Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияне, повертаемось до дому.

Re: Кияне, повертаемось до дому.

тема - скотська
шукати справедливості від війни???

Є і хитрожопі в нас, є невдячні, є вата, хтось менше постраждав, хтось втратив все.. Чи є якаксь нація, що повністю з янголів складається?
Навіть для заможної киянки кинути все, втратити роботу/бізнес і житло, переживати чи живі родичі, що з чоловіком, і чи не прилетить сьогодні,а потім десь никатись по європам навіть з мерседесом і якимись заощадженнями - це хіба ті "можливості", про які можна мріяти????

В цьому всьому винні КАЦАПИ!!! Напали, як зауважива Павер, на ВСЮ Україну!!!

Можна розмірковувати, що українці якісь не такі...
Але низько це зараз робити. Вже ділили українців на сорти. Досить!!
І це велика людяність і моральність європейців, що вони приймають всіх без розбору. Навіть вату і хитросраких

 Плюс
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

На питання - що ви тут робите якщо ви з лвівщини, жіночка прямою мовою каже
- для мене це можливисть роботи і зачепитись у Польші …
В Польше сейчас трудно с работой,
а та, которая есть - тяжелая
уборка, сельхоз и прочее
За такое "зацепиться" и до войны было можно
только не хотелось, если в Украине жіночка аудитором , к примеру, была
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Через 2-3 месяца беженцы из Украины  в Европе всем остопистят, от них устанут и наоборот начнут вызывать обратную реакцию.


https://www.dailymail.co.uk/news/article-10700595/Ukrainian-refugees-facing-homelessness-Homes-Ukraine-visa-scheme-breaks-down.html
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Денак там нема, там є комендант школотського віку, за сумісництвом ключник, сантехнік і універсальний геній
"завєрнітє два"
денак, ти не уявляєш, як я заїблася від цих пошуків штабу сухопутних та кб луч) коротше, міняю свою прекрасну шулявку на пошуки 6го управління. У вас хоч все визначено давно )))

Останнє редагування: 9 квітня 2022 00:35:29 від африканский_йож
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Польше сейчас трудно с работой,
а та, которая есть - тяжелая
уборка, сельхоз и прочее
За такое "зацепиться" и до войны было можно
только не хотелось, если в Украине жіночка аудитором , к примеру, была
в польщі зараз біля 2 млн біженців , такі міста як варшава , жешув чи краків вже заповнені під завязку
нема ані де селити ані роботи
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

денак, ти не уявляєш, як я заїблася від цих пошуків штабу сухопутних та кб луч) коротше, міняю свою прекрасну шулявку на пошуки 6го управління. У вас хоч все визначено давно )))

ок, спишемося завтра по обіді
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.
Via

Ты епанись. Негде пожрать, негде кофе попить, нормального сервиса нет… пусть пистуют назад, кто нас будет обслуживать.  :laugh:
Що таке, в Козині недохват послуги? То сам жопу підніми.
Ти тут вийопуєшся виключно тому, що Козин не спіткала доля Бучі.
А тому краще заткнися.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.
Bmx

Ты епанись. Негде пожрать, негде кофе попить, нормального сервиса нет… пусть пистуют назад, кто нас будет обслуживать.  :laugh:
Забаньте уїпана
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Сцука нет слов… мародерство заепало

1. Війна ще не закінчилась.
2. Де були військові дії і де їх не було взнаємо після війни.
3. Справжнє мародерство почнеться коли в Україну підуть гроші на відбудову. Надіюсь ти будеш такий же принциповий і тоді.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Какая Швейцария, какая Ниметчина? Мужики с семьями.. до 60 лет и здоровые вполне, их не выпускают за кордон

Так нехай жінки і діти їдуть, а мужики залишаються. Які проблеми?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Так захід їх приймає і годує
Виїхав якийсь відсоток жінок з дітьми і то до своїх родичів
Тут годують біженців і допомагають як можуть
Хоча дуже дохєра вати, яка заявляє, що ця війна через нас, але чомусь сюди приперлася
І хз, для чого ти цю гілку створив...

Як чому створив? Кацап ... заздрісний ... любить рускій мір ... не любить бандьор ...
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

багато хто говорить уже у Львові -ета через вас нас бамблять
мій племінник з вокзалу (волонтерить) розвозить тих що приїхали і вчора власне обурювався такими і казав,що було так гірко.
 Тому різні люди і людішки є по обі сторони тої проблеми і робити узагальнення не правильно. Кожен відповідає за себе і тільки. і най його совість гризе.якщо має.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

тема - скотська
шукати справедливості від війни???

Є і хитрожопі в нас, є невдячні, є вата, хтось менше постраждав, хтось втратив все.. Чи є якаксь нація, що повністю з янголів складається?
Навіть для заможної киянки кинути все, втратити роботу/бізнес і житло, переживати чи живі родичі, що з чоловіком, і чи не прилетить сьогодні,а потім десь никатись по європам навіть з мерседесом і якимись заощадженнями - це хіба ті "можливості", про які можна мріяти????

В цьому всьому винні КАЦАПИ!!! Напали, як зауважива Павер, на ВСЮ Україну!!!

Можна розмірковувати, що українці якісь не такі...
Але низько це зараз робити. Вже ділили українців на сорти. Досить!!
І це велика людяність і моральність європейців, що вони приймають всіх без розбору. Навіть вату і хитросраких

+1
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Что значит не будут заниматься? Представь, что «беженнка» из Черновцов, заняла хату бесплатно в Румынии, 18 мес разрешение на пребывание и пособие. А в это время, люди из Мариуполя, не знают как на последние деньги снять хату в Хмельницком ибо там цены - космос и нет свободного жилья?
Это что?

Не думаю що у тебе є моральне право цих людей засуджувати
30 років все в країні робилось щоб тільки випихувати людей за кордон, поки наближені до влади клани крали і жрали в дві щоки
Не всім вдалося побудувати успішний бізнес в умовах коли до 2014 рокі тебе тільки і намагались усі пограбувати кому не лінь

Обстріли, руйнування будівель, це реально страшно (мені знайомі чоловіки казали, не жінки).
Які докори жінкам і дітям? Кожен рятується як може

Сподіваюсь що Украіна стане частиною ЄС, підуть гроші на відбудову - і ось тоді з’явиться справжня робота за пристойні гроші і народ почне масово повертатись

   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Может они сами разберутся что им и как делать страна советов давно наебнулась

+100

Може нарешті ця війна стане wake-up call

Щодо того що все в країні треба робити всерйоз - справжня освіта, медицина, накопичувальна пенсійна система по зразку скандинавських краін, і в першу чергу насичення країни якісною зброєю

Не на 400 млн на рік як було, а на 4 млрд на рік
   
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10700595/Ukrainian-refugees-facing-homelessness-Homes-Ukraine-visa-scheme-breaks-down.html

Жесть, бля :(

Но так и не понял, насколько распространено сексуальне домогательство?
Речь идёт о нескольких случаях? Цифрьі не нашёл.

   
Кстати, пользуясь случаем, так сказать.

Поскольку лишён возможности создавать темьі то спрошу тут.

Какие есть способьі передачи посьілок в Польщу? Надо передать пару картонньіх коробок с весенне-летними вещами плюс документьі.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

дочка повернулася до Києва в минулий четвер.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Не пріорітет , а то є біженці. Люди с ЗУ не можуть бути біженцями апріорі … там що бойови дії, чи регіон не знайде куди розташувать тих кому «прлетіло». Як ото в Люстраціі на Волині? Ви знаете скількі коштує хата зараз на волині у аренду?
Безоплатних місць для проживання вистачає, правда мешканці козина не хочуть жити в гуртожиткпх і санаторіях, тому і всяка ріелторськп шваль здає їм хати що коштували 300 долярів за 2000. Власниками тих хатів є також і кияни з донбасянами, що хати під'їздами скуповували раніше.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

тема - скотська
шукати справедливості від війни???

Є і хитрожопі в нас, є невдячні, є вата, хтось менше постраждав, хтось втратив все.. Чи є якаксь нація, що повністю з янголів складається?
Навіть для заможної киянки кинути все, втратити роботу/бізнес і житло, переживати чи живі родичі, що з чоловіком, і чи не прилетить сьогодні,а потім десь никатись по європам навіть з мерседесом і якимись заощадженнями - це хіба ті "можливості", про які можна мріяти????

В цьому всьому винні КАЦАПИ!!! Напали, як зауважива Павер, на ВСЮ Україну!!!

Можна розмірковувати, що українці якісь не такі...
Але низько це зараз робити. Вже ділили українців на сорти. Досить!!
І це велика людяність і моральність європейців, що вони приймають всіх без розбору. Навіть вату і хитросраких
(tu)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Кстати, пользуясь случаем, так сказать.

Поскольку лишён возможности создавать темьі то спрошу тут.

Какие есть способьі передачи посьілок в Польщу? Надо передать пару картонньіх коробок с весенне-летними вещами плюс документьі.
Меест пересилає пошту ніби
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10700595/Ukrainian-refugees-facing-homelessness-Homes-Ukraine-visa-scheme-breaks-down.html

это как раз к советам
йидтэ дальше для измученных войной

потому из польши жители зу должны возвращаться домой

   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

это как раз к советам
йидтэ дальше для измученных войной

потому из польши жители зу должны возвращаться домой
а куда тоді подінуться кияни? Підуть у шкільні спортзали?  :lol:
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

это как раз к советам
йидтэ дальше для измученных войной

потому из польши жители зу должны возвращаться домой

Жітєлі ЗУ тобі нічого не должни. В принципі.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Сьогодня вранці  висварила їх. Мене трусило страшне як. Та вони скучкувались з заробітчанками та іноземцями що шукають як зачепитись в ЄС і я тут в меншості. А місцеві які щиро і щедро приймають українців, бо знають як то важко відбитись від потужної імперії, не знають ху із ху.  Не хочу їх розчаровувати, розповівши що то за потвори. Бо все ж зовсім не всі такі з наших приїхавших. Та й п***а ту вату нема сенсу - вони не зміняться ні за яких обставин. Їх  бомбардування від каців не просвітлили засрані мізки. Будуть, суки,  лише юзати ніштяки в ЄС і позорити Україну. :X
треба розповідати. ірландці нормальні рєбята, зрозуміють. бо далі ця наволоч пообітреться там і почне інформвійну проти України. а західний люд вислуховує різні думки, і намагається "глянути очима" різних сторін.
так що пояснювати архінеобхідно, хто це, чому в них таке кредо і чого вони прагнуть насправді(стратегічні плани хуйла&расєюшкі щодо Європи і світу).
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

На ЮК візу подаються цигани з Чернівців. Не жарт.
тю, юрби циган з Польщі, Литви, Словаччини, Румунії ломанулися в ЮК ще в кінці 90-их, коли маiбутнім членам ЄС безвіз зробили.
і зразу на біженство через дискримінацію.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Я повертаюсь сьогодні, на один день
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Жітєлі ЗУ тобі нічого не должни. В принципі.

та они никому ничего не должны
потому я полякам рассказываю кто реальные беженцы, а кто решил воспользоваться ситуацией
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

та они никому ничего не должны
потому я полякам рассказываю кто реальные беженцы, а кто решил воспользоваться ситуацией
ти папутно расказуй, як бігуть їх чоловіки приїзжі на реєстрації у військомати на ЗУ
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

а куда тоді подінуться кияни? Підуть у шкільні спортзали?  :lol:

в Киев
массово возвращаются
и кияны как раз были реальные беженцы
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

в Киев
массово возвращаются
и кияны как раз были реальные беженцы
ну вот виїде центральна Україна з Заходу, західняки повернуться, наразі немакула
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Не засуджую виїхавших людей, бо сама в Запоріжжя сиджу і кожного дня качелі, реально лячно, намагаюсь себе заспокоїти, а тут же всі історіїї рядом , під боком про підлість,знущання, згвалтування, мародерство та їнше, іноді готова знятися і полетіти будь куди, але від мене залежать люди, наша фірма працює, беру себе в руки, і живу далі, донька у сина в Фінляндіїї, вони мене кожного вечора заспокоюють, кожні вихідні у них мітінги за Україну. Слава ЗСУ, тримаймося.
   
Меест пересилає пошту ніби

А за волонтёров ничего не сльішно? Может кто порожняком едет и берут передачи?

Я у Меест так и не понял ничего со сроками :(
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Польше сейчас трудно с работой,
а та, которая есть - тяжелая
уборка, сельхоз и прочее
За такое "зацепиться" и до войны было можно
только не хотелось, если в Украине жіночка аудитором , к примеру, была

«Зацепиться» было тяжеловато, безвиз предполагал 90 дней в году и без разрешения на работу. Сейчас хобана -18 и с разрешением работать. Бинго!
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10700595/Ukrainian-refugees-facing-homelessness-Homes-Ukraine-visa-scheme-breaks-down.html

Отож
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Що таке, в Козині недохват послуги? То сам жопу підніми.
Ти тут вийопуєшся виключно тому, що Козин не спіткала доля Бучі.
А тому краще заткнися.

Ты гонишь? Я говорю про беженцев со Стрия або Чернивцов. 
Звучит то как - беженка из Черновцов!
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Не думаю що у тебе є моральне право цих людей засуджувати
30 років все в країні робилось щоб тільки випихувати людей за кордон, поки наближені до влади клани крали і жрали в дві щоки
Не всім вдалося побудувати успішний бізнес в умовах коли до 2014 рокі тебе тільки і намагались усі пограбувати кому не лінь

Обстріли, руйнування будівель, це реально страшно (мені знайомі чоловіки казали, не жінки).
Які докори жінкам і дітям? Кожен рятується як може

Сподіваюсь що Украіна стане частиною ЄС, підуть гроші на відбудову - і ось тоді з’явиться справжня робота за пристойні гроші і народ почне масово повертатись

Які докори біженцям з Чернівців?
Дійсно… як тількі - но посмів про таке казати. Жіночка робити поіхала до Европи.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Жесть, бля :(

Но так и не понял, насколько распространено сексуальне домогательство?
Речь идёт о нескольких случаях? Цифрьі не нашёл.

Открой на ОЛХ поиск квартир где нить на ЗУ. И посмотри объявы типа - предлагаю жилье девушке, девушкам и пр. Их там дохрена.
Кому война, а кому похотливые желания
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Тс підняв питання про яке всі знають, але йде молчалива згода. Одним користь здавати, іншім арендувати. І тількі реально обездолені люди поза межами  цього масштабного скотарства
Дозвольте і мені втрутитися у вашу дискусію, як того, хто безпосередньо стикнувся з темою біженців.

Не все так просто, друже, як ти описуєш.
І там і там, і серед біженців і серед приймаючих є люди і людиська.
Не спорю, є таке, про що ти пишеш, але в кожній ситуації треба залишатися людьми.

Коли тобі вночі дзвонять знайомі, навіть не мої знайомі, а давні знайомі моєї дружини, і зі сльозами на очах просять, благають допомогти, прихистити малих дітей 1, 2, 4 роки, жінок, старших жінок, бо по Львову прилітають ракети, так, що аж вікна трясуться, і невідомо куди така ракета прилетить наступним разом, то важко в такій ситуації відмовити і не прийняти до себе. Задармо. А тим дітям і жінкам важко дорікнути, що вони втікають з ЗУ.

От моя родина зі Львова поки не хоче виїзджати, хоча я їх постійно кличу до себе.
Кажуть, що ще терпимо.

В нашому селі близько 100 біженців з Ковеля, бо Ковель це місто побратим нашого містечка.
Ковель це ЗУ.
Ковель не бомбили взагалі.
Але важко дорікнути тим жінкам з дітьми, що вони займають чуже місце.
Діти, жінки, з Волині тікають від потенційної смерті.

Багато людей дзвонять до моєї дружини, знайомі знайомих, з баблом, зі Львова, хочуть винайняти в мене кімнату, я таким відмовляю.

Зараз в мене живуть три жінки, бабця, мама і дівчинка 6 років з Запоріжжя. Грошей з них не беру взагалі.
І всі, хто в мене був, всі говорять, що хочуть повернутися, ніхто залишатися в Польщі не збирається. Всі чекають, не можуть дочекатися, щоб повернутися в Україну.

А тепер декілька неприємних моментів, з якими також доводиться стикатися.
Біженці не завжди доціняють того, що для них робиться, часто крутять носом і вимагають більшого.

Були випадки, коли люди, приїхавши в якесь мале містечко, відмовлялися виходити з автобуса, казали везти себе в більше місто, бо в малому містечку жити не хочуть.
В нашому селі людей поселили у великі кімнати по декілька людей в кімнаті з двоповерховими ліжками. Але не всім також відповідає таке поселення. Почали крутити носом і шукати щось краще.
Декому виділили окремі кімнати в будинку для вчителів, так вони накрутили стільки світла, зужили стільки води, тепла, що їх потім вигнали і переселили в приміщення, де багато людей.

Мої біженці, що зараз живуть у мене, з Запоріжжя, говорять російською мовою, стільки років жити в Україні і не вивчити української мови?
На щастя, не ватники, підтримують Україну і проти Росії, інакше я би їх взагалі не взяв би до себе.

Є багато нюансів, є багато за і багато проти, але коли подивишся на тих малих дітей, то стає їх шкода. Що ті малі діти винні, треба в любій ситуації залишатися людьми, чи то для дітей з ЗУ чи то для російськомовних дітей зі Сходу.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Турч дохрена кто не вернётся. Так сам дорогой. Сам. Ручками)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія