Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Арестовичу VS ЛГБТ) :weep:

Коли чоловіки використовують пряму кишку жінки не за призначенням, то це норм, а коли їх ібуть — це вже збочення? Країна збоченців.  :K

Показати зображення...

Ні, не норм. Анальний секс - це збочення, незалежно від статі.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

самі пітарки за кацапські гроші і видумали

Красне дякую.

Отож, на четвертому місяці війни нік agron публічно називає ветерана АТО Віктора Пилипенко "вигадкою кацапів за кацапські гроші".

Дуже дякую.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Анальний секс - це збочення
Саме так, містер, наш Бог створив наших місус, аби ми, захищаючи Богом даною нам рушницею наших місус на богом даній нам власності, йііііііхааааа, зазнавали дозволеної нам Богом з даним нам Богом даними нам місус даного нам богом соромицького задоволення, тільки вказаним нам Богом шляхами, у вказаній та доведеній нам Істфою глава друга розділ шостий оцей даний нам богом жіночій отвір для справ мирських, інші отвори та інші позицію спокуса диявола суть Амагамета, єдине для того, аби наші місус дали нам з божою допомогою нових містерів та місус і якщо наша рушниця вірно служила на дааааааааааааааній оуууууууйє помолімося разом браття та сестри Бога, власності, то першим з нових містерів та місус, буде новий містер, хаааааалелуууууйя, брате!
   
Війна показала, хто захищає країну (гетеросексуали), а хто - свою сраку (гомосексуалісти).
пля, давайте без дебільних узагальнень   :facepalm1:
   
пля, давайте без дебільних узагальнень   :facepalm1:
Оті всі, хто виїхали за кордон та не пішли у військкомат - гомосексуали, андрій_харківець перевірив з кожним особисто. Було важко, але чого не зробиш заради нашої правої богом даної справи алілдцуйя мій правий брате да вбереже тебе господь бог від анального сексу з жінкою.
   
Більшість лікарів, що займаються екстракорпоральним запліденням, відмовляються робити подібні речі. Принаймні, в Україні.
шо-шо?! якраз за цим іноземці сюди і їдуть. а лезбійкам взагалі ніяких проблем немає. :weep:  :lol:
   
шо-шо?! якраз за цим іноземці сюди і їдуть. а лезбійкам взагалі ніяких проблем немає. :weep:  :lol:
В АТ як і більшості краін ЄУ заборонено.
Австрійські ідуть в Украіну.
Не лише гетеросексуальні
В 95% дітей батьки іноземці.

Років 8тому платили 25к
Тепер 40к євро


   
шо-шо?! якраз за цим іноземці сюди і їдуть. а лезбійкам взагалі ніяких проблем немає. :weep:  :lol:

У мене в ФБ-друзях лікар однієї з найбільших київських еко-клінік. Так він прямо пише - пітараси ідуть накуй, за будь які гроші. І засуджує тих мудил, які заробляють на цьому.
Чому - бо вони лікують безпліддя, а не створюють проблему.
Так само не роблять еко самотнім жінкам. Лише сім’я - щоб дитина росла нормальною.
Так, не у всіх є принципи, декому лишень гроші треба.
   
Оті всі, хто виїхали за кордон та не пішли у військкомат - гомосексуали, андрій_харківець перевірив з кожним особисто. Було важко, але чого не зробиш заради нашої правої богом даної справи алілдцуйя мій правий брате да вбереже тебе господь бог від анального сексу з жінкою.

Ти не вмієш в логіку.
Не всі, хто виїхав - гомосексуалісти.
Але всі гомосексуалісти (за одиничними винятками) виїхали і не захищають країну.
Барюсікі Апрєлі  :bueee:
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

У мене в ФБ-друзях лікар однієї з найбільших київських еко-клінік. Так він прямо пише - пітараси ідуть накуй, за будь які гроші. І засуджує тих мудил, які заробляють на цьому.
а-ха-ха, ти мені будеш розказувати? я якраз в цій темі. повір, що він тобі збрехав злукавив. звідки він буде знати, що то гей прийшов, коли він з дівчиною-дoнором, а потім з сурмамою прихоить. правда з сурмамою оформлюють фіктивний шлюб, і клініки добре в курсі цього(при кожній клініці спеціально для цього юристи є), щоб пoтім юридично без проблем оформити батьківство після розлучення.

Так само не роблять еко самотнім жінкам. Лише сім’я - щоб дитина росла нормальною.
:facepalm1:
ну а це  вже якась свідома брехня. самотні жінки, які не мають бойфрендів якраз і звертаються до репроклінік, щоб з донорською спермою завагітніти.

Останнє редагування: 22 червня 2022 17:54:08 від myshka naruzhka
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Цитувати
а-ха-ха, ти мені будеш розказувати? я якраз в цій темі. повір, що він тобі збрехав злукавив. звідки він буде знати, що то гей прийшов, коли він з дівчиною-дoнором, а потім з сурмамою прихоить. правда з сурмамою оформлюють фіктивний шлюб, і клініки добре в курсі цього(при кожній клініці спеціально для цього юристи є), щоб пoтім юридично без проблем оформити батьківство після розлучення.

Буду. У мене еко-діти, тому я в темі не менше за тебе. Не всі за гроші здатні гидоту робити

Цитувати
ну а це  вже якась свідома брехня. самотні жінки, які не мають бойфрендів якраз і звертаються до репроклінік, щоб з донорською спермою завагітніти.
Не всі клініки це роблять - бо замість однієї патології (безпліддя) матимемо іншу патологію (життя в неповній сім’ї)
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

І одна справа, коли неповна сім’я створюється через життєві обставини. Це погано, але що поробиш. А от свідомо створювати неповну сім’ю - це злочин, на який не всі підуть.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

І одна справа, коли неповна сім’я створюється через життєві обставини. Це погано, але що поробиш. А от свідомо створювати неповну сім’ю - це злочин, на який не всі підуть.
:weep:  :facepalm1:
   
Ні, не норм. Анальний секс - це збочення, незалежно від статі.
Секс - це взагалі одне таке велике збочення, особливо у хомо сапіенсів. Ці взагалі, таке собі ходяче суцільне збочення від природи.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Але всі гомосексуалісти (за одиничними винятками) виїхали
Всі, хто з'їбали - гетеросексуали, жодного гомосексуала не виїхало, всі боронять країну, навіщо ти тягнеш сюди ФСБШне ІПСО?

Скільки Сорос платить за подібні пости?
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

І одна справа, коли неповна сім’я створюється через життєві обставини. Це погано, але що поробиш. А от свідомо створювати неповну сім’ю - це злочин, на який не всі підуть.

Ото його криє!  :weep:
   
Ні, не норм. Анальний секс - це збочення, незалежно від статі.
Збочення - це єпсти тварин. Чи дітей.
А все, що роблять дорослі люди за взаємною згодою - це нормально для них.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

В Італії найбільші прихильники України - партія Fratelli d'Italia - на першому місці за опитуваннями.
Вони різко за відправку важкого озброєння Україні і різко проти пропаганди ЛГБТ.
Гомофіли, якщо поставлять питання - ви підтримуєте гомофобну партію, що відправить Україні стратегічні бомбардувальники, чи підтримуєте право на пропаганду анального сексу - ви що оберете?
   
Збочення - це єпсти тварин. Чи дітей.
А все, що роблять дорослі люди за взаємною згодою - це нормально для них.

Ні, це не нормально.

Нормально - це звичайний вагінальний секс чоловіка й жінки. Все інше це збочення.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Всі, хто з'їбали - гетеросексуали, жодного гомосексуала не виїхало, всі боронять країну, навіщо ти тягнеш сюди ФСБШне ІПСО?
Правильно сказали - сраку вони свою боронять. Найшли одного педрилку і того санітаром в резерві. Можеш ще пошукати алкашів чи наркоманів в армії - вони ж також хочуть гордитися що представники їхніх нетрадиційних харчових та медикаментозних орієнтацій проходять службу в Збройних силах. Знайдеш напишеш - жодного алкоголіка та наркомана не виїхало, всі боронять країну.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Правильно сказали - сраку вони свою боронять.
Такі от вони - гетеросексуалісти. Боягузи, збоченці та ФСБшне ІПСО.
   
Ні, це не нормально.

Нормально - це звичайний вагінальний секс чоловіка й жінки. Все інше це збочення.

Пан претендує на істину?
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Нормально - це звичайний вагінальний секс чоловіка й жінки. Все інше це збочення.
Правду кажеш, мій білий правий консервативний християнський цисгендерний брате, алілуйя, всі інші отвори створені дияволом та його слугою Бегемотом, аби в розпусті звести нам до Пекла за гріхи наші невірного використання жіночих отворів, замолимо гріхи наші швиденько.

Ще зазначу, мій білий правий консервативний християнський цисгендерний брате, алілуйя, є тільки єдина поза - місіонерська, всі ніші створені дияволом для спокуса яблуком змія вигнали з Едема чекає пекло, ліваки назвали іншу пози наїзником, аби ввести в оману наших білих правих консервативних християнських цисгендерних братів з Техасу, алілуйя.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Єдина норма - як чинили наші великі предки на деревах, не зіпсовані лівацтвом, бо на деревах ближче до Бога, потім ліваки вигадали труд, наші славетні предки злізли з дерев і хтось десь, підзужений Дияволом та його слугою Трафаретом підказав іншу позу, відмінну від інших ссавців, як то було задумано Богом та Природою.
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Такі от вони - гомосексуалісти. Боягузи, збоченці та ФСБшне ІПСО.
Все вірно
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Природньо то вроді по-собачому, чи нє?
   
Re: ** (Арестовичу  VS ЛГБТ) :weep:

Навіть не знаю хто тут гей :weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія