Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи, я вас зневажаю

Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Нагадати про спільні голосування Слуг народу та ОПЗЖ?  B-)

 :lol:

Так вони ж малороси, що з них взяти  8-)  а от деякі прихватізіровали патріотизм, армовір, а ні мови, ні віри, і армію в зелених коридорах нищили  B-)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

не піздіть, пане парторг :)
+============================+
Пі3дливе комуняко=хуйловець розпі3дівся.
Комуняко=хуйловець - взірець педрил!
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

От такі як ти і дозволили щоб у нас був спочатку Хам, а тепер Опариш.
Увімкни Портникова, і послухай, що він про таких як ти говорить!
Мені нецікаво, що він говорить.
Починаючи з 2004го року, я була на всіх виборах - президентських, парламентських, місцевих - у якості спостерігача, члена ДВК, ТВК, ОВК, і про вибори можу написати десятитомник.
Що і треба зробити нарешті.
Підкуп виборців у тотальних масштабах і підкуп всіх учасників виборчого процесу перетворив вибори на змагання гаманців. Тому я в цьому участі більше не беру.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Зелена пліснява, не вам заявляти про пройоби.. Коли зелепень лише відводить війська
+========================================+
Не вам, шоколадні свино-хуйловці, пі3діти про права інших.
Хрюкайте свому рошену!
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Мені нецікаво, що він говорить.
Починаючи з 2004го року, я була на всіх виборах - президентських, парламентських, місцевих - у якості спостерігача, члена ДВК, ТВК, ОВК, і про вибори можу написати десятитомник.
Що і треба зробити нарешті.
Підкуп виборців у тотальних масштабах і підкуп всіх учасників виборчого процесу перетворив вибори на змагання гаманців. Тому я в цьому участі більше не беру.

Ти весь цей жах бачила, і мовчала? ;o

Я теж був один раз, у 2004.
Все було абсолютно чесно, хоч і не без конфліктів.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вія все ще істерить що порохоботи  не дали їй гімна проспівати?
То вона почала гімном плюватися тут? Вже другий день!   :weep:
  Вживали б краще слово "славень".
  Коли Ви поряд ставите гімн і гімно, Ваш "патрійотізьм" виглядає ницо.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

  Вживали б краще слово "славень".
  Коли Ви поряд ставите гімн і гімно, Ваш "патрійотізьм" виглядає ницо.
кожен розуміє написане в міру свого виховання або освіти

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Передивилася сторінки Олега Тягнибока та Ірини Фаріон у ФБ.

Жодного згадування про День Єдності.

Жодного фото, як співають гімн тощо. Натомість і у Олега, і у Ірини є інші пости за 16 лютого.

Тож вони, вочевидь, повністю проігнорували таку знакову та важливу для Вії подію.


Вія, де твої істерики щодо твоєї ненависті до Тягнибока та Фаріон?

Чи це - "другоє"?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вія - звернися до Сракомордої, вона тобі трофєйний наган видасть - будете разом порохоботів розстрілювати.  :pooh_lol:   Відведи вже душу, нарешті, нє дєржі в себе: а то станеш як навіжена Сракоморда. А ми тебе любимо.....по старой пам'яті  :)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Передивилася сторінки Олега Тягнибока та Ірини Фаріон у ФБ.

Жодного згадування про День Єдності.

Жодного фото, як співають гімн тощо. Натомість і у Олега, і у Ірини є інші пости за 16 лютого.

Тож вони, вочевидь, повністю проігнорували таку знакову та важливу для Вії подію.


Вія, де твої істерики щодо твоєї ненависті до Тягнибока та Фаріон?
Чи це - "другоє"?

Я вже п'яту сторінку це питаю. Вія не чує.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

кароч, порохоботи не підтримали день боягуза, прикритий патриотичними гаслами,
і стали огидні всім іншім підтримавшим

пс а на 22 лютого яке свято ваша бубочка придумала?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

кожен розуміє написане в міру свого виховання або освіти

  Освічена людина знає, що правильно "гівно". :punish:
  А вихована не зловживатиме принизливими щодо державних символів алюзіями. :punish:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

прихильники певної політсили ви не патріоти ви постпатріоти... коли занадто велике бажання зобразити "патріотизм" й надмірні очікування й слідуюче розчарування у всьому призводить до зворотнього результату.. такого як обрання ватяного клоуна ніби як назло всім розчаруванням в патріотизмі.. репостам Шарія.. тощо..
Й кінцевий результат взагалі Аелітізація й Олдбоєзація.
+===================================================+
Педрильно-хуйловське чмо-мусАр! Будеш пі3діти що це політичне досягнення
не є результатом наполегливої роботи Зеленського та його команди?

https://24tv .ua/strashniy-son-rosiyi-yak-ukrayina-zasnuvala-sviy-yevropeyskiy_n1870767

Страшний сон Росії: в України з'явився свій "європейський союз"

Отже, тепер уже офіційно! Україна, Британія та Польща сьогодні (17 лютого – 24 канал) оголосили про створення тристороннього союзу!

Джерело: фейсбук Юрія Мисягіна

Історичний день
Це фактично перший за 30 років нашої Незалежності реальний союз, який дасть свої конкретні результати!!! Від цієї співпраці ми отримаємо ой як немало вигоди.

Головне, що союз ґрунтується не на локальній географії, а на загальних засадах трьох країн.
Польща та Великобританія допомагатимуть нам захищати нашу країну, а також зміцнювати безпеку (за останній час ми відчули колосальну підтримку від Британії у вигляді протитанкової зброї NLAW і не тільки, а Польща незабаром також розпочне постачання озброєння для нас).
Економічна співпраця між країнами.
Торгівельне співробітництво.
Сприяння енергетичній безпеці (очевидно, що це важливо, як ніколи).
Підтримка Кримської платформи.
Боротьба з дезінформацією.

Друзі не на папері
Важливо! Просто нагадаю, що Лондон лише за місяць передав Україні тисячі тонн сучасної зброї, а ще – продемонстрував готовність блискавично застосувати жорсткі санкції проти РФ.
Крім того, між Британією та Україною передбачено чотири проєкти на 2,3 мільярда доларів. Це – два кораблі, мінні тральщики. Також виготовлять 8 ракетних катерів, які вже зараз стоять на стапелях у Шотландії. А ще – виділили пільговий кредит на будівництво в Україні 2 військово-морських баз у Чорному та Азовському морях.

А ось Польща – це наш незмінний союзник та друг, який завжди нас підтримує на міжнародній арені та простягає нам руку допомоги. Уряд країни вже схвалив постачання для ЗСУ найпотужніших переносних зенітно-ракетних комплексів Piorun їх місцевого виробництва, які ось-ось прибудуть до України.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Натомість у Тягнибока за те ж 16 лютого є таке звернення:

Олег Тягнибок


16 February, 23:01  ·
Депутати від «Свободи» у місцевих радах ініціюють звернення до Президента України про введення САНКЦІЙ щодо народних депутатів, посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування, а також олігархів, які ВТЕКЛИ за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року.

Московська збройна агресія проти України триває вже вісім років. Московія окупувала Крим, частину Донецької та Луганської областей і не збирається на цьому зупинятися. Її мета – знищити Українську державу, саму українську ідентичність і повернути українців у новітній совєцький союз з усіма руйнівними для нашої нації наслідками. На своїх багнетах московити несуть українцям терор, геноцид, тотальне винищення.

Кремль постійно нагнітає безпекову ситуацію, накопичуючи війська і техніку, проводячи сухопутні й морські маневри поблизу кордонів нашої держави. Московська влада погрожує Україні та Європі повномасштабною війною, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих «гарантій безпеки» для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами нашої нації і держави.
Для нас однозначно – жодні поступки ворогу є неприйнятними! Питання суверенітету, адміністративно-територіального устрою, змін до Конституції України чи втручання у внутрішні справи української держави, не може бути предметом міжнародних переговорів.
У той час, коли українська влада і лідери провідних держав світу докладають максимум зусиль для того, щоби врегулювати ситуацію, окремі народні депутати України та олігархи активно втікали за кордон.

У разі можливого введення воєнного стану присутність народних депутатів України під час прийняття вагомих та ключових для держави  рішень є надзвичайно важливою. Тому такі дії народних депутатів України у складні для держави часи, безсумнівно, можна трактувати як дезертирство у широкому розумінні цього слова.

У свою чергу, втеча українських олігархів, які контролюють стратегічні підприємства та підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, що мають вирішальне значення для української економіки у разі введення воєнного стану, вчергове демонструє їхнє грабіжницьке ставлення до української нації і держави.

Маємо пам’ятати: жоден «мирний план», написаний у кремлі (чи це капітулянтські «мінські домовленості», чи інші московські «мирні ініціативи») не гарантує миру і спокою для України. Лише негайні конкретні кроки влади, спрямовані на захист нації та держави, допоможуть вистояти Україні у цей критичний момент.

У зв’язку з загрозою повномасштабного вторгнення Московії, вимагаємо:

1. Позбавити громадянства України народних депутатів України та посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, які без поважних причин виїхали за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року і не повернулися, чим порушили присягу державного службовця в умовах триваючої московської воєнної агресії проти України та загрози повномасштабного вторгнення.

2. Ухвалити рішення РНБО України про повернення в державну та комунальну власність стратегічні підприємства та підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, що належать олігархам, які втекли за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року.

3. Позбавити мандатів народних депутатів, які без поважних причин виїхали за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року і не повернулися, чим порушили присягу народного депутата в умовах триваючої московської воєнної агресії проти України та загрози повномасштабного вторгнення.

=====================================

Саме те, про що я раніше написала Вії.

Але замість того, щоб ненавидіти лякливих  депутатів, Вія ненавидить порохоботів та прихильники певної політсили.

Порохоботів навіть трошки більше, ніж прихильники певної політсили.

Чи прихильники певної політсили все ж таки більше, Вія?  :laugh:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Ти весь цей жах бачила, і мовчала? ;o

Я теж був один раз, у 2004.
Все було абсолютно чесно, хоч і не без конфліктів.
Я волаю про це кожні вибори, вже кігті сточила об клаву. Толку з моїх криків? Хоч одну суку за підкуп виборців посадили чи з виборів зняли? Ні.
Ай, це довга окрема тема.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Які злочини? Злочини довести треба у суді. 
+==============================================+
Торгівля із сепарами на пару з медведкою - саме це й доводять в суді.
Факт такої злочинної торгівлі зафіксований та незаперечний.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Натомість у Тягнибока за те ж 16 лютого є таке звернення:

Олег Тягнибок


16 February, 23:01  ·
Депутати від «Свободи» у місцевих радах ініціюють звернення до Президента України про введення САНКЦІЙ щодо народних депутатів, посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування, а також олігархів, які ВТЕКЛИ за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року.
Московська збройна агресія проти України триває вже вісім років. Московія окупувала Крим, частину Донецької та Луганської областей і не збирається на цьому зупинятися. Її мета – знищити Українську державу, саму українську ідентичність і повернути українців у новітній совєцький союз з усіма руйнівними для нашої нації наслідками. На своїх багнетах московити несуть українцям терор, геноцид, тотальне винищення.



У свою чергу, втеча українських олігархів, які контролюють стратегічні підприємства та підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, що мають вирішальне значення для української економіки у разі введення воєнного стану, вчергове демонструє їхнє грабіжницьке ставлення до української нації і держави.

Маємо пам’ятати: жоден «мирний план», написаний у кремлі (чи це капітулянтські «мінські домовленості», чи інші московські «мирні ініціативи») не гарантує миру і спокою для України. Лише негайні конкретні кроки влади, спрямовані на захист нації та держави, допоможуть вистояти Україні у цей критичний момент.

У зв’язку з загрозою повномасштабного вторгнення Московії, вимагаємо:

1. Позбавити громадянства України народних депутатів України та посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, які без поважних причин виїхали за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року і не повернулися, чим порушили присягу державного службовця в умовах триваючої московської воєнної агресії проти України та загрози повномасштабного вторгнення.

2. Ухвалити рішення РНБО України про повернення в державну та комунальну власність стратегічні підприємства та підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, що належать олігархам, які втекли за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року.

3. Позбавити мандатів народних депутатів, які без поважних причин виїхали за кордон у період 30 січня – 16 лютого 2022 року і не повернулися, чим порушили присягу народного депутата в умовах триваючої московської воєнної агресії проти України та загрози повномасштабного вторгнення.

=====================================

Саме те, про що я раніше написала Вії.

Але замість того, щоб ненавидіти лякливих  депутатів, Вія ненавидить порохоботів та прихильники певної політсили.

Порохоботів навіть трошки більше, ніж прихильники певної політсили.

Чи прихильники певної політсили все ж таки більше, Вія?  :laugh:
Ти мене закликаєш похвалити Тягнибока?  :D
Так, він молодець.
Він рихтує депутатів, а я вас. Кожному своє.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Передивилася сторінки Олега Тягнибока та Ірини Фаріон у ФБ.

Жодного згадування про День Єдності.

Жодного фото, як співають гімн тощо. Натомість і у Олега, і у Ірини є інші пости за 16 лютого.

Тож вони, вочевидь, повністю проігнорували таку знакову та важливу для Вії подію.


Вія, де твої істерики щодо твоєї ненависті до Тягнибока та Фаріон?
Чи це - "другоє"?
Ти бачила хоч один допис від свободівців, що співати Гімн не варто, це огидно, совок і примус
Я не бачила. Знайдеш - покажеш.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ти бачила хоч один допис від свободівців, що співати Гімн не варто, це огидно, совок і примус
Я не бачила. Знайдеш - покажеш.

Тобто не святкували...Отакі ви патріоти !
Я вас зневажаю, лицемірів !
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

+==============================================+
Торгівля із сепарами на пару з медведкою - саме це й доводять в суді.
Факт такої злочинної торгівлі зафіксований та незаперечний.
а купівля в агресора, що стоїть біля наших кордонів, енергоносіїв та вугілля факт чого?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Тобто не святкували...Отакі ви патріоти !
Я вас зневажаю, лицемірів !
Яке свято, якщо ворог на кордоні?????
Для темних розтлумачую вкотре - це була молитва за Україну.
І вам достатньо було просто помовчати, якщо вже Гімн проспівати нездатні.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ти мене закликаєш похвалити Тягнибока?  :D
Так, він молодець.
Він рихтує депутатів, а я вас. Кожному своє.

А що робити з Фаріон?

Вона - який жах!!! - разом з Тягнібоком проігнорувала День Єдності і не наклеїла долоньки на скло та не співала Гімн.

Чи це - другоє, Вія?


Пи. Си. Хоч так - бачиш?

Бо ти щось ягноруєш такі запитання, що люди неодноразово задавали тобі у цій гілці.

---------------------------

О, Вія відповіла вже - нарешті побачила питання.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

А що робити з Фаріон?

Вона - який жах!!! - разом з Тягнібоком проігнорувала День Єдності і не наклеїла долоньки на скло та не співала Гімн.

Чи це - другоє, Вія?

Пи. Си. Хоч так - бачиш?

Бо ти щось ягноруєш такі запитання, що люди неодноразово задавали тобі у цій гілці.
І тобі повторюю - ти бачила, щоб свободівці обзивали тих, хто співав Гімн?
Хватить клеїти дурня, все ви чудово зрозуміли.
Майте совість хоча б помовчати, коли це роблять інші українці.
Вас не примушуємо, з вами все ясно.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Він рихтує депутатів, а я вас. Кожному своє.

Поки що ти рихтуєш тільки власне глупство, Вія.

Але самохизування та пустопорожнього апломбу тобі, на жаль, вистачає з головою.

Рихтувальщиця, Бгг.

Ті, хто хочуть - ті щось роблять, Вія. Як Білозерська, наприклад.

А є ті, хто тільки надуваються від самохизування, як жаба, і ніц не роблять, зате багато про це говорять, пишуть та калатаються в істериках.


Останнє редагування: 18 лютого 2022 18:32:12 від шуша
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Яке свято, якщо ворог на кордоні?????
Для темних розтлумачую вкотре - це була молитва за Україну.
І вам достатньо було просто помовчати, якщо вже Гімн проспівати нездатні.

 :facepalm1:
нова версія - молитва....Нє, Вія - не зайшло. Моляться в храмах, мечетях, синагогах.
Думай ще.
p.s. і таєто: Тягнибок - атеїст ??
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

І тобі повторюю - ти бачила, щоб свободівці обзивали тих, хто співав Гімн?
Хватить клеїти дурня, все ви чудово зрозуміли.
Майте совість хоча б помовчати, коли це роблять інші українці.
Вас не примушуємо, з вами все ясно.

Знову про себе у множині, Вія?

Пиши і відповідай за себе.

Ти не можеш себе ні з ким асоціювати, бо ти - безпартійна.

Тож твої "ми, нас, з нами" звучать недолуго.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

p.s. лайнуся постирчала у гілці, постирчала, посопіла в 4 2 дирки - і злиняла :)) Вія, вона не дасть тобі трохвєйний парабелум :)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

:facepalm1:
нова версія - молитва....Нє, Вія - не зайшло. Моляться в храмах, мечетях, синагогах.
Думай ще.
p.s. і таєто: Тягнибок - атеїст ??
Тягнибок греко-католик, здається.
Все, осточортіло з вами перегавкуватися, адекватні зрозуміли,
про що я,  неадекватним пояснювати безсенсово.
Більше в цій темі не відповідаю, хай тоне.
Як закрити, не знаю.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Нагадати про спільні голосування Слуг народу та ОПЗЖ?  B-)
И как голосование СН относится к мирному сосуществованию пЕС и ОПЗЖ ?
Или пЕС берет пример с СН, что еще более шедеврально .
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Тягнибок греко-католик, здається.
Все, осточортіло з вами перегавкуватися, адекватні зрозуміли,
про що я,  неадекватним пояснювати безсенсово.
Більше в цій темі не відповідаю, хай тоне.
Як закрити, не знаю.

Ну, це цілком зрозуміло.

Коли мова йде про ігнор Дня Єдності партією Свобода, то Вія намагається виправдатися, як може, вигадуючи нові та нові відмазки, але решту проукраїнські налаштованих людей, які не виявили активність на День Єдності,  Вія воліє ненавидіти, причому на цей раз всіх - і порохоботів, і зелених, і при цьому повністю ігноруючи, що значна частина депутатів ОПЖД взагалі здриснули на 16 літого з України.

Але тих, здриснувших депутатів, у Вії вже немає сил ненавидіти та зневажати.

Бо всю свою ненависть вона витратила на порохоботів. І прихильники певної політсили. Ну, щоб порохоботам не так обидно, мабуть, було.

Смачного, Вія!

Не захлинись від ненависті, коли тебе будуть захищати порохоботи чи зелені. Бо ОПЗЖ не догукаєшся тоді.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Джон! Вьіноси труп, он уже полньій! (с) анекдот

 B-)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Як закрити, не знаю.



покайся)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія