Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Можливо. А з іншої сторони, це означає, що ресурс для мобілізації досить великий

величезний.
   
взять всьо і падєліть! (с)

А не думав про те, що хабар буде значно дешевшим?

Ташотикажеш? Фуп реве та стогне, що на Заході корупція, куди там Україні, але якось там таки збирають податки. Навіть з Україною діляться. Парадох ФУПу.
   
Ташотикажеш? Фуп реве та стогне, що на Заході корупція, куди там Україні, але якось там таки збирають податки. Навіть з Україною діляться. Парадох ФУПу.

це іпсо. забий. корупція у нас. все добре у вас. випий пива і не нервуйся.  :-)o
   
Це поки що так. А пройде через війну багато людей ще.
це нічого не поміняє.
як я вже сказав раніше, nobody cares.

колишні солдати після війни будуть заліковувати свої рани як фізичні так і ментальні,
цивільні будуть заліковувати свої ментальні рани. (отут би я рекомендував Україні легалізувати легкі наркотики, можливо під наглядом психотерапевта. тому що всій країні потрібно буде пройти серйозну психокорекцію)
всі разом і цивільні і військові, будуть надолужувати прогаяне за цей час.

кожен вигадає для себе і для людей прийнятну відмазку, де він був і що робив весь цей час, і чому це було правильно і оптимально. ото і все.
   
О, ще один годувальник, якому вся країна має бути вдячна за його 5% податків.

 (tu)
   
це нічого не поміняє.
як я вже сказав раніше, nobody cares.

колишні солдати після війни будуть заліковувати свої рани як фізичні так і ментальні,
цивільні будуть заліковувати свої ментальні рани. (отут би я рекомендував Україні легалізувати легкі наркотики, можливо під наглядом психотерапевта. тому що всій країні потрібно буде пройти серйозну психокорекцію)
всі разом і цивільні і військові, будуть надолужувати прогаяне за цей час.

кожен вигадає для себе і для людей прийнятну відмазку, де він був і що робив весь цей час, і чому це було правильно і оптимально. ото і все.

ти все вірно пишеш про ПІСЛЯ.
а наразі у нас ВЖЕ. і те що є ВЖЕ - дуже погано. це гілка про військовий облік і мобілізацію ЗАРАЗ.
а що буде ПОТІМ - буде важко.
але воювати і стояти на обліку хоче 2-3 відсотки.
ця гілка про ЦЕ.
усі решту не хочуть воювати і ховаються. 90% дописувачів тут - в числі 97% про які кажу. і ти теж.
   
А чого б й не побачитись.

Шось я рознервувався з цим законом.
Декілька патрулів минулого року як причепилися, так й відчепилися.

Але якого йуха ми ще терпимо свавілля тупих дупутатів?
Може від кожної роти - одна людина, та й перевішати ту оху.вшу товсту звиздоту на Майдані?
Та з десяток "неприкасаемЫх"....

Бачили очі за що голосували?
   
ти все вірно пишеш про ПІСЛЯ.
а наразі у нас ВЖЕ. і те що є ВЖЕ - дуже погано. це гілка про військовий облік і мобілізацію ЗАРАЗ.
а що буде ПОТІМ - буде важко.
але воювати і стояти на обліку хоче 2-3 відсотки.
ця гілка про ЦЕ.
усі решту не хочуть воювати і ховаються. 90% дописувачів тут - в числі 97% про які кажу. і ти теж.
я в курсі про що гілка.
але дехто забігає вже дуже наперед в той час що ПІСЛЯ, і висловлює свої НМД ідеалізовані уявлення про той час.
   
Бачили очі за що голосували?
І бачили і голосували але потім кого не спитаєш - це не вони голосували)
   
я в курсі про що гілка.
але дехто забігає вже дуже наперед в той час що ПІСЛЯ, і висловлює свої НМД ідеалізовані уявлення про той час.

та просто хєрню пишуть.
але головне питання : в Україні 6+ мільйонів ВПО. усі вони  або з ТОТ або з прифронтових зон.
і вони усі ховаються. не воюють за свою землю - а ховаються в Дрогодичі чи ще десь.
чому так ?
   
хто тобі сказав, що за таких умов хтось повернеться?

Життя воно таке непередбачуване.

   
Щодо покарання тих хто повернеться після війни. Маю думку що це буде не кримінальне або адміністративне покарання з боку органів, а буде з боку демобілізованих військових.
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.

Або навпаки.
   
сказкі Вєнского лєса(с)
насправді nobody cares,
всі будуть займатися своїми питаннями, в т ч. колишні військові.

вся ця воєнно-муштрувально-покаральна лабуда просто зникне як туман. всі ці призови, воєнні підготовки.
війна ведеться за те щоб більше не було потреби воювати дуже тривалий час

А потім прийдуть кацапи.
   
Краківський ахфіцер ТС видихнув з полегшенням)

Я завжди дихаю легко.
   
3. усі обмежено придатні - пройти влк повторно. у тому числі інваліди по мсек.
Та блін, не просто повторно.
Не буде такого статусу в принципі.
Буде або повністю придатний, або взагалі непридатний, без проміжних варіантів.
Це рагулі депутати вигадали і Веніславський, придурок, ще й з голосу вніс.
Чим думали - не ясно, максимально дебільне рішення.
   
це іпсо. забий. корупція у нас. все добре у вас. випий пива і не нервуйся.  :-)o

Я? Нервуюсь? Це ви тут бігаєте "Дайте грошей, дайте грошей ..."
А коли про податки заходить мова, то "я краще дам хабара ніж податки заплачу".
   
це нічого не поміняє.
як я вже сказав раніше, nobody cares.

колишні солдати після війни будуть заліковувати свої рани як фізичні так і ментальні,
цивільні будуть заліковувати свої ментальні рани. (отут би я рекомендував Україні легалізувати легкі наркотики, можливо під наглядом психотерапевта. тому що всій країні потрібно буде пройти серйозну психокорекцію)
всі разом і цивільні і військові, будуть надолужувати прогаяне за цей час.

кожен вигадає для себе і для людей прийнятну відмазку, де він був і що робив весь цей час, і чому це було правильно і оптимально. ото і все.

Правильно, а на калік і сиріт всі заб'ють.
   
І бачили і голосували але потім кого не спитаєш - це не вони голосували)

Ще один парадокс.
   
величезний.

Більший як в скрепоносній?
   
Я завжди дихаю легко.
от п***а, легко дихав коли тікав ?  :lol: ска ,сидів обісраний два тижні з думкою,як сїбатись. З легким диханням  :lol:
   
та просто хєрню пишуть.
але головне питання : в Україні 6+ мільйонів ВПО. усі вони  або з ТОТ або з прифронтових зон.
і вони усі ховаються. не воюють за свою землю - а ховаються в Дрогодичі чи ще десь.
чому так ?
Вони ВПО тому що є риск фізично постраждати від війни. Більшості людей взагалі не важливо, буде там РФ чи Україна, для них мало що зміниться, аби не стріляли.
   
Вони ВПО тому що є риск фізично постраждати від війни. Більшості людей взагалі не важливо, буде там РФ чи Україна, для них мало що зміниться, аби не стріляли.
Мало що це піти в кацапську армію замість української?)
   
Все ближче і ближче до Києва) я так зрозумів що саме ефективне ставити тцк на вʼїзд виїзд до міста
   
  На ФБ сюжет: біля зупинки вояк ЗСУ спиняє попутки - напевно у відпустку відпустили. Всі водії на вояка нуль уваги.  8-:
Нарешті зупинився бус. Та то не на вимогу вояка він зупинився - зупинився взяти пасажирів.
  Автор сюжету робить висновок: народ страшенно стомився від усього цього. Всім на все пох. Кожен сам за себе.  :facepalm1:
   
  На ФБ сюжет: біля зупинки вояк ЗСУ спиняє попутки - напевно у відпустку відпустили. Всі водії на вояка нуль уваги.  8-:
Нарешті зупинився бус. Та то не на вимогу вояка він зупинився - зупинився взяти пасажирів.
  Автор сюжету робить висновок: народ страшенно стомився від усього цього. Всім на все пох. Кожен сам за себе.  :facepalm1:
Зараз кожний пʼятий в формі ходить, тож залежить коли і де зупиняли)
   
  На ФБ сюжет: біля зупинки вояк ЗСУ спиняє попутки - напевно у відпустку відпустили. Всі водії на вояка нуль уваги.  8-:
Нарешті зупинився бус. Та то не на вимогу вояка він зупинився - зупинився взяти пасажирів.
  Автор сюжету робить висновок: народ страшенно стомився від усього цього. Всім на все пох. Кожен сам за себе.  :facepalm1:
Треба було гранату в руці тримати, усталость как рукой сняло бы.
   
Мало що це піти в кацапську армію замість української?)
Ні в яку армію ніхто іти не планує.
   
Зараз кожний пʼятий в формі ходить, тож залежить коли і де зупиняли)
Та хоч і не в формі. Зупиняє людина попутку значить поспішає. Будь добрим - підвези. Це основа громадянського суспільства.
"Будь добрим коли тільки це можливо. А це можливо завжди". (С)  ;)
   
Не буде. Тих хто воював чи воює дуже мало. В моєму колективі - лише я. В класі моєї дитини -  двоє батьків.
60 чоловік з маленького села, 6 привезли
   
Більшості людей взагалі не важливо, буде там РФ чи Україна, для них мало що зміниться, аби не стріляли.
це так
   
та просто хєрню пишуть.
але головне питання : в Україні 6+ мільйонів ВПО. усі вони  або з ТОТ або з прифронтових зон.
і вони усі ховаються. не воюють за свою землю - а ховаються в Дрогодичі чи ще десь.
чому так ?
   
  На ФБ сюжет: біля зупинки вояк ЗСУ спиняє попутки - напевно у відпустку відпустили. Всі водії на вояка нуль уваги.  8-:
Нарешті зупинився бус. Та то не на вимогу вояка він зупинився - зупинився взяти пасажирів.
  Автор сюжету робить висновок: народ страшенно стомився від усього цього. Всім на все пох. Кожен сам за себе.  :facepalm1:
дебільний сюжет - дебільний висновок
   
Та хоч і не в формі. Зупиняє людина попутку значить поспішає. Будь добрим - підвези. Це основа громадянського суспільства.
"Будь добрим коли тільки це можливо. А це можливо завжди". (С)  ;)
Я навскидку знаю випадків 10 коли таке підвезення закінчувалось недобре)
   
це так
ну не зовсім так. Але ясно що не Карабах.
   
https://rivnepost.rv.ua/news/na-vulitsyakh-rivnoho-stalo-bilshe-politseyskikh
Більше правоохоронців хороших та різних!  :gigi:
Поліцейська держава! Ні? Правоохоронців море а на фронті вояків не вистачає...
Це ж як прекрасно: став полісменом - отримав бронь.  B-)
   
Показати зображення...
Таке враження що цифрами кидаються не дивлячись - то 10 млн за кордоном, хоча вже не раз писали що не більше 6, то 10 млн ВПО)
Кацапи взагалі пишуть про 4 млн в лднр - де вони їх взяли?)
   
https://rivnepost.rv.ua/news/na-vulitsyakh-rivnoho-stalo-bilshe-politseyskikh
Більше правоохоронців хороших та різних!  :gigi:
Поліцейська держава! Ні? Правоохоронців море а на фронті вояків не вистачає...
Це ж як прекрасно: став полісменом - отримав бронь.  B-)
Ну так стань полісменом, чого ниєш, покидьок?)
   
дебільний сюжет - дебільний висновок
В зустрічному напрямку бачив вчора таку ж картинку. Охайний вояк з баулом, кілька автівок - фура те легкові пройшли мимо. Місце для зупинки зручне, швидкість невисока, дорога суцільними населеними пунктами...
Але ж і чимало якихось теробороновців чи хз під газом вештаються постійно. Чи дуже хочеться такого підвозити?
   
  На ФБ сюжет: ...
ну, на ФБ сюжет.
зразу віримо що це джерело безсумнівної істини
(сарказм)
   
В зустрічному напрямку бачив вчора таку ж картинку. Охайний вояк з баулом, кілька автівок - фура те легкові пройшли мимо. Місце для зупинки зручне, швидкість невисока, дорога суцільними населеними пунктами...
Але ж і чимало якихось теробороновців чи хз під газом вештаються постійно. Чи дуже хочеться такого підвозити?
Саме так
Зараз проблем з транспортом нема
Взагалі потрібно п***а тих хто ходить в військовій формі безпідставно, як і їздить на джипах в камуфляжі по місту
   

Цю тему переглядають:

Дилигара, Strangeways і 14 гостей
 
Повна версія