Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Арестовичу VS ЛГБТ) :weep:

Війна показала, хто захищає країну (гетеросексуали), а хто - свою сраку (гомосексуалісти).
   
В гомоінсті гомопрайду буквально пара фото гомосексуалістів з фронту.

Якби гомосексуалістів було 10%, як заявляють гомофіли, таких фоток було б тисячі.

В реальності збоченців 0.1-0.2%
І це дійсно відхилення від норми.

А якщо хтось назве збоченням вашу зовнішність чи зовність баб, яких ви їбете? Чи тут зібралися всі містери і місс Universe?
   
Знов кацапські наративи, що зниження народжуваності через секуляризацію суспільства та освіту в жінок на тлі доступності контрацепції, а не через критичну масу ЛГБТ в Україні з менше, ніж 3 дітьми.

Це науковий нарратив від британських вчених.
   
А якщо хтось назве збоченням вашу зовнішність чи зовність баб, яких ви їбете? Чи тут зібралися всі містери і місс Universe?

Хай називає. 99.9% (і я не впевнений у кількості 9 після коми) на фронті - гетеросексуали. І це показує, хто збоченець, а хто ні.
   
Хай називає. 99.9% (і я не впевнений у кількості 9 після коми) на фронті - гетеросексуали. І це показує, хто збоченець, а хто ні.

Це якраз показує відсоток ЛГБТ у суспільстві -  незначний але людям все одно муляє, що хтось живе не так як вони.
   
В реальності збоченців 0.1-0.2%
І це дійсно відхилення від норми.
Добре, що мої правоконсервативні брати підтримують заяви європейських політиків, вказуючи на єдиний можливий європейський шлях, де збоченцям давно не дають висунутись з-під їхніх збочених ліжок:

Цитувати
Суд в Санкт-Петербурге оштрафовал борца за права сексуальных меньшинств Николая Алексеева на 5 тыс рублей за пропаганду гомосексуализма. Это первый в истории города обвинительный приговор по нашумевшему закону, запрещающему пропагандировать гомосексуализм среди несовершеннолетних.
   
Хай називає. 99.9% (і я не впевнений у кількості 9 після коми) на фронті - гетеросексуали. І це показує, хто збоченець, а хто ні.
Так якщо геїв 0,1% від населення, то виходить на фронті паритет долі гетеросексуалів та геїв :S
   
Добре, що мої правоконсервативні брати підтримують заяви європейських політиків, вказуючи на єдиний можливий європейський шлях, де збоченцям давно не дають висунутись з-під їхніх збочених ліжок:


Пан вірить москальським судам? Ну, то пошукайте краще інфу про розбещення неповнолітніх попами.
   
Це науковий нарратив від британських вчених.
Швидко ФСБшне ІПСО спалилось, захищаючи кацапів.
   
Пан вірить москальським судам? Ну, то пошукайте краще інфу про розбещення неповнолітніх попами.
Які москальські? Я даю новину, що в ЄС не дають геям пискнути, саме тому підтримую європейську путь нашого Президента, коли в Росії тотальна толерація геїв: одностатеві шлюби, постійні прайди, затикання рота тим, хто сміливо каже, що геї то збочення.
   
Так якщо геїв 0,1% від населення, то виходить на фронті паритет долі гетеросексуалів та геїв :S

(і я не впевнений у кількості 9 після коми)
   
Саме так, а ФСБшне ІПСО прямо посеред України веде кацапську пропаганду, пропонуючи нам акторів як неіснуючих гмомсексуальних атошників.

«Я гей, я пройшов війну. Хтось заборонить мені Марш рівності?»: розмова з бійцем АТО
Я там був. Колишній боєць ЗСУ — про усвідомлення себе як гея, ЛГБТ на війні та життя після армії
Військові оголосили про початок набору до ЛГБТ+ підрозділу
Рух українських ЛГБТ-військових: на передовій за рівність прав
Зізнання ветерана АТО: Я - гей, і нас в армії багато (20.08.2019)

Аж 5(!) посилань - це круто. Та ще з минулого )
Так, гомосексуалісти одиничні випадки подають я причину гордитися ними. Ага, зараз.
Російськомовних на фронті в сотні разів більше за гомосексуалістів - то що, робимо російську другою державною і припиняємо дерусифікацію?
   
Та ще з минулого )
Наступного разу дам з майбутнього, мій правий християнський брате з логічним зауваженням, що новини про якісь події можуть бути і з майбутнього. Логіка - наша зброя проти кацапів з толерацією ЛГБТ.
   
і я не впевнений
А для боротьби з московитським соросом во славу ЄС потрібна впевненість.
   
Наступного разу дам з майбутнього, мій правий християнський брате з логічним зауваженням, що новини про якісь події можуть бути і з майбутнього. Логіка - наша зброя проти кацапів з толерацією ЛГБТ.

 (20.08.2019)

Гомофілія така гомофілія
   
(20.08.2019)

Гомофілія така гомофілія
Я ж казав - наступного разу дам новини з майбутнього, ти зробив слушне зауваження, додатково вибірково давши дату з 2019 року, а не з 2021.

Наша права зброя - логіка, новини з минулого (майже рік тому), то вже не актуально. Тому час тому геїв могло бути 0,1%, а зараз 99,9% (і я не впевнений в кількості знаків після коми).
   
Кацапські жахи:

Суд ЄС дозволив гомосексуальним парам мешкати у всіх країнах блоку

EU’s top court sides with same-sex couple over residency rights

Тому особливо підтримую європейську путь, обрану нашим Президентом:


Надання Україні статусу кандидата в члени ЄС може стати важливим рішенням в історії Європи – Володимир Зеленський


Цитувати
«Росія хоче показати, що європейське об'єднання нібито не здатне бути ефективним і європейські цінності не можуть спрацювати для захисту свободи. Ми можемо, а отже, повинні спільно зламати цей сценарій і довести їм, що Європа й надалі буде вільною, демократичною і, ще раз підкреслюю, що важливо – обʼєднаною», – сказав Глава Української держави.

Маємо історично найбільший рівень підтримки європейської інтеграції й українським народом», – сказав він.
   
Не можуть.

Взірцевий патріот не може бути геєм
Взірцевий патріот гея пистить
В цьому взірцевий патріот на боці люсі
І люся то знає.
Тому такі тези вкидає.


Льошка зарусьусрусь зовсім не тупак
Хоч євразійську макітру має  але шурупає як сракою вертіти і своі зашквари з імперцями гасити.

Вкинув акуратну фразу а  геям відразу свою фоточку з помадою
"Я свой"
Хз чи укргеів та трансвеститська люська задовільнить.
Але не на то розрахунок люськи.
Розрахунок люськи задовільнити взірцевого патріота бо підгорає за підмахування кацапам.

5 балів люсьєну.
Перегляньте без емоцій гілку)
Натягнув люсьєн хохла

:-B
   
Якщо якийсь достойник з фронта був гей то це не означа що всі геї достойники. Це типова логічна помилка.  Парі на що завгодно що серед геїв є і сепари і зрадники і запроданці.

Просто активісти дико скучили за увагою і те що іх нескінченний прайд нікого зараз не вставля. Бо кому вони реально на хєр треба з своїм нескінченним самопіаром в такий час.
   
Якщо якийсь достойник з фронта був гей то це не означа що всі геї достойники.
Так, правий брате, ти спростував тутешні численні твердження, що "всі геї достойники", я навіть не буду їх наводити, адже кожному зрозуміло, що саме через це тут дискусія. Круто обламав, так тримаємо!
   
Так якщо геїв 0,1% від населення, то виходить на фронті паритет долі гетеросексуалів та геїв :S
Та нема там ніяких пітарів на фронті крім кацапів. До речі цей лгбт-гній треба в конц. табори до полонених кацапів посадити, там від них хоч якась користь буде. За неякісну роботу можна буде кацапів анально карати.
   
До речі цей лгбт-гній треба в конц. табори до полонених кацапів посадити
Саме так очистимо Людство від неповноцінних! Концтабори історично себе зарекомендували.
   
Та нема там ніяких пітарів на фронті крім кацапів.
Як я і казав, правий християнський брате: українські ЗМІ на замовлення Москви знайшли акторів та вигадали легенду про те, що ЛГБТ можуть бути патріотами та ладними покласти життя за Україну. СБУ має цим ретельно зайнятись.
   
Як я і казав, правий християнський брате: українські ЗМІ на замовлення Москви знайшли акторів та вигадали легенду про те, що ЛГБТ можуть бути патріотами та ладними покласти життя за Україну. СБУ має цим ретельно зайнятись.

То скільки їх? Драке знайшов аж 5 посилань, до-велико-воєнних.
А так лгбт спільнота суворо засуджує українців, що вимагають від чоловіків захищати країну.
   
Як я і казав, правий християнський брате: українські ЗМІ на замовлення Москви знайшли акторів та вигадали легенду про те, що ЛГБТ можуть бути патріотами та ладними покласти життя за Україну. СБУ має цим ретельно зайнятись.
Все так тільки скоріш за все це самі пітарки за кацапські гроші і видумали, а відносно їх неповноцінності то лгбт це комплекс психічних захворювань в одному флаконі, крім сексуальних збочень це ще 100% шизофренія бо наявність страпона в сраці викликає в них страшенну гордість (pride).їх треба жорстко контролювати створюючи спеціальні відділення в псих. лікарнях для утримання тих з них хто таку поведінку публічно демонструє.
   
Все так тільки скоріш за все це самі пітарки за кацапські гроші і видумали, а відносно їх неповноцінності то лгбт це комплекс психічних захворювань в одному флаконі, крім сексуальних збочень це ще 100% шизофренія бо наявність страпона в сраці викликає в них страшенну гордість (pride).їх треба жорстко контролювати створюючи спеціальні відділення в псих. лікарнях для утримання тих з них хто таку поведінку публічно демонструє.

Лєчіть ілєктрічєством!  Нє, ну а хулі, Вольт? Ти би до такого приклався?
   
будь яке відхилення є нормою

Це вже було.

"War is peace, ignorance is strength" etc.

Перша зброя комунофашистів - підміна понять та дефініцій.
   
Люсьєн пітар у поганому сенсі цього слова. Не маю жодних сумнівів з цього приводу. І не має значення його відношення до ЛГБТ. Має право на власну думку. Але міг би пельку свою не роззявляти з цього приводу.
   
Це якраз показує відсоток ЛГБТ у суспільстві -  незначний але людям все одно муляє, що хтось живе не так як вони.

Нікому нічого не буде муляти, якщо не будете лізти на очі з усіх дюрок, а особливо пропихувати психічні хвороби та вже педофiлію. Може в Україні ще цього не видно, але на заході вже реально прихуїли.
   
Нікому нічого не буде муляти, якщо не будете лізти на очі з усіх дюрок, а особливо пропихувати психічні хвороби та вже педофелію. Може в Україні ще цього не видно, але на заході вже реально прихуїли.

То всьо рєптілоєди! Інфа сотка!
   
Лєчіть ілєктрічєством!  Нє, ну а хулі, Вольт? Ти би до такого приклався?
Я не приймальне відділення і не твій лікар. Звернись за консультацією у профільний заклад. Чи може тобі пітарком бути прибуткова справа. Фігня що заднєприводний зато гроші гарні платять?
   
Я не приймальне відділення і не твій лікар. Звернись за консультацією у профільний заклад. Чи може тобі пітарком бути прибуткова справа. Фігня що заднєприводний зато гроші гарні платять?

Знаєш, з тобою от якась біда стряслась, коли ти на грунті гетьмана конхфєти трохи шифером поїхав. От зараз з тебе прокацапське гівно лізе зі всіх дірок. Аж огидно тебе тролити.
Змарнів ти, Вольт. Нема іскри, як колись. Одна куєта.
   
Все так тільки скоріш за все це самі пітарки за кацапські гроші і видумали, а відносно їх неповноцінності то лгбт це комплекс психічних захворювань в одному флаконі, крім сексуальних збочень це ще 100% шизофренія бо наявність страпона в сраці викликає в них страшенну гордість (pride).їх треба жорстко контролювати створюючи спеціальні відділення в псих. лікарнях для утримання тих з них хто таку поведінку публічно демонструє.

Коли чоловіки використовують пряму кишку жінки не за призначенням, то це норм, а коли їх ібуть — це вже збочення? Країна збоченців.  :K

   
Знаєш, з тобою от якась біда стряслась, коли ти на грунті гетьмана конхфєти трохи шифером поїхав. От зараз з тебе прокацапське гівно лізе зі всіх дірок. Аж огидно тебе тролити.
Змарнів ти, Вольт. Нема іскри, як колись. Одна куєта.
Ти підтвердження моїм словам,  пітарок. Крім того що секс. збоченець ще і дебіл. Про що ти пишеш і кому. Тобі вже мабуть членом мізки пошкодили під час улюблених занять твоєї «спільноти».
   
Ти підтвердження моїм словам,  пітарок. Крім того що секс. збоченець ще і дебіл. Про що ти пишеш і кому. Тобі вже мабуть членом мізки пошкодили під час улюблених занять твоєї «спільноти».

Бггг
 :weep:   :weep:  :weep:
Пропал дом аксакал!
   
Коли чоловіки використовують пряму кишку жінки не за призначенням, то це норм, а коли їх ібуть — це вже збочення?
То ти хазяйка своєї прямої кишки чи ні?
   
Драке знайшов аж 5 посилань
А ти 0. Отже, всі гетеросексуали виявились ссикунами та ФСБШними ІПСО. Печально.
   
То ти хазяйка своєї прямої кишки чи ні?

А чоловіки це типу роблять не зі згоди.
   
пропихувати психічні хвороби та вже педофiлію ... на заході
Саме так, правий брате, я задоволений, що ти не повторюєш кацапські мантри про "гейропку" та толерастичний захід!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія