Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

Народ, через час буду на месте. Там и так будут все.
   
Re: Харків та область. Війна.

Боюся що нічого наші не знають. Бо не готувалися. Почали терміново перекидати військових. Знімають з одного напрямку на інший.


А треба навпаки, знімати з харківського напрямку?)
   
Re: Харків та область. Війна.

по карті ні на раша стороні ні на нашій стороні більш менш нормальних доріг в місцях наступу нема.
як вони збираються забезпечувати логістику - загадка
   
Re: Харків та область. Війна.

А треба навпаки, знімати з харківського напрямку?)
Ні треба мати запасні частини в бойовій готовності знаючи що ворог формує групіровку для наступу, а не оголяти один фронт чтоб закрити інший.
   
Re: Харків та область. Війна.

Ні треба мати запасні частини в бойовій готовності знаючи що ворог формує групіровку для наступу, а не оголяти один фронт чтоб закрити інший.

десь оголили фронт?
   
Re: Харків та область. Війна.

десь оголили фронт?
А як назвати дії, коли бойовий підрозділ перекидають з одного фронту бойових дій на інший?
   
Re: Харків та область. Війна.

Ні треба мати запасні частини в бойовій готовності знаючи що ворог формує групіровку для наступу, а не оголяти один фронт чтоб закрити інший.


Угрупування кацапів є по всьому кордону. Кацапи і не накопичували там техніки, тому штурмують піхотою. Якщо розміщувати запасні частини там, де кацапи накопичують піхоту, жодної армії не вистачить. Нагадаю, що РДК гулявся по БНР як в себе вдома, тобто, навіть кацапи не можуть собі дозволити тримати "запасні частини" по всій стрічці кордону. Немає ніяких запасних частин, які кочують вслід за переміщеннями тактичних угрупувань кацапів.
   
Re: Харків та область. Війна.

А як назвати дії, коли бойовий підрозділ перекидають з одного фронту бойових дій на інший?

про який підрозділ пишеш?
   
Re: Харків та область. Війна.

про який підрозділ пишеш?
Вам конкретно з номерами і звідки і куди вдуть?
   
Re: Харків та область. Війна.

Вам конкретно з номерами і звідки і куди везуть?

тобі уже доповіли таку інфу? 
   
Re: Харків та область. Війна.

Кацапи і не накопичували там техніки
Вам це напевно відомо, чи просто припущення?
   
Re: Харків та область. Війна.

тобі уже доповіли таку інфу? 
Не доповіли а повідомили.
   
Re: Харків та область. Війна.

Не доповіли а повідомили.

у нас що дані про передислокацію ось так кому попало повідомляють?
   
Re: Харків та область. Війна.
DBA

Декілька разів було на марафоні, що нашими контр-ударами кацапів вибито з північних околиць Вовчанська.

ну от, а кацапи ще 13-го писали з картою, що північ Вовчанська захоплено.
і тільки сьогодні офіційно визнали, що ЗСУ відійшли з півночі на більш вигідні позиції
   
Re: Харків та область. Війна.

Що і казали з самого початку, що Хуйло готовий до переговорів на власних умовах:

   
Re: Харків та область. Війна.

ЗСУ відійшли з півночі на більш вигідні позиції
До речі, мені дуже не подобається поява оцих словесних вивертів. Хіба не достатньо просто й чітко повідомити, що з тактичних міркувань відійшли на інші позиції? Бо так і до канашенковщини недалеко, з хлапками і жестами доброї волі.
   
Re: Харків та область. Війна.

якщо вони затягнуть ствої артстволи в харьківську область то їх легше буде знищити

 (tu)
   
Re: Харків та область. Війна.

Вам це напевно відомо, чи просто припущення?

  Якщо накопичували-покажіть її. А поки бачимо:

Кілька російських і українських джерел також повідомили, що російські війська використовують нову тактику в цьому напрямку - невеликі штурмові групи чисельністю не більше п'яти осіб проникають на українські позиції, а потім об'єднуються з іншими невеликими штурмовими групами в більшу ударну групу.
   
Re: Харків та область. Війна.

у нас що дані про передислокацію ось так кому попало повідомляють?

Агні крута, вона все знає і скрізь зрада. Така легенда)
   
Re: Харків та область. Війна.

тому вигрібає вона цілком заслужено
Згоден, що притащила не те, що треба. Вказали на це, то й досить.
   
Re: Харків та область. Війна.

у нас що дані про передислокацію ось так кому попало повідомляють?
Ну якщо в тому підрозділі буде ваш син вас теж повідомлять. 
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну якщо в тому підрозділі буде ваш син вас теж повідомлять. 

ваш син на фронті?
   
Re: Харків та область. Війна.

Що і казали з самого початку, що Хуйло готовий до переговорів на власних умовах:
на власных умовах хуйло с марта 22 года готов
   
Re: Харків та область. Війна.

А як назвати дії, коли бойовий підрозділ перекидають з одного фронту бойових дій на інший?

Це називається передислокація. Про те, що на харківський фронт перекидають резерви, повідомлялося офіційно. Немає в ЗСУ ніяких "запасних частин", щоб посилювати всі потенційно можливі напрямки вторгнення кацапів

Останнє редагування: 15 травня 2024 09:52:22 від Fisher
   
Re: Харків та область. Війна.

До речі, мені дуже не подобається поява оцих словесних вивертів. Хіба не достатньо просто й чітко повідомити, що з тактичних міркувань відійшли на інші позиції? Бо так і до канашенковщини недалеко, з хлапками і жестами доброї волі.


Якби повідомляли все як є, вже б півкраїни перевішалось
   
Re: Харків та область. Війна.

Він чітко каже, що ворог спробує просунутися вглиб території, щоби мати змогу уражати Харків із ствольної артилерії.
Це те про що я просто мовчала і чекала дописів тих, хто на цьому розуміється.
Як бачиш ніхто. Вони всі на безпечній відстані і з задоволенням комусь щось товчуть.
Сила українців в єднанні та взаємодопомоги.
Хочеться більше людяності конкретно на ФУПі.
Ваша фраза до мене  «ти мені не хами»
- це з розраду людяності на фупі?
Хоч у моєму дописі не було ані тіні хамства, пост був повністю віддзеркаленням вашого.
Я ніколи нікому тут ще не грубила, не те щоб хамила. Я нікому тут не тикала, що ви собі дозволили.
І взагалі, вас ніби підмінили - повний розворот на 180 градусів.
   
Re: Харків та область. Війна.

ваш син на фронті?
Рідний племінник. У мене намає сина.

Останнє редагування: 15 травня 2024 10:09:33 від Agni
   
Re: Харків та область. Війна.

Агні крута, вона все знає і скрізь зрада. Така легенда)
Агні знаюча, порожнього не пише.
Зеленим то тяжко збагнути.
   
Re: Харків та область. Війна.

Це називається передислокація. Про те, що на харківський фронт перекидають резерви, повідомлялося офіційно. Немає в ЗСУ ніяких "запасних частин", щоб посилювати всі потенційно можливі напрямки вторгнення кацапів
Перший раз чую, що "резервами" називають підрозділи які вже 5 місяць ведуть бойові дії на іншому напрямку.
   
Re: Харків та область. Війна.

  Якщо накопичували-покажіть її. А поки бачимо:

Кілька російських і українських джерел також повідомили, що російські війська використовують нову тактику в цьому напрямку - невеликі штурмові групи чисельністю не більше п'яти осіб проникають на українські позиції, а потім об'єднуються з іншими невеликими штурмовими групами в більшу ударну групу.

Тактика цікава, але це вже було. Ну і для цього є міномети та касетні боєприпаси.
   
Re: Харків та область. Війна.

О том, что русские учтут ошибки, и снова полезут на Харьков, я писал еще в 2022-м - сразу, как их только оттуда в
ыкинули. И на Харьков, и на Сумы, и на Киев.
Прошло два года. Русские учли ошибки - и даже не то, что полезли на Харьков, а так, сунулись даже не то чтобы разведкой боем, а вообще чисто на шару. Ну,

а вдруг? И вдруг таки да. Захватили два плацдарма. Даже не захватили - просто зашли.
Буданов говорит, что они пошумят три-четыре дня, и полезут на Сумы.

Первое фото вроде как зубы дракона, сваленные в Харькове. Не знаю, насколько соответствует действительности. Не проверял первоисточники.
Второе фото верифицированно точно: "На даних світлинах — околиці Липців та подарунок від українських платників податків для ворога. Зі слів бійців, дані загородження лежать без діла з літа 2023 року".
Тобто, год.

В ленте у меня - репетиция выпускного бала харьковских школьников. Танцуют вальс на площади. С подтекстом незламности - мы не боимся!
Хер вам, оккупанты, а не Харьков.
Ну, видимо, хер и оборонные сооружения.
Мы ж не боимся.

Это мы, эстонцы, боимся, и втыкаем по бункеру через каждые триста метров...
Я-то, дурак, думал, что сейчас вся Украина должна в трудармии противотанковые рвы рыть - третью, сто третью, миллионную линию фортификаций.
Но похуй, вальсируем.

А Блинкен в Бармен Диктате подыграет.
Вечнославянское распиздяйство, как национальная идея.

Говорят, в Вовчанське как раз успели асфальт положить? Это правда?
В Киеве метро строят на четырнадцать МИЛЛИАРДОВ гривень.
Я вот черт его знает.

У меня военного образования - сержантская учебка в болотах Сибири. Но даже мне, дебилу, воспитанному прапорщиками, все было очевидно.
Нет, я, конечно, все понимаю.
Но, б***ь, ну инстинкт-то самосохранения на третий год войны ну должен же все же быть.
А. Бабченко
   
Re: Харків та область. Війна.
HSM

Рідний племінник. У мене намає сина.
Є купа підрозділів які перекидають
Коли треба туди куди треба
І це норм
   
Re: Харків та область. Війна.

  Якщо накопичували-покажіть її. А поки бачимо:

Кілька російських і українських джерел також повідомили, що російські війська використовують нову тактику в цьому напрямку - невеликі штурмові групи чисельністю не більше п'яти осіб проникають на українські позиції, а потім об'єднуються з іншими невеликими штурмовими групами в більшу ударну групу.

фактично це атака великою кількістю дрг. причому писали, що вони часто в штатському одягу
   
Re: Харків та область. Війна.

Є купа підрозділів які перекидають
Коли треба туди куди треба
І це норм
Вже 6 день ідуть важкі бої. Чому перекидають після початку наступу, а не до?
   
Re: Харків та область. Війна.

фактично це атака великою кількістю дрг. причому писали, що вони часто в штатському одягу

нема чим екіпірувати?
   
Re: Харків та область. Війна.

Вже 6 день ідуть важкі бої. Чому перекидають після початку наступу, а не до?

А ті, кого перекидають, вони на сонечку грілися?
   
Re: Харків та область. Війна.
HSM

Вже 6 день ідуть важкі бої. Чому перекидають після початку наступу, а не до?
Ви мабуть в плановій економіці досі
Зналь би прікуп , жиль бі в сочах

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

  Якщо накопичували-покажіть її. А поки бачимо:

Кілька російських і українських джерел також повідомили, що російські війська використовують нову тактику в цьому напрямку - невеликі штурмові групи чисельністю не більше п'яти осіб проникають на українські позиції, а потім об'єднуються з іншими невеликими штурмовими групами в більшу ударну групу.
Я так розумію, йдуть м'ясом, бо, на відміну од фортифікацій, наші встигли насипати пританкрвих мін на рубежах. Та і ландшафт для бронетехніки не дуже.
У мене нема даних, що кацапи накопичували техніку на стартових позиціях. У вас немає даних, що цього не було, але чомусь впевнено про це стверджуєте.
   
Re: Харків та область. Війна.

В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія