Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

А ті, кого перекидають, вони на сонечку грілися?
По-різному буває. Є місця, котрі курортом не назвати, але там купа народу сидить в резерві. На рубежах, навпроти яких ніякого двіжняка не спостерігається вже з 2022-го.
   
Re: Харків та область. Війна.

В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?

Сусідню гілку про мобілізацію почитай, скільки там вереску.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.
den

Стаття 106 пункт  20 конституції України
   
Re: Харків та область. Війна.
HSM

Насправді ніхєра гарного
   
Re: Харків та область. Війна.

Я так розумію, йдуть м'ясом, бо, на відміну од фортифікацій, наші встигли насипати пританкрвих мін на рубежах. Та і ландшафт для бронетехніки не дуже.
У мене нема даних, що кацапи накопичували техніку на стартових позиціях. У вас немає даних, що цього не було, але чомусь впевнено про це стверджуєте.

 
  Кацапи в Харківському наступі дуже обмежено використовують броню. З цим будете спорити?
   
Re: Харків та область. Війна.

В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?

в нас нема грошей утримувати такий розмір армії
навіть у кацапів нема чим весь кордон, навіть з Україною закрити
   
Re: Харків та область. Війна.

Ви мабуть в плановій економіці досі
Зналь би прікуп , жиль бі в сочах
Не планова економіка закінчується дефолтом

А так да. Важко зрозуміти що якщо с тої сторони стоїть 50 тис.  військових і техніка то вони збираються перейти кордон. 2022 рік нічому не навчив.

Останнє редагування: 15 травня 2024 10:59:50 від Agni
   
Re: Харків та область. Війна.

А ті, кого перекидають, вони на сонечку грілися?
І не тільки на сонечку, а й під дощиком... В окопах воно так завжди то сонце то дощ.
   
Re: Харків та область. Війна.

 
  Кацапи в Харківському наступі дуже обмежено використовують броню. З цим будете спорити?

штук 48 ББМ і 23 артсистеми наші набили за добу

а от танків немає в них схоже
   
Re: Харків та область. Війна.

І не тільки на сонечку, а й під дощиком... В окопах воно так завжди то сонце то дощ.

  Ну так що вам не зрозуміло? Перекидають бойові частини, щоб зупинити прорив орків, перекинули б раніше-орки полізли в іншому місці.
   
Re: Харків та область. Війна.

в нас нема грошей утримувати такий розмір армії
навіть у кацапів нема чим весь кордон, навіть з Україною закрити
Ну нашо ви лапшу на вуха вішаєте? На побудову метро тільки в Києві 14 млрд гривень є, а на військових для захисту Харкова та Сум грошей нема?
   
Re: Харків та область. Війна.

Не планова економіка закінчується дефолтом

А так да. Важко зрозуміти що якщо с тої сторони стоїть 50 тис.  військових і техніка то вони збираються перейти кордон. 2022 рік нічому не навчив.

з то сторони 50 тис - то в 4 областях кацапських разом
в атаці участь беруть не більше 20 тис, в районі вовчанська 2 тис
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну нашо ви лапшу на вуха вішаєте? На побудову метро тільки в Києві 14 млрд гривень є, а на військових для захисту Харкова та Сум грошей нема?
Показати зображення...

Кличка запитай, чому він це робить
   
Re: Харків та область. Війна.

штук 48 ББМ і 23 артсистеми наші набили за добу

а от танків немає в них схоже

 Набивають по іншим напрямкам, зараз скрізь гаряче. Вчора, здається, було відео, як розмотали одразу 10 одиниць броні під Кремінною.
   
Re: Харків та область. Війна.

з то сторони 50 тис - то в 4 областях кацапських разом
в атаці участь беруть не більше 20 тис, в районі вовчанська 2 тис
Ага. Походу вже немає кому наступати...

13.05.2024 втрати окупантів склали +1740 осіб.

Втрати ворога станом на 14.05 + 1400 осіб.

Втрати ворога станом на 15.05 + 1510 осіб.



   
Re: Харків та область. Війна.

Кличка запитай, чому він це робить
А я вам кажу, що гроші на військових є!
Погано шукали!
І питати кличка не я повинен. Є чини рангом повище. Наприклад ЗЕ може вирішити це питання за пару годин, якщо б захотів.

Але ніт. Саме особисто ВІН саботував мобілізацію починаючи з серпня 2023 року!
Були і гроші і запит і необхідність і можливість то зробити. Не було тільки його дозволу!

Тож не треба локшину на вуха тутешньому шановному панству розвішувати!
   
Re: Харків та область. Війна.

Ага. Походу вже немає кому наступати...

13.05.2024 втрати окупантів склали +1740 осіб.

Втрати ворога станом на 14.05 + 1400 осіб.

Втрати ворога станом на 15.05 + 1510 осіб.


Втрати орків під Вовчанськом 100-150 піторів щоденно
   
Re: Харків та область. Війна.

Втрати орків під Вовчанськом 100-150 піторів щоденно
Дай Бог і більше. Я про те що не варто собі брехати і казати що то все фігня якихось 2000 ми одною лівою. Ми так 2 роки протрималися. Кацапи змінилися, ми ні.
   
Re: Харків та область. Війна.

Кличка запитай, чому він це робить
Бо це його робота. Його для того обрали щоб він те метро будував.
   
Re: Харків та область. Війна.

Втрати орків під Вовчанськом 100-150 піторів щоденно

Вони повзуть посадками, обходячи вузли спротиву. Ефективно настільки, що навіть відмови пишуть...
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну нашо ви лапшу на вуха вішаєте? На побудову метро тільки в Києві 14 млрд гривень є, а на військових для захисту Харкова та Сум грошей нема?
Показати зображення...
На 1 місяц зарплати 100тис ,а їх ще треба одягнути і прогодувати і не один місяц.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?

Зеля ну і нарід також.
   
Re: Харків та область. Війна.

Депутаты Верховной рады Украины на этой неделе отправились в Вашингтон, чтобы убедить власти США дать разрешение на удары по территории РФ американскими вооружениями, об этом сообщила газета Politico
   
Re: Харків та область. Війна.

На 1 місяц зарплати 100тис ,а їх ще треба одягнути і прогодувати і не один місяц.
в мене двоє знайомих сидять в тилових частинах Правобережжя - один десь з пів-року, другий більше року точно. платять там звичайно не по 100тис., але платять, + повний пансіон, обмундирування. дивна економія..
   
Re: Харків та область. Війна.

в мене двоє знайомих сидять в тилових частинах Правобережжя - один десь з пів-року, другий більше року точно. платять там звичайно не по 100тис., але платять, + повний пансіон, обмундирування. дивна економія..

що дивного?
мільон в армії є, але нема такого, щоб окоп з людьми на всю довжину кордону з рашкою та картопляндією, тут мільона не вистачить
   
Re: Харків та область. Війна.
PAL

нема чим екіпірувати?

нема сенсу витрачати на екіпіровку
нагадаю срср часів другої світової: "свіжак" не екіпірували, й навіть не ставили на довольство, давали гвинтівку (не завжди й не кожному), й у бій
хто виживе у першому бою - той вже отримував все, як потрібно
Е - економія!
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

нема сенсу витрачати на екіпіровку
нагадаю срср часів другої світової: "свіжак" не екіпірували, й навіть не ставили на довольство, давали гвинтівку (не завжди й не кожному), й у бій
хто виживе у першому бою - той вже отримував все, як потрібно
Е - економія!

ми так не можемо, в нас демократія та конституція
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

що дивного?
мільон в армії є, але нема такого, щоб окоп з людьми на всю довжину кордону з рашкою та картопляндією, тут мільона не вистачить
незрозуміло, навіщо їх там маринують і кошти бюджетні витрачають. навчання пройшли відразу, вдома мали роботу, і зараз їх хотять роботодавці.
   
Re: Харків та область. Війна.

незрозуміло, навіщо їх там маринують і кошти бюджетні витрачають. навчання пройшли відразу, вдома мали роботу, і зараз їх хотять роботодавці.

бо стане гірше і їх кинуть в окопи
   
Re: Харків та область. Війна.

якісь резерви і наші притримують, щоб колись і наступати
   
Re: Харків та область. Війна.

бо стане гірше і їх кинуть в окопи

зараз вже стало гірше, бійців знімають з інших напрямків.

а наприклад, відпустити додому і ходити в військомат відмічатися, нє? я не в курсі насправді, може так заведено, чи  має якийсь сенс, щоб роками в частинах сиділи з короткими відпустками.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Депутаты Верховной рады Украины на этой неделе отправились в Вашингтон, чтобы убедить власти США дать разрешение на удары по территории РФ американскими вооружениями, об этом сообщила газета Politico
А кто поїхав хочаб
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?
Ти в танку чи що? Мобілізація не зупинялися ні на день. Павлюк, командувач сухопутних військ, тиждень тому сказав що людей в них достатньо, нема достатньо зброї.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія