Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Байден і хуйло проведуть телефонну розмову 12 лютого

Джо, єбаш !
   
Нихера. Он должен персональную украинскую мину 120 мм получить. Или гранату из американского  Mk19, которую отправит к нему украинский военный.

Так он же мирный житель.
   
Тре прикупити рому.... :-)o
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

Так он же мирный житель.

На войне не без сопутствующих потерь.
   
Господін Сі такої подлянки хуйлу не простить. Спортить усю Олімпіаду.
Может эта вся олимпиада и есть прикрытие.
   
Так он же мирный житель.

Поліцаем був у коцопів
   
Да еще судить из-за тебя будут, оно мне надо?  :laugh:
та тобі нічого не нада. Так, будуть судити. А ти як думав? Що ти будеш тут переселець воду мутити? Та ні. Або я тебе вб'ю і мене судитимуть, або ти мене, і тебе судитимуть. А оте, що ти зараз сереш безнаказано - такого не буде і не мрій.
   
На войне не без сопутствующих потерь.
уже ж озвучили число жертв - 30-50 тыс. вот пусть эта мразь будет #1
   
та тобі нічого не нада. Так, будуть судити. А ти як думав? Що ти будеш тут переселець воду мутити? Та ні. Або я тебе вб'ю і мене судитимуть, або ти мене, і тебе судитимуть. А оте, що ти зараз сереш безнаказано - такого не буде і не мрій.

Это уже есть и будет дальше.  :rotate:  Вам, бандерофашикам,  не закрыть рты свободным украинцам
   
і все шо зараз відбувається це  тому шо не ввели справжні санкції які обіцяють зараз ..ще у  2014. Зараз би ращці було не до війни

зараз їх таки введуть..але скільки жертв буде незнає ніхто

Франція і Німеччина...це ви ублюдки винні з замиренням Володьки. І це буде вашою ганьбою назавжди у історії
   
Кацап'йо, ваша пісенка спєта. Вже всім все ясно. Ворог має померти! Смерть ворогам!
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

Это уже есть и будет дальше.  :rotate:  Вам, бандерофашикам,  не закрыть рты свободным украинцам

Трусиками для твоего распятия запасись.   :laugh:
   
Велесов, дай адресу. Я приїду

Якщо хуйло нападе я тобі дам його адресу.
   
На войне не без сопутствующих потерь.

"Должен" - это целеноправленно.
   
уже ж озвучили число жертв - 30-50 тыс. вот пусть эта мразь будет #1

Твоей истерикой удовлетворен  :laugh:
Так ты потренируйся за шасси на бегу цепляться. Можешь на проезжающих троллейбусах  :lol: 
   
Это уже есть и будет дальше.  :rotate:  Вам, бандерофашикам,  не закрыть рты свободным украинцам
ти яким боком до українців?
   
Может эта вся олимпиада и есть прикрытие.
А де це була Олімпіада у 2008у році?
Москалям і прикриття не треба.
   
[Forwarded from Топор 18+]
[ Photo ]
Уже 9 стран за сегодня призвали своих граждан покинуть Украину, а Bloomberg назвал (https://t.me/+qkH8saksNhc2M2Iy) дату «вторжения» - 15 февраля.

Очевидцы сообщают об усилившемся обстреле окраин Донецка.

Следим за ситуацией в Топор Live (https://t.me/+qkH8saksNhc2M2Iy) и постим туда всю свежую инфу об этом раньше всех.

Це той самий Блумберг, що навіть розмістив новину про вторгнення на першій сторінці 5 лютого?
   
Это уже есть и будет дальше.  :rotate:  Вам, бандерофашикам,  не закрыть рты свободным украинцам
та хоч бандеролюцеферам! Як хочемо - так і живем в СВОЇЙ країні. Живіть без нас у себе там
   
Твоей истерикой удовлетворен  :laugh:
Так ты потренируйся за шасси на бегу цепляться. Можешь на проезжающих троллейбусах  :lol: 

 :dopovid:
   
Поліцаем був у коцопів
Полицаи пока были только у немцев.
   
та хоч бандеролюцеферам! Як хочемо - так і живем в СВОЇЙ країні. Живіть без нас у себе там

Вы не в своей, а в нашей общей стране живете.
   
Це той самий Блумберг, що навіть розмістив новину про вторгнення на першій сторінці 5 лютого?
просто заготовка сплила, думаю це справа технічна, а не змова. Вони ту новину оперативно прибрали
   
Тре прикупити рому.... :-)o
Купи двох ромів, вони принесуть лівак зброю.
   
Якщо хуйло нападе я тобі дам його адресу.
о, вилізло Є-батько знову. Як там діамантові?
   
Вы не в своей, а в нашей общей стране живете.
а твоя квартира теж загальна?
   
Ситуация говно, западные разведки все это давно знали, какой в ж блеф? Карты со стрелочками первые над которыми смеялись, там были и кацапы в бульбашии, когда ими там ещё не воняло, и куча бдк в черном море, которые были на базе в северном..да и даты окончания подготовки, пока все четко по плану

Надто анонсовано, навіть не пам'ятаю іншу таку війну. Тільки це мене і стримує щоб погодитись з тобою.
   
Вы не в своей, а в нашей общей стране живете.
відмінусуй звідси всіх переселених кацапів
   
Полицаи пока были только у немцев.

Цей встиг в 2014
   
Кацап'йо, ваша пісенка спєта. Вже всім все ясно. Ворог має померти! Смерть ворогам!
пропоную квест «знайди паскуду першим». учасники виїжжають у север і шукають цього покидька. хто перший знаходить - той забирає на приз волохаті вуха вєлєсова, а також отримує компенсацію проїзду і проживання. командировочні 80$ на добу. отряд до 12 чоловік.
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

"Должен" - это целеноправленно.

И шо?
   
Джо, їбаш по повній! Ми вистоємо!
   
о, вилізло Є-батько знову. Як там діамантові?

ПНХ хуйловець чоколядовий
   
пропоную квест «знайди паскуду першим». учасники виїжжають у север і шукають цього покидька. хто перший знаходить - той забирає на приз волохаті вуха вєлєсова, а також отримує компенсацію проїзду і проживання. командировочні 80$ на добу. отряд до 12 чоловік.

Вы главное сами в Севере не потеряйтесь  :laugh:
ЗЫ - и нафига они не волохати!  :gigi:
   
Вы главное сами в Севере не потеряйтесь  :laugh:
ЗЫ - и нафига они не волохати!  :gigi:
як не волохаті? ти ж пес :D
   
Нихера. Он должен персональную украинскую мину 120 мм получить. Или гранату из американского  Mk19, которую отправит к нему украинский военный.

та не, то полумеры.

его нада отдать крокодилу :lol:
   
як не волохаті? ти ж пес :D

Ты полагаешь, что оскорбил этим собачника с 30 летним стажем?  :laugh:
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

та не, то полумеры.

его нада отдать крокодилу :lol:

Шоб он его в ачко?  :laugh:
   
От нападения хуйло плавно перешли к обсуждению волохатости моих ушей
 :facepalm:
   
Шоб он его в ачко?  :laugh:

Кому что, а тебе сразу анал :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія