Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

і шо б каци ту статистику читали

Ну вона ж не в курсі, що за такою статистикою можна бачити, скільки ще є потужності в системі та куди в наступний раз треба бити.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

і шо б каци ту статистику читали
Не буду я тут розповідати, як це робиться.
Все, що я хотіла тут - то це дізнатися, яка ситуація в місті. Дещо дізналася. А те , що тут багато людей, котрі не бачать дальше власного носами  та власної кишені, то мені і так відомо.
До речі після практично цілодобового «аварійного відключення» у мене зранку знову нема світла. Знову аварія на одній вулиці.

Останнє редагування: 28 листопада 2022 11:15:09 від ЛАРТА
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Потрібно читати законодавство і писати заяви на компенсацію.
https://www.nerc.gov.ua/news/informaciya-shchodo-prava-spozhivachiv-na-kompensaciyu-za-perevishchennya-dopustimoyi-trivalosti-ta-chastoti-pererv-v-elektropostachanni
   
Потрібно писати заяви на компенсацію.

Хуйлу?
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Потрібно читати законодавство і писати заяви на компенсацію.
https://www.nerc.gov.ua/news/informaciya-shchodo-prava-spozhivachiv-na-kompensaciyu-za-perevishchennya-dopustimoyi-trivalosti-ta-chastoti-pererv-v-elektropostachanni
Я не продивиласч увесь документ , бо школа заряду. Але чи він працює під час військового стану - мабуть ні.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Я не продивиласч увесь документ , бо школа заряду. Але чи він працює під час військового стану - мабуть ні.
Для цього є юристи. Особливо ті, яким світло вимикають.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

у мене зранку знову нема світл

а в мене нема бо так графік. з 5 до 9
але я зараз на роботі чи ввімкнули хз
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

З 25-го написали, що вимикають по графіку. Насправді вимикають по графіку + 4 години не за графіком вдень або за графіком іншої черги. Тобто замість 4-х годин - 7-8 годин вимкнення вдень чи увечері.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Два пєнси знайшли одне одного
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Для цього є юристи. Особливо ті, яким світло вимикають.

Так от в тому моє питання - де воно фіксується і чи можливо добитися з‘ясування об’єктивності потреби таких довготривалих відключень. Що з того, що я буду записувати години відключень ? Це не документ.
   
Так от в тому моє питання - де воно фіксується і чи можливо добитися з‘ясування об’єктивності потреби таких довготривалих відключень. Що з того, що я буду записувати години відключень ? Це не документ.

Є планові відключення, є аварійні. Аварійні стаються, коли приходить вказівка від "Укренерго", це спрогнозувати неможливо, і ніхто не буде пояснювати: бачать дефіцит, то вимикають.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Світла нема, зате радіоточка працює  :D
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

4 години світла вночі - це просто ахуєнно. Спеціально дали 2 додаткових години вдень, щоб посунути графік на ніч. Просто генії там сидять.
   
Прийміть знедолених людей зі Сходу в себе в оселі - стане тепліше і світліше.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

4 години світла вночі - це просто ахуєнно. Спеціально дали 2 додаткових години вдень, щоб посунути графік на ніч. Просто генії там сидять.

Ти б зробив набагато краще якби вмів
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Скавуління.

Реалії такі
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Вчора ще було по-Божому - відключили тільки на півдня. А сьогодні, значить, 16 годин. Але добре, що попередили - треба частину вмістимого морозилки віддавати туди, де є електрика.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Вчора ще було по-Божому - відключили тільки на півдня. А сьогодні, значить, 16 годин. Але добре, що попередили - треба частину вмістимого морозилки віддавати туди, де є електрика.

в нормальній морозильці (в першу чергу якісні дверцята, тобто функії термоса на 5 балів) через 8 годин відключення все буде у стані "тверде як каміння".
   
Навесні сусідам привезли якесь м'ясо, то воно в хаті три доби не розмерзалося. Через три доби ще лід був. Сусідів не було вдома, хата не топилась, у них камін, температура була градусів 5-10.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Нормальна морозилка тримає 3 доби
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Нормальна морозилка тримає 3 доби
Це якщо м‘ясо. Боюся за рибу і гриби. Ягоди пропадуть.
Я вже думала, що буду варити різдв‘яний борщ швидше, щоб білі гриби не пропали.

Останнє редагування: 29 листопада 2022 12:18:11 від ЛАРТА
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Сорі, панове. Чому , набираючи на айфоні допис, мені зберігається тільки частина тексту?
Сьогодні таке вже другий раз.

Але світло тільки що ввімкнули!
Ура! Може Моі гриби дочекаються до Святвечора.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

4 години світла вночі - це просто ахуєнно. Спеціально дали 2 додаткових години вдень, щоб посунути графік на ніч. Просто генії там сидять.

Моліться щоб гірше не було.
Якщо засвітили і гарантовано не гасять 4 години це ще не погано ІМХО.
Хоч воду на водокачці накачати встигнуть в башту в кого напірна система.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Сорі, панове. Чому , набираючи на айфоні допис, мені зберігається тільки частина тексту?
Сьогодні таке вже другий раз.

Але світло тільки що ввімкнули!
Ура! Може Моі гриби дочекаються до Святвечора.

Якщо морозилка забита м'ясом-рибою то теплоємність її велика і стояти без електрики може довго, звісно якщо ущільнення на дверцятах добрі.
 Гірше якщо крім грибів там нічого немає.
Якщо хочете щоб довше витримала то пустий простір заповніть ємностями з водою, напр.  пластиковими пляшками, але заморозити їх краще попередньо надворі як буде мінус або в окремому холодильнику при теперішній ситуації з електроенергією (поки не замерзнуть вони будуть тримати 0 градусів і гріти навколишні продукти).
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

У Львові планують компенсувати половину вартості генераторів для кафе та ресторанів

Мер міста Андрій Садовий зазначає, що така ініціатива була ухвалена виконкомом для того, аби кожен львів’янин та гість міста міг прийти до найближчого закладу харчування, щоб зігрітись та зарядити телефон.

"Як це працює. Купуєте електрогенератор, приходите у ЦНАП з чеком, залишаєте заяву. І місто повертає половину вартості вашої покупки, не більше 80 тисяч гривень".

   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

Так виглядає, що роздавати заморожені продукти не варто рідним і знайомим. Слушна порада.  :)
До речі, може комусь придасться моя порада. Якщо м'ясо треба таки використати, то можна заготувати карманадлі (відбивні) .
М'ясо порізати, відбити, поперчити -посолити і в маринад: суміш олії і оцту пів-на-пів збити. Поскладати в тарілку і стояти може кілька днів (до тижня в холодильнику).
Волове м'ясо добре зі всіх сторін переперчити. Теж збережеться кілька днів, а потім шматком спекти - буде цімес.
   
Re: Львів‘яни. Яка у вас ситуація з відключеннями?

У Львові планують компенсувати половину вартості генераторів для кафе та ресторанів
Може рентгенкабінети нарешті будуть працювати без відключень. Мені через кілька днів повторно треба робити знимок і не хочеться знову у травмпункті прочекати n годин.
   
ти, то можна заготувати карманадлі (відбивні) .
Так виглядає, що роздавати заморожені продукти не варто рідним і знайомим. Слушна порада.  :)
До речі, може комусь придасться моя порада. Якщо м'ясо треба таки використати, то можна заготувати карманадлі (відбивні) .
М'ясо порізати, відбити, поперчити -посолити і в маринад: суміш олії і оцту пів-на-пів збити. Поскладати в тарілку і стояти може кілька днів (до тижня в холодильнику).
Волове м'ясо добре зі всіх сторін переперчити. Теж збережеться кілька днів, а потім шматком спекти - буде цімес.


Де можна допомогти роздати їжу та напої безпритульним у Львові


https://sykhiv.media/de-mozhna-dopomohty-rozdaty-yizhu/#

Львів’ян просять допомогти біженцям

Адреси пунктів збору у Львові:

https://suspilne.media/210467-lvivan-prosat-dopomogti-bizencam-so-potribno/

   

Де можна допомогти роздати їжу та напої безпритульним у Львові

https://sykhiv.media/de-mozhna-dopomohty-rozdaty-yizhu/#

Львів’ян просять допомогти біженцям
Адреси пунктів збору у Львові:

https://suspilne.media/210467-lvivan-prosat-dopomogti-bizencam-so-potribno/


24 лютого, 17:20

Харчування: вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування.
   

24 лютого, 17:20

Харчування: вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування.


Щось особливо змінилося з 24 лютого. Безпритульних та безхатченків з біженцями поменшало у Львові ?!
   
Щось особливо змінилося з 24 лютого. Безпритульних та безхатченків з біженцями поменшало у Львові ?!
власне що нічого не змілось, просто замороженого мяса там нігде не просили приносити
   
власне що нічого не змілось, просто замороженого мяса там нігде не просили приносити

Звісно. Просили снігу або Божої манни принести.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія