Есть там Кубраков. В Ставку попал в ноябре, а еще у него дядя – министр внутренних дел Беларуси. Вы уж простите, меня с таким родством к гостайне никто не допустил бы. Но друг президента допущен. И ничего. Ему там секретные документы показывают, Залужный охуевает, а потом вы спрашиваете: ой, где наступление ВСУ.

Люди в тылу заключили негласный пакт, который нарушили.

Им сказали – работай на фронт, все будет ок. Они пытаются фронт маргинализировать в глазах украинцев. Подмять СМИ успели. И пиар, пиар, пиар.

Если они думают, что разведчик Червинский будет невидимой жертвой – это не так. Может, последней каплей. Бойцы ВСУ все чаще интересуются, что в тылу творится. Ведь даже на фронте заметно, что тыл охуел. А поскольку большая часть моих читателей тоже в тылу, пусть задумается.

Если это так видно ОТТУДА – как назвать людей, которые не видят п***а ОТСЮДА? Я бы сказал, даунами и кончеными долбоебами. Очнитесь, пока не поздно.

Вопросов слишком много. Ответов слишком мало.

И они не в пользу власти.
   
Олександр Погребиський

На мою думку справа Червінського це відповіді на всі актуальні питання.
Чому Україна вистояла? Бо в ній живуть та служать такі офіцери як Червінський.
Чому ми втрачаємо мотивацію йти захищати батьківщину? В тому числі через засудження таких офіцерів як Червінський.
Мстиві, дрібні, бозбавлені честі та обовʼязку!
   
Чомусь згадалась стовідсоткова справа генерала Марченка! Тоді, у 2019 році, за ґрати радісно запроторили бойового генерала та декілька, таких же бойових офіцерів! Клоуни стрибали до неба, голосно верещали та аплодували до почервоніння долоней…

А потім прийшло 24 лютого 2022 року. Хтось міттево, обісравши штани, здриснув в район Карпат. А хтось поїхав рятувати Миколаїв, якому вже приготували долю Херсона…

Буває же таке, да?
   
якщо вже порівнювати Зеленського з кимось з історичних постатей, то він - явний Чемберлен,
бо саме він до 24.02.2022 постійно шукав шляхи примирення з агресором,
він до влади прийшов на гаслах "договоримся пасрєдінє" (мабуть посередині України?) та "какая разница, какой язик і вєра",
це ж він відводив наші війська з сірих зон на Донбасі та публічно там все розміновував,
тому вилитий Чемберлен, просто вилитий..
   
якщо вже порівнювати Зеленського з кимось з історичних постатей, то він - явний Чемберлен,
бо саме він до 24.02.2022 постійно шукав шляхи примирення з агресором,
він до влади прийшов на гаслах "договоримся пасрєдінє" (мабуть посередині України?) та "какая разница, какой язик і вєра",
це ж він відводив наші війська з сірих зон на Донбасі та публічно там все розміновував,
тому вилитий Чемберлен, просто вилитий..

Давайте факти. Хоча б з десяток...
   
Чому Україна вистояла? Бо в ній живуть та служать такі офіцери як Червінський.

 (tu)  [ua]

і такі, як генерал Марченко, який теж при цій владі посидів за гратами,
і такі, як генерал Муженко, якого за вказівкою ОПи під час війни виперли з генштабу, куди його покликав Залужний (саме так Зеленський не втручається у справи військових),
і такі замкомбріга, що не слухають указів з ОПи, а просто підривають мости, щоб не пустити ворога в Київ,
і тисячі тероборонівців, що в перший день війни стали на захист своєї землі, а не збігли, як зелений начальник СБУ та майже вся зелена влада на півдні,
і ті, що вже ніколи не повернуться, вічна їм слава!


Останнє редагування: 26 квітня 2023 09:01:09 від Foxic
   
Давайте факти. Хоча б з десяток...

так все було в ЗМІ, "Розведення у Золотому завершилося, розпочинається розмінування – СЦКК "
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zolote-4/30249699.html

ось і сам Зеленський про це каже - "Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до нового етапу розведення військ і розмінування нових ділянок, а також до чергового раунду взаємного звільнення утримуваних осіб."  https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pro-richnicyu-samitu-normandskoyi-chetvi-65489
   
від Забродського ОПа зажадала, щоб він вийшов з партії ЄС та покинув Раду,
тільки на таких умовах йому дозволили залишитись в ЗСУ,
і в партії йому сказали - йди, ти в ЗСУ зараз потрібніший, можеш навіть критикувати Порошенка, якщо для діла треба,
отак ОПа не втручається в військові справи, ну геть не втручається...
   
Філатов знатний балабол.
бутусов + свіжий в одному флаконі.
он Вілкулу ніхто так не дзвонив, тільки кацапи пропонували...
Та Філатов без вказівки з ОП вже готував караваї зустрічати окупантів, навіть відосік з цього приводу по інтернету гуляв.
Сподіваюся тим філатовим ще займуться після війни.
   
Заспокойся, херой. Я приїду в Україну коли зможу і коли захочу.
Але питання не про мене. А про деяких військових які струть на своє керівництво.
З ними і буде «окрема розмова» і вона їм не сподобається.

окрема розмова буде з зеленою владою, а не з українськими героями,
і вона їм точно дуже не сподобається...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія