Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

російське військове керівництво також спантеличене і намагається з’ясувати, чи є шпигуни на вищих шаблях командування.
:weep:
   
Якось не переконливо.
Якщо почнеться серйозна заваруха, бидлу доведеться якось пояснювати причину мобілізації.
Нащо коли бидло на 1000% слухняне?
   
ви нападете на кацапів через Аляску?
(tu)
   
Нє, блін, притиснули Медведчука - і ніц, а тільки прикрили канал Мураєва - і на тобі...  :gigi:
   
та вони вже давно домовились про війну і запили шампанським. хуйло просто виконує вказівки глобалістів, і все. їм всім війна потрібна, щоби їх не знесли з їхніх тронів.

хуйло агент глобалистов и выполняет задания глобалистов?
А Зе и Ерман агенты хуйла и выполняют задания кремля, то они все агенты глобалистов?
   
Хуйло і Байден завтра будуть розмовляти.ц кого нерви здадуть? Ваші ставки.
   
реально щось серйозне схоже відбувається

Байден і хуйло проведуть телефонну розмову 12 лютого
П'ЯТНИЦЯ, 11 ЛЮТОГО 2022, 23:06

Президент США Джо Байден проведе телефонну розмову з президентом РФ Володимиром хуйло на тлі загострення безпекової ситуації.

Джерело: російська державна агенція "ТАСС" з коментарем речника Кремля Дмитра Пєскова, американський телеканал CNN з посиланням на слова радника з нацбезпеки Білого дому Джейка Саллівана

Доповнюється...
   
Росія може розпочати активні військові дії проти України вже у найближчий вівторок, 15 лютого. Про це пише видання Bloomberg із посиланням на офіційні обличчя США.

блєф блєфом, але заїпали...

Хто у вівторок війну починає ?
Треба в неділю зранку. Коли всі на вихідних.
   
Якщо від вас не залежить обороноздатність країни і ви не збираєтесь тікати - забити. Але і непотрібно постійно - та ні, нічого не буде. Шок накриє коли таки буде
який шок? Я УБД, і моє призгачення в житті - це воювати і убивати. Дайте лише обґрунтування і легалізацію. Буду різати всіх на куски
   


тю... двоє дітей, 12 і 17, дружина , мама, тесть , дві коханки, їх діти і два коти

Ну варіантів багато .. :shuffle:
Познайом жінку з коханками і всі займатись .. чимось )))

   
Президент США Джо Байден проведе телефонну розмову з президентом РФ Володимиром хуйло на тлі загострення безпекової ситуації.


померяются крепостью яиц
   
який шок? Я УБД, і моє призгачення в житті - це воювати і убивати. Дайте лише обґрунтування і легалізацію. Буду різати всіх на куски
Чувак нас багато...
   
Бо мене вже дістала це тихеньке сімейне життя. Коти, возити дітей до репетиторів... нудно
   
Та вже нехай би почалося.
Уже руки чешуться.

   
А вам говорили!

   
температура піднялась коли зайшли корита кацапські в акваторію + закрили моря
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

А вам говорили!

https://www.youtube.com/watch?v=Xx3tNahq54A

От именно таким дебилом я этого веселова и представлял :)
   
А вам говорили!

https://www.youtube.com/watch?v=Xx3tNahq54A

Іді краще ульянову хера посмокчи..
   
От именно таким дебилом я этого веселова и представлял :)

Аналогічно :)
   
Іще раз повторюю, моя точка зору - те що ми бачимо - це такий собі величезний покер у кого першого здадуть нерви.
+
дуже великий блеф.
а на блеф Росії Захід, на здивування хуйло, відповів своїм блефом. а може і не блефом... Зброя для України пішла таки реальна, і то без затримок.
   
Друзі, хтось був звернув увагу на оці слова ?

Цитувати
«Мы что, тут шутки шутим на южной границе?» — сказал также Лукашенко, имея в виду размещение в Беларуси, недалеко от границы с Украиной, российских военных. Официально Минск и Москва заявляют о том, что военные прибывают для участия в совместных учениях, которые пройдут с 10 до 20 февраля.

https://rus.ozodi.org/a/31690642.html
   
А вам говорили!

https://www.youtube.com/watch?v=Xx3tNahq54A
надеюсь твои кишки на гусеницы русского танка намотает в первый же день
   
+
дуже великий блеф.
а на блеф Росії Захід, на здивування хуйло, відповів своїм блефом. а може і не блефом... Зброя для України пішла таки реальна, і то без затримок.
але ж кульку потрібно буде здути і відповзати може лише один і це воно..
   
Та вже нехай би почалося.
Уже руки чешуться.

Показати зображення...
+100
   
А вам говорили!

https://www.youtube.com/watch?v=Xx3tNahq54A
Велесов, дай адресу. Я приїду
   
надеюсь твои кишки на гусеницы русского танка намотает в первый же день

Русских танков не существует.
   
Та вже нехай би почалося.
Уже руки чешуться.

Показати зображення...
:D
   
Ситуация говно, западные разведки все это давно знали, какой в ж блеф? Карты со стрелочками первые над которыми смеялись, там были и кацапы в бульбашии, когда ими там ещё не воняло, и куча бдк в черном море, которые были на базе в северном..да и даты окончания подготовки, пока все четко по плану
   
Велесов, дай адресу. Я приїду

Как приедешь, так и уедешь
 B-)
   
Господін Сі такої подлянки хуйлу не простить. Спортить усю Олімпіаду.
   
надеюсь твои кишки на гусеницы русского танка намотает в первый же день

Ты главное за шасси крепче держись  :laugh:
   
Как приедешь, так и уедешь
 B-)
та ясно, что ты ссыкло ебаное. мал клоп, да вонюч [KA]
   
Как приедешь, так и уедешь
 B-)
ссикун.
   
Деталі: У Кремлі наполягають, що дзвінок двох президентів відбудеться за письмовим запитом американської сторони.

Пряма мова Пєскова: "Справді, американська сторона попросила про розмову з президентом хуйло, і завтра ввечері за московським часом запланована розмова двох президентів".
   
ссикун.

Да еще судить из-за тебя будут, оно мне надо?  :laugh:
   
попросила, ах ти мразь єбуча. запитала, а не попросила B-)
   
реакторы всех АЭС работают на полную мощность?
Давление газа в ГТС в рабочем режиме?
Закрома в Китае забиты пшеницей под завязку?
Границы плотно перекрыты?
Ну, если все готовы, то пусть начинают помолясь...
   
Ситуация говно, западные разведки все это давно знали, какой в ж блеф? Карты со стрелочками первые над которыми смеялись, там были и кацапы в бульбашии, когда ими там ещё не воняло, и куча бдк в черном море, которые были на базе в северном..да и даты окончания подготовки, пока все четко по плану


в том и смысл блефа,  что бы ты до последнего момента был уверен что нападут
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

надеюсь твои кишки на гусеницы русского танка намотает в первый же день

Нихера. Он должен персональную украинскую мину 120 мм получить. Или гранату из американского  Mk19, которую отправит к нему украинский военный.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія