Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Ти ідіот?

   Ні , я з ідіотом зв'язався .... Пішов на йух !  :fuck:  :D
   
Цікаво

Знайдене у Польщі 'озеро кісток' може похитнути теорію про походження слов'ян

Антропологи з Лодзького університету разом з дослідниками з Університету Миколи Коперника в Торуні розкривають неймовірні таємниці стародавньої історії, що можуть змінити наше розуміння походження слов'ян. Нові дані, отримані з досліджень, вказують на те, що історія населення території Польщі може бути значно складнішою, ніж ми думали.

Основним підґрунтям для цих змін є знахідки в археологічній ділянці Папово Біскупі. Тут було виявлено велике озеро кісток та численні артефакти бронзової доби, що датуються до 1000-450 років до нашої ери. Знахідка відкриває нову главу в історії регіону та може переписати деякі сторінки історії слов'ян, пише Science in Poland.

Також читайте: У Німеччині виявили дерев‘яні оборонні рови епохи древнього Риму

Професор Вєслав Лоркевич з Лодзького університету зазначає, що кремаційні обряди, які були практиковані на цій території, свідчать про високий рівень культури та релігійного переконання наших далеких предків. Виявлені кістки людей відкривають нові можливості для дослідження генетичного складу давніх популяцій.

Щобільше, багато знайдених артефактів, включаючи численні бронзові прикраси, свідчать про високий рівень культури та ремесел серед давніх мешканців цієї місцевості. Це дає новий вимір в наше розуміння життя та суспільства того часу.

І, можливо, найважливіше, що дослідження ДНК знахідок з Папово Біскупі піддає сумніву поточну теорію про походження слов'ян. Результати показують, що генетичний склад цих стародавніх людей майже не відрізняється від сучасного населення регіону. Це вказує на те, що історія населення території сучасної Польщі може бути складнішим, ніж вважалася раніше.
   
До слов'ян територія Польщі була заселена германцями, а конкретно вандалами. Але їм там не сподобалось, і вони пішли на територію Тунісу, де їх потім розгромили візантійці під керівництвом Велізарія

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9

Ну, ще готи пробігли зі Скандинавії через Польщу на територію України.
Але, можливо, там хтось і до вандалів ще жив, може якісь кельти, чи ще бог зна хто  8-)
   
Сілезія зветься по імені вандальського племені силінгів

https://en.wikipedia.org/wiki/Silingi
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

До слов'ян територія Польщі була заселена германцями, а конкретно вандалами. Але їм там не сподобалось, і вони пішли на територію Тунісу, де їх потім розгромили візантійці під керівництвом Велізарія

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9

Ну, ще готи пробігли зі Скандинавії через Польщу на територію України.
Але, можливо, там хтось і до вандалів ще жив, може якісь кельти, чи ще бог зна хто  8-)
Я тобі цікавий факт розкажу.
Яке справжнє ім'я ведмед я у слов'ян ? Відгадка проста. Чиє житло називається берлогою? Бер живе в логові. Справжнє ім'я ведмедя в слов'ян - Бер.
До чого це? Столиця Німеччини Берлін.  Герб Берліну - ведмідь,  Бер.  Місто Берлін заснували слов'яни.
   
Я тобі цікавий факт розкажу.
Яке справжнє ім'я ведмед я у слов'ян ? Відгадка проста. Чиє житло називається берлогою? Бер живе в логові. Справжнє ім'я ведмедя в слов'ян - Бер.
До чого це? Столиця Німеччини Берлін.  Герб Берліну - ведмідь,  Бер.  Місто Берлін заснували слов'яни.

Так. Але до слов'ян германці жили і на території нинішньої Східної Німеччини, і на території Польщі. Але потім почалося велике переселення народів, і германці знялися зі своїх земель, та пішли поселятися на територію Римської імперії. А потім на пустуючі землі вирушили вже слов'яни  8-)
   
Це я до того, що у всіх цих "хуйло закидонах" треба розглядати ситуацію:
1) в диніміці
2) протягом довгого часу
 :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Це я до того, що у всіх цих "хуйло закидонах" треба розглядати ситуацію:
1) в диніміці
2) протягом довгого часу
 :gigi:

Саме з цих причин до повідомлення про знахідки періоду 1000-450 дне треба притулити вандалів, готів та силінгів, що жили тут через 500-1000 років
   
Наче ж навіть виділив

Результати показують, що генетичний склад цих стародавніх людей майже не відрізняється від сучасного населення регіону.

Які германці, вандали і т.п.?!
Хто б то не були, пізніше нащадки цих людей взяли участь у етногенезі сучасних слов'ян поляків.
   
Результати показують, що генетичний склад цих стародавніх людей майже не відрізняється від сучасного населення регіону.

Складаються з вуглеводнів?  :gigi:
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Drang nah Osten
Не чули такого?
   
Я тобі цікавий факт розкажу.
Яке справжнє ім'я ведмед я у слов'ян ? Відгадка проста. Чиє житло називається берлогою? Бер живе в логові. Справжнє ім'я ведмедя в слов'ян - Бер.
До чого це? Столиця Німеччини Берлін.  Герб Берліну - ведмідь,  Бер.  Місто Берлін заснували слов'яни.

Чомусь ні в якій слов'янській мові нема ніякого "бера" - переважна більшість використовує різні незначні варіації слова "медведь": чеш. medvěd, пол. niedźwiedź, серб. медвед тощо
Навіть угорці, коли проходили свого часу через Русь, разом з деякими іншими словами й це собі прихопили - medve.

А ось як раз по німецькі ведмідь буде "бер" (Bär).
Хоча історики й наполягають, що на гербі Берліна він з'явився виключно за співзвучностю.
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Чомусь ні в якій слов'янській мові нема ніякого "бера" - переважна більшість використовує різні незначні варіації слова "медведь": чеш. medvěd, пол. niedźwiedź, серб. медвед тощо
Навіть угорці, коли проходили свого часу через Русь, разом з деякими іншими словами й це собі прихопили - medve.

А ось як раз по німецькі ведмідь буде "бер" (Bär).
Хоча історики й наполягають, що на гербі Берліна він з'явився виключно за співзвучностю.
Ти в курсі, що в давні часи не можна було промовляти справжні імена того, що може принести лихо?
Тому ці справжні імена заміняли якимись кликухами. Ось і бера назвали тим, хто знає де мед. Відає про мед. Ведмідь.
Але залишилась назва його житла. Берлога. Логово бера.
Те що території де зараз Берлін та Шпандау були заселені слов'янами ніхто не спростовує. Лише Карл Великий почав брати ці території під контроль.
   
Те що території де зараз Берлін та Шпандау були заселені слов'янами ніхто не спростовує. Лише Карл Великий почав брати ці території під контроль.

Там з самого початку жили германці. Потім германці пішли грабувати Римську імперію, і на їх місце заселилися слов'яни  8-)
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

Там з самого початку жили германці. Потім германці пішли грабувати Римську імперію, і на їх місце заселилися слов'яни  8-)

Скажем аккуратнее - балто-славянские племена
И судя по тому, что многие названия рек носят балтские имена славяне были в меньшинстве
   
Більше того, германці залишили свою назву людям, які поселилися на їхньому місці. Назва "венеди" походить від попередніх жителів - вандалів  8-)
   
Ти в курсі, що в давні часи не можна було промовляти справжні імена того, що може принести лихо?
Тому ці справжні імена заміняли якимись кликухами. Ось і бера назвали тим, хто знає де мед. Відає про мед. Ведмідь.
Але залишилась назва його житла. Берлога. Логово бера.

Залишилася. В російській. Бо українською правильно "барліг", білоруською "бярлог", а в інших слов'янських взагалі нічого близького немає.
То, може, справжнє ім'я було "бар" і українці БАРселону і/або БАРі побудували?
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Залишилася. В російській. Бо українською правильно "барліг", білоруською "бярлог", а в інших слов'янських взагалі нічого близького немає.
То, може, справжнє ім'я було "бар" і українці БАРселону і/або БАРі побудували?
Ти в курсі про полабських слов'ян? А тепер глянь по карті де тече річка Лаба( німецькою Ельба) і де знаходиться Берлін.
Це все були слов'янські землі.
Неначе з берлоги Медвідь виліз, ледве, ледве Переносить ноги - поема сон Шевченка.

   
Ти в курсі про полабських слов'ян? А тепер глянь по карті де тече річка Лаба( німецькою Ельба) і де знаходиться Берлін.
Це все були слов'янські землі.

А це взагалі до чого? Ну, були... Яке це відношення має до ведмедя???

Ще раз: в інших слов'янських [мовах] взагалі нічого близького немає
У інших слов'ян пам'яті немає чи як?
   
Назва міста, очевидно, походить з якоїсь західнослов'янської мови: її порівнюють з полабським коренем berl-/birl- («болото, багно»). Але оскільки початкове Ber- звучить близько до нім. Bär («ведмідь»), то ця тварина стала символом Берліна, ведмідь зображений на його гербі.

   - в вікі щось про барліг нічого не кажуть ... А ось , що
  слов'янська назва - ніби підтверджують .
   
https://youtu.be/pKxRNv1JvCk?si=xBEFWs_RbdTgW1yk
    Непоганий погляд ....  Головне , що є
  конкретна прив'язка до української мови .
  Якщо  комусь буде різати слух ніби
  польське слово "варги" - то на заході
  воно досі у вжитку ...
    І ще - щоб знати питання по
  цьому слову , згадайте давній музичний
  інструмент "варган" ...  Думаю ,
  що кацапня на вряд чи розуміє
  етимологію походження цього
  слова ..

    Всім мирного неба !
мовою гунів Дніпро називався Вар
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

А це взагалі до чого? Ну, були... Яке це відношення має до ведмедя???

Ще раз: в інших слов'янських [мовах] взагалі нічого близького немає
У інших слов'ян пам'яті немає чи як?
В сенсі нема?
р. берло́га, бр. бярло́г, др. берлога «ліс», бьрлогъ «печера», п. barłóg, [berłóg], ч. brloh, brloha, слц. brloh, вл. borło, нл. barłog, болг. бърло́га, м. брлог, схв. брлог, слн. brlòg, цсл. брьлогъ, бьрлогъ
   
В сенсі нема?
р. берло́га, бр. бярло́г, др. берлога «ліс», бьрлогъ «печера», п. barłóg, [berłóg], ч. brloh, brloha, слц. brloh, вл. borło, нл. barłog, болг. бърло́га, м. брлог, схв. брлог, слн. brlòg, цсл. брьлогъ, бьрлогъ

Цитувати треба повністю, а не висмикувати, що подобається.

БАРЛІ́Г «лігво ведмедя, свині і под.; калюжа бруду»
- псл. *bьrlogъ, bьrloga, утворене, очевидно, за допомогою суфікса -og- від основи *bьrl-, тієї самої, що і в схв. брљав «брудний», bȑlota «брудна людина», п. bardlić «бруднити», лит. burlas «бруд», гр. φορύνω «перемішую, забруднюю»;
- може розглядатись і як складне утворення з основ *bьrl- і log(leg-), тієї самої, що і в лігво (Machek ESJČ 67);
- невірні припущення про зв’язок з н. Bärenloch (Горяев 1892, 6; Karłowicz SWO 35) і спроби розкладу на основи bьr- «бурий» (пор. лит. beras «коричневий», н. Bär «ведмідь») i log- (Uhlenbeck 197; Torp 263) та деякі інші;
звук а в укр. барліг міг виникнути на місці е під впливом слів бару́ля «барліг», бара «болото»;
- р. берло́га, бр. бярло́г, др. берлога «ліс», бьрлогъ «печера», п. barłóg, [berłóg], ч. brloh, brloha, слц. brloh, вл. borło, нл. barłog, болг. бърло́га, м. брлог, схв. брлог, слн. brlòg, цсл. брьлогъ, бьрлогъ;

   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

Цитувати треба повністю, а не висмикувати, що подобається.

БАРЛІ́Г «лігво ведмедя, свині і под.; калюжа бруду»
- псл. *bьrlogъ, bьrloga, утворене, очевидно, за допомогою суфікса -og- від основи *bьrl-, тієї самої, що і в схв. брљав «брудний», bȑlota «брудна людина», п. bardlić «бруднити», лит. burlas «бруд», гр. φορύνω «перемішую, забруднюю»;
- може розглядатись і як складне утворення з основ *bьrl- і log(leg-), тієї самої, що і в лігво (Machek ESJČ 67);
- невірні припущення про зв’язок з н. Bärenloch (Горяев 1892, 6; Karłowicz SWO 35) і спроби розкладу на основи bьr- «бурий» (пор. лит. beras «коричневий», н. Bär «ведмідь») i log- (Uhlenbeck 197; Torp 263) та деякі інші;
звук а в укр. барліг міг виникнути на місці е під впливом слів бару́ля «барліг», бара «болото»;
- р. берло́га, бр. бярло́г, др. берлога «ліс», бьрлогъ «печера», п. barłóg, [berłóg], ч. brloh, brloha, слц. brloh, вл. borło, нл. barłog, болг. бърло́га, м. брлог, схв. брлог, слн. brlòg, цсл. брьлогъ, бьрлогъ;

Ну. В цій цитаті теж є про складне утворення з основ bьrl- і log. Де лог то лігво.
Виводити ж берлогу з брудної калюжі може лише той хто берлоги ніколи не бачив. Берлога суха і чиста.
Взагалі основний посил мого посту був на інше. Нинішню столицю Німеччини заснували зовсім не германці а слов'яни.
   
Взагалі основний посил мого посту був на інше. Нинішню столицю Німеччини заснували зовсім не германці а слов'яни.

А мій посил був такий, що слов'яни її заснували на землях, які колись були германськими. Тоді народи інтенсивно бігали туди-сюди, і називалося це "великим переселенням народів". Якщо навіть територія Польщі колись була заселена германцями 8-)
   
Ну. В цій цитаті теж є про складне утворення з основ bьrl- і log. Де лог то лігво.
Виводити ж берлогу з брудної калюжі може лише той хто берлоги ніколи не бачив. Берлога суха і чиста.
Взагалі основний посил мого посту був на інше. Нинішню столицю Німеччини заснували зовсім не германці а слов'яни.

Те, що Берлін засновано слов'янами, навіть німці офіційно визнають.
Для цього зовсім необов'язково притягувати якогось "бера-ведьмедя", про якого ніхто ніколи не чув.
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

А мій посил був такий, що слов'яни її заснували на землях, які колись були германськими. Тоді народи інтенсивно бігали туди-сюди, і називалося це "великим переселенням народів". Якщо навіть територія Польщі колись була заселена германцями 8-)
Ото, зізнайся, що спиздив.

Щоб з одного джерела:

Бронза (до 1000 ВС) :

https://en.wikipedia.org/wiki/Proto-Slavic_language

750 ВС і пізніше:

https://en.wikipedia.org/wiki/Proto-Germanic_language

Спиздів ще й двічі, бо "Велике переселення народів  — умовна назва в сучасній історіографії руху племен і народів Європи у IV–VII ст. в різних напрямках, що розпочався з вторгнення племен гунів у північну частину Римської імперії (Imperium Romanum) в 375 році."
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B5_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2

Останнє редагування: 5 березня 2024 23:48:45 від BeeBumble
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

мовою гунів Дніпро називався Вар

Вар - кельтською «вода».
   
Так, германці суттєво потіснили саме кельтів. Наприклад, Відень - це колись кельтське місто Віндобона

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B0
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало
slp

Надо помнить следующее

Славяне обрушились на Европу стремительней июльского ливня. Ещё в V веке от Рождества Христова здесь решительно никто о наших предках не слышал и даже самые эрудированные писатели античности ни словом не обмолвились о существовании такового народа на страницах своих пространных сочинений. Но уже к концу следующего столетия военные походы и разбойничьи набеги этих северных варваров стали для ведущей европейской державы того времени – Византии – обыденней зимней стужи. Выдающиеся константинопольские полководцы и рядовые обыватели империи успели до тонкостей изучить нравы пришельцев, их привычки, внешний вид, религиозные пристрастия, легко различали восточных славян – "антов" и их западных собратьев – "склавинов". Иначе, впрочем, и быть не могло. Поскольку в один краткий миг эти дерзкие выскочки овладели почти половиной континента, неожиданно для всех захватив практически всю Восточную Европу от Волги и до Эльбы, а также от берегов Балтики вплоть до островов в Эгейском море. Что там говорить, они чуть было не отняли у греков их древнюю прародину – Элладу. То есть почти сразу после своего внезапного выхода на авансцену истории славяне превратились в грозную силу, считаться с которой пришлось и дальним и ближним соседям.

Может показаться странным, но всезнающие античные историки так и не поняли, откуда же явились пришельцы – эти бесчисленные толпы свирепых дикарей, выпавшие на придунайские провинции Византии подобно нежданному снегу. Почему они ничем не проявили себя в прежние века? Где они скрывались ранее? Отчего об этом народе никто не ведал в эпоху Гомера или во времена Геродота? Впрочем, греко-римские авторы всегда смотрели на чужаков с плохо скрываемым презрением

(с) не я
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

1) середина 5-го століття - розквіт гунської імперії зі столицею, як дехто вважає, на місці Києва.
2) гунська імперія була союзом племен, серед яких були словʼяни та остроготи.
3) середина 6-го століття - Юстиніанова чума і знелюднення Східної Римської імперії.
4) На звільнені території приходять словʼяни, яких чума не зачепила, бо вони жили відокремлено по глухих лісах.
   
Ото, зізнайся, що спиздив.

Щоб з одного джерела:

Бронза (до 1000 ВС) :
Показати зображення...
https://en.wikipedia.org/wiki/Proto-Slavic_language

750 ВС і пізніше:
Показати зображення...
https://en.wikipedia.org/wiki/Proto-Germanic_language

Спиздів ще й двічі, бо "Велике переселення народів  — умовна назва в сучасній історіографії руху племен і народів Європи у IV–VII ст. в різних напрямках, що розпочався з вторгнення племен гунів у північну частину Римської імперії (Imperium Romanum) в 375 році."
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B5_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2
   
легко различали восточных славян – "антов" и их западных собратьев – "склавинов"

"склавіни" - це були слов'яни самі по собі, "анти" - це були слов'яни під керівництвом сарматів  8-)
   
середина 5-го століття - розквіт гунської імперії
І саме тоді ж повна анігіляція.
   
1) середина 5-го століття - розквіт гунської імперії зі столицею, як дехто вважає, на місці Києва.
2) гунська імперія була союзом племен, серед яких були словʼяни та остроготи.
3) середина 6-го століття - Юстиніанова чума і знелюднення Східної Римської імперії.
4) На звільнені території приходять словʼяни, яких чума не зачепила, бо вони жили відокремлено по глухих лісах.

   По 3-у пункту уточнення :
  536 рік , надпотужне виверження вулкану ,  попіл
  закрив сонце , аномальний холод , голод , чума ...
  Дійсно , частина територій вимерла ...
   
Взагалі основний посил мого посту був на інше. Нинішню столицю Німеччини заснували зовсім не германці а слов'яни.
я про це знав мало не з дитячого саду)
   
Re: "Давньоруська" мова, якої ніколи не існувало

   По 3-у пункту уточнення :
  536 рік , надпотужне виверження вулкану ,  попіл
  закрив сонце , аномальний холод , голод , чума ...
  Дійсно , частина територій вимерла ...

За різними оцінками померло до 100 мільйонів людей.
   
"склавіни" - це були слов'яни самі по собі, "анти" - це були слов'яни під керівництвом сарматів  8-)
все що не зафіксовано в письмових оригіналах - до писди. А те що зафіксовано - 50% правда і 50% пісдьож.
   
За різними оцінками померло до 100 мільйонів людей.
За даними демографічної науки на початку нашої ери на Землі нараховувалося близько 200 млн осіб, у 1000 р. — 275 млн,
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія