Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи, я вас зневажаю

Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

  Армовіри спростовують власні скрєпи.
  Як не крути, а К-нурь їм важливіший за Україну.
Отож
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Bmx

А вы жену пехаете по любви или по календарю?
По різному. Але у день вишиванки по календарі - точно надягаю вишиванку, у інші дні по настрою. А ось мітинги у підтримку Порошенка чомусь чітко співпадають з датами походу у суд або на допит  :D
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А за Пороха я голосувала, бо прихильники певної політсили вважала ще більшим лайном.

Війка, ти колись думати намагалась?
варто спробувати
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

После "Революции достоинства" сволота все пять лет дважды в год устраивала свои шабаши в ноябре и в феврале дискредитируя Майдан на радость кремлёвскому пропагандону. А как только на Банковую влез кремлёвский ставленник клоун со своей кремлёвской агентурой ,то сволоту сразу попустило. Их резко стало все устраивать . Осталась одна  проблема в стране -песни по указивке клоуна не все поют строем.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

БГГГГ. Пишло гимно в хату(С).
От ето ты выстрелила Вия. Взбудоражила весь свинарник. :lol: Профессиональный зраднык Пулемьотчик возглавляет прикрытие министра Януковича. Преемственность - от хазяина к хазяину. :facepalm:
А чого ради я маю мовчати і дивитися на це паскудство?
Хай знають, хто вони.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

В 2014 році українські прапори були ледь не на кожному балконі чи вікні без ніякого примусу. Для цього не були потрібні ніяки флешмоби, ініційовані зверху під подальше звітування.
Это точно.
И к тому, шо они пропали сейчас приложила свои грязные ратыци ваша Свыня. Это его фарисейский "патриотизм" стал людьми восприниматься как казенщина.
Дякуй. B-)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Війка, ти колись думати намагалась?
варто спробувати
Я більше не хожу на вибори взагалі.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

х
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Лірника вже давно немає на ФУПі.

Хто ще?
Я не веду списки. Цю тему почитай, їх видно.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

  Не бачу протиріччя між заспівати "...за свою свободу" і послати Куйла на куй разом з його хатєлками.
  А пєсдуни бачать.
  Хтось може пояснити в чому?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Я більше не хожу на вибори взагалі.

молодець!
я теж
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Bmx

Я більше не хожу на вибори взагалі.
Навіщо тоді відкрили цю тему, якщо ви самоусунулись від  права вибирати владу?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?

Цікаво коли дійде до людини що свиночолі то і є 5 колона.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

  Не бачу протиріччя між заспівати "...за свою свободу" і послати Куйла на куй разом з його хатєлками.
  А пєсдуни бачать.
  Хтось може пояснити в чому?
Вони не можуть пояснити. Але москалі їм підкинули наратив "Бо це совок", вони його тягають всюди на радість Хуйлу.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Хуйло поза межами цього обговорення, бо там все ясно і однозначно, він ворог.
Зараз і 2014-й дуже схожі, така сама ситуація.
Радиш мені вже сьогодні поїхати в окоп?

Це вже кожний вирішує для себе сам, Вія. Саме від тебе було забагато піни у свій час і пшик в реалі.

Власно, як і від твоїх с ентенцій про те, що ти вже гостриш шаблю, а потім, коли ти визирнула  з-за паркану , то побачила  - нєєє, то не твоя війна.

А  раджу тобі, якщо ти зараз пишеш не з окопу і не збираєшся туди їхати з поважних сімейних причин, трохи збавити оберти та притушити патетику і не клеймити позором  таких самих, як ти,  диванних патротів, чому вони, бач, долоньки на скло не наліпили.

Патріотизм трохи в іншому, Вія.

Звиняй, якщо занадто грубо висловилась.

Я зрозуміла б таку гілку від АТОвців, вони мають на неї  право.

Але всі ми, диванні патріоти, включаючи і тебе - ні.



Останнє редагування: 17 лютого 2022 15:40:52 від шуша
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Навіщо тоді відкрили цю тему, якщо ви самоусунулись від  права вибирати владу?
Є інші шляхи отримання влади, ефективніші.
Але зараз ми не про це.
Я ж не присягалася оніміти.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Цікаво коли дійде до людини що свиночолі то і є 5 колона.
Не все так однозначно, всюди є і патріоти, і п'ята колона. Питання пропорції
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Цікаво коли дійде до людини що свиночолі то і є 5 колона.
Коли ссикло Лукстенебріс знов відвідає свою тему про діамантових.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Це вже кожний вирішує для себе сам, Вія. Саме від тебе було забагато піни у свій час і пшик в реалі.

Власно, як і від твоїх с ентенцій про те, що ти вже гостриш шаблю, а потім, коли ти визирнула  з-за паркану , то побачила  - нєєє, то не твоя війна.

А  раджу тобі, якщо ти зараз не пишеш не з окопу і не збираєшся туди їхати з поважних сімейних причин, трохи збавити оберти та патетики і не клеймити позором  таких самих. як ти. диванних патротів, чому вони, бач. долонькеи на скло не наліпили.

Патріотизм трохи в іншому, Вія.

Звиняй, якщо занадто грубо висловилась.

Я зрозуміла б таку гілку від АТОвців, вони мають на неї  право.

Але всі ми, диванні патріоти, включаючи і тебе - ні.
В чому саме полягає патріотизм, просвіти мене, недолугу.
Я перестала розуміти вашу форму патріотизму.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Тоюто, співання 5 разів поспіль Гімну України щоб зняти хороше відео для звіту на гру - це тепер і є патріотизм?
Ідея не погана, але була перетворена ЗЕленими посіпаками в блюзнірство, радянщину, треш, содом і гомору в одному флаконі

Та ні Вія, таких патріотів ми вже бачили.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Bmx

Не все так однозначно, всюди є і патріоти, і п'ята колона. Питання пропорції
І яка пропорція у прихильників Петра?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

В чому саме, просвіти мене, недолугу.
Я перестала розуміти вашу форму патріотизму.

А я перестала розуміти твою форму патріотизму, коли за великою піною йде великий пшик.Твій войовничий настрій чогось згасає саме тоді, як його треба переносити в реал.

А на папері чи на форумах ми тут всі великі патріоти.

Тільки ось від дивану в реалі відклеїлися одиниці - їх ніки ти можеш перечитати у прикрепленій зверху гілці про реальних АТОвців.

от саме вони і мають право докоряти іншим у нестачі патріотизму.

Але не ми. Ні ти і ні я.

Останнє редагування: 17 лютого 2022 15:47:05 від шуша
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

І яка пропорція у прихильників Петра?
А от сьогодні ми і з'ясовуємо. Вони співають в унісон з п'ятою колоною.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Можу заспівати "бо плач не дав свободи ще нікому"
Але при чім тут Зе?  :-o
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

А я перестала розуміти твою форму патріотизму, коли за великою піною йде великий пшик.Твій войовничий настрій чогось згасає саме тоді, як його треба переносити в реал.

А на папері чи на форумах ми тут всі великі патріоти.

Тільки ось від дивану в реалі відклеїлися одиниці - їх ніки ти можеш перечитати у прикрепленій гілці про реальних АТОвців  зверху.

от саме вони і мають право докоряти іншим у нестачі патріотизму.

Але не ми. Ні ти і ні я.
Не ухиляйся. Ти вважаєш патріотами тільки учасників АТО, іншим заборонено проявляти патріотизм? Чому?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Можу заспівати "бо плач не дав свободи ще нікому"
Але при чім тут Зе?  :-o
Ні при чому, він порожнє місце.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

...співання 5 разів поспіль Гімну України щоб зняти хороше відео для звіту на гру - це тепер і є патріотизм?
Ідея не погана, але була перетворена ЗЕленими посіпаками в блюзнірство, радянщину, треш, содом і гомору в одному флаконі

  Тобто пєсдунам виконання гімну у Верховній Раді то "блюзнірство, радянщина, треш, содом і гомора"???

  Якщо це не трешганьба,, тоді поясніть мені що таке треш ганьба.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

До 2019 то був "сраний армовір", шароварщина і селюцтво, з якого Бубон багато років з кварталом аж сцялись, так реготали, Вія тим не обурювалась, а тепер раптом стало хорошим для криворожців?

А про лиху годину Вія краще б помовчала, бо в 2014 тут сама ТАКЕ писала, що іспанський сором - стидно й згадувати твоє гарчання, що твоїм сину і чоловіку нема чого йти в армію,  бо влада не та.

Помовчала б, менше старого лайна б розгрібла
   
 (Re: Порохоботи, я вас зневажаю

де порошенко - там завжди інтриги і візантійщина
інтригував проти яценюка
інтригував проти саакашвілі
інтригував проти посла США разом з луценком

і зараз продовжує свої інтриги
(tu)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Не ухиляйся. Ти вважаєш патріотами тільки учасників АТО, іншим заборонено проявляти патріотизм? Чому?

Не перекручуй.

Але не треба на показ дерти на собі футболку і волати, що саме ти - найпатріотичніша, бо, бач, ти  долоньки на скло приклеїла і гімн проспівала, на відміну від інших.

І тим більше докоряти цим других.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вважаю що всім треба пригальмувати

Вія частково має рацію в тому, що будь яка дія чи висловлювання Зелебубена викликає критику причому емоційну та шалену

Об'єктивно так не буває, щоб хтось був повністю негатив а хтось весь час в білій шубі

Я особисто Зелебубена не сприймаю як позитив для України, але об'єктивно бачу що він не піддався на тиск ні Росії ні західних партнерів.

Зелька нічого не здав поки що. І в його заклику до єдності я не бачу ворожих чи зрадницьких проявів.

Натомість звучить суцільна критика його дій чи заяв.

Тому така поведінка певних людей багатьма не сприймається як зважена та об'єктивна

Тому виникають звинувачення в "сектанському порохоботстві"

Не треба брати приклад з мерзотного жулькоскота

Це в них як би не поводилася Прошмандовка - істина в останній інстанції, а всі хто не згоден вороги

Тому вважаю що Всім Треба Пригальмувати.  (жулькоскот не рахується, це не люди)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ні при чому, він порожнє місце.
Згоден!
Тему можеа закривати?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А когда это пытаются заменить вышиванкой и пением гимна,а страна с каждым годом катиться в сраку,а народ из нее бежит и вымирает,то все это патриотическое воспитание начинает напоминать совок

Это и есть основная ошибка горе-патриотов,которые думают что достаточно сменить табличку,переодеть в вышиванку,спеть песню и жизнь сразу наладится.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Не перекручуй.

Але не треба на показ дерти на собі футболку і волати, що саме ти - найпатріотичніша, бо, бач, ти  долоньки на скло приклеїла і гімн проспівала, на відміну від інших.

І тим більше докоряти цим других.
Ще раз - не переводь стрілки на мою персону.
Чому вам вчора заціпило?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Згоден!
Тему можеа закривати?
Не можна.
Порохоботи зараз навчать мене "правильному" патріотизму, я чекаю їх пояснень.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ще раз - не переводь стрілки на мою персону.
Чому вам вчора заціпило?

Кому - вам?

Я не люблю узагальнень, Вія.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Вважаю що всім треба пригальмувати

Вія частково має рацію в тому, що будь яка дія чи висловлювання Зелебубена викликає критику причому емоційну та шалену

Об'єктивно так не буває, щоб хтось був повністю негатив а хтось весь час в білій шубі

Я особисто Зелебубена не сприймаю як позитив для України, але об'єктивно бачу що він не піддався на тиск ні Росії ні західних партнерів.

Зелька нічого не здав поки що. І в його заклику до єдності я не бачу ворожих чи зрадницьких проявів.

Натомість звучить суцільна критика його дій чи заяв.

Тому така поведінка певних людей багатьма не сприймається як зважена та об'єктивна

Тому виникають звинувачення в "сектанському порохоботстві"

Не треба брати приклад з мерзотного жулькоскота

Це в них як би не поводилася Прошмандовка - істина в останній інстанції, а всі хто не згоден вороги

Тому вважаю що Всім Треба Пригальмувати.  (жулькоскот не рахується, це не люди)
А я вважаю, що ця розмова на часі.
Не треба втрачати клепку у сліпому поклонінні вождям.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Свобода - продажна дівка єврейського лобі.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

І що? Ваксери безмозглі, але це їх особиста проблема. До чого це тут?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія