Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Нові правила мобілізації. Що передбачає ухвалений Радою закон?

У матеріалі за посиланням ми пояснюємо детально, що передбачає ухвалений парламентом закон, нижче — коротко про основні положення

Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані у ТЦК, ЦНАП або через е-кабінет

Чоловіки від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити із собою військово-обліковий документ і предʼявити його на вимогу представника ТЦК або поліцейського

Електронні повістки громадянам не надсилатимуть — їх й надалі вручатимуть лише у паперовому вигляді

Отримати консульські послуги в закордонних дипустановах України військовозобов'язані віком від 18 до 60 років зможуть, тільки якщо вони оновили свої військово-облікові дані

Чоловіки від 25 до 55 років, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після 24 лютого 2022 року (за винятком військових), мають ще раз пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК), щоб підтвердити її висновки

Замість строкової запроваджується базова військова служба. Її проходять громадяни від 18 до 25 років. Вони можуть самостійно обрати період проходження служби до того, як їм виповниться 24 роки

Із 1 вересня 2025 року в закладах фахової передвищої та вищої освіти, військових вишах та військових навчальних підрозділах вишів впроваджується базова загальновійськова підготовка. Чоловіки зобовʼязані її проходити, а жінки – за добровільною згодою

Призовники зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати у ТЦК документи, що підтверджують їх право на відтермінування служби

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/11/7450771/
   
Штрафы все решают.
Ухилянты боязливы, но прижимисты.
Под угрозой скоко там.. 150 000грн штрафа таки потечет ручеек в ТЦК, ЦНАпы, онлайн кабинеты

Згідно з комітетськими пропозиціями, за порушення правил військового обліку Довідка
Ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 в мирний час передбачатиметься штраф від 3 400 до 5 100 гривень, повторно або в особливий період — від 17 тисяч до 22 500 гривень.
   
Пан президент, прямо називає всіх хто не пройшов ВЛК - ухилянтами. і покуй де ви є і коли виїхали  :K

   
Згідно з комітетськими пропозиціями, за порушення правил військового обліку Довідка
Ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 в мирний час передбачатиметься штраф від 3 400 до 5 100 гривень, повторно або в особливий період — від 17 тисяч до 22 500 гривень.
Штрафи ні про що
Черг в тцк не буде
   
Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані

будет очередь на 59 день
Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані
   
будет очередь на 59 день
Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані
А якщо не уточнять? Штраф? Він маленький, с пакують в бус? Ну завжди є ризик
   
Чоловіки від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити із собою військово-обліковий документ і предʼявити його на вимогу представника ТЦК або поліцейського

вокзальная полиция возрадуется -ну как не проверить перед самой отправкой поезда
   
будет очередь на 59 день
Після публікації закону всі військовозобовʼязан і мають протягом 60 днів уточнити свої облікові дані
яка відповідальність якщо не прийти? 24000 грн?
   
Почитав про базову військову підготовку. Я не юрист і може помиляюсь, але виходить так: обирати строк проходження можна тільки до 24 років, значить з 24 років ТЦК може примусово відвезти на 3 місячні курси, після яких тобі присвоять ВОС, а значить ти підлягаєш мобілізації. В вишах вводится обов'язкова базова військова підготовка після якої поідеї теж присвоюється ВОС, поки ти вчишся у тебе відстрочка, але після закінчення вишу виходить що ти підлягаєш мобілізації хоч тобі і немає 25 років.

Да, так все й є.
   
яка відповідальність якщо не прийти? 24000 грн?
Вроді так
   
яка відповідальність якщо не прийти? 24000 грн?

ну для меня єто деньги, хотя до дембеля еще несколько месяцев (60 лет)
   
а надо 20 минимум
О, Дикий прокинувся.
Ти генштаб ?
Я добре пам'ятаю як ти тут репетувало не своїм голосом "ВСІ НАХРРРОНТ А ГОДУВАТИ НАС СОЮЗНИКИ БУДУТЬ !!НІЯКОГО ТИЛУ !!!!"
Хуєм тебе союзники нагодують обаминим  :lol:  :gigi:
   
Вроді так
так і так ті гроші прийдеться заплатити колись. рано чи пізно, навіть якщо війна закінчиться, прийдеться прийти в ТЦК, для довідки на паспорт чи ще якоїсь фігні, і той шраф впаяють.
зараз всі його платять, навіть ті, хто має відстрочку. типу не прийшли вчасно. Просто зараз то пару тисяч
   
ну для меня єто деньги, хотя до дембеля еще несколько месяцев (60 лет)

Не знаю, вам же сказали що ви виключені з обліку . Чого ви переживаєте ?
   
Не знаю, вам же сказали що ви виключені з обліку . Чого ви переживаєте ?

я должен показать военный билет - что выключен, а его у меня нет, потому что мне его не востановили (ходил с заявой - потерял) в военкомате - потому что, выключен и мне он не нужен -сказала тетя в форме, посмотрев мою карточку  :shuffle:

Чоловіки від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити із собою військово-обліковий документ

все!!
   
ну для меня єто деньги, хотя до дембеля еще несколько месяцев (60 лет)
Люди платять по 100 тисяч і більше за перетин кордону вплав) тож це ні про що
   
я должен показать военный билет - что выключен, а его у меня нет, потому что мне его не востановили (ходил с заявой - потерял) в военкомате - потому что, выключен и мне он не нужен -сказала тетя в форме, посмотрев мою карточку  :shuffle:

У вас в паспорті штамп є що ви невійськовозобов'язаний ?
Покажете його та й усе
   
так і так ті гроші прийдеться заплатити колись. рано чи пізно, навіть якщо війна закінчиться, прийдеться прийти в ТЦК, для довідки на паспорт чи ще якоїсь фігні, і той шраф впаяють.
зараз всі його платять, навіть ті, хто має відстрочку. типу не прийшли вчасно. Просто зараз то пару тисяч
Курс долара який буде якщо пізно?
   
ну для меня єто деньги, хотя до дембеля еще несколько месяцев (60 лет)
59-ти річні зазвичай нікого не цікавлять. Поки пару місяців на полігоні поки туди, поки сюди, вже і 60.
   
У вас в паспорті штамп є що ви невійськовозобов'язаний ?
Покажете його та й усе

а якщо карточка?
   
59-ти річні зазвичай нікого не цікавлять. Поки пару місяців на полігоні поки туди, поки сюди, вже і 60.

а потім що?
   
59-ти річні зазвичай нікого не цікавлять. Поки пару місяців на полігоні поки туди, поки сюди, вже і 60.
Так
   
а потім що?

в 60 років демобілізація
   
а потім що?
показуєш фак ТЦК проходячи мимо. От так  :K
   
У вас в паспорті штамп є що ви невійськовозобов'язаний ?
Покажете його та й усе

нет штампа, я про это не думал, как и все до войны.
пойду снова в военкомат, требовать,  в связи с тем что надо с собой иметь военный билет, даже за молоком с подъезда выбежав.
а то штраф. я часто катаюсь поездами, работа
   
ну для меня єто деньги

Для мене це теж гроші. Сходжу в цнап. Піхуй. І так вони мої дані знають.
   
59-ти річні зазвичай нікого не цікавлять. Поки пару місяців на полігоні поки туди, поки сюди, вже і 60.

для войны да - а для штрафа?
   
а якщо карточка?
В нашого віку рідко в кого вона є
В нас книжечки
   
нет штампа, я про это не думал, как и все до войны.
пойду снова в военкомат, требовать,  в связи с тем что надо с собой иметь военный билет, даже за молоком с подъезда выбежав.
а то штраф. я часто катаюсь поездами, работа
Ну а як інакше? Інакше буде як зараз є
   
я должен показать военный билет - что выключен, а его у меня нет, потому что мне его не востановили (ходил с заявой - потерял) в военкомате - потому что, выключен и мне он не нужен -сказала тетя в форме, посмотрев мою карточку  :shuffle:

Чоловіки від 18 до 60 років зобов’язані постійно носити із собою військово-обліковий документ

все!!

Чека на тебе дарога дальняя в казьоний дом. Бусік-ТЦК-Учєбка.
   
Люди платять по 100 тисяч і більше за перетин кордону вплав) тож це ні про що
війна бідних  :(
   
війна бідних  :(
Не тільки
Колись було інакше?)
   
показуєш фак ТЦК проходячи мимо. От так  :K

Не факт. Марьянка та Ігорок Луценко знов завели сумну пісню про призов до 65 а то й до 70 років
   
Чека на тебе дарога дальняя в казьоний дом. Бусік-ТЦК-Учєбка.
Пішов нахуй, пєтух краківський
   
Не факт. Марьянка та Ігорок Луценко знов завели сумну пісню про призов до 65 а то й до 70 років
Тут хоч би 50 річні не гекнули після учебки)
   
показуєш фак ТЦК проходячи мимо. От так  :K

Та опиняєшся у бусіку.
   
Не тільки
Колись було інакше?)

Завжди було
Це тільки в нас таке
   
Та опиняєшся у бусіку.
тобі п1дару краківському, що до українських бусіків ?
   

Цю тему переглядають:

TC, Сол і 16 гостей
 
Повна версія