Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияне, повертаемось до дому.

Re: Кияне, повертаемось до дому.

И еще, очень неприятную вещь скажу.
Жена с ребенком моего сотрудника отправлена в Польшу.
Поляки сделали урок рисования для украинских беженцев.
Так вот… 50% беженцев, внимание… 50 % беженцев из ЗУ….

На вопрос какого фуя вы здесь делаете, последовал ответ
- для нас це можливості зачепитися у Польші.

Она была в шоке… беженцы плять… из Луцка, Львова, Черновцов…. Сдали свои хаты киянам, а сами рванули за можливостями…
Цікава статистика від "Жена с ребенком моего сотрудника". А скажіть пане Турчинов, як на ваш погляд постраждали від війни Львів чи ваш Козин, чи можна порівнювати вашу оцінку подій березня з берегів Козинки і жителів Виноградаря?

 "для нас це можливості зачепитися у Польші." - це не тільки тих що з ЗУ виїжджали, таких багато серед киян які поїхали не тільки до Польщі, а зараз шукають спосіб зачепитись в Іспаніях, Німеччинах и т.п. Чим для вас западенці виглядають гіршими за киян?
 
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Магазины открываются а работать некому. А зачем работать за  10 тыс грн. Если год можно в Германии.  И те же деньги. И школа детям.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Славносрачна гілка вийшла
Прямо пригадався 2004 і януково/кацапська мапа "сортів українців"  :-)o
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Все кого знаю не собираются возвращаться и подвергать опасности детей. Кто побогаче уже далеко. США. Канада.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ладно одинокие. Но с детьми подвергать опасности ещё долго не будут назад ехать
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Турч дохрена кто не вернётся. Так сам дорогой. Сам. Ручками)

Да. Недвига в Киеве очевидно пойдет резко вниз, даже после войны. Даже если будет мир, многие просто будут распродаваться и двигать дальше, что бы снова не оказаться в этом кошмаре.
Жизнь теперь не будет как прежде
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Вот только что макрон сказал что бы ехали все во Францию.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Цікава статистика від "Жена с ребенком моего сотрудника". А скажіть пане Турчинов, як на ваш погляд постраждали від війни Львів чи ваш Козин, чи можна порівнювати вашу оцінку подій березня з берегів Козинки і жителів Виноградаря?

 "для нас це можливості зачепитися у Польші." - це не тільки тих що з ЗУ виїжджали, таких багато серед киян які поїхали не тільки до Польщі, а зараз шукають спосіб зачепитись в Іспаніях, Німеччинах и т.п. Чим для вас западенці виглядають гіршими за киян?

Кияни були майже в оточені. Оточеня то щоб ви зрозуміли Буча але Ірпінь. То реальна загроза. Тому я не засуджую киян що євакуювались. Це зрозуміло, краще виїхати ніж залишиться в окупаціі або отченні
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Турч ни один родитель не захочет подвергать своих детей опасности. Вопрос не не в движимости а в том что будет депрессия. Пока есть такие соседи никакие гарантии не убедят меня привезти своих детей в Киев.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нахєра ці дебільні заклики — всі повертаємось !

Щоб заблокувати цивільними коритами всі дороги для озброєнь і армії які йдуть з заходу на схід ?

У інфантилів війна вже закінчилась ?
Єбанати... :facepalm1:
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Славносрачна гілка вийшла
Прямо пригадався 2004 і януково/кацапська мапа "сортів українців"  :-)o
Так! Сьогодні ми усі українці і маємо рівні права як біженці у Европі. І наталка з Харківа і Ганна з Ясенів.
А ТС намагається розділити Україну бо кацап
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Да. Недвига в Киеве очевидно пойдет резко вниз, даже после войны. Даже если будет мир, многие просто будут распродаваться и двигать дальше, что бы снова не оказаться в этом кошмаре.
Жизнь теперь не будет как прежде
тепер доведеться "стати великим Ізраілем зі своїм обличчям" (с)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нахєра ці дебільні заклики — всі повертаємось !

Щоб заблокувати цивільними коритами всі дороги для озброєнь і армії які йдуть з заходу на схід ?

У інфантилів війна вже закінчилась ?
Єбанати... :facepalm1:

Пан Арестович власною персоною?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Все кого знаю не собираются возвращаться и подвергать опасности детей. Кто побогаче уже далеко. США. Канада.

Толково
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ладно одинокие. Но с детьми подвергать опасности ещё долго не будут назад ехать
Мои дети и жена наотрез отказались выезжать за границу, хотя возможностей очень докуя
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нахєра ці дебільні заклики — всі повертаємось !

Щоб заблокувати цивільними коритами всі дороги для озброєнь і армії які йдуть з заходу на схід ?

У інфантилів війна вже закінчилась ?
Єбанати... :facepalm1:

А звідки ви знаєте, як переміщуються озброєння?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Толково
Ты своих заранее пристроил.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

А звідки ви знаєте, як переміщуються озброєння?
для тебе до сих пір секрет що всі озброєння розвантажуються в Європі ?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Мои тоже отказывались. Но я не могу спать если чувствую опасность для своих детей. Поэтому и можно сказать что настоял.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

для тебе до сих пір секрет що всі озброєння розвантажуються в Європі ?

Розвантажуються чи перевантажуються?
Ти ще скажи що у нас з европою товарообіг настільки виріс, що звичайні дальнобої запрудили дорогу а не блокпости хаотично натикані проїхать нормально не дають?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Мои тоже отказывались. Но я не могу спать если чувствую опасность для своих детей. Поэтому и можно сказать что настоял.
Как можно настоять? Связать и в багажнике вывезти?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Вот только что макрон сказал что бы ехали все во Францию.

Там жилья нет
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Однокласники мого сина (Львів) зараз переважно по селах, ніхто за кордон не поїхав. Маю одну знайому, яка зараз кинула цивільного чоловіка та доїхала з двома дочками аж до Іспанії (у неї там подружка, колись були в дитбудинку разом). Повертатися не планує, але це поодинокі випадки. Дехто просто вважає, що халява буде вічною, але це не так, для роботи треба не лише дозвіл, а й кваліфікація.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.
AI

До біженців, що в Європі за пару місяців не знайдуть собі роботу, ставлення швидко зміниться.
Щоб там вижити - треба ішачити в рази більше, ніж в Україні. Сидільшики на соціалі швидко зіп'ються й опустяться до рівня сирійсько-турецької аморфної маси.
Суспільство їх не прийме, хіба що місцева кацапоспільнота, та й ті коситимуться. А з тимчасового безкоштовного житла їх відправлять в гуртожитки з невеселим оточенням.
Тому більшість повернеться додому, як тільки все стихне.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нахєра ці дебільні заклики — всі повертаємось !

Щоб заблокувати цивільними коритами всі дороги для озброєнь і армії які йдуть з заходу на схід ?

У інфантилів війна вже закінчилась ?
Єбанати... :facepalm1:
Ебанат, ты по дорогам ездил? КП пересекал? Для ЗСУ и волонтёров всегда полоса свободная, все корыта в разные стороны разбегаются когда кого-то пропустить нужно.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Розвантажуються чи перевантажуються?
Ти ще скажи що у нас з европою товарообіг настільки виріс, що звичайні дальнобої запрудили дорогу а не блокпости хаотично натикані проїхать нормально не дають?

не "чи", а "та"

тупу куйню про дальнобоїв і блокпости я навіть коментувати не буду.
мова йшла в контексті заклику —всі повертаємось і, як наслідок, охєрєнних заторів через цивільні корита.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ебанат, ты по дорогам ездил? КП пересекал? Для ЗСУ и волонтёров всегда полоса свободная, все корыта в разные стороны разбегаются когда кого-то пропустить нужно.

доповідь
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

 В Києві щось гупає, чи не рано стали повертатись?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

доповідь
А шо такое?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Києві щось гупає, чи не рано стали повертатись?

це в Вишневому піротехники працюють, підривають  снаряди не вибухнувші
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Києві щось гупає, чи не рано стали повертатись?
Думаю минеры,  постоянно в одном месте, или наши арту пристреливают.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Києві щось гупає, чи не рано стали повертатись?
звісно що рано  :-)o
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Макс, краще не роздмухуй переселенський срач. Бо мені е що казати про аренду квартир на поточний момент і в Київі, і в Вишневому. Тому краще помовч, дуже прошу.

Я своїм не рекомендую прям зараз вертатися.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ты своих заранее пристроил.

Детей отправляйте конечно. Близжайшие лет 5-10 тут нифуя толкового не будет. Вообще не понятно что будет, хоть там и говорит ЕС - отстроим, но сами понимаете что инвестор не пойдет
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

До біженців, що в Європі за пару місяців не знайдуть собі роботу, ставлення швидко зміниться.
Щоб там вижити - треба ішачити в рази більше, ніж в Україні. Сидільшики на соціалі швидко зіп'ються й опустяться до рівня сирійсько-турецької аморфної маси.
Суспільство їх не прийме, хіба що місцева кацапоспільнота, та й ті коситимуться. А з тимчасового безкоштовного житла їх відправлять в гуртожитки з невеселим оточенням.
Тому більшість повернеться додому, як тільки все стихне.

Чекаємо своїх громадян звісно. Я вже скучив за киянами….
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Детей отправляйте конечно. Близжайшие лет 5-10 тут нифуя толкового не будет. Вообще не понятно что будет, хоть там и говорит ЕС - отстроим, но сами понимаете что инвестор не пойдет
Мои дети возраста твоих, никто никуда не едет , видят себя только в Украине,  через колено ломать не буду.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Детей отправляйте конечно. Близжайшие лет 5-10 тут нифуя толкового не будет. Вообще не понятно что будет, хоть там и говорит ЕС - отстроим, но сами понимаете что инвестор не пойдет

тут навпаки буде такий підйом і вкладення бабла, що тільки ідіот цим не скористається. Починаючи від оборонки і закінчуючи будівництвом, вікнами меблями і промтоварами
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Києві щось гупає, чи не рано стали повертатись?

Ні. Тут вже все добре, треба запускати місто і повертатись до нормального життя.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Макс, краще не роздмухуй переселенський срач. Бо мені е що казати про аренду квартир на поточний момент і в Київі, і в Вишневому. Тому краще помовч, дуже прошу.

Я своїм не рекомендую прям зараз вертатися.

А шо у Києві? Теж мародорить почали по місту арендодавці?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Мои дети возраста твоих, никто никуда не едет , видят себя только в Украине,  через колено ломать не буду.
понятно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія