Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Тут хоч би 50 річні не гекнули після учебки)

зате в начальніка ТЦК гроші є і пика ще червоніша а на м'ясо насрати.
   
для войны да - а для штрафа?
ну після 60 вже не потрібно буде довідок з всяких ТЦК. А шрафи нараховуються конкретно коли людина приходить, а йому кажуть, що він 15 років назад мав щось оновити.
тому зараз логіка така - не появився в ТЦК, не оновив даних, не отримав штраф.
Але, можливо, щось оновили і тепер ті шрафи будуть автоматом. Казали, що сформовані якісь бази даних, де є 98% всіх чоловіків. ХЗ
   
TCcьогодні в 19:27
IP/Host: ---.204.109.145.mobile.internet.t-mobile.pl
Автор ігнорується
 :beach:
   
Та опиняєшся у бусіку.
Ти опинишся на смітнику дебіл
   
Завжди було
Це тільки в нас таке
Хіба дуже давно
   
Та опиняєшся у бусіку.
хуюсіку, в Польщі їх нема, не переживай
   
зате в начальніка ТЦК гроші є і пика ще червоніша а на м'ясо насрати.
Може вже досить з пустого в порожнє?)
   
TCcьогодні в 19:27
IP/Host: ---.204.109.145.mobile.internet.t-mobile.pl
Автор ігнорується
 :beach:

Сиджу під Вавелем. Пишу з мобільного. Шо тебе так здивувало?
   
хуюсіку, в Польщі їх нема, не переживай

Так я ж не писав, шо я у бусіку опинюсь.  :rotate:
   
Може вже досить з пустого в порожнє?)

та й таке. :-B
   
Чоловіки від 25 до 55 років, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після 24 лютого 2022 року (за винятком військових), мають ще раз пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК), щоб підтвердити її висновки

а почему не до 60 ти?
и как они должны пройти - добровольно?
конечно нет.
надо его,инвалида,  доставить или выписать повестку?
   
Я, звісно, не правознавець, як AW чи карофка.
Але. Яким чином той наказ підв'язаний до КЗпПУ? За якою статтею буде звільнено ухилянта?

Через «свідоме порушення чинного законодавства». За це звільнення автоматично.
   
ТЦК стріляють по людям.

   
тобі п1дару краківському, що до українських бусіків ?

ТЦКун детектед? С бусика профит имеешь?
   
Через «свідоме порушення чинного законодавства». За це звільнення автоматично.

Ні. Так за порушення ПДР можна було б звільнити.
   
будет очередь на 59 день
Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані

Оновити дані можна буде в ЦНАПі або в електронному кабінеті тому черг не буде.
А загалом якщо подумати то це було би нереально щоб усі пройшли ТЦК за 60 днів.
   



там в сюжеті мав ще бути краківський єблан, але його вирізали, бо просто бекав  :K

Останнє редагування: 11 квітня 2024 20:45:13 від DFMB
   
Я считаю, в первую очередь надо мобилизировать тех, кто умеет обращаться с оружием и кто выбрал для себя профессию силовика. Нам не нужно столько ментов, их нужно сократить в разы, остальных отправить на фронт. Не знаю, правда, будет ли толк, здесь с них толку нет, когда у меня украли 100 баксов, они отказались регистрировать заяву, а когда меня избивали, они ехали на вызов почти час, и в итоге ничего, знакомых ограбили, украденный крутой телефон был в сети еще несколько дней, его никто не отслеживал, хотя это было возможно, им ничего не надо, они не хотят работать! Я считаю, что и оставшиеся после сокращения тоже должны по очереди побывать на фронте. То же со всеми молодыми пенсионерами силовиками, которые пошли на пенсию в 40 лет и которым нет 60.
   
Оновити дані протягом 60 днів, а зміни до наказу 402 внесуть протягом 3 місяців. Тобто спочатку їхати на оновлення даних, потім якщо обмежено придатний, через місяць-два на ВЛК за зміненим наказом 402, а там вже недалеко 1 жовтня і знову їхати надавати документи, які підтверджують право на відстрочку.
До речі, що означає "оновити дані"? Я коли писав заяву на відстрочку спитали чи змінився телефон та адреса, і все. Це оновив дані? Якщо я на вулиці скажу представникам ТЦК "я був, та мене спитали лише телефон та адресу", чи повірять вони на слово, чи потрібно просити якусь довідку?
   
Оновити дані протягом 60 днів, а зміни до наказу 402 внесуть протягом 3 місяців. Тобто спочатку їхати на оновлення даних, потім якщо обмежено придатний, через місяць-два на ВЛК за зміненим наказом 402, а там вже недалеко 1 жовтня і знову їхати надавати документи, які підтверджують право на відстрочку.
До речі, що означає "оновити дані"? Я коли писав заяву на відстрочку спитали чи змінився телефон та адреса, і все. Це оновив дані? Якщо я на вулиці скажу представникам ТЦК "я був, та мене спитали лише телефон та адресу", чи повірять вони на слово, чи потрібно просити якусь довідку?
Ще раз оновити дані можна буде через електронний кабінет.
Я підозрюю що таким чином хочуть щоб усі підтвердили свою адресу, номер телефону і мейл. Ну і щоб якщо хтось має причину для відстрочки або броню то її надав Після цього мабуть будуть по тій базі пробувати мобілізовувати шляхом адресних  "оповіщень" які узаконили...
   
Ще раз оновити дані можна буде через електронний кабінет.
Я підозрюю що таким чином хочуть щоб усі підтвердили свою адресу, номер телефону і мейл. Ну і щоб якщо хтось має причину для відстрочки або броню то її надав Після цього мабуть будуть по тій базі пробувати мобілізовувати шляхом адресних  "оповіщень" які узаконили...

я побоюся, що в результаті у кацапів появляться абсолютно всі дані про чоловіків 18-60. Тобто взагалі всі - від паспорту з адресою до медичної картки
Бо ТЦК надають неадекватно великих повноважень та доступів
А яка там продажна сволота на посадах сидить - всі бачили вже
Кацапам достатньо буде заплатити смішні суми - кількадесят тисяч долярів - й отримають усю базу
   
я побоюся, що в результаті у кацапів появляться абсолютно всі дані про чоловіків 18-60. Тобто взагалі всі - від паспорту з адресою до медичної картки
Бо ТЦК надають неадекватно великих повноважень та доступів
А яка там продажна сволота на посадах сидить - всі бачили вже
Кацапам достатньо буде заплатити смішні суми - кількадесят тисяч долярів - й отримають усю базу

для того воно й робиться
   
Так я ж не писав, шо я у бусіку опинюсь.  :rotate:
Ти опинишся там де всі опиняться, тож просто іди нахуй
   
Чоловіки від 25 до 55 років, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після 24 лютого 2022 року (за винятком військових), мають ще раз пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК), щоб підтвердити її висновки

а почему не до 60 ти?
и как они должны пройти - добровольно?
конечно нет.
надо его,инвалида,  доставить или выписать повестку?
Навскижку тисячі інвалідів отримали інвалідність як і непридатність за грубі гроші - що тебе дивує?)
   
ТЦКун детектед? С бусика профит имеешь?
Сідєлєц, не сидиться спокійно в Бельгії?)
Іди на хуй, вівцейоб)
   
я побоюся, що в результаті у кацапів появляться абсолютно всі дані про чоловіків 18-60. Тобто взагалі всі - від паспорту з адресою до медичної картки
Бо ТЦК надають неадекватно великих повноважень та доступів
А яка там продажна сволота на посадах сидить - всі бачили вже
Кацапам достатньо буде заплатити смішні суми - кількадесят тисяч долярів - й отримають усю базу
В дії більше половини населення - до цього не боявся? В нас купа реєстрів які дані будуть цікаві кацапам?)
   
В дії більше половини населення - до цього не боявся? В нас купа реєстрів які дані будуть цікаві кацапам?)
З Дії й була злита інфа про ветеранів АТО
її ломанули у счні 22-го як ти не знав
Але там було мало чого і не на всіх
   
До реєстрів росіяни мали й мають доступ, проте це неструктурована інформація, а тут буде структурована + все про людину та її родичів.
   
З Дії й була злита інфа про ветеранів АТО
її ломанули у счні 22-го як ти не знав
Але там було мало чого і не на всіх
То ветерани АТО а зараз буде інфа про інвалідів і ухилянтів)
До того ж якщо кацапи щось окуповують то швидко дізнаються хто є хто - навідники звідки беруться?)
   
Сідєлєц, не сидиться спокійно в Бельгії?)
Іди на хуй, вівцейоб)

Козлодоев Анальный, ты снова хамишь? Ты для своих 47 лет скучен а для выпускника фака международных отношений до беспросветности туп. Обычно после КНУ люди имеют более веселый и острый склад ума. По опыту моих знакомых.
Кальсоны сходи обнови с гуманитарки, которую отгреб сегодня в собесе.
   
Козлодоев Анальный, ты снова хамишь? Ты для своих 47 лет скучен а для выпускника фака международных отношений до беспросветности туп. Обычно после КНУ люди имеют более веселый и острый склад ума. По опыту моих знакомых.
Кальсоны сходи обнови с гуманитарки, которую отгреб сегодня в собесе.
Ти вже трололошку косплеіш?)
Забанили твого сердешного дружка, вівцейоб)
Так указ про припинення громадянства покажеш, чуркан?
Чи тебе на зоні тільки ібаться в сраку та брехати навчили?)
   
Чоловіки від 25 до 55 років, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після 24 лютого 2022 року (за винятком військових), мають ще раз пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК), щоб підтвердити її висновки

а почему не до 60 ти?
и как они должны пройти - добровольно?
конечно нет.
надо его,инвалида,  доставить или выписать повестку?

О МСЕКи тішаться. Свіже бабло на підході.  Щоб таке робити треба спочатку повністю систему МСЕК реформувати.До дупи.
   
О МСЕКи тішаться. Свіже бабло на підході.  Щоб таке робити треба спочатку повністю систему МСЕК реформувати.До дупи.
Хіба тільки це ?
Вони поставили воза поперед кобили з тим наказом 402
Корочє, там їх всіх гнати треба за профнепридатність
   
То ветерани АТО а зараз буде інфа про інвалідів і ухилянтів)
До того ж якщо кацапи щось окуповують то швидко дізнаються хто є хто - навідники звідки беруться?)

взагалі-то там буде ВСЯ інфа про мобілізованих
Сюпрайз?
ТЦК отримує дані, потім в базі ставить галочку: "особа паспорт номер/виданий/прописаний/проживає номер телефону, ВОС такий-то, мобілізований тоді-то, відправлений до в/ч такої-то". Й поруч посилання на медичну картку зі станом здоров'я. А якщо мав відсрочку, то ще й про родичів відповідні документи

Мрія працівника ФСБ, а не база!
Особливо, якщо той номер телефону десь засвітиться поблизу фронту, наприклад. Вже готові дані, що за підрозділ розташований

   
Я считаю, в первую очередь надо мобилизировать тех, кто умеет обращаться с оружием и кто выбрал для себя профессию силовика. Нам не нужно столько ментов, их нужно сократить в разы, остальных отправить на фронт. Не знаю, правда, будет ли толк, здесь с них толку нет, когда у меня украли 100 баксов, они отказались регистрировать заяву, а когда меня избивали, они ехали на вызов почти час, и в итоге ничего, знакомых ограбили, украденный крутой телефон был в сети еще несколько дней, его никто не отслеживал, хотя это было возможно, им ничего не надо, они не хотят работать! Я считаю, что и оставшиеся после сокращения тоже должны по очереди побывать на фронте. То же со всеми молодыми пенсионерами силовиками, которые пошли на пенсию в 40 лет и которым нет 60.


Ага щас. Ти шо ше не зрозумів? Ті силовики якраз завжди державі потрібні.Щоб таких як ти(умовно) ловити .І баранів тримати в стойлі.
   
О МСЕКи тішаться. Свіже бабло на підході.  Щоб таке робити треба спочатку повністю систему МСЕК реформувати.До дупи.
Та реформовувати можемо хоч до усрачки - одна проблема - війна вже зараз)
Думаю по деяких районах аномальне число отримання груп інвалідності не військовослужбовцям и видно вже зараз)
   
То ветерани АТО а зараз буде інфа про інвалідів і ухилянтів)
До того ж якщо кацапи щось окуповують то швидко дізнаються хто є хто - навідники звідки беруться?)
Не буде там ні ухилянтів ні шмухилянтів
Будуть відомі всі родичі бійців
Коротше, йорнічати-то воно можна, тільки от це зовсім не весело.

   
Хіба тільки це ?
Вони поставили воза поперед кобили з тим наказом 402
Корочє, там їх всіх гнати треба за профнепридатність

Не тільки це звісно. Ніхто їх не пожене.Це все тепер на довго.
   
взагалі-то там буде ВСЯ інфа про мобілізованих
Сюпрайз?
ТЦК отримує дані, потім в базі ставить галочку: "особа паспорт номер/виданий/прописаний/проживає номер телефону, ВОС такий-то, мобілізований тоді-то, відправлений до в/ч такої-то". Й поруч посилання на медичну картку зі станом здоров'я. А якщо мав відсрочку, то ще й про родичів відповідні документи

Мрія працівника ФСБ, а не база!
Особливо, якщо той номер телефону десь засвітиться поблизу фронту, наприклад. Вже готові дані, що за підрозділ розташований
В Бучі всю інфу кацапи отримали дуже швидко без всяких реєстрів
   

Цю тему переглядають:

Alex677 і 10 гостей
 
Повна версія