Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Міноборони оприлюднили розміри зарплат військових у 2023 році

ти все ще мстишся за яндекса
Як можна бути таким дурнем, га? :facepalm1:
Можливо, ти є хорошим бухгалтером при цьому, не сперечаюсь.
Але занадто роздухарився останнім часом щодо військової тематики, рівень приблизно півтора Сергія СВ, а це дуже немало. Служиш - дяка тобі, комусь треба і це робити в військах, дебет з кредитом самі себе не зведуть. Проте трохи скромнішим бути не завадило б, на мою думку.
   
Вам я бачу подобається цькувати людей, від себе скажу війна у всіх різна, я на своєму місці все роблю для перемоги, тож майте гідність не ображати "просто так"
Мені НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ коли ви робити узагальнюючі висновки про всіх.
Спасибі вам за те,що ви нині в лавах ЗСУ, але дуже вас прошу - не пишіть дурні ,що мовляв "з дивана всі обсирають і не служили" .
Як ви тут можете бачити, обсирачів в нас мало, здебільшого - пенсіонерський люд з різним досвідом, який точно проходив совєцьку армію.
   
Як можна бути таким дурнем, га? :facepalm1:
Можливо, ти є хорошим бухгалтером при цьому, не сперечаюсь.
Але занадто роздухарився останнім часом щодо військової тематики, рівень приблизно півтора Сергія СВ, а це дуже немало. Служиш - дяка тобі, комусь треба і це робити в військах, дебет з кредитом самі себе не зведуть. Проте трохи скромнішим бути не завадило б, на мою думку.
Та теж те саме враження.
Про Сергійка я взагалі помовчу.
   
Як можна бути таким дурнем, га? :facepalm1:
Можливо, ти є хорошим бухгалтером при цьому, не сперечаюсь.
Але занадто роздухарився останнім часом щодо військової тематики, рівень приблизно півтора Сергія СВ, а це дуже немало. Служиш - дяка тобі, комусь треба і це робити в військах, дебет з кредитом самі себе не зведуть. Проте трохи скромнішим бути не завадило б, на мою думку.
Я не духарюся, це ви так сприймаєте)))
   
А що ти робив в штабі дивізії?

і щось робив у штабі дивізії
а шотакоє? :beach:

але наратив у того комдива вірний
бо штабних шакалів треба патрати як дохлу курку
   
Яка ще "точка"? І як, навіть жеручи при штабі, ти міг чути ці всі розмови?
Точка - це позіція підрозділу ППО біля обьекту прикриття.
   
Хлопці, в мене є тільки одне бажання.
Посадити Гетьманцева .
Люто плюсую. Тупо ворог України.
   
Нахіба брехати? Комбріг який командує бойовою бригадою, яка знаходиться на нулі, саме може знаходитись за 50-100км від нуля і отримує зп як воюючий. Йому й не треба постійно на нулі бути.
а комбриг тут до чого?
   
Точка - це позіція підрозділу ППО біля обьекту прикриття.
Он воно шо. Ну, не знав, що в афгані штаб дивізії прикривався ППО, не знав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія