Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Если наш контрнаступ не получится, то к зиме начнут студентов призывать. Потому как Рашка к зиме намобилизует с полмиллиона новых чмобиков.  :-)o

Це не має змісту. Якщо ми технологічно не передавим кацапів, то мобілізаційним резервом ми нічого не зробимо. Просто угробимо людей і програємо.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Формально у непридатних у квитку якась стаття прописана. Може вона конкретизує болячку яка робить непридатним
У людини перелом в 12 років, на військовий облік в 16. Плюс ще поточні медкомісії є. До цього все ок було, ну по паперам, і жалоб ніяких і не було бажання доп дослідування робити. Всі наші трабли від нашої  ліні 
   
Если наш контрнаступ не получится, то к зиме начнут студентов призывать. Потому как Рашка к зиме намобилизует с полмиллиона новых чмобиков.  :-)o

мне уже надоело рассказывать, шо нам нужно делать упор на автоматические системы ведения огня.
вспомните, как наши наколхозили с пулеметом? там пока кацапы к нему вплотную не подобрались - удивлялись, какого хера не могут подавить точку.

железо можно отремонтировать. или купить новое.
с людьми так не получается

в некоторых случаях не нужно наличие на передке наших бойцов.
достаточно грамотно расставить пулеметы с автоматическим дистанционным управлением.
главное - вовремя пополнять боезапас.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

У людини перелом в 12 років, на військовий облік в 16. Плюс ще поточні медкомісії є. До цього все ок було, ну по паперам, і жалоб ніяких і не було бажання доп дослідування робити. Всі наші трабли від нашої  ліні 
усі поточні медкомісії, коли не було військового часу писали обмежену придатність, я чомусь навіть в тому впевнений. тепер на це не звертають сильно уваги, навіть щодо висновків попередніх медкомісій, які не одноразово підтверджувались. просто  міняють пункт в статті на Г
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

без бумажкі - ти какашка (с)

пенси збирають квитанції три роки про сплату комуналки, тепер потрібно збирати всі бамажки з фізкабінетів з магніту і електрофорезу  :gigi:
лікар прописує - ударно-хвильову, ти приходиш у поліклініку, а вони кажуть - нам такого апарату ше не завезли  :laugh:
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

тому шо у них, як мінімум немає рентгеапарату  :gigi:

В них вообще крім ручки і журналу нічого нема. Хіба що в окуліста таблиця з буквами.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

В них вообще крім ручки і журналу нічого нема. Хіба що в окуліста таблиця з буквами.
Таблиця точно є  :D
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

В них вообще крім ручки і журналу нічого нема. Хіба що в окуліста таблиця з буквами.
а око просять закрити рукою  :lol:
   
Це не має змісту. Якщо ми технологічно не передавим кацапів, то мобілізаційним резервом ми нічого не зробимо. Просто угробимо людей і програємо.

я рад, что ты это понимаешь. тупая мобилизация "мяса" нас не спасет. у кацапни мяса намного больше.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Класика.Николай Никулин. "Воспоминания о войне"
 

В Институте отмечали праздник сорокалетия снятия блокады Ленинграда. В актовый зал согнали студентов, которые, зазевавшись, не успели спрятаться или смыться. Пришли преподаватели, сотрудники. На сцене появился заслуженный деятель искусств, проректор Института по науке, профессор, известный, однако, не столько научными трудами, сколько умением вести внутри- и внеинститутские интриги и своими победами

204

 

над прекрасным полом. Тряхнув мощными плечами, он показал публике свои великолепный профиль римлянина эпохи упадка, блеснул импозантной лысиной, слегка прикрытой зачесанными на нее седыми кудрями, и повел речь на тему «Что мы защищали».

А рядом со мной сидел желчный, изломанный старичок, бывший когда-то партийным секретарем Института, но удаленный с этой должности в сталинские времена за излишний либерализм. Перекосившись и дергаясь, он шипел мне в ухо о событиях давно прошедших: «Было это в 1942-м, в самый тяжелый период войны. Холодной и голодной зимой Институт оказался где-то далеко на Востоке, в эвакуации. На фронте шли кровопролитнейшие бои, уносившие миллионы и миллионы людей. Требовались все новые миллионы, чтобы заткнуть бесконечные бреши в нашей обороне. Мужиков в тылу почти не осталось. Начальство железным гребнем прочесывало население, выявляя затаившихся. В городе заседала чрезвычайная мобилизационная тройка: главный военком, секретарь райкома и главный из местного НКВД. Дошла очередь и до Института проходить комиссию. Вызванные представали перед тройкой голыми, чтобы сразу все становилось ясно и чтобы не тратить время. Первым вошел тщедушный преподаватель каллиграфии и перспективы Петерсон, похожий на маленькую сутулую лягушку. Он молча предъявил высокой комиссии свой стеклянный глаз, положив его на ладонь, покрытую несвежим носовым платком. Комиссия помолчала, посопела и резюмировала:

— Ну, с вами все ясно. Идите домой.

Вторым вошел некто, известный своими хворями:

— Вот, туберкулез... — сказал он, содрогаясь и кашляя.

— Ничего, послужите родине! На фронт!!! — сказала комиссия.

— Следующий!!!

Следующим был атлетического сложения цветущий молодой мужчина с профилем древнего римлянина периода упадка Империи. В руке его была толстая пачка бумаг с многочисленными печатями и подписями, которую он не замедлил передать комиссии.

— Да-а-а-а! — читала комиссия справки. — Почки разрушены, легких почти нет, сердце отказывает... Даа-а-а-а!

Даже главный из НКВД, видавший в своей жизни такое, что ни в сказке сказать, ни пером описать, с сочувствием смотрел на владельца справок.

— Ну, что ж, идите, доживайте, — задумчиво протянул он...

— Вот так мы и победили в войну... — шипел мне в ухо сосед.

 
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

У людини перелом в 12 років, на військовий облік в 16. Плюс ще поточні медкомісії є. До цього все ок було, ну по паперам, і жалоб ніяких і не було бажання доп дослідування робити. Всі наші трабли від нашої  ліні



а вообще есть такой наполеоновский метод как жребий и в нем участвуют все, и артисты разговорно-парихмхерского ого жанра  и селяне

общество должно видеть справедливость
и  если у нас нет всеобщей  срочной службы как в  израиле, через десять лет 60 летним идти воевать?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кстаті шось перестали пропонувати дивитись на ті кольорові кружки з книжечки які замотані у скочт ще з совка шо там зберігаються  (типу ламінація)
комусь показували їх, цифри і фігури розклядати, чи на деальтоніків уже тоже пох?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

комусь показували їх, цифри і фігури розклядати, чи на дельтонікі уже тоже пох?)

дальтонізм взагалі ніяк не впливає на придатність

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дальтонізм взагалі ніяк не впливає на придатність
тоді  накуя вони то напарювали стільки років на медкомісіях
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кстаті шось перестали пропонувати дивитись на ті кольорові кружки з книжечки які замотані у скочт ще з совка шо там зберігаються  (типу ламінація)
комусь показували їх, цифри і фігури розклядати, чи на деальтоніків уже тоже пох?)
та там багато питань виникає. Діабетики всіх типів умовно придатні як що і тирипири. А як що людина на інсуліні або на таблетках. Ну таблетки ще можно якось з собою носити, а вот інсулін то вже проблема. А як що кома у людини. Не важливо де він там, на п'ятій чи на першій лінії. Хто рятувати буде?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю що там за поточні медкомісії
Я за життя пройшов у 16, у 18, і після інституту. Все.
Ну і оце трохи зараз
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не знаю що там за поточні медкомісії
Я за життя пройшов у 16, у 18, і після інституту. Все.
Ну і оце трохи зараз
якщо обмежено придатний, то потрібно кожні 5ть років її підтверджувати. а якшо ти в 16 і у 18 і після інтитуту був здоровий акі конь , то чіпать не будуть наче
   
Не можу знайти тему, куда вона поділася?  ;o
   
її об’єднали з військоматом
   
Склеїти її з темою Попередження....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо обмежено придатний, то потрібно кожні 5ть років її підтверджувати. а якшо ти в 16 і у 18 і після інтитуту був здоровий акі конь , то чіпать не будуть наче

Після 27 хіба треба було кожні 5 років?
   
Щоб крик душі став не чутний...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кстаті шось перестали пропонувати дивитись на ті кольорові кружки з книжечки які замотані у скочт ще з совка шо там зберігаються  (типу ламінація)
комусь показували їх, цифри і фігури розклядати, чи на деальтоніків уже тоже пох?)

Мені казали дивитись...
Кажуть тільки тим в кого проблеми з зором.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Після 27 хіба треба було кожні 5 років?

нет
в 45 наверно вообще снят с учета
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо обмежено придатний, то потрібно кожні 5ть років її підтверджувати. а якшо ти в 16 і у 18 і після інтитуту був здоровий акі конь , то чіпать не будуть наче

Я саме обмежено придатний у воєнний час.
Може залежно ще від болячки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Взагалі то кожні пять років має бути комісія (в мирний час) незалежно від ступеня придатності. Те що на неї всі поголовно забивали то питання іншого плану. Ми ж мирна країна були, воювати не збиралися.
Мені наприклад старшого лейтенанта взагалі без мого відома дали ще в 13 році... Вони щось там собі в тих воєнкоматах помалу папери перекладали, копійку отримували, час від часу взятку хтось приніс. А тут раз і війна.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

в кожній статті є пункт - Г, який робить усіх придатних  :gigi:
Не в кожній.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кстаті шось перестали пропонувати дивитись на ті кольорові кружки з книжечки які замотані у скочт ще з совка шо там зберігаються  (типу ламінація)
комусь показували їх, цифри і фігури розклядати, чи на деальтоніків уже тоже пох?)
там точно були відтінки зеленого та червоного, тож понабирають людей які можуть не побачити орка в кущах або крові.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

по-перше, зраду ти гониш постійно і систематично

по-друге - звідки хірург має знати про твої вади ? Де твоя особова справа ? Що написано в військовому квитку ?

Навіть не подивився на мене, на мій шрам на пів руки - какой нєгодяй !  :laugh:

а ти йому щось казав про свою руку ?

короче оця твоя хєрня якась дуже тупа і беззмістовна

Звичайно казав про руку. Вже після слова "Придатний" дописав "Жаліється на болі в руці". Все. І підсунув підписувати свій висновок. Але я йому казав чітко про обмежену працездатність руки, про болі нічого не казав, те падло само видумало про то, що мені "болить"... Хоча вона таки дійсно часто ниє ночами
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

ну бо це логічно, якщо непридатний, то покажи це, рентген, МРТ чи висновки якісь

а то шрам у нього на руці, може з яблуні колись наїбнувся

Ти в своєму глузді?

Я і хотів, щоб він мене направив на МРТ і Рентген, а не писав "Придатний" навіть не глянувши в мій бік.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Взагалі то кожні пять років має бути комісія (в мирний час) незалежно від ступеня придатності   Те що на неї всі поголовно забивали то питання іншого плану. Ми ж мирна країна були, воювати не збиралися.
Мені наприклад старшого лейтенанта взагалі без мого відома дали ще в 13 році... Вони щось там собі в тих воєнкоматах помалу папери перекладали, копійку отримували, час від часу взятку хтось приніс. А тут раз і війна.

Кому ота комісія мала бути, і де (закон?) ото воно все було прописано, і хто, відповідно до прописаного закону, халатно відносився до своїх обов'язків? І куди зараз оті люди вдруг ділись, які мали виконувати леякі такі спеціальні обов'язки. Конкретизуйте.

Бо, на мій погляд, юридично, навіть якщо умовний старший лейтенант пройшов комісію і стояв на обліку в військоматі на 23.02.2022, то вже з моменту утворення такого собі органа як ТЦКтаСП, перед цим органом той старлей юридично голий як немовля і всі процедури починаются заново.


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кому ота комісія мала бути, і де (закон?) ото воно все було прописано, і хто, відповідно до прописаного закону, халатно відносився до своїх обов'язків? І куди зараз оті люди вдруг ділись, які мали виконувати леякі такі спеціальні обов'язки. Конкретизуйте.

Бо, на мій погляд, юридично, навіть якщо умовний старший лейтенант пройшов комісію і стояв на обліку в військоматі на 23.02.2022, то вже з моменту утворення такого собі органа як ТЦКтаСП, перед цим органом той старлей юридично голий як немовля і всі процедури починаются заново.
шо значить кому, у нас війна з 2014, а не 22
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

шо значить кому, у нас війна з 2014, а не 22

Юридично на сьогодні у нас нема війни, це якщо ви не в курсі. Стан є.
Далі. Хто мав створювати комісію і направляти туди зобов'язаних? Звичайний медогляд тут не проходить.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Юридично на сьогодні у нас нема війни, це якщо ви не в курсі. Стан є.
Далі. Хто мав створювати комісію і направляти туди зобов'язаних? Звичайний медогляд тут не проходить.
А як по вашому війна має бути юридично ? ВР має закон прийняти чи през указ видати про оголошення війни кацапам ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А як по вашому війна має бути юридично ? ВР має закон прийняти чи през указ видати про оголошення війни кацапам ?

Для початку дискусії прошу пана уважно перечитати Конституцію України.
А саме:
- стаття 85, частина 9, частина 31;
- стаття 92, ч.17, ч.19;
- стаття 106, ч.19, ч.20.
От після цього і продовжимо дискусію.

На мою думку, (в майбутньому!), при оформленні громадянства України, одне із основних питань при такому оформленні, має бути знання Конституції України. А то якась фігня, свято є, а знання шо воно таке і нафіга - то немає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За совка, до речі, конституцію вчили, хоча і була вона чисто для блєзіру
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За совка, до речі, конституцію вчили, хоча і була вона чисто для блєзіру

Але за її вбивали, воювали, віджимали території і назначали персональні пенсії.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для початку дискусії прошу пана уважно перечитати Конституцію України.
А саме:
- стаття 85, частина 9, частина 31;
- стаття 92, ч.17, ч.19;
- стаття 106, ч.19, ч.20.
От після цього і продовжимо дискусію.

На мою думку, (в майбутньому!), при оформленні громадянства України, одне із основних питань при такому оформленні, має бути знання Конституції України. А то якась фігня, свято є, а знання шо воно таке і нафіга - то немає.
Ок. Ну спочатку поправлю вас - у нас не "нема війни" а "немає стану війни"
Тому що Конституція формулює таке поняття як  "стан війни". По правильному це мали б ще зробити ще в 2014
А чим з юридичної точки зору "стан війни" відрізняється від "воєнного стану" ?

Я знайшов таку аргументацію
https://expres.online/lyudi-i-problemi/viyna-i-voenniy-stan-u-chomu-polyagae-riznitsya-mizh-tsimi-ponyattyami
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Для початку дискусії прошу пана уважно перечитати Конституцію України.
А саме:
- стаття 85, частина 9, частина 31;
- стаття 92, ч.17, ч.19;
- стаття 106, ч.19, ч.20.
От після цього і продовжимо дискусію.

На мою думку, (в майбутньому!), при оформленні громадянства України, одне із основних питань при такому оформленні, має бути знання Конституції України. А то якась фігня, свято є, а знання шо воно таке і нафіга - то немає.

пояснення юриста
https://uz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/EA015529
   

Цю тему переглядають:

gorodok, ALex_LSE і 24 гостей
 
Повна версія