Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нові тарифи в Новій Пошті

Re:  Нові тарифи в Новій Пошті
ATF

Держава має втрутитись у свавілля хапуг, які прикриваються світлими іменами капіталізму, конкуренції, ринку та Адама Сміта.

Авжеж. Олія подорожчала і держава така - а жріть що вибрали  :laugh:
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Так що, тепер мінімальна вага посилки буде  до 2 кг, навіть, якщо вона важить 100 гр., а оцінена в 50 грн. Всерівно плати 70 грн.? Ахуітітєльно.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

в багатьох країнах на пошті можна отримати додаткові послуги, і для відвідувачів це є зручно, тому щось закидати укрпошті мабуть не варто, інша справа якщо додаткові послуги приваблюють більше клієнтів, потрібно мати відповідні ресурси щоб їх якісно і вчасно обслуговувати
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

в багатьох країнах на пошті можна отримати додаткові послуги, і для відвідувачів це є зручно, тому щось закидати укрпошті мабуть не варто, інша справа якщо додаткові послуги приваблюють більше клієнтів, потрібно мати відповідні ресурси щоб їх якісно і вчасно обслуговувати

для села може й так, а в Києві в черзі стояти 2 години, щоб отримати відправлення, поки інші сплачують комуналку чи отримують пенсію  :butcher:
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Були б конкуренти - було б дешевше
Але Джастін облажався, Міст ледве жевріє, УП ніяк з совку не вибереться
А якщо ще згадати мир їх праху автолюкси з інтаймами...
жінка постійно відправляє до Америки , тільки Укр. Почта.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

На ОЛХ постійно замовляю укрпоштою. Мені не спішить, в стані планувати покупки за 2-3 дні наперед. А довше Укрпошта дуже рідко їздить у Львів.

Відправляю по всякому, але переважно на ОЛХ всі замовляють новою поштою. Укрпоштою і мостом лише дріб'язок бо тоді акція і доставка безкоштовна. Міст зараз зробив відправку з магазинів Розетки - досить зручно у великих містах. То що тих магазинів раз два і нема.

Черги переважно в Укрпошти незначні, дуже рідко приходиться стояти довше 5хв.  Останнім часом замітно що покращилась швидкість.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

На ОЛХ постійно замовляю укрпоштою. Мені не спішить, в стані планувати покупки за 2-3 дні наперед. А довше Укрпошта дуже рідко їздить у Львів.

Відправляю по всякому, але переважно на ОЛХ всі замовляють новою поштою. Укрпоштою і мостом лише дріб'язок бо тоді акція і доставка безкоштовна. Міст зараз зробив відправку з магазинів Розетки - досить зручно у великих містах. То що тих магазинів раз два і нема.

Черги переважно в Укрпошти незначні, дуже рідко приходиться стояти довше 5хв.  Останнім часом замітно що покращилась швидкість.

Якщо туди не ходять дебіли, які б могли давно опанувати оплату комуналки онлайн, то невеликі. З 10 по 20 число туди краще не потикатися.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

для села може й так, а в Києві в черзі стояти 2 години, щоб отримати відправлення, поки інші сплачують комуналку чи отримують пенсію  :butcher:
комуналка і видача посилок та видача пенсії це все різні вікна на Укр.Почті....
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

комуналка і видача посилок та видача пенсії це все різні вікна на Укр.Почті....

У великому відділенні — так. Якщо 1-2 оператора, то черга загальна, яка потім розділяється.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Якщо туди не ходять дебіли, які б могли давно опанувати оплату комуналки онлайн, то невеликі. З 10 по 20 число туди краще не потикатися.
мені до сраки та укр.почта..але я за справедливість...
вікна на пенсію, получення посилок та комуналку...то все різні вікна...на укр.почті.( в Києві це 100%) бо це не сільські відділення.
часу займає мінімум с тими посилками.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

комуналка і видача посилок та видача пенсії це все різні вікна на Укр.Почті....

у нас одні й ті самі  :X
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

У великому відділенні — так. Якщо 1-2 оператора, то черга загальна, яка потім розділяється.
в Києві тільки великі...я малих не бачив.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

у нас одні й ті самі  :X
в Києві?
та ну не гони...
вони вже давно зробили вікна для получення і відправлення посилок , комуналка і щось купити( марки там ,газети в всяка дребідень) і пенсія також і субсидія отдельно...ну не знаю...я вже давно не бачив там черг які ідуть всі разом.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

в Києві?
та ну не гони...
вони вже давно зробили вікна для получення і відправлення посилок , комуналка і щось купити( марки там ,газети в всяка дребідень) і пенсія також і субсидія отдельно...ну не знаю...я вже давно не бачив там черг які ідуть всі разом.

у нас так, у відділенні всього 2 вікна і загальна черга
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

у нас так, у відділенні всього 2 вікна і загальна черга
були проблеми коли ото всі з масками ходили...і то на пенсію всерівно сиділа отдельно, і не займалась посилками.
.Може у вас якась деректорша відділення йопнута, но у нас все бистро...посилки черги майже нема..бо все дуже швидко...пенсія друге вікно...там вони своє кучкуються постійно.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Так що, тепер мінімальна вага посилки буде  до 2 кг, навіть, якщо вона важить 100 гр., а оцінена в 50 грн. Всерівно плати 70 грн.? Ахуітітєльно.

за Петра такого не було(с)  :weep:
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Користуюся Укрпоштою.

не вірю, Ви завжди робите самовивіз, пане Сом
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Якщо місто, то можна спробувати інше відділення. Можливо там черги менші або немає.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

не вірю, Ви завжди робите самовивіз, пане Сом
Вже ні, тесла в ремонті, потрапив в ДТП.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Вже ні, тесла в ремонті, потрапив в ДТП.

але завжди на поготові є ровер салют-с
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Ровери є, навіть електричний. Але акумулятор від Ніссана, працює в упсі.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Ще торгівля шоколадками і макаронами  :facepalm1:

У них ціни нижчі ніж в автолавці. Ну на батьківському хуторі так.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

ХЗ
Фоззі Груп дуже полиняла на бабки в перші ж дні війни. Було розхерячено кілька розподільчих центрів великих. А в цьому бізнесі (рітейл)  ще й багато кредитних грошей. То ж швидко усе просіло, довелося терміново обрубати усе непрофільне що не давало прибутку.
Пішов під ніж і джастін

От як я це бачу

він ще до війни збитковий був
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія