Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Мені теж за пару місяців 59, але я з лютого 22 в ЗСУ. Київ,Миколаїв Херсон,Донбас. Зелених теж не люблю.  Мо треба було ухилятися? Дуже  цікаво  читати цю тему з Авдіївського напрямку.
бажаю міцного!
   
Щодо покарання тих хто повернеться після війни. Маю думку що це буде не кримінальне або адміністративне покарання з боку органів, а буде з боку демобілізованих військових.
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.
   
Казочка на кшталт "військові вернуться та покажуть цим чинушам".
   
Щодо покарання тих хто повернеться після війни. Маю думку що це буде не кримінальне або адміністративне покарання з боку органів, а буде з боку демобілізованих військових.
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.
Багато після другої світової покарали?)
Не смішить
   

Казочка на кшталт "військові вернуться та покажуть цим чинушам".
Чинушам якраз не покажуть. А ось сусідам, або колегам ухилянтам - легко.


Багато після другої світової покарали?)
Не смішить

У батьків в під'їзді до війни жив військовий з АТО. Тримав у страху весь під'їзд "ви всі сепари, я вас всіх колись підірву", "я брав участь у звільненні цього міста(Краматорськ), після ваших референдумів(до речі ні батьки, ні з моїх знайомих ніхто в тому референдумі участі не брали)", ліз битися, та ін., і ні поліція, ніхто нічого не міг йому зробити. Це як раз поодинокий випадок, а більшість учасників АТО серед моїх знайомих були спокійні.
А ось після війни таких людей буде у рази, або десятки разів більше.
   
Дасте посилання на такий сайт?
ось по області Полтава -
Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавської області
Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки: м. Полтава, вул. Шевченка 78А, 36039
(053) 260 81 89, (053) 256 27 92, polt_ovk@post.mil.gov.ua

Полтавський об’єднаний міський ТЦК та СП: м. Полтава, вул. Дмитра Коряка, 4а, (053) 260 82 84, poltavskiyomvk@post.mil.gov.ua

Кременчуцький районний ТЦК та СП: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6, (05366) 310 45, krem_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Горішні Плавні, вул. Строни, 9 (05348) 411 05, krem_rtck1v@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Глобино, вул. Гагаріна, 1, (05365) 244 09, krem_rtck2v@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Семенівка, вул. Шевченка, 78а, (05341) 914 70, krem_rtck3v@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Козельщина, вул. Остроградського, 106, (05342) 310 04, krem_rtck4v@post.mil.gov.ua.
Лубенський районний ТЦК та СП: м. Лубни, вул. Монастирська, 38, (05361) 716 21, lubny_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Хорол, вул. Небесної Сотні, 21, (05362) 333 75, horol_rvk@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Пирятин, вул. Ярмаркова, 43, (05358) 203 16, pir_rvk@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Чорнухи, вул. Мележика, 14, (05340) 513 01, chornuhy@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Оржиця, вул. Центральна, 38, (05357) 915 36 or_rtck@post.mil.gov.ua;
П’ятий відділ: м. Гребінка, вул. Магістральна, 18 (05359) 913 05, grebinka_rvk@post.mil.gov.ua.
Миргородський районний ТЦК та СП: м. Миргород, вул. Гоголя, 150, (05355) 460 24, myrgorod_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Гадяч, вул. Гагаріна, 4, (05354) 225 00, gad_rvk@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Лохвиця, вул. Сенчанська, 5, (05356) 313 83, lohvytsia_rvk@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Велика Багачка, вул. Каштанова, 3, (05345) 918 69, v_bag@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Шишаки, вул. Легейди, 8, (05352) 912 41, shishaki_rvk@post.mil.gov.ua.
Полтавський районний ТЦК та СП: м. Полтава, вул. Сінна, 14
(053) 256 54 84, polt_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Зіньків, вул. Івана Петровського, 11, (05353) 311 47, 1v_prtck@ post.mil.gov.ua;
Другий відділ: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 15, (05344) 311 82, n.san_rvk@ post.mil.gov.ua;
Третій відділ: м. Кобеляки, вул. Олеся Гончара, 51, (05343) 310 60, kobrvk@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: м. Карлівка, вул. Холодноярська, 4, (05346) 223 52, karlivka_rvk@post.mil.gov.ua;
П’ятий відділ: смт Диканька, вул. Гоголя, 4, (05351)913 51, dyk_rvk@post.mil.gov.ua;
Шостий відділ: м. Решетилівка, вул Шевченка, 25, (05363) 214 70, reshetylivka_rvk@post.mil.gov.ua;
Сьомий відділ: смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 124, (05350) 214 41, kotelva_rvk@post.mil.gov.ua;
Восьмий відділ: смт Машівка, вул. Незалежності, 116А, (053264) 91 309, mashivkarvk@post.mil.gov.ua;
Дев’ятий відділ: смт Чутове, вул. Центральна, 6, (05347) 911 76, chutove_rvk@post.mil.gov.ua.
В Полтавському обласному ТЦК та СП створено Call-центр щодо розгляду звернень громадян з питань призову та проходження військової служби за мобілізацією. Звернутися можна щоденно з 08:00 до 17:00 за номером: 0532 60 81 89
Номери телефонів”Гарячих ліній” Міністерства оборони та
Збройних сил України

   

Чинушам якраз не покажуть. А ось сусідам, або колегам ухилянтам - легко.


У батьків в під'їзді до війни жив військовий з АТО. Тримав у страху весь під'їзд "ви всі сепари, я вас всіх колись підірву", "я брав участь у звільненні цього міста(Краматорськ), після ваших референдумів(до речі ні батьки, ні з моїх знайомих ніхто в тому референдумі участі не брали)", ліз битися, та ін., і ні поліція, ніхто нічого не міг йому зробити. Це як раз поодинокий випадок, а більшість учасників АТО серед моїх знайомих були спокійні.
А ось після війни таких людей буде у рази, або десятки разів більше.

А нічого що це повністю копія поведінки кацапських "героєв сво"? А якщо зійдуться два таких героя з різними поглядами, будуть гранати підривати прямо в підїзді?
   
Та не буде нічого, то марафонні фантазії.
   
Щодо покарання тих хто повернеться після війни. Маю думку що це буде не кримінальне або адміністративне покарання з боку органів, а буде з боку демобілізованих військових.
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.
сказкі Вєнского лєса(с)
насправді nobody cares,
всі будуть займатися своїми питаннями, в т ч. колишні військові.

вся ця воєнно-муштрувально-покаральна лабуда просто зникне як туман. всі ці призови, воєнні підготовки.
війна ведеться за те щоб більше не було потреби воювати дуже тривалий час
   
ось по області Полтава -
Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавської області
Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки: м. Полтава, вул. Шевченка 78А, 36039
(053) 260 81 89, (053) 256 27 92, polt_ovk@post.mil.gov.ua

Полтавський об’єднаний міський ТЦК та СП: м. Полтава, вул. Дмитра Коряка, 4а, (053) 260 82 84, poltavskiyomvk@post.mil.gov.ua

Кременчуцький районний ТЦК та СП: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6, (05366) 310 45, krem_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Горішні Плавні, вул. Строни, 9 (05348) 411 05, krem_rtck1v@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Глобино, вул. Гагаріна, 1, (05365) 244 09, krem_rtck2v@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Семенівка, вул. Шевченка, 78а, (05341) 914 70, krem_rtck3v@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Козельщина, вул. Остроградського, 106, (05342) 310 04, krem_rtck4v@post.mil.gov.ua.
Лубенський районний ТЦК та СП: м. Лубни, вул. Монастирська, 38, (05361) 716 21, lubny_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Хорол, вул. Небесної Сотні, 21, (05362) 333 75, horol_rvk@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Пирятин, вул. Ярмаркова, 43, (05358) 203 16, pir_rvk@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Чорнухи, вул. Мележика, 14, (05340) 513 01, chornuhy@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Оржиця, вул. Центральна, 38, (05357) 915 36 or_rtck@post.mil.gov.ua;
П’ятий відділ: м. Гребінка, вул. Магістральна, 18 (05359) 913 05, grebinka_rvk@post.mil.gov.ua.
Миргородський районний ТЦК та СП: м. Миргород, вул. Гоголя, 150, (05355) 460 24, myrgorod_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Гадяч, вул. Гагаріна, 4, (05354) 225 00, gad_rvk@post.mil.gov.ua;
Другий відділ: м. Лохвиця, вул. Сенчанська, 5, (05356) 313 83, lohvytsia_rvk@post.mil.gov.ua;
Третій відділ: смт Велика Багачка, вул. Каштанова, 3, (05345) 918 69, v_bag@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: смт Шишаки, вул. Легейди, 8, (05352) 912 41, shishaki_rvk@post.mil.gov.ua.
Полтавський районний ТЦК та СП: м. Полтава, вул. Сінна, 14
(053) 256 54 84, polt_rtck@post.mil.gov.ua

Перший відділ: м. Зіньків, вул. Івана Петровського, 11, (05353) 311 47, 1v_prtck@ post.mil.gov.ua;
Другий відділ: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 15, (05344) 311 82, n.san_rvk@ post.mil.gov.ua;
Третій відділ: м. Кобеляки, вул. Олеся Гончара, 51, (05343) 310 60, kobrvk@post.mil.gov.ua;
Четвертий відділ: м. Карлівка, вул. Холодноярська, 4, (05346) 223 52, karlivka_rvk@post.mil.gov.ua;
П’ятий відділ: смт Диканька, вул. Гоголя, 4, (05351)913 51, dyk_rvk@post.mil.gov.ua;
Шостий відділ: м. Решетилівка, вул Шевченка, 25, (05363) 214 70, reshetylivka_rvk@post.mil.gov.ua;
Сьомий відділ: смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 124, (05350) 214 41, kotelva_rvk@post.mil.gov.ua;
Восьмий відділ: смт Машівка, вул. Незалежності, 116А, (053264) 91 309, mashivkarvk@post.mil.gov.ua;
Дев’ятий відділ: смт Чутове, вул. Центральна, 6, (05347) 911 76, chutove_rvk@post.mil.gov.ua.
В Полтавському обласному ТЦК та СП створено Call-центр щодо розгляду звернень громадян з питань призову та проходження військової служби за мобілізацією. Звернутися можна щоденно з 08:00 до 17:00 за номером: 0532 60 81 89
Номери телефонів”Гарячих ліній” Міністерства оборони та
Збройних сил України

Ну от питання.

Куди писати мешканцю Маріуполя, який виїхав в березні 2022 до Нідерландів?

Чи моєму родичу з Криму?

Сподіваюсь, творчість депутатів у вигляді нового закону про мобілізацію дає відповіді на ці питання.
   

Чинушам якраз не покажуть. А ось сусідам, або колегам ухилянтам - легко.


У батьків в під'їзді до війни жив військовий з АТО. Тримав у страху весь під'їзд "ви всі сепари, я вас всіх колись підірву", "я брав участь у звільненні цього міста(Краматорськ), після ваших референдумів(до речі ні батьки, ні з моїх знайомих ніхто в тому референдумі участі не брали)", ліз битися, та ін., і ні поліція, ніхто нічого не міг йому зробити. Це як раз поодинокий випадок, а більшість учасників АТО серед моїх знайомих були спокійні.
А ось після війни таких людей буде у рази, або десятки разів більше.
Може в маленьких містечках, в Києві 3 млн жителів - скільки повернеться з війни?
   
Та не буде нічого, то марафонні фантазії.

То активація прокацапської консерви. За 4 роки 110 повідомлень. А сьогодні "прорвало".
   
То активація прокацапської консерви. За 4 роки 110 повідомлень. А сьогодні "прорвало".
Йди нахуй з консервами. 4 роки тому я зареєструвався, але мій обліковий запис схвалили, та дописувати я зміг лише пару місяців тому. Я про це вже розповідав.
   
Може в маленьких містечках, в Києві 3 млн жителів - скільки повернеться з війни?

В Україні не тільки Київ та великі міста.
   
Йди нахуй з консервами. 4 роки тому я зареєструвався, але мій обліковий запис схвалили, та дописувати я зміг лише пару місяців тому. Я про це вже розповідав.

Ага. Нова серія казок.
   
На ФБ було фото покинутих "ухилянтами" авто на кордіні з Молдовою. Фото не знайшов але довідався про їх кількість.
https://тсн/svit/pributkoviy-biznes-skilki-uhilyantiv-schodenno-perehodit-kordon-z-moldovoyu-i-hto-na-comu-zaroblyaye-2525707.html
   
Щодо покарання тих хто повернеться після війни. Маю думку що це буде не кримінальне або адміністративне покарання з боку органів, а буде з боку демобілізованих військових.
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.

Самі вірите?
Всі поважні люди зроблять собі УБД. А ветерани скоріше будуть гризти один одного хто насправді воював а хто був в резерві.

Мирні часи - інші приорітети.
   
нафіга?
швидше чи пізніше кожен приїде додому і на кордоні отримає кримінальну справу
друзяко, є закони які мають положення  що виконати не реально. Але ти не зрозумів навіть як воно працює всередині України. Хіба  не проголосуєш, але під час ВС. Тобі  потрібно в те консульство йти наразі?

   
друзяко, є закони які мають положення  що виконати не реально. Але ти не зрозумів навіть як воно працює всередині України. Хіба  не проголосуєш, але під час ВС. Тобі  потрібно в те консульство йти наразі?
покищо не викликали, але якщо викличуть то піду
   
покищо не викликали, але якщо викличуть то піду
вірно зробиш. За  власні гроші  приїдеш?
   
Ухилянтам буде дуже важко працювати в колективі де більша частина колишніх військових, а інша частина - близькі загиблих або скалічених. Дітей в школах будуть гнобити за принципом "мій батько воював, а твій ссикун", і так в усіх сферах життя. І це будуть не поодинокі випадки а массово протягом дуже тривалого часу.
Не буде. Тих хто воював чи воює дуже мало. В моєму колективі - лише я. В класі моєї дитини -  двоє батьків.
   
https://t.me/NazarPrykhodkoPlus/34494
Там же вроді засуджені тільки до умовного терміну чи за певними статями?
   
https://t.me/VGlagola/11474

52 роки? Непогана фізична форма як на свої роки в дядька, щоб обламати прикордонників...
   
52 роки? Непогана фізична форма як на свої роки в дядька, щоб обламати прикордонників...
Він теж поняв що влк пройде)
   
Дякую кеп  :facepalm:
https://t.me/voynareal/87826
І все? Тоді нафіга це все було стільки шуму про ухилянтів за кордоном?
   
І все? Тоді нафіга це все було стільки шуму про ухилянтів за кордоном?
Шум робили саме закордонні ухилянти)
   
Шум робили саме закордонні ухилянти)
Краківський ахфіцер ТС видихнув з полегшенням)
   
Не буде. Тих хто воював чи воює дуже мало. В моєму колективі - лише я. В класі моєї дитини -  двоє батьків.
Це поки що так. А пройде через війну багато людей ще.
   
вірно зробиш. За  власні гроші  приїдеш?
а за чиї
   
Дякую,  пане  Засіб. Навзаєм.
   
з того шо я на свій хлопський розум зрозумів ,то :
1. ми маємо найбільш лагідний закон про військовий облік і мобілізацію.
2. першочергово важливо : перебувати на обліку у військкоматі за місцем проживання (чи прописки у тому числі). мати військовий квиток або будьщо інше для реєстрації у військкоматі. для впо (і для тих хто не реєструвався впо але ним є) - прийти і стати на облік (чи зробити це у електронному кабінеті - хз яка схема). таких мільйони по країні.
3. усі обмежено придатні - пройти влк повторно. у тому числі інваліди по мсек.
4. закордонні - мусять стати на облік. але покарання немає.
5. хто цього не зробить : при перевірці воєнніка і пашпорта мєнти з тцк - пакуватимуть в буси. а з тцк вже не вийдеш без повістки і усього решту.

думайТЕ(с) Вова.
   
Це поки що так. А пройде через війну багато людей ще.
Можливо. А з іншої сторони, це означає, що ресурс для мобілізації досить великий
   
Можливо. А з іншої сторони, це означає, що ресурс для мобілізації досить великий
Ну, особисто я чекаю повістку на повторну ВЛК, як змінять 402-й наказ, а потім і на відправку. Батько ще проходить ВЛК, але деякі статті по старому наказу вже є. Тому думаю, що ще буде купа людей, які реально повоюють. Варіантів більше нема у нас.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія