Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтервʼю Червінського (фігурант справи про аеродром Канатове) ;o

Marina Daniluk-Yarmolaeva
1 h
  ·
Ми зробили це інтерв‘ю з Романом Червінським для Цензор.НЕТ заздалегідь. Саме зараз йому обиратимуть міру запобіжного заходу у безпрецендентій справі на замовлення ОПУ. Що він сам начебто влаштував обстріли р@с₴йськими ракетами на аеродромі Канатове.
Я дуже чекала, щоб видати ці оглушливі подробиці зради, відвертого шкідництва і кротів у оточенні Зеленського уже і часи повномасштабної війни.
Отже тут ви почуєте:
1. Як насправді Київщина була (не)готова до війни?
2. Де саме знаходяться ті 32 вагнерівці, яких порятували Єрмак і Зеленський?
3. Як Єрмак через головного слідчого СБУ влаштовує кровну помсту ексрозвідникам, які викрили зраду у справі вагнерівців.
4. Про Наумова, Буданова та інших людей, які відповідали за безпеку і оборону напередодні 24 лютого.
5. Канатове. Повні подробиці того, хто готував операцію і чи знало про неї СБУ? Названо кілька дуже цікавих прізвищ, які досі відповідають за безпеку і спецоперації.
6. Як люди з певних структур покидали все з відкритими дверима і можна було зайти і взяти зброю.
7. Надзвичайно цікава історія обставин загибелі Дмитра Штанька під Бахмутом. Це той самий, який писав плівки з братом Єрмака. Ця людина загинула під Бахмутом. І це наводить на думку, що не просто так певні політики і їх придворні блазні люблять «посилати людей на Бахмут». Щоби мовчали довіку.
8. Як справа зека-вагнерівця Нужина, якого піарила Раміна і якого потім стратили кувалдою — дуже допомогла Прігожину цементувати ПВК Вагнера і стимулювати новобранців.
9. Як до крота Демченка, якого начебто типу звільнили донині стікається вся інформація від розвідки.
Дивитись і офігівати тут:
https://youtu.be/ZVF-GQOah00
Інтерв’ю писали у присутності адвокатів, тому відповідаємо за кожне слово.

   
Юрій Бутусов
1 ч.  ·
Я їду на безпрецедентний суд о 14.30, Київ, Дегтярівська 31а, Шевченківський суд.
Голова  офісу президента Андрій Єрмак, який три роки допомагав  хуйло приховати підготовку до вторгнення під виглядом «всеосяжного перемирʼя», буде намагатись запроторити за грати полковника СБУ Романа Червінського, учасника операцій по знищенню «Гіві», «Мотороли» та інших російських злочинців. Червінському обирають запобіжний захід на період процесу, і влада хоче його запроторити за грати: вигадуючи ніби він може кудись втекти.
А куди втече Червінський?
Черівнського розшукують в РФ, він є однією з мішеней російських спецслужб за ліквідацію російських терористів. Йому крім України тікати нема куди, він в очі росіянам заглядати ніколи не збирався.
Натомість, у Росії легко приймуть колишнього помічника депутата Партії регіонів Єрмака, який зараз як голова ОП наказує посадити Червінського.
У Росії легко приймуть одного з керівників МВС часів Януковича Олега Татарова, який зараз як заступник голови ОП тисне на суддю Чайку у Шевченківському суді, щоб вона посадила полковника СБУ за грати. До речі, нещодавно саме суддям Чайка винесла рішення на користь того самого Татарова, який уникає покарання за розкрадання квартир Нацгвардії у справі НАБУ.
Червінський своєю службою довів, що він є патріотом України, і у нього є державні нагороди за справжні подвиги. Замовили Червінського з вигаданої причини, щоб помститись за його публічні свідчення у справі по спробі захоплення групи російських найманців з Вагнера у 2020-му році, яку зірвав Єрмак та офіс президента, зливши інформацію ворогу.
Тому запобіжний захід для безпеки України потрібен не щодо реального героя Червінського, а щодо тих, хто намагається допомогти росіянам і зараз, в умовах війни.
Я не хочу, щоб мені було соромно, що у таких обставинах я не виступаю на захист Романа Червінського, соромно стояти осторонь та дивитись на цю розправу.
   
Якби це написав не бутусов я б може і повірив би)
   
Але
Підтримую
   
"Ми зробили це інтерв‘ю з Романом Червінським для Цензор.НЕТ заздалегідь"
Я так розумію генерал Крівонос 2 піде по списку ПАПа в раду
   
Якби це написав не бутусов я б може і повірив би)

то читай коментар прес-служби СБУ
   
Якби це написав не бутусов я б може і повірив би)
Відео подивись, дурню. Там Бутусова немає.
   
"Ми зробили це інтерв‘ю з Романом Червінським для Цензор.НЕТ заздалегідь"
Я так розумію генерал Крівонос 2 піде по списку ПАПа в раду
На відео немає ніякого Кривоноса.
Спробуй заперечити щось по суті сказаного Червінським.
   
Спробуй заперечити щось по суті сказаного Червінським.
Коли співробітник СБУ починає лізти в політику там одразу все зрозуміло
   
Коли співробітник СБУ починає лізти в політику там одразу все зрозуміло
Що саме тобі зрозуміло?
   
Скажу так, і паразит і носій мають зараз спільного зовнішнього ворога.
Але паразит залишається і залишається паразитом.
Трохи зменшив апетити щоб не заважати носію чинити опір.
   
Того довбойоба треба було посадити ще за «операцію вагнеровці».
А зараз із за нього загинули українські бійці.
   
Того довбойоба треба було посадити ще за «операцію вагнеровці».
А зараз із за нього загинули українські бійці.

саме так каже Єрмак?

Останнє редагування: 25 квітня 2023 18:27:22 від Mark()
   
Того довбойоба треба було посадити ще за «операцію вагнеровці».
А зараз із за нього загинули українські бійці.
Ви вже наперед встановили через кого? А через кого за 3 дні захоплений весь південь? Винуватця вже розстріляли?
А Чорнобильська АЕС за лічені години? 5 осіб захищали кордон, з них тільки двоє військових.
   
Ви вже наперед встановили через кого? А через кого за 3 дні захоплений весь південь? Винуватця вже розстріляли?
А Чорнобильська АЕС за лічені години? 5 осіб захищали кордон, з них тільки двоє військових.

Він навів кацапів на аеродром.
   
саме так каже Єрмак

Значить так думають і американці. Бо у них до Єрмака ніяких претензій нема.
До Єрмаком є претензії тільки у підхуйловців і підпетрівців. Не знаю чи є між ними різниця :(
   
5 осіб захищали кордон, з них тільки двоє військових.
от читаю і думаю.... панянка провідником була?
ну все знає і про всіх, і що робити і як....
а сидить клаву топче
   
Він навів кацапів на аеродром.

а де докази? звинувачувати людину без доказів - наклеп.
   
а де докази? звинувачувати людину без доказів - наклеп
:facepalm1:  бревно глаз
   
Значить так думають і американці. Бо у них до Єрмака ніяких претензій нема.
До Єрмаком є претензії тільки у підхуйловців і підпетрівців. Не знаю чи є між ними різниця :(

а звідки знаєш що думають "американці"? і які самі? :lol:
   
от читаю і думаю.... панянка провідником була?
ну все знає і про всіх, і що робити і як....
а сидить клаву топче
Це відомі речі, невже пропустили? а що творилося в Херсоні у воєнкоматах теж пропустили? Тільки свою джинсу читаєте?
Як захочете, то знайдете. Тим більше, що все це точно є задокументоване і у свій час випливе знову.
   
:facepalm1:  бревно глаз

хтось сказав мовою ворога
   
а звідки знаєш що думають "американці"? і які самі? :lol:
Ой, пореготати - що думають про Єрмака американці.  :laugh:
Ще про НАТО забули. Не знаєте, чому нам не всітить те НАТО? Та у нас кріт на кроті під керівництвом найбільшлго крота.
   
хтось сказав мовою ворога
Це дуже вагомий коммент
   
а де докази? звинувачувати людину без доказів - наклеп.
Докази в кримінальній справі.
   
А мона ПАПчата озвучать претензію для ОП яка не є зеркальною штукою для самого ПАПа?
Мені не подаобається єрмак але всі закидони єрмаку зеркальні для самого ПАПа причому у квадраті
   
Та у нас кріт на кроті під керівництвом найбільшлго крота.
:facepalm1:
   
Він навів кацапів на аеродром.
Та ну. А Червінський каже, що операцію зірвали люди Єрмака і Татарова? Кому вірити?
Але і без цього - кацапи не знають, де у нас аеродроми? Чесно?
   
Докази в кримінальній справі.

а звідки знаєте які саме докази в кримінальній справі?
   
Та ну. А Червінський каже, що операцію зірвали люди Єрмака і Татарова? Кому вірити?
Але і без цього - кацапи не знають, де у нас аеродроми? Чесно?

Так кацапи знають без Єрмака де аеродром чи як?
Чи може кацапи завдяки зраднику Червінському знали що на тому аеродромі будуть українські військові зустрічати «кацапсткий літак»?
Судити і посадити мудака. І поруч з ним Бутусова…
   
Так кацапи знають без Єрмака де аеродром чи як?
Чи може кацапи завдяки зраднику Червінському знали що на тому аеродромі будуть українські військові зустрічати «кацапсткий літак»?
Судити і посадити мудака. І поруч з ним Бутусова…
Але разом з Бакановим, Наумовим, і усіма тими, що допустили захоплення 20% нашої території. Не одного аеродрома і не одного вбитого.
Добре?
Нехай суди відбудуться одночасно.
А якщо ні - то це буде розправа над українцями.
   
Але разом з Бакановим, Наумовим, і усіма тими, що допустили захоплення 20% нашої території. Не одного аеродрома і не одного вбитого.
Добре?
Нехай суди відбудуться одночасно.
А якщо ні - то це буде розправа над українцями.

Ви мабуть і Залужного хочете судити разом з Бакановим …
Кацапи завжди вміли під «українських патріотів» маскуватись :facepalm:
   
коли чую, що війни не було б,  якби не розмінували, якби зробили 10 ракет, якби захопили вагнерівців - значить людина заангажована і вірити їй не можна. Війни не було б якби виконали Мінські, визнали Крим, дали воду і коридор в Крим, зробили російську мову державною і поставили міністром освіти тіпа Табачника. І звернулись до заходу що треба зняти санкції.
   
Маю надію що цього гандона посадять надовго.
Картина одна, що з вагнеровцями що цю операцію планували довпойопи, або завербовані кацапами наші мудаки. Це тільки кончений гандон може планувати !!!! посадку бойового літака який переганяється ((уганчється) з кацапстану на аеродром канатово! Тільки за це цим мудакам потрібно дупу за британський стяг розірвати. А те що під видом неіпаться спецоперації кацапи витягли з цих довпойопів кучу інфи у мене сумнівів нема.
   
Він навів кацапів на аеродром.

це абсолютно не доведено
   
Ви мабуть і Залужного хочете судити разом з Бакановим …
Кацапи завжди вміли під «українських патріотів» маскуватись :facepalm:
Це ви тулите Залужного. А я про Баканова та інших кротів. А друге ваше речення вірне, хоча завжди є ознаки, що доводять, що то кацап.
   
Значить так думають і американці. Бо у них до Єрмака ніяких претензій нема.
До Єрмаком є претензії тільки у підхуйловців і підпетрівців. Не знаю чи є між ними різниця :(

 :facepalm:  :facepalm1:  :facepalm:

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
   
це абсолютно не доведено
Ви суддя? Ознайомлені з усіма матеріалами слідства?
   
Ви суддя? Ознайомлені з усіма матеріалами слідства?
Як би було добре, щоб справу передали в міжнародний суд. Щоб не Єрмак визначав, хто буде суддею.
   
Ви суддя? Ознайомлені з усіма матеріалами слідства?

так саме тому, що суду не було, це і не є доведеним фактом,
так само, як і звинувачення Антоненка та Кузменко у вбивстві Шеремета 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія