Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

тільки всі переписи населення робилися за мовою

не-а

по вероисповеданию

это когда переписи появились

   
тогда украинцев или русских не было вообще
тогда делились
1) вероиисповедание
2) подданство (чьих будете ?  какого князя холопы ?)
 

" Gente Ruthenus, natione Polonus "- це з 16 го століття ,  а не після 19-го.
Ruthenus тут ані віра ані підданство.
   
За слово "кацапоязыких" надо просто банить на форуме и применять  161 статью ук Украины.
тогда и меньше флуда на форуме будет и у вас воинственных маргиналов-ортодоксов будет больше времени на что нибудь полезное. :-)o
в 161 статті нема порушення прав за мовною ознакою. Та й порушення прав, це те, чим такі як ти кацапоязикі займалися, коли перебували при владі, тобто нав'язували ваш ублюдочний русскій мір з вашим ублюдочним язиком, знищуючи все українське. Я не можу порушити чиїсь права, бо не наділений владою, лише можу дати оцінку геноциду, який ви тут влаштували.
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

в 161 статті нема порушення прав за мовною ознакою. Та й порушення прав, це те, чим такі як ти кацапоязикі займалися, коли перебували при владі, тобто нав'язували ваш ублюдочний русскій мір з вашим ублюдочним язиком, знищуючи все українське. Я не можу порушити чиїсь права, бо не наділений владою, лише можу дати оцінку геноциду, який ви тут влаштували.

украинцы
это и руссккое и украинское
в этом наша сила

поймите это наконец
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

в 161 статті нема порушення прав за мовною ознакою. Та й порушення прав, це те, чим такі як ти кацапоязикі займалися, коли перебували при владі, тобто нав'язували ваш ублюдочний русскій мір з вашим ублюдочним язиком, знищуючи все українське. Я не можу порушити чиїсь права, бо не наділений владою, лише можу дати оцінку геноциду, який ви тут влаштували.
Расскажи, глупый людисько, какой геноцид тут устроил создатель ракеты Нептун?
 :-)o
   
украинцы
это и руссккое и украинское
в этом наша сила

поймите это наконец
ні, у вас був шанс на Кацапію-2, ви майже перемогли українців, нав'язавши тут державну мову РФ, але ви захотіли більшого - повного знищення України і приєднання до РФ
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

украинцы
это и руссккое и украинское
в этом наша сила

поймите это наконец
Да то обычный кремлебот в вышиванке. Давно за ним наблюдаю.
   
Расскажи, глупый людисько, какой геноцид тут устроил создатель ракеты Нептун?
 :-)o
пох що ти створив, якщо притягнув війну
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

украинцы
это и руссккое и украинское
в этом наша сила

поймите это наконец
+============================================+
В Бучі та Ірпені ми вже бачили що таке це "руссккое"...
Ти бажаєш повторення???
"поймите это наконец"
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

+============================================+
В Бучі та Ірпені ми вже бачили що таке це "руссккое"...
Ти бажаєш повторення???
"поймите это наконец"
Если лысый человек совершил убийство- давайте всех лысых ненавидеть?
Логика долбойобов.
Читай внимательно старую бандеровскую листовку и повышай самосознание (свідомість)
 :punish:
https://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/1/67086/
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Если лысый человек совершил убийство- давайте всех лысых ненавидеть?
Логика долбойобов.
Читай внимательно старую бандеровскую листовку и повышай самосознание (свідомість)
 :punish:
https://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/1/67086/
додайте ще для повноти картини. що відсотків 80 "лисих" схвалюватимуть це вбивство
   
Месье наверное и против Ковида не вакцинировались?
 :-)o

Еще один сектант вылез...
Ты не за уши пытайся притянуть сюда Ковид, а дай хоть какой-то _реальный_ факт в подтверждение вашей норманской фантазии.
Или ничего лучшего, чем "Верую в пришествие Норманов, ибо так в ПВЛ написано, и вы веровать должны" придумать не можете?
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

+============================================+
В Бучі та Ірпені ми вже бачили що таке це "руссккое"...
Ти бажаєш повторення???
"поймите это наконец"

это обыкновенный фашизм

наши деды-прадеды воевали с немецким фашизмом
мы с русским фашизмом
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

Еще один сектант вылез...
Ты не за уши пытайся притянуть сюда Ковид, а дай хоть какой-то _реальный_ факт в подтверждение вашей норманской фантазии.
Или ничего лучшего, чем "Верую в пришествие Норманов, ибо так в ПВЛ написано, и вы веровать должны" придумать не можете?

нашли археологическое подтверждение массового нахождения норманов
собственно это и поставило точку в спорах норманистов и антинорманистов
читайте книгу Клейна
   
Мені цікаво, як всі ці віруючі "антинорманісти" відпускають дітей до школи? Адже там історія викладається без всіх цих "антинорманістських" прибабахів? Колись були віруючі, які заперечували теорію еволюції, так до них добавились ще й віруючі "антинорманісти"?  :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Мені цікаво, як всі ці віруючі "антинорманісти" відпускають дітей до школи? Адже там історія викладається без всіх цих "антинорманістських" прибабахів? Колись були віруючі, які заперечували теорію еволюції, так до них добавились ще й віруючі "антинорманісти"?  :gigi:

Антинорманісти такі ж віруючі, як і норманісти

Он, тобі вже 100500 разів пропонували хоч кількома реченнями сформулювати своє бачення - крім тицяння невпопад на якісь ютуби чи вікіпедії, так нічого й не дочекалися

З такою аргументацією  "віра" не тільки не пропаде, а ще й зміцніє
   
нашли археологическое подтверждение массового нахождения норманов
собственно это и поставило точку в спорах норманистов и антинорманистов
читайте книгу Клейна

Нах мне время тратить на всякую фигню???
На территории Руси нет ничего похожего на "археологическое подтверждение массового нахождения норманов".

ЗЫ. И, кстати, на территории Руси есть археологическое подтверждение массового нахождения славян. По твоей логике это однозначно доказывает, что Рюрик - славянин, а Русь создана славянами.
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
U2

я более 20 лет на форумах - это мое
ютуб - это не мое

И да - каклй веры ?

Норманизм победил
Фрики типа тебя не в счет

PS
До сих пор не понимаю почему для вас постыдно признать тот факт, что государство здесь создали норманы

Фрік slp! То було давно. І неправда.
Тому ти не розумієш. Може, ти тупий?
   
Он, тобі вже 100500 разів пропонували хоч кількома реченнями сформулювати своє бачення - крім тицяння невпопад на якісь ютуби чи вікіпедії, так нічого й не дочекалися

Я вже неодноразово говорив про своє бачення - що загальноприйняте в світовій науці бачення абсолютно правильне, як би цього не хотілося прихильникам різних фантазій  :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
U2

украинцы как политнация появились в 19 веке
как и русские и др

это потребовало развитие капитализма

Українці як політична нація зʼявилися в 1996 році, коли в преамбулі Конституції України записали «український народ - громадяни усіх національностей».
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
U2

Я вже неодноразово говорив про своє бачення - що загальноприйняте в світовій науці бачення абсолютно правильне, як би цього не хотілося прихильникам різних фантазій  :gigi:

Абсолютної істини (абсолютно правильне бачення) - не існує. Так само, як гілки гіперболи ніколи не перетинають осей ординат.
   
Я вже неодноразово говорив про своє бачення - що загальноприйняте в світовій науці бачення абсолютно правильне, як би цього не хотілося прихильникам різних фантазій  :gigi:

"загальноприйняте в світовій науці бачення" щодо утворення Русі, як раз, є типовим прикладом висосаних з пальця фантазій.

Ніяких (ще раз - НІЯКИХ) об'єктивних фактів на своє підтвердження це бачення не має.
Більш того, деяким існуючим фактам воно прямо протирічить.
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Я вже неодноразово говорив про своє бачення - що загальноприйняте в світовій науці бачення абсолютно правильне, як би цього не хотілося прихильникам різних фантазій  :gigi:
+==============================================================+
А нафіга ти свій брєд називаєш "загальноприйняте в світовій науці бачення"?
Хто з відомих істориків має таку-ж "думку"?
   
А нафіга ти свій брєд називаєш "загальноприйняте в світовій науці бачення"?
Хто з відомих істориків має таку-ж "думку"?

Наприклад, Тімоті Снайдер  :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Наприклад, Тімоті Снайдер  :gigi:

Тімоті Снайдер переважно спеціалізується на історії Східної Європи 20ст. Є кілька робіт за період 16-19ст

про епоху раннього феодалізму у нього немає жодного власного дослідження
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Я вже неодноразово говорив про своє бачення - що загальноприйняте в світовій науці бачення абсолютно правильне, як би цього не хотілося прихильникам різних фантазій  :gigi:

Я не розумію, що таке "загальноприйняте", бо зустрічав різні бачення

в 3-х реченнях можеш пояснити?
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Легенда про покликання - мандрівний сюжет.
Кількість варягів на Русі в 9-10 ст. є невідомою і їхній вплив на державотворення так само невідомий.
У скандинавів на той час своєї держави не було.
Сиділи ярли по фьордах і грабували один одного, поки не вирішили, що в Західній Європі можна награбувати набагато більше, ніж в сусіда.

На Схід ходили ті, хто не міг зібрати великий загін - та й по річках великі човни не ходили.
Тому дружина в 30-40 воїнів це була вже велика ватага. Досить, щоб відбитися від нападу, але мало, щоб завоювати і підкорити більш-менш чисельні племена.
Тож, переважно торгували, а коли траплялася нагода - грабували і вбивали.
Вони й асимілювалися швидко, бо їх було дуже мало.
І знову ж, археологія каже, що до дніпровський шлях «з варяг у греки» у 9-му столітті не використовувався.
Набагато вигідніше і безпечніше було ходити по Волзі.
   
Легенда про покликання - мандрівний сюжет.
Кількість варягів на Русі в 9-10 ст. є невідомою і їхній вплив на державотворення так само невідомий.
У скандинавів на той час своєї держави не було.
Сиділи ярли по фьордах і грабували один одного, поки не вирішили, що в Західній Європі можна награбувати набагато більше, ніж в сусіда.

На Схід ходили ті, хто не міг зібрати великий загін - та й по річках великі човни не ходили.
Тому дружина в 30-40 воїнів це була вже велика ватага. Досить, щоб відбитися від нападу, але мало, щоб завоювати і підкорити більш-менш чисельні племена.
Тож, переважно торгували, а коли траплялася нагода - грабували і вбивали.
Вони й асимілювалися швидко, бо їх було дуже мало.
І знову ж, археологія каже, що до дніпровський шлях «з варяг у греки» у 9-му столітті не використовувався.
Набагато вигідніше і безпечніше було ходити по Волзі.

Приклад Кнуда Великого, Свена Вилобородого, Вільгельма Завойовника показує, як відбувалося "запрошення" норманів  :gigi:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%82_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D0%BD_I_%D0%92%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B9
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BC_I_%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Потім, коли династія устаканюється, вони через своїх придворних лизоблюдів могли для підданих зварганити казочку, як їх "тяжко запрошували", а вони так колупали припічок "Ой, ну не треба, шалунішки"  :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Не рівняй походи вікінгів, в яких брали участь тисячі воїнів на сотнях драккарів зручними водними шляхами західної Європи і дрібні ватаги авантюристів.
Ролло Пішохода запросив оселитися в Нлрмандії король Франції і Ролло склав васальну присягу королю, а не навпаки.
А ліси північно-східної Європи в 9-10 століттях були практично непрохідними для великих човнів.
Саме тому вони й перевантажували товари на моноксили, а не сплавлялися на своїх кораблях.
   
Не рівняй походи вікінгів, в яких брали участь тисячі воїнів на сотнях драккарів зручними водними шляхами західної Європи і дрібні ватаги авантюристів.
Ролло Пішохода запросив оселитися в Нлрмандії король Франції і Ролло склав васальну присягу королю, а не навпаки.
А ліси північно-східної Європи в 9-10 століттях були практично непрохідними для великих човнів.
Саме тому вони й перевантажували товари на моноксили, а не сплавлялися на своїх кораблях.

Коли нормани на чолі зі Свендославом знищили Болгарське царство на замовлення ромеїв, у них були десятки тисяч війська  8-)
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Коли нормани на чолі зі Свендославом знищили Болгарське царство на замовлення ромеїв, у них були десятки тисяч війська  8-)

Ось і вся "дискусія"

Можеш розпинатися як завгодно - щоразу отримаєш "купи слона" про свєндіцлєйфа
   
Коли нормани на чолі зі Свендославом знищили Болгарське царство на замовлення ромеїв, у них були десятки тисяч війська  8-)

Звідки ти взяв, що то саме нормани були?
Моежш навести хоч якийсь доказ, а не виключно хвантазії чи то власні, чи то таких самих сектантів?
   
Коли нормани на чолі зі Свендославом знищили Болгарське царство на замовлення ромеїв, у них були десятки тисяч війська  8-)

    Можна конкретизувати , скільки саме десятків
  тисяч "норманів" було ...? Звичайно - посилання
  на першоджерела , пліз ...
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Звідки ти взяв, що то саме нормани були?
Моежш навести хоч якийсь доказ, а не виключно хвантазії чи то власні, чи то таких самих сектантів?

загальновідомо, староболгарська, свєндіцлєйф, тушканчики
   
Коли нормани на чолі зі Свендославом знищили Болгарське царство на замовлення ромеїв, у них були десятки тисяч війська  8-)
Альтернативна історія про подвиги кастрованої свині :facepalm1:
   
Де їх там по фьордах стільки вільних мужиків набралося в таку далечінь пертися? Мабуть Скандінавія знелюдніла тоді бо всі до Болгарії почимчикували.
   
Панове, не забувайте, що століттями раніше, "скандинавські мужики" спочатку захопили територію України, а потім територію західної Римської імперії, а конкретно території Іспанії, Італії, півдня Франції та Балкан  8-)
   
Панове, не забувайте, що століттями раніше, "скандинавські мужики" спочатку захопили територію України, а потім територію західної Римської імперії, а конкретно території Іспанії, Італії, півдня Франції та Балкан  8-)

Ти ще чомусь забув про Канаду, Бразилію, Китай, Австралію і Антарктиду...
   
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%82%D0%B8

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B3%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B3%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

Мені цікаво, чому ця секта тушканчиків-дуркувальщиків доколупалася лише до цього приходу "скандинавських мужиків", і ігнорує попередній? "Готская тєорія нє подтвєрждаєтся!", "Нє било нікакіх готов!", "А ви докажітє!" - це я їм підказую напрямки для дуркування  :gigi:
   
По готах є безліч літописних і документальних свідчень, хоча події відбувались за 500 років до норманів. По норманах нема абсолютно нічого. Але це не зупиняє любителів історичної фантастики.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія