Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нові тарифи в Новій Пошті

 Нові тарифи в Новій Пошті

   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Локал то р-н
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Локал то р-н

або по місту я так розумію
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Були б конкуренти - було б дешевше
Але Джастін облажався, Міст ледве жевріє, УП ніяк з совку не вибереться
А якщо ще згадати мир їх праху автолюкси з інтаймами...
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Були б конкуренти - було б дешевше
Але Джастін облажався, Міст ледве жевріє, УП ніяк з совку не вибереться

а ці охуїли
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Невидима рука ринку все поставила на свої місця.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Користуюся Укрпоштою. Трабл був. Один.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128950.0
Між обл. центрами трафік 2-3 дні. Залежить від відстані та кількості замовлень на цьому напрямку.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Я не розумію як так Джастін в один день злиняв ?? 25-го він вже був мертвий. Як ?? З переляку помер чи як ??
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Китай-посилки непогано на себе УП потягнула, але у мене в селі вони з тим потоком не можуть впоратися - процес обробки-видачі не продумано, постійно величезні черги
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті
ATF

Були б конкуренти - було б дешевше
Але Джастін облажався, Міст ледве жевріє, УП ніяк з совку не вибереться
А якщо згадати мир їх праху автолюкси з інтаймами...

На мою думку тут не в конкуренції справа. А лише в інфляції.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Какая ниша пропадает! Где же фуповские олигархи - самое время создать конкурента и отгрызть у НП кусок рынка.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Я не розумію як так Джастін в один день злиняв ?? 25-го він вже був мертвий. Як ?? З переляку помер чи як ??

ХЗ
Фоззі Груп дуже полиняла на бабки в перші ж дні війни. Було розхерячено кілька розподільчих центрів великих. А в цьому бізнесі (рітейл)  ще й багато кредитних грошей. То ж швидко усе просіло, довелося терміново обрубати усе непрофільне що не давало прибутку.
Пішов під ніж і джастін

От як я це бачу
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Недорого зовсім, навіть не враховуючи, що Україна - найбільша держава Європи і йде війна.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

На мою думку тут не в конкуренції справа. А лише в інфляції.

Коли відділення НП мало не через 100 м одне від одного то постає питання про оптимальність
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

На олх часто є акції - безкоштовна доставка Укрпоштою. Періодично. Для продавців також є знижки.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Китай-посилки непогано на себе УП потягнула, але у мене в селі вони з тим потоком не можуть впоратися - процес обробки-видачі не продумано, постійно величезні черги

рассказываю, как в Финляндии это организовано.
есть терминал Posti, куда приезжают грузовики с почтой ежедневно.
есть почтоматы, которые стоят в торговых центрах. разумеется, есть камеры наблюдения на каждом почтамате.
есть несколько приемо/выдающих "отделений" в супермаркетах. т.е. просто небольшой отдел в супере, где работники супера принимают и выдают отправления, которые не влезают в почтаматы.
доставку обычной почты (реклама, газеты, письма) осуществляют почтальоны на автомобилях, которые оборудованы для этого. почтовые ящики находятся на улице и почтальону нет необходимости подходить к ним. подъехал на машине, рассовал отсортированную ЗАРАНЕЕ почту по ящикам - и все.

оплаты коммуналки и прочего на почте НЕТ. совсем. для этого есть банк.

очереди на почту в суперах есть. решается это просто - автомат регистрации. подошел, нажал кнопку, получил билет с номером. когда твой номер засветится на табло - идешь к нужному окну. поэтому перед самой почтой толпы нет. те, кто ждут своей очереди, могут или просто подождать, или, если дело долгое - сходить за покупками в супер.

Останнє редагування: 3 січня 2023 11:52:54 від проходямимо
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

добавлю. в Финляндии несколько компаний по доставке отправлений. DHL как и везде - ДОРОГО. но есть более дешевые варианты. и еще они постоянно конкурируют, предлагают различные акции и скидки.
поэтому, получить по почте стиралку или иную технику тут - в порядке вещей. за ваши деньги, конечно. доставка стиралки прямо домой мне обошлась, к примеру, в 19 евро. но, учитывая, что тут даже за доставку из интернет-магазина в точку выдачи магазина реального обычно приходится платить - иногда выгоднее заплатить сразу за доставку домой. выходит дешевле, чем гонять машину и долбаться с погрузкой/разгрузкой.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Давно треба віддати в управління Міноборони на час війни. Буржуї йобані.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

посилка 50 грн.  задумайтесь, що ви готові зробити за 50 грн.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Як жрачку замовляти від глово на велосипеді за 60 грн то нічо, а хер знає куди відправити шось, то уже дорого? Ну юзайте голубів, яка проблема
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

посилка 50 грн.  задумайтесь, що ви готові зробити за 50 грн.
Ага, 50..
А ще запакування візьмуть 10 гривень..
І за доставку в село.. :(  :(
Це ж що виходить - не купи пачку сігарєт - а віддай буржуям з НП??
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

meest не працює нормально відправлення. пункти переважно лише отримання
так було і в Jastin

відправка для пересічного громадянина це  Укрпошта чи НП

для отримання я зараз завжди обираю де дешевше і це переважно Укрпошта. Довше на пару днів, але і дешевше в 2.5 разів


   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Як жрачку замовляти від глово на велосипеді за 60 грн то нічо, а хер знає куди відправити шось, то уже дорого? Ну юзайте голубів, яка проблема

залежить від вартості того що ти замовляєш

якщо це щось маленьке за 100 грн. то в селі за доставку заплатиш 95 грн.
тобто отримаєш товар за 2 ціни
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Держава має втрутитись у свавілля хапуг, які прикриваються світлими іменами капіталізму, конкуренції, ринку та Адама Сміта.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

посилка 50 грн.  задумайтесь, що ви готові зробити за 50 грн.
Трохи більше 1 USD. На Амазоні безкоштовна доставка якщо набрав на 25 USD, так і наші продавці шлють Новою товар на шару якщо купив на якусь суму, часто меншу за 1000 грн.

Тут в калькуляцію вартості пересилок треба ще включати порядність. Британський Амазон почав користуватися послугами поштового гіганта Hermes UK, і тут виявилося (опитування користувачів Амазону), що це найгірший поштовик. Цю компанію звинувачують у безжальному ставленні до своїх працівників. Як результат, посилки не доходять, губляться, викидаються (!), зазнають пошкоджень (дерибаняться). Скільки отримував чи надсилав Новою, нічого не пропадало і навіть без ушкоджень від ударів, на що таки є відсоток скарг на тій же Розетці.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Я щоб відправити папірець  рекомендованого листа укрпоштою мушу як правило годину+ в черзі вистояти. І альтернатив нема, державні органи по іншому документи не приймають. І коштує це 25 грн. В коли такі листи доводиться відправляти кожен день то я просто сміюсь з нарікань на ціни і сервіс нп.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Скажу добре слово за Укрпошту. Вчора десь об 11-30 відправив невелику посилку, кілограм 5, з облцентру в село за 220 км. Сплачено 37 грн. Сьогодні уже посилку отримано. Фантастика, адже це швидше ніж НП.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

УП виконує кучу послуг, які не належать до пошти - пенсії, оплата ком послуг і тп, ще обмін лампочок додаються, в результаті великі черги, навіть щоб отримати відправлення, треба в довгій черзі стояти.. (td)

Треба ці функції в укрпошті забрати.. :X
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Держава має втрутитись у свавілля хапуг, які прикриваються світлими іменами капіталізму, конкуренції, ринку та Адама Сміта.
а далі отобрать і подєліть, да?
ну якщо такі ціни будуть давати космічний профіт, то зявиться і конкурент.
ну чому одразу повертатись до того, що мільйон разів перевірено - не можна втручатись в такі речі. ринок. і немає ніякого прикриття.
користуйтесь УкрПоштою, яка в рази дешевша.
а Вам і сервіс, і дешево хочеться ;)

Хто такий Джон Голт? (с)
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Користуюся Укрпоштою. Трабл був. Один.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128950.0
Між обл. центрами трафік 2-3 дні. Залежить від відстані та кількості замовлень на цьому напрямку.

Укрпошта не забезпечена генераторами. У мене тільки одне відділення нормально працює без відключень.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

УП виконує кучу послуг, які не належать до пошти - пенсії, оплата ком послуг і тп, ще обмін лампочок додаються, в результаті великі черги, навіть щоб отримати відправлення, треба в довгій черзі стояти.. (td)

Треба ці функції в укрпошті забрати.. :X

Ще торгівля шоколадками і макаронами  :facepalm1:
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті
ATF

Ще торгівля шоколадками і макаронами  :facepalm1:

А чого лице прикривати руцями? В моєму селі там багато народу купують продукти. Це в Києві ця опція не має сенсу. А от по селах - цілком.
Головне вберегти рентабельність відділення.

Останнє редагування: 3 січня 2023 12:52:13 від ATF
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

А чого лице прикривати руцями? В моєму селі там багато народу купують продукти. Це в Києві ця опція не має сенсу. А от по селах - цілком.

У мене в селі на 2,5 тис людей 5 чи 6 магазинів. Плюс базар в суботу. І роботу пошти скоротили до 2 днів на тиждень.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Укрпошта не забезпечена генераторами. У мене тільки одне відділення нормально працює без відключень.
Видають без світла. Оформити відправлення також можна онлайн через додаток чи сайт. Хоча я ще не пробував, не було нагоди.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

А чого лице прикривати руцями? В моєму селі там багато народу купують продукти. Це в Києві ця опція не має сенсу. А от по селах - цілком.
Головне вберегти рентабельність відділення.
а бухло там на зошит не дають?
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті
ATF

У мене в селі на 2,5 тис людей 5 чи 6 магазинів. Плюс базар в суботу. І роботу пошти скоротили до 2 днів на тиждень.

То то у вас велике село. А в нас на три села одне відділення.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

То то у вас велике село. А в нас на три села одне відділення.

Ну, добре хай село торгує. Але кому воно в Києві потрібно? Виглядає жалюгідно.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті
ATF

Ну, добре хай село торгує. Але кому воно в Києві потрібно? Виглядає жалюгідно.

В КИєві - так. Знали б ви внутрішню кухню того державного одоробала.
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

То то у вас велике село. А в нас на три села одне відділення.
у нас УП вообще закрыла еще весной ездит машина
   
Re:  Нові тарифи в Новій Пошті

Укрпошта не забезпечена генераторами.
Так само, як і більшість відділень НП. Але й ті й інші працюють за відсутності електрики. Принаймні в Києві і обласних центрах точно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія