Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Так буде питання. Хз скільки років не звертався, а перед воєнкоматом проявив активність, чому ?

А кого то в правовій державі повинно хвилювати? Загострення. Роками жив не боліло, а счас крутить і на погоду не заснеш.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так буде питання. Хз скільки років не звертався, а перед воєнкоматом проявив активність, чому ?
Це не їхня справа. На УП є стаття як проходять медогляд. звідти "Після проведення огляду кожен лікар записує інформацію про придатність (тимчасову непридатність або повну непридатність) до служби у висновок.

Там він вказує відповідну статтю розкладу хвороб (за наявності), дату огляду, підпис із зазначенням свого прізвища та ініціалів, і ставить особисту печатку.".  Все !  Його справа-подивитися в розклад хвороб і найти відповідний діагноз. А не виясняти як лікували.коли і скільки разів і хто.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це не їхня справа. На УП є стаття як проходять медогляд. звідти "Після проведення огляду кожен лікар записує інформацію про придатність (тимчасову непридатність або повну непридатність) до служби у висновок.

Там він вказує відповідну статтю розкладу хвороб (за наявності), дату огляду, підпис із зазначенням свого прізвища та ініціалів, і ставить особисту печатку.".  Все !  Його справа-подивитися в розклад хвороб і найти відповідний діагноз. А не виясняти як лікували.коли і скільки разів і хто.

Догадайся, про висновок, якщо в інструкції МОЗ (а не статі з УП) написано - "визначається індивідуально", а по інструкції на кожного організма в військовий час максимум 4.5 хвилини на огляд і запис.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я оце подумав. А можливо в воєнкоматах все вірно і роблять. Бо на 100 тих хто "косить" 1-2 тих, хто реально має якісь медичні протипоказання серйозні. Але на всіх треба час, якого реально нема. А зараз війна. І нічого панькатися.

Так, всім страшно. І ніхто не хоче на війну.  :(

Думаю не все так просто, як-би я того хотів або не хотів. Нажаль. От і все.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так буде питання. Хз скільки років не звертався, а перед воєнкоматом проявив активність, чому ?

Ну так це і не інструкція як відкосити.
Це для тих у кого реальні трабли зі здоров'ям
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я оце подумав. А можливо в воєнкоматах все вірно і роблять. Бо на 100 тих хто "косить" 1-2 тих, хто реально має якісь медичні протипоказання серйозні. Але на всіх треба час, якого реально нема. А зараз війна. І нічого панькатися.

Так, всім страшно. І ніхто не хоче на війну.  :(

Думаю не все так просто, як-би я того хотів або не хотів. Нажаль. От і все.

на жаль,звичайна оптимізація процеса. як в будь-якій схожій держустанові. спробуйте десь в Київгазі або Київобленерго без якихось залізобетонних паперів змусити їх увійти в ваше положення і щось зробити на вашу користь
Так само і тут. лікар в військкоматі за день приймає десятки людей.для чого йому підставлятись і входити в ваше становище,якщо для цього немає якихось відповідних паперів? зрозуміло,що він цього робити не буде
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Какое именно заболевание ?
ИБС и гипертония - норм?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Він тільки медкомісію пройшов
у нас это было 1 день - медкомиссия и повестка явиться с вещами на завтра
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

у нас это было 1 день - медкомиссия и повестка явиться с вещоами на завтра

Ваш чоловік військовий і раніше служив в армії, що так швидко?

Але все буде добре. Тримайтеся.  [ua]
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але є і позитив від воєнкомату. Те що вже встиг зробити з аналізів, і які я-б не робив по власній ініціативі, показали, що потрібно звернути увагу на своє здоров'я. Особливо вразило, що цукор в крові (два аналізи здав). Це мабуть і є причиною, чому в мене дуже сильно впав зір за останній рік.

І трохи попустило. Емоції пройшли (дурні емоції). І зрозумів, що не все так погано насправді.

 [ua]
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ще трохи вразив наш гнилий народєц.... Думав такого не побачу вже після року війни і жаху. В діагностичному центрі, куда поїхав робить МРТ (не зробив, бо навіть за гроші відмовили, бо черга із військових велика, так сказала, дуже вибачалася керівник центру, але не дозволила робить МРТ).
Так от доволі багато військових.. 

Баба в черзі... кончене падло сидить, і носом крутить, возмущається, скатіна, що військового без черги ведуть в кабінет.

Баба років 65... Кацапська тварина якась мабуть..
"Почєму ані все лєзут без очєрєді, сколька можна, на від всє здаровыє, і лєзут"... Суку хотілося удушить. Військовий того не чув, бо зайшов в кабінет.

Але саме прикре те, що сиділо рядом в тій самій черзі куча інших людей різного віку, і жоден не заткнув цій тварині рота, і навіть не повів бровами... Тупо мовчки мабуть погоджувалися з цією твариною, вже давно зовні не схожою на людину...

б***ь... І ото тим солдатам воювать і гинуть за таку падаль, яке в спину таке каже і так думає.... :X
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ваш чоловік військовий і раніше служив в армії, що так швидко?

Але все буде добре. Тримайтеся.  [ua]
ага - в армии 82-84 год, аж два года аэродром в краматорске охранял

естественно все буде добре, без вариантов
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

ага - в армии 82-84 год, аж два года аэродром в краматорске охранял

естественно все буде добре, без вариантов

Моллі, тримайтеся. Я буду за вас переживати  (tu)
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

у нас это было 1 день - медкомиссия и повестка явиться с вещами на завтра

Так це був початок війни, і він був добровольцем, тоді брали всіх, хто прийшов, навіть на вік не завжди зважали (хоча потім тихцем багато кого за 60 років демобілізували).
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Так це був початок війни, і він був добровольцем, тоді брали всіх, хто прийшов, навіть на вік не завжди зважали (хоча потім тихцем багато кого за 60 років демобілізували).
он не был добровольцем

он получил повестку от военкома и с ней пришел в военкомат, другое дело что на медкомиссии он сказал - скарг немаэ, а нес тал показывать свою медкарту с диагнозами. Но тут уже сори проеб врачей, если не отправили на дообследование дядю 58 лет от роду.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Моллі, тримайтеся. Я буду за вас переживати  (tu)
в свою чергу я буду переживати за вас
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

он не был добровольцем

он получил повестку от военкома и с ней пришел в военкомат, другое дело что на медкомиссии он сказал - скарг немаэ, а нес тал показывать свою медкарту с диагнозами. Но тут уже сори проеб врачей, если не отправили на дообследование дядю 58 лет от роду.

Ну так, тут уже він сам вирішив, що ховатися за хворобами не буде... А мав повне право, у цьому віці вже цілий букет.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

он не был добровольцем

он получил повестку от военкома и с ней пришел в военкомат, другое дело что на медкомиссии он сказал - скарг немаэ, а нес тал показывать свою медкарту с диагнозами. Но тут уже сори проеб врачей, если не отправили на дообследование дядю 58 лет от роду.

но сейчас то демобилизовать в связи с болячками  и возрастом не могут деда ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я еще могу понять когда мужики за 50 обслуживают технику, на крайняк водилы ( хотя такой водила не выдержит без сна и угробит людей)

но деды в окопах это дискредитация армии и страны

   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

он не был добровольцем

он получил повестку от военкома и с ней пришел в военкомат, другое дело что на медкомиссии он сказал - скарг немаэ, а нес тал показывать свою медкарту с диагнозами. Но тут уже сори проеб врачей, если не отправили на дообследование дядю 58 лет от роду.

На жодній комісії не будуть шукати хворобу. НІКОЛИ. Сказав "Скарг нема" - все, придатний, наступний. Тим більше в перші дні війни.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За часів вітчизняної
Зніми будьоновку.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

На жодній комісії не будуть шукати хворобу. НІКОЛИ. Сказав "Скарг нема" - все, придатний, наступний. Тим більше в перші дні війни.

Та то зрозуміло, але Моллі від того не легше
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

но сейчас то демобилизовать в связи с болячками  и возрастом не могут деда ?
нет, вот просто сейчас он на позиции на нуле
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ну так, тут уже він сам вирішив, що ховатися за хворобами не буде... А мав повне право, у цьому віці вже цілий букет.
верно, у каждого из нас свой выбор.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ще трохи вразив наш гнилий народєц.... Думав такого не побачу вже після року війни і жаху. В діагностичному центрі, куда поїхав робить МРТ (не зробив, бо навіть за гроші відмовили, бо черга із військових велика, так сказала, дуже вибачалася керівник центру, але не дозволила робить МРТ).
Так от доволі багато військових.. 

Баба в черзі... кончене падло сидить, і носом крутить, возмущається, скатіна, що військового без черги ведуть в кабінет.

Баба років 65... Кацапська тварина якась мабуть..
"Почєму ані все лєзут без очєрєді, сколька можна, на від всє здаровыє, і лєзут"... Суку хотілося удушить. Військовий того не чув, бо зайшов в кабінет.

Але саме прикре те, що сиділо рядом в тій самій черзі куча інших людей різного віку, і жоден не заткнув цій тварині рота, і навіть не повів бровами... Тупо мовчки мабуть погоджувалися з цією твариною, вже давно зовні не схожою на людину...

б***ь... І ото тим солдатам воювать і гинуть за таку падаль, яке в спину таке каже і так думає.... :X
А ти чому мовчав???
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Фраза "неодноразово попереджали і притягували" наводить на роздуми, що і зараз відмажуться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Фраза "неодноразово попереджали і притягували" наводить на роздуми, що і зараз відмажуться.

Тобто повістка до армії, як і раніше, то спосіб покарання за порушення непрописаних в адміністративному чи кримінальному кодексі статтях? Чи як розуміти отой пост вище?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

верно, у каждого из нас свой выбор.

он свой долг перевыполнил с лихвой
будет нагода на дембель лечить болячки

у нас полно здоровых и молодых, которые заменят деда
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Фраза "неодноразово попереджали і притягували" наводить на роздуми, що і зараз відмажуться.
студенти/аспіранти/опікуни/інваліди 3ї групи
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

студенти/аспіранти/опікуни/інваліди 3ї групи

Серед тих потенційних військовослужбовців можуть бути навіть ті, чиї батьки отими всіма тцктасп командують і вирішують кому куди їхать. Такщо навіть студентом можна не бути і ніфінга тобі за це не буде. А виписавший на колінці повістку представник тцктасп сам буде заарештований за перевищеня службових повноважень, або випадково  добровільно запропонує свою кандидатуру на ноль, а незаконна повістка буде утилізована. Кстаті, скільки пану Кошовому прийшло повісток?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ИБС и гипертония - норм?

У кожного другого зараз гіпертонія....мій робочий тиск - 150. І шо ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я еще могу понять когда мужики за 50 обслуживают технику, на крайняк водилы ( хотя такой водила не выдержит без сна и угробит людей)

но деды в окопах это дискредитация армии и страны

Плюсую. Це пистець.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Показати зображення...

Ну ваще....Це зараз твориться таке на Еспланадній ???? У%%єпани...А де вони рейсять ? По Саксаганського ??
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Показати зображення...
Доречі тачки на фото - дешеве сміття - тому сподіваюся у хлопів не вистачить грошей відмазатись від військкомату - ну або прийдеться продати тачки - і не будуть зайобувати людей стрітрейсерством під час війни)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У кожного другого зараз гіпертонія....мій робочий тиск - 150. І шо ?
вы тоже с июня месяца в окопе на нуле сидите?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

он свой долг перевыполнил с лихвой
будет нагода на дембель лечить болячки

у нас полно здоровых и молодых, которые заменят деда
это еще какая нагода? не переводят в тыл, отпуск не дают - я уже устала спрашивать
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

Я оце подумав. А можливо в воєнкоматах все вірно і роблять. Бо на 100 тих хто "косить" 1-2 тих, хто реально має якісь медичні протипоказання серйозні. Але на всіх треба час, якого реально нема. А зараз війна. І нічого панькатися.

Так, всім страшно. І ніхто не хоче на війну.  :(

Думаю не все так просто, як-би я того хотів або не хотів. Нажаль. От і все.
А де база призовників і резервістів?
Що заважає військомату (якого вже нема правда) є якась ТцК (мутна контора без прав в обовязків)
виписувати повістки згідно ВУС (війського учьотна спеціальність)
 БЕЗ порушення Конституції і законодавства

оці всі пакування жорсткі осіб чоловічої статі - це ІПСО? чи такий план на другому році війни
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія