Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон, просимо додому !
Все відновиться.

Тільки заради Бога не обирайте більше сосальду чи щось таке.
Я зараз взагалі буду голосувати виключно за тих хто пройшов фронт. Всі язикомоли  інші ідуть лісом.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки

забий на помилки.
то єбанута врода тут всіх повчає
а ми - нормальні люди. :-B
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Давайте разом піднімемо келихи о 23.00?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Даже сепары нас поздравляют и уже признают что войну они проиграли ,а Россию ждет п***а

Но вообще-то, если армия занимает город без штурма, то это ахренительная победа

проте у нас э багато дятлів зрадойобів які цього не розуміють, і торочать про договорняки і різну х.й.ю

не розуміють що деокупувати місто без втрат це просто мегаперемога
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

проте у нас э багато дятлів зрадойобів які цього не розуміють, і торочать про договорняки і різну х.й.ю

не розуміють що деокупувати місто без втрат це просто мегаперемога
ю
   
Я зараз взагалі буду голосувати виключно за тих хто пройшов фронт. Всі язикомоли  інші ідуть лісом.
доволі спірна вимога.
у нас уже була дуже гарна людина, що пройшла Майдан. і що він зробив в Раді? а нічого.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

О_о
\__/






   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Давайте разом піднімемо келихи о 23.00?

а давайте
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки

В тебе хист до мов відчувається. Досить пристойно написав. Не переймайся. Помилки у всіх є. Особливо, як з телефону тицькаєшь.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За Херсон! Люблю вас.  :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

то ти заганяєшся. я завжди вдячний людям, які вказують, а не дорікають помилками. Адже це дозволяє в майбутньому позбутись помилок. ок. гілка не про це.

Ти написав :май повагу.Наче я зневажаю мову.А я її поважаю з дитинства і більш менш добре знаю.Але головна проблема що мені не було з ким на ній спілкуватись у повсякденному житті.Але я бачу що все більше людей навіть в Одесі переходять на українську і з часом такої проблеми не буде
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а давайте

Приєднуюсь
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а давайте
11.11 об 11-тій доброго вечора, ми з України.
   
Ти написав :май повагу.Наче я зневажаю мову.А я її поважаю з дитинства і більш менш добре знаю.Але головна проблема що мені не було з ким на ній спілкуватись у повсякденному житті.Але я бачу що все більше людей навіть в Одесі переходять на українську і з часом такої проблеми не буде
я мав на увазі, що писати розмовляти на мові = разгаваривать на языке.  ти ж так не говориш, правда?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Приєднуюсь
+
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

доволі спірна вимога.
у нас уже була дуже гарна людина, що пройшла Майдан. і що він зробив в Раді? а нічого.
Євреї не дурні, саме так вони обирають політиків.  Так це не гарантує 100 відсотків успіху,  але це мінімально необхідна умова.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я мав на увазі, що писати розмовляти на мові = разгаваривать на языке.  ти ж так не говориш, правда?


Та я зрозумів.Це питання навичок плюс алкоголь теж трохи заважає
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

для Лівобережжя і Мелітополя, мабуть, є сенс окрему гілку зробити?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки

Тому я стараюсь перевіряти тут https://languagetool.org/uk, та й online є перевірка
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Приєднуюсь
:drinks:

За український Херсон!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а бачили там на відосах багі?

от... а коштують вони за кордоном,  як 2-3 позашляховика стану середьної паршивости.

Їх наші клепають. Із старих жигулів, на ютубі є відео про виробництво
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://twitter.com/view/status/1591091861871292421
Це Україна, блін.
 [ua]
Так, щось гахне, щось бахне... наступного дня: хтось лагодить, хтось встановлює, хтось каіти саджає...

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За Україну, за тих ,хто робить це!!
   
Та я зрозумів.Це питання навичок плюс алкоголь теж трохи заважає
то ж спробуй тут писати українською для початку. а потім вже в магазинах, побуті тощо. Звісно, якщо є бажання. і не переймайся помилками. вони є у всіх. навіть твори письменників проходять через коректорів, які виправляють багато різних помилок. так то перед друком твора.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

:drinks:

За український Херсон!

 :drinks:
За нашу житницю!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За Україну, за тих ,хто робить це!!
За ЗСУ! [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В Новой Каховке что-то происходит... 8-)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За Україну! За Херсон! За ЗСУ!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

dimec, немає нічого поганого в помилках, це нормально. Це я тобі кажу як філолог за освітою  :gigi:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За Україну, за тих ,хто робить це!!
За воїнів, за героїв!!!  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

третий
за пацанов, кто не с нами...
не чекаясь
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

dimec, немає нічого поганого в помилках, це нормально. Це я тобі кажу як філолог за освітою  :gigi:
не дойобуйтесь до людини будь ласка.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 :weep:

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

то ж спробуй тут писати українською для початку. а потім вже в магазинах, побуті тощо. Звісно, якщо є бажання. і не переймайся помилками. вони є у всіх. навіть твори письменників проходять через коректорів, які виправляють багато різних помилок. так то перед друком твора.

Згоден.Треба переходити на мову хачаби на фупі ,як мені давно радили.Хоч якась користь від фупу буде  :laugh:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

:drinks:

За український Херсон!

 :-B  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

:weep:

https://t.me/insiderUKR/45456

оце зрада... Українці так не вміють  :gigi:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

:weep:

https://t.me/insiderUKR/45456
До того був лише хуйлівський,а зараз ще й український.Якийсь генг-бенг русскАва челАвека
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія