Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Чи у когось сьогодні було лише 2 години електрики, як у мене?
Від 6-і ранку дотепер нема електрики, за винятком 2 годин.
Загалом така картина вже тиждень: електрику подають лише на кілька годин вночі. В мешканні 12 град. і холодильник розморожений.
Все розумію - війна. Але Львів ілюмінує і у всіх знайомих світло є.Якщо відключають у декого , то тільки на кілька годин.
Яка зараз ситуація по Львову?
   
Сьогодні ариїхав зі села в 16.00, не було, включили в 18.00 до 21.00. Зараз темно, по району світиться 1 будинок з всіх видимих
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

за тиждень відключали двічі по декілька годин
все в наявності, окрім послуг Волі
найдивніше, що я живу в десяти хвилинах ходу від основної роботи - а там біда чорна з електропостачанням, доводиться працювати в ті години, що воно є
я думаю, що це Андрій Іванович карає тих негідників, що на нього в інтернетах пасквілі пишуть
з площі Ринок розсилають таємні шифровані темники летючим бригадам монтерів-шкідників і вони псують мережі тим нещасним
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Не було з 5 до 9 ранку.
Потім не було з 13 до 21.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Народ трохи негодує, що поряд в будинках світло є а в нас нема
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Народ трохи негодує, що поряд в будинках світло є а в нас нема
Та те, що я спостерігаю протягом тижня, то ні в які ворота не лізе. Я розумію, що існують стратегічні лінії і комусь повезло більше, але якби таке було всюди, як у мене , то народ би вже взвив.
Хто тим керує? Бо і у Львівенерго якісь дві парафії існує.
Таке враження, що нормальні розумні енергетики зараз на критичному відновленні електромереж, а якісь дибіли сидять на рубильниках. Що хочуть, те і роблять. Ніякої статистики певно нема.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

В нас сьогодні вперше за 4 дні вирубили з 18 до 21.
З одного боку будинки які не мали світла десь від ранку, їх включили в 18.
З іншого боку будинки які мали світло і взагалі їх не виключали.
Як то працює взагалі не зрозуміло.
   
А в Одессе вата рассказывает что вы наше электричество украли и поэтому многие у нас так же сидят без света по 3 дня с включениями на час-два.Мама сегодня рассказывала как выбросила в мусор всю морозилку с мясом,рыбой итд .Сделали запасы как советовали некоторые .И вот вам еще одна история.Бабушкина сестра звонит ей из Москвы .Она сама живет в Одессе ,но дочка замужем за фсбшником и давно живет в Москве и она поехала к ней.Как вы там?Да,плохо.Света нет ,газ пока есть ,но тоже может не быть.Ну а что ты хочешь?Это потому что Зеленский продаёт электричество в Европу и зарабатывает на этом миллиарды.Вот таким вот говном вату кормят .
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Это потому что Зеленский продаёт электричество в Европу и зарабатывает на этом миллиарды.
...
А каци тут взагалі ні при чому
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

В нас в місті вимкнення ще з 11 жовтня, то є сталий графік,хто коли відмикається.
Є будинки які не відмикаються, бо стоять на важливих лініях - до лікарень, котелень, тощо.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

А в Одессе вата рассказывает что вы наше электричество украли и поэтому многие у нас так же сидят без света по 3 дня с включениями на час-два.Мама сегодня рассказывала как выбросила в мусор всю морозилку с мясом,рыбой итд .Сделали запасы как советовали некоторые .И вот вам еще одна история.Бабушкина сестра звонит ей из Москвы .Она сама живет в Одессе ,но дочка замужем за фсбшником и давно живет в Москве и она поехала к ней.Как вы там?Да,плохо.Света нет ,газ пока есть ,но тоже может не быть.Ну а что ты хочешь?Это потому что Зеленский продаёт электричество в Европу и зарабатывает на этом миллиарды.Вот таким вот говном вату кормят .

Є таке й в нас  таке пробують розганяти.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Треба русні казати: так заробляє мільярди і купує зброю, щоб вас всіх вбити  :laugh:
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Вже на першу повернуло, а світла так і нема.
Куди треба звертатись? В міські служби, чи у Львівенерго?
   
спальні райони, у яких живе 100500 споживачі в багатоквартирних муршниках будуть відключати - постійнооооооооооо

бо вони споживають в декілька десятків-сотні раз більше ніж якась засрана вулиця з домами у два-три поверха десь в старій частині міста

хіба це важко зрозуміти ? ну і + лінії на критичній інфраструктурі.

От є вулиця личаківська з госпіталем, ну зрозуміло що споживання там як 1 двір на сихові
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

спальні райони, у яких живе 100500 споживачі в багатоквартирних муршниках будуть відключати - постійнооооооооооо

бо вони споживають в декілька десятків-сотні раз більше ніж якась засрана вулиця з домами у два-три поверха десь в старій частині міста

хіба це важко зрозуміти ? ну і + лінії на критичній інфраструктурі.

От є вулиця личаківська з госпіталем, ну зрозуміло що споживання там як 1 двір на сихові
В тому то і річ, що живу в центрі на Франка.
В навіть не всі будинки в моїй частині вулиці  відключаються. Виграшу державі - ніякого.
Це теж наштовхує на думку.
   
В тому то і річ, що живу в центрі на Франка.
В навіть не всі будинки в моїй частині вулиці  відключаються. Виграшу державі - ніякого.
Це теж наштовхує на думку.
на франка нічого нема з важливого
   
Треба русні казати: так заробляє мільярди і купує зброю, щоб вас всіх вбити  :laugh:

Ага  :D
   
В тому то і річ, що живу в центрі на Франка.
В навіть не всі будинки в моїй частині вулиці  відключаються. Виграшу державі - ніякого.
Це теж наштовхує на думку.
на франка нічого нема з важливого, хіба поліклініка чи може лікувальний корпус, але він там далі
   
Вже на першу повернуло, а світла так і нема.
Куди треба звертатись? В міські служби, чи у Львівенерго?
до хуйла
   
В тому то і річ, що живу в центрі на Франка.
В навіть не всі будинки в моїй частині вулиці  відключаються. Виграшу державі - ніякого.
Це теж наштовхує на думку.

https://poweroff.loe.lviv.ua/search_off?csrfmiddlewaretoken=bTXwvGeNucbXgArk81MhksLxLjmWVOomxC97VJWjpju2vTScYB7jegJnuk7wFovh&city=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2&street=&otg=&q=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

на франка нічого нема з важливого, хіба поліклініка чи може лікувальний корпус, але він там далі
То це означає, що можемо сидіти без світла нонстоп?
   
Франка І.   32, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56-58, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73   Аварійне вимкнення 27 листопада 2022 р. 17:00   28 листопада 2022 р. 01:00
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Оттаке
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

То це означає, що можемо сидіти без світла нонстоп?

Так  :(
   
То це означає, що можемо сидіти без світла нонстоп?
це означає, що з наступного обстрілу будем сидіти 7 днів без світла, вас це дивує? Чи більше дивує шо в сусіда є
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

https://poweroff.loe.lviv.ua/search_off?csrfmiddlewaretoken=bTXwvGeNucbXgArk81MhksLxLjmWVOomxC97VJWjpju2vTScYB7jegJnuk7wFovh&city=%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2&street=&otg=&q=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA
Та воно не працює. Я знаю, що я у другій групі, то що з тих цифр можна зрозуміти?
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

ЛАРТА що світла не буде до 1 години.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Мама сегодня рассказывала как выбросила в мусор всю морозилку с мясом,рыбой итд

А чом би не підсмажити чи запекти?

Воно б довго зберігалося.
   
Та воно не працює. Я знаю, що я у другій групі, то що з тих цифр можна зрозуміти?
Увага! На Львівщині екстрені відключення внаслідок чергових ракетних обстрілів. Графіки відключень не діють
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Франка І.   32, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56-58, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73   Аварійне вимкнення 27 листопада 2022 р. 17:00   28 листопада 2022 р. 01:00
Дякую. Але до 15 було теж аварійне ?
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Чи більше дивує шо в сусіда є

Людей більше це дивує, бо ніхто 5е знає як ьам ті лінії під'єднані і чому відключають одних постійно а інших майже ніколи. Але хто то скаже під час війни.
   
Дякую. Але до 15 було теж аварійне ?

То треба було дивитись раніше.
Зареєструйтесь на лоа.  встановіть їхній телеграм бот.
   
Людей більше це дивує, бо ніхто 5е знає як ьам ті лінії під'єднані і чому відключають одних постійно а інших майже ніколи. Але хто то скаже під час війни.
я уже в себе вивчив, якшо нема в сусіда і у мене, то нема на лінії. Якшо нема у мене а у сусіда є, то виключення на 15 хв, пепекидка ліній чи шочь таке
   
То треба було дивитись раніше.
Зареєструйтесь на лоа.  встановіть їхній телеграм бот.
ті графіки не діють, вони були актуаль до останнього обстрілу
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

DFMB а я дивлюсь сусідні вулиці 3оли моєї 5а сайті нема, приходить на почту си тг що не буде світла але не завжди
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?
Bmx

Не відключали з вівторка
   
DFMB а я дивлюсь сусідні вулиці 3оли моєї 5а сайті нема, приходить на почту си тг що не буде світла але не завжди
хначить тобі повезло, ти з світлом постійно, на тг приходить про аварійні відключення, нє?
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Людей більше це дивує, бо ніхто 5е знає як ьам ті лінії під'єднані і чому відключають одних постійно а інших майже ніколи. Але хто то скаже під час війни.
Якщо це об»єктивно, то це одне, а якщо це воля якогось навівпритомного дєда, то зовсім інше . Або ще щось.
Як би там не було, а треба з»ясовувати, чому така вибірковість.
Йдеш вулицею - повна ілюмінація, доходиш до брами і пітьма. І так весь час.
   
ті графіки не діють, вони були актуаль до останнього обстрілу

Вони їх міняють весь час.
Останній
діє з 00:01 год. 25.11.2022р.
Але бувають аварійні відключення поза графіком.
В кого вулиця не важлива буде в темряві.
   
треба з»ясовувати, чому така вибірковість.

спробуйте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія