Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон!
За тебя! За ЗСУ!

Отдельно - за херсонцев, которые не давали русне чувствовать себя там, как дома: вы мощные! Мы всё видели, мы всё помним!

Рабочий день, конечно, по бороде пошел)


Сегодня отличный день, думаю - день великого перелома. Надеюсь - перелома хребта рашке в районе поясницы. Ждем, когда хряснет шея - работаем над тем.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Невже почало доходити до тупорилих?

Готовят быдло к тому что с голой жопой на Киев идти не стоит.Там же тысячи если не десятки тысяч пригожинских ботов вбрасывают нужные месседжи.Самое смешное что они это быдло вначале раздраконили величием и что Киев за 3 дня,а сейчас не знают как его обратно загнать под лавку,потому что оно требует побед,а их физически нечем обеспечить
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

інколи не потрібно ворога,
коли є такі як ви.
мова, звісно маркер

але якби ви знали скільки російсько мовних зараз нищать кацапів

не судіть.

Потім.
Бла-бла...

Що вм обираєте?
1 животная ненависть
2 людська ненависть
.?

Зі: в Українв нема мовної чи національної ненависті (у хасидів спитайте, ога). І в мене нема.
Але якщо чьол мовний дебіл (принципово розмовляє тільки російською) - то не мої питання... то він фашист...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Показати зображення...
Показати зображення...
Невже почало доходити до тупорилих?
і на зайнятих теж їхнього нічого нема
най пензлюють звідси  па дабру, па здарову
   
за тих хто загинув за Херсон.

   
где украинцы,мова,культура на первом месте,
в тебе, як і у багатьох, точно не на першому, нажаль
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Лікарі заборонили алкоголь, але сьогодні випив келих Колоніста за звільнення Херсона
100 баксов дай, разрешит  X(
Сцуко панически боюсь, что мне когда нить запретят спиртное.
Слава ЗСУ! Седня накидаюсь,
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон!
За тебя! За ЗСУ!

Отдельно - за херсонцев, которые не давали русне чувствовать себя там, как дома: вы мощные! Мы всё видели, мы всё помним!

Рабочий день, конечно, по бороде пошел)


Сегодня отличный день, думаю - день великого перелома. Надеюсь - перелома хребта рашке в районе поясницы. Ждем, когда хряснет шея - работаем над тем.
+100500
   
Херсон!
За тебя! За ЗСУ!

Отдельно - за херсонцев, которые не давали русне чувствовать себя там, как дома: вы мощные! Мы всё видели, мы всё помним!

Рабочий день, конечно, по бороде пошел)


Сегодня отличный день, думаю - день великого перелома. Надеюсь - перелома хребта рашке в районе поясницы. Ждем, когда хряснет шея - работаем над тем.

ведмедю поламали хребет. він вже інвалід але ще не вмер. твоя правда.
   
радує шо наші на нормальних авто, екіпіровка всі діла
а не голі-босі

думаю треба в найкоротші сроки перекидати сили на лівий берег, бо хуйловоєни можут скористатись моментом і піти на запоріжжя, як і пише автор зверху
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Цитата: H.Kropp link=topic=1121085.msg26883196#msg26883196 date= :) 1668195911
У мене довоєнна пляшка "Таврії" є
Пити? Чи почекати звільнення Нової Каховки?
Брось ты эти условности  :)
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Невже почало доходити до тупорилих?
не дійшло. "кроме занятых территорий". Багато чого було зайнято. поки до них не дійде, що їхнє місце суто за парєбріком, нічого не буде.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

за тих хто загинув за Херсон.

https://www.youtube.com/watch?v=OdgBmb8LXKM

Не повіриш.Пів години тому слухав з жінкою цю пісню з тими ж думками.Вона у себе в Інсті робила пост з нашими бійцями із Херсону під неї з дописом що всі повинні памʼятати про ціну цієї перемоги.
   
я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B
   
Багато чого було зайнято. поки до них не дійде, що їхнє місце суто за парєбріком, нічого не буде

Але хід думок простежується правильний
   
Але хід думок простежується правильний
нема там ніяких правильних думок. там типу, все, що вже окупували - їхнє. а далі біндеровці, тому далі нема сенсу йти.
правильні думки - ми (тобто вони) лохонулись і полізли на чужу країну, чого не треба було робити і т.п.
наразі у них мікропротести не проти війни , а проти того, що чмобіків кидають на передову. там прірва між здоровим глуздом.

Останнє редагування: 11 листопада 2022 22:31:31 від Гоша
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

радує шо наші на нормальних авто, екіпіровка всі діла
а не голі-босі

думаю треба в найкоротші сроки перекидати сили на лівий берег, бо хуйловоєни можут скористатись моментом і піти на запоріжжя, як і пише автор зверху
а бачили там на відосах багі?

от... а коштують вони за кордоном,  як 2-3 позашляховика стану середьної паршивости.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

в тебе, як і у багатьох, точно не на першому, нажаль

Є таке.Не можу побороти лінь,хоч і намагаюсь.Жінка займається мовою з вчителькою.Перейшла у себе в соцмережах на українську та з друзями теж намагається.А я як завжди.Мову знаю краще за неї,але не можу себе змусти.Як з курінням кожний раз відкладаю на потім
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B
я чучуть конинки, румашку хлопну.
за город Хороших Снів!

Херсон, з поверненням в рідну гавань!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B

я чай , але з задоволенням кухля підніму.
Ноги од нервів відмовляли, то зараз виходжу з хвороби.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

To gorod:
А, если вы про тех, кто настоящие, а не  треплов на форуме, я бы процитировал, батьку нашего, Бандеру (лень сейчас искать):
Всем русским, кототрые признают нашу державу- гарантировать (!) Все права как полагается по международному  (с) праву. (С).
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон, просимо додому !
Все відновиться.

Тільки заради Бога не обирайте більше сосальду чи щось таке.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B

П'ю домашнє вино

Завтра вже домовилися з друзями - по повній, до комендантської!
   
Є таке.Не можу побороти лінь,хоч і намагаюсь.Жінка займається мовою з вчителькою.Перейшла у себе в соцмережах на українську та з друзями теж намагається.А я як завжди.Мову знаю краще за неї,але не можу себе змусти.Як з курінням кожний раз відкладаю на потім
спілкування в мережах - це самий простий спосіб привчати себе не мові, як ти кажеш, а українській. ти ж не говориш, що розмовляєш на языке? май повагу.

Останнє редагування: 11 листопада 2022 22:41:09 від Гоша
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://twitter.com/view/status/1591115047891263494

пацани, я плачу...

три роки не плакав, жодного разу, а тут прям не витримав
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B
Пиво пшеничне  :-B
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

пацани, я плачу...

та сьогодні усі обридалися...побіль ше б таких сліз..нічого не можу робити..не можу відірватись від компа..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

спілкування в мережах - це самий простий спосіб привчати себе не мові, як ти кажеш, а українській. ти же говориш, що розмовляєш на языке? май повагу.

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон для мене дуже особиста тема...Мій покойний батько родом звідти, хоча і прожив більшу частину життя у Харкові..Дуже близькі мені люди і зараз мешкають у Херсоні, були у окупації, чекали на звільнення на Карантинному..Зв'язку з ними немає вже чотри  дні..Нарешті ми дочекалися...Херсон наш...Слава Україні!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Слав,  з ювілеєм!  Шикарний подарунок тобі ЗСУ зробили.  (tu)
Звільнили місто,  де ти народжений був


так !!!!!!!!!!!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки
(tu)  [ua]
 :-B
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки
нема нічого страшного в мовних помилках. то в тебе гординя говорить - приборкай ії.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B
То ви з нами... :drinks:
Я вже другу добу у процесі, як пішло...Але потрохи...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

так !!!!!!!!!!!

Да Cлав,подарок у тебя в этом году получился шикарный.  [ua]  :-B
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки
Один одному ми маємо пробачати. В нас є ті, кому пробачати не треба. І вони не серед нас.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки

 :-B Не переймайся помилками.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я через півгодини буду домів.
хто зі мною накиряється за Херсон і ЗСУ ?
зголошуйтесь.
 :-B
наздоганяй..
радісно і гірко,я п'ю, а хтось за це життя віддав.
   
Ось це мене і відштовхує.Я не люблю робити помилок,особли у таких простих речах як спілкування.Россійс ька рідна як і для богатьох у сенсі на якій я почав розмовляти у дитинстві і говорив все життя.Тому перехід на мову це певні незручності та вихід из зони комфорту.Тому не треба мене цькувати за мої помилки
то ти заганяєшся. я завжди вдячний людям, які вказують, а не дорікають помилками. Адже це дозволяє в майбутньому позбутись помилок. ок. гілка не про це.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія