Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Міноборони оприлюднили розміри зарплат військових у 2023 році

Зазначені грошові виплати військові отримуватимуть з лютого 2023 року.

Порівняльна таблиця грошового забезпечення за 2022-й та 2023 рік наведена без урахування додаткової грошової винагороди.





Також опубліковано розгорнуту таблицю з роз'ясненням щодо грошового забезпечення військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ.



https://mil.in.ua/uk/news/minoborony-pokazalo-yaki-zarplaty-otrymayut-vijskovi-u-2023-rotsi/
   
Оптимістично. Сільські дядьки, котрі раніше давали хабарі, щоб стати на службу до тилових частин (гарні гроші, сім'я буде сита і в теплі), тепер просто ломануться у військкомати.
   
По факту всього стало менше. Набагато.
   
По факту всього стало менше. Набагато.
ну блін, вам не догодиш. Інфляція як не крути своє зжирай на жаль (
   
ну блін, вам не догодиш. Інфляція як не крути своє зжирай на жаль (
Хyя. Інфляція має відставати від індексацій грошового забезпечення вояків, а платити за це повинно все суспільство. Не вистачає грошей для ЗСУ - надрукуй.
   
Комбриг трохи більше тисячі євро. Це звичайно неіпаться гроші  :facepalm1: . Реформатори хуеві
   
Я так розумію з цієї таблиці, що вони гроші урізали, і ввели поняття "виконують бойове завдання".

А далі починають жонглювати цифрами. Це якої некрасиво.

ЗСУ має бути забезпечене. Це факт.

   
Переляк минув. Спасибі зеленому Гєтманцеву.  :X
   
Комбриг трохи більше тисячі євро. Це звичайно неіпаться гроші  :facepalm1: . Реформатори хуеві

якщо напередку, то ще 2 тищі
у вас є іньши пропозиціі?
Скільки, на Вашу думку, ми маємо витрачати на оборону – 10, 20% ВВП?
я, наприклад, вважаю що завжди повинен бути вибір
За 8к готові працювати гарантовано в тилу, а за 100к треба воювати (ризикувати життям).
далі

1. 5куїв/міс і 10днів відпустка на рік.
2. 2,5куїв/міс і 2х-тижнева відпустка що 3міс.
3. Якщо раптом "немає місць на фронті"(набрали максимум) - то ввести "рокіровку")) - тобто, бажаючі піти на фронт пишуть заяву і чекають.., і відповідно, хто на фронті і хоче звільнитись з служби - також пишуть заяву і, відповідно, "міняються місцями" з тими, хто хоче зайняти їхнє місце))
(ну звичайно, перед тим пройти 2тижні, чи місяць підготовки)
4. Для тих, хто дуууууже любить Україну і шалений патріот, але от чомусь також хоче виїхати за кордон - то нехай підписує певний документ, що до кінця війни буде щомісяця сплачувати/пересилати 2,5куїв на ЗСУ(відповідно закордоном стає на певний облік/контроль поліції)
5. Ввести закон, щоб ті чоловіки, хто ВЖЕ знаходиться закордоном - або до місяця часу повернулись в Україну, або стали на облік (див. пункт 4) - ну, або їм поліція допомогла б стати на цей облік, якщо самі ігнорують це))
6.
7.
8.
Є багато варіантів


За військкоми повинні бігати, якщо все зробити правильно. Просто людям потрібно дати ВИБІР(!!!) - декілька нормальних варіантів і щоб ті варіанти були +/- ДЛЯ людей, а не проти них!
   
якщо напередку, то ще 2 тищі
у вас є іньши пропозиціі?
Скільки, на Вашу думку, ми маємо витрачати на оборону – 10, 20% ВВП?
я, наприклад, вважаю що завжди повинен бути вибір
За 8к готові працювати гарантовано в тилу, а за 100к треба воювати (ризикувати життям).
далі

1. 5куїв/міс і 10днів відпустка на рік.
2. 2,5куїв/міс і 2х-тижнева відпустка що 3міс.
3. Якщо раптом "немає місць на фронті"(набрали максимум) - то ввести "рокіровку")) - тобто, бажаючі піти на фронт пишуть заяву і чекають.., і відповідно, хто на фронті і хоче звільнитись з служби - також пишуть заяву і, відповідно, "міняються місцями" з тими, хто хоче зайняти їхнє місце))
(ну звичайно, перед тим пройти 2тижні, чи місяць підготовки)
4. Для тих, хто дуууууже любить Україну і шалений патріот, але от чомусь також хоче виїхати за кордон - то нехай підписує певний документ, що до кінця війни буде щомісяця сплачувати/пересилати 2,5куїв на ЗСУ(відповідно закордоном стає на певний облік/контроль поліції)
5. Ввести закон, щоб ті чоловіки, хто ВЖЕ знаходиться закордоном - або до місяця часу повернулись в Україну, або стали на облік (див. пункт 4) - ну, або їм поліція допомогла б стати на цей облік, якщо самі ігнорують це))
6.
7.
8.
Є багато варіантів


За військкоми повинні бігати, якщо все зробити правильно. Просто людям потрібно дати ВИБІР(!!!) - декілька нормальних варіантів і щоб ті варіанти були +/- ДЛЯ людей, а не проти них!
Ти уявляєш що таке командувати бригадою ?
   
Ти уявляєш що таке командувати бригадою ?

ні
   
ні
Зрозумів
   
Зрозумів

на моі питання відповіді будуть?
   
на моі питання відповіді будуть?
Відповіді в таблиці. Держава оцінила роботу командира бригади в тисячу євро, ну Ок.
   
Відповіді в таблиці. Держава оцінила роботу командира бригади в тисячу євро, ну Ок.

ти читати вмієш?
я питав не про таблицю ..
   
Я так розумію з цієї таблиці, що вони гроші урізали, і ввели поняття "виконують бойове завдання".

А далі починають жонглювати цифрами. Це якої некрасиво.

ЗСУ має бути забезпечене. Це факт.

2 км від нуля минус 70 штук....
а туда прилітає ще більше чим на нулі..

давайте Гетманцева посадим наприкллад на авдіївському напрямку за 2 км від нуля...

і подивимось скільки він витримає...чи проживе?
   
на моі питання відповіді будуть?
Ці питання, перепрошую, в носі наколупані. Відкрий очі на реалії трохи і уяви, хто це все (так, наявні оці всі) має впроваджувати такі забаганки.
Все має бути максимально спрощено, без "вилок", де і народжується спокуса наєбати.
   
2 км від нуля минус 70 штук....
а туда прилітає ще більше чим на нулі..

давайте Гетманцева посадим наприкллад на авдіївському напрямку за 2 км від нуля...

і подивимось скільки він витримає...чи проживе?
Отож.
   
Ти уявляєш що таке командувати бригадою ?
Ну я бачив як командують дивізією.  :lol:  :lol:  :weep:

Ёб вашу мать товарищи офицеры вы какого хуя опять за живыми трупами блыдь нахуй не смотрите еби вашу нахуй на три очка волосатую бабушку б***ь ! Почему б***ь проебали две б***ь новые Р140 и четыре кунга б***ь из Баграма переданые ??? Их вам б***ь передали медсестер ебать или для колонн мать вашу б***ь нахуй ?

 :lol:  :lol:  :weep:

Ото отак. А іще бухати щовечора й стріляти з автомата з вікна модуля, одягати на голову кухаря тарілку, коли борщ не такий, ну вопщім отак. І ето бил баєвой камандір ! :gigi:

Да, живі трупи - це солдати.
А цей баєвой камандір дослужував в Україні і кажуть навіть викладав у нас в Харкові в академії  :gigi:  X(
   
Ну я бачив як командують дивізією.  :lol:  :lol:  :weep:

Ёб вашу мать товарищи офицеры вы какого хуя опять за живыми трупами блыдь нахуй не смотрите еби вашу нахуй на три очка волосатую бабушку б***ь ! Почему б***ь проебали две б***ь новые Р140 и четыре кунга б***ь из Баграма переданые ??? Их вам б***ь передали медсестер ебать или для колонн мать вашу б***ь нахуй ?

 :lol:  :lol:  :weep:

Ото отак. А іще бухати щовечора й стріляти з автомата з вікна модуля, одягати на голову кухаря тарілку, коли борщ не такий, ну вопщім отак. І ето бил баєвой камандір ! :gigi:
Давай тебе відправимо комбригом  :D все вмієш і все знаєш ))).
   
Ну я бачив як командують дивізією
А що ти робив в штабі дивізії?
   
Ну я бачив як командують дивізією.  :lol:  :lol:  :weep:

Ёб вашу мать товарищи офицеры вы какого хуя опять за живыми трупами блыдь нахуй не смотрите еби вашу нахуй на три очка волосатую бабушку б***ь ! Почему б***ь проебали две б***ь новые Р140 и четыре кунга б***ь из Баграма переданые ??? Их вам б***ь передали медсестер ебать или для колонн мать вашу б***ь нахуй ?

 :lol:  :lol:  :weep:

Ото отак. А іще бухати щовечора й стріляти з автомата з вікна модуля, одягати на голову кухаря тарілку, коли борщ не такий, ну вопщім отак. І ето бил баєвой камандір ! :gigi:

Да, живі трупи - це солдати.
А цей баєвой камандір дослужував в Україні і кажуть навіть викладав у нас в Харкові в академії  :gigi:  X(
у кацапів повірю..у нас ніт
   
Давай тебе відправимо комбригом  :D все вмієш і все знаєш ))).

Та нє, в мене й вік не той й вище рядового я ніколи не піднімався, чому був дуже радий.
Іще згадав. Він любив кидати в великий солдатський туалєт гранати зі сльозогінним газом і примовляти "салдат - ето матеріал хєровий, чєм больше здохнеть - тєм лучьше"
   
у кацапів повірю..у нас ніт
У нас, у нас. Бачив його в генеральському чині у Харкові десь у 2001
   
А що ти робив в штабі дивізії?

Деякий час точка стояла поряд і ми були на котловому при штабі. Надививвся.
   
Та нє, в мене й вік не той й вище рядового я ніколи не піднімався, чому був дуже радий.
Іще згадав. Він любив кидати в великий солдатський туалєт гранати зі сльозогінним газом і примовляти "салдат - ето матеріал хєровий, чєм больше здохнеть - тєм лучьше"
Та ладно. Справишся  :D
   
Та ладно. Справишся  :D

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
   
Деякий час точка стояла поряд і ми були на котловому при штабі. Надививвся.
Яка ще "точка"? І як, навіть жеручи при штабі, ти міг чути ці всі розмови?
   
У нас, у нас. Бачив його в генеральському чині у Харкові десь у 2001
бля..
вспомнила бабка коли дівкою була...
він мабуть вже і помер тий генерал.
ти мабуть не думаєш що наши українські генерали ведутьь так само як совкове бидло.
   
Яка ще "точка"? І як, навіть жеручи при штабі, ти міг чути ці всі розмови?

 :gigi:  :gigi:  :gigi:  :gigi:
   
Будемо родини годувати переважно патріотизмом.

Нам заздрять. Тільки добровольців чогось дуже поменшало. Це факт.

Хто тут волав що пів року не може до ЗСУ потрапити? Можу допомогти.
   
бля..
вспомнила бабка коли дівкою була...
він мабуть вже і помер тий генерал.
ти мабуть не думаєш що наши українські генерали ведутьь так само як совкове бидло.

Я розповідаю спогади про 1980 Олімпійській рік ! Да, точно , бо я малював якраз емблеми Олімпіади-80 в бойовому листку який мене заставляли вивішувати на зовнішній стінці одного з житлових кунгів. 
   
2 км від нуля минус 70 штук....
а туда прилітає ще більше чим на нулі..

давайте Гетманцева посадим наприкллад на авдіївському напрямку за 2 км від нуля...

і подивимось скільки він витримає...чи проживе?

Яких "2км від нуля"???
Ти взагалі не орієнтуєшся в тутешніх реаліях...
2 км до нуля - то середня відстань, котру тобі треба ногами топати до окопу від точки, де тебе техніка вигрузила...
   
:gigi:  :gigi:  :gigi:  :gigi:
Та я розумію, дядьку. З часом все чуте в курилці, краєм ока бачене, додумане, домислене, прочитане - стає "реальністю", в яку віриш.
   
Будемо родини годувати переважно патріотизмом.

Нам заздрять. Тільки добровольців чогось дуже поменшало. Це факт.

Хто тут волав що пів року не може до ЗСУ потрапити? Можу допомогти.

для тих хто бере участь бойових діях оплати виросли
в чому проблема?
звичайно якщо є можливість ще підняти завжди непогано
   
Будемо родини годувати переважно патріотизмом.

Нам заздрять. Тільки добровольців чогось дуже поменшало. Це факт.

Хто тут волав що пів року не може до ЗСУ потрапити? Можу допомогти.
да..
зараз буде тяжко поповнювати.
але всі повині знати..що якщо не підуть то скоро будите пушечним мясом в нападі на польшу наприклад.
   
для тих хто бере участь бойових діях оплати виросли
в чому проблема?
Ти вже отримав збільшену оплату?
   
Ти вже отримав збільшену оплату?

я ні
а ти?
   
для тих хто бере участь бойових діях оплати виросли
в чому проблема?
як мені подобаються ці тут бачу,а тут не бачу..
повторюю де біьше втрат на нулі,чи в 2 км за нульом де вже минус 70 штук...
давай тебе разом зз гетманцевим і посадимо за 2 км від нуля..вібірай напрямок сам.
   
Хлопці, в мене є тільки одне бажання.
Посадити Гетьманцева .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія