Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Госдура РФ рассмотрит признание независимости ОРДЛО 14 февраля

та да, і знову щезну
а потім, дасть босх, напишу вам багато цікавого про Шебу і її танкерочки ))
ви ще памьятаете, що на вас чекає несповна заслужений коньяк? Щоправда, кілька тижнів в Киіві не буде і мене. Та я планую закрити то парі цім роком.
   
Войны не кто не хочет. Кроме Ваших Карасей и Стерненок..
Войны лугандонцы может и не хотят,но вот победы жаждут все.
   
можу я відповісти.
мєстная вата нічєго нє думаєт.
за нєйо думаєт тєлєвізор.
по телевізіру цього не скажуть - там лише про перемоги рассєюшкі.
У меня спутниковая антенна, смотрю украинские каналы. Как в 8 утра телек включил, работает не выключаю.. Прям сейчас смотрю Геннадия Москаля. К сожалению много украинских каналов закодировано. Смотрим что доступно.
   
Я буду честным. подавляющее большинство жителей отдельных территорий бояться в Украину. Бояться социальной не защищённости и тарифов ком. услуг.

За дешеву комуналку продати Батьківщину?  :facepalm:
Гівно, а не люди.
Невже так мало мізків, щоб зрозуміти, що цю дешеву комуналку потім треба буде кров'ю відхаркувати?
   
Дамбаснізавісім
   
За дешеву комуналку продати Батьківщину?  :facepalm:
Гівно, а не люди.
Невже так мало мізків, щоб зрозуміти, що цю дешеву комуналку потім треба буде кров'ю відхаркувати?
ціна на квартири близька до нуля. Ніхто не купляє. Зате комуналка дешева. Д блд.
   
За дешеву комуналку продати Батьківщину?  :facepalm:
Гівно, а не люди.
Невже так мало мізків, щоб зрозуміти, що цю дешеву комуналку потім треба буде кров'ю відхаркувати?
Я могу с Вами вступить в дискуссию. Обычного пересичного грамодянына в первую очередь на первом плане - это комфорт проживания. Коммуналка, это комфорт.
   
Я могу с Вами вступить в дискуссию. Обычного пересичного грамодянына в первую очередь на первом плане - это комфорт проживания. Коммуналка, это комфорт.
а продать реально по довоєнной цене?
   
Я могу с Вами вступить в дискуссию. Обычного пересичного грамодянына в первую очередь на первом плане - это комфорт проживания. Коммуналка, это комфорт.
сама дешева "комуналка" - на подвале!
і нюхати пахви абахаза...
   
У подавляющего большинства людей,которые хоть как то в поле моего зрения, полная апатия ко всему происходящему

так что- никак

просмотрел всю ленту на этой сепарской помойке - ни слова

решили замолчать зраду
   
Коммуналка дешёвая,но комфорта нет,потому что ничего не делается.
   
Я могу с Вами вступить в дискуссию. Обычного пересичного грамодянына в первую очередь на первом плане - это комфорт проживания. Коммуналка, это комфорт.

Шарікови...  :facepalm1:

   
За дешеву комуналку продати Батьківщину?  :facepalm:
Гівно, а не люди.
Невже так мало мізків, щоб зрозуміти, що цю дешеву комуналку потім треба буде кров'ю відхаркувати?

Зато в савєцкам  саюсе  квартіри  давалі бєсплатна!
Ось це єдина цінність : корита для свині.
   
Зато в савєцкам  саюсе  квартіри  давалі бєсплатна!
Ось це єдина цінність : корита для свині.

а какоє марожєноє било !
   
У меня спутниковая антенна, смотрю украинские каналы. Как в 8 утра телек включил, работает не выключаю.. Прям сейчас смотрю Геннадия Москаля. К сожалению много украинских каналов закодировано. Смотрим что доступно.
Укротб не вміє в пропаганду. Зовсім.
Порівняно з "вгтрк" - сущі діти.
Укротб - інформація і срач, ну чи дискусія)
Раша-геббельс - високопрофесійна пропаганда, повністю, від фільмів до трансляції засідань госдури.
   
Укротб не вміє в пропаганду. Зовсім.
Порівняно з "вгтрк" - сущі діти.
Укротб - інформація і срач, ну чи дискусія)
Раша-геббельс - високопрофесійна пропаганда, повністю, від фільмів до трансляції засідань госдури.
Я живу в "яме". кроме спутников не чего не ловит. И к сожалению, наверно, местное телевидение нет возможности смотреть. И мне самому интересно, что там за пропаганда.
   
До речі, дуже гарно, що на хвупі вільно можуть писати вєсєлов і товариш із ворошиловграда. Ех, був ще "ізданєцка", десь слиз...
Українці мають бачити, чути, читати, яку живность держава "втратила", і яку може "обрєсті", не дай бох.
ЗІ. За Джонні досадно якось. Толковий же чувак, а ніяк не відкашляє "пиль тєріконов".
   
Я живу в "яме". кроме спутников не чего не ловит. И к сожалению, наверно, местное телевидение нет возможности смотреть. И мне самому интересно, что там за пропаганда.
Невже на супутнику нема "вгтрк"?
   
До речі, дуже гарно, що на хвупі вільно можуть писати вєсєлов і товариш із ворошиловграда. Ех, був ще "ізданєцка", десь слиз...
Українці мають бачити, чути, читати, яку живность держава "втратила", і яку може "обрєсті", не дай бох.
ЗІ. За Джонні досадно якось. Толковий же чувак, а ніяк не відкашляє "пиль тєріконов".
я теж пiдоpiв спостерігати люблю.
   
я теж пiдоpiв спостерігати люблю.
Це обов'язково має бути.
Розмите поняття "наші люді" повинно обрєтать чіткі контури конкретних єбліщ.
   
Невже на супутнику нема "вгтрк"?
из за рельефа местности у меня три тарелки. Поворотную не получается одну. НТВ+ у меня подписка. в основном смотрим дискавери и подобные там, 36 градусов. тюнер на линуксе, новый купил 1 гиг оперативки и 4 флеш.
   
из за рельефа местности у меня три тарелки. Поворотную не получается одну. НТВ+ у меня подписка. в основном смотрим дискавери и подобные там, 36 градусов. тюнер на линуксе, новый купил 1 гиг оперативки и 4 флеш.
Ти небідний мен, якщо плюси дивишся легально.
Ну так там же є вся палітра пропагандистської мерзоти.
Зроби над собою зусилля, подивись кілька днів, оціни, чим годують твоїх земляків, після чого вони починають любити хутіна і боятись обстрілів з України "нізашто".
   
из за рельефа местности у меня три тарелки. Поворотную не получается одну. НТВ+ у меня подписка. в основном смотрим дискавери и подобные там, 36 градусов. тюнер на линуксе, новый купил 1 гиг оперативки и 4 флеш.

При наявності Інтернету, ліпити 3 тарілки, щоб за будь-яку ціну дивитись телевізор?  :weep:
Телевізор - наше всьо!
   
Ти небідний мен, якщо плюси дивишся легально.
Ну так там же є вся палітра пропагандистської мерзоти.
Зроби над собою зусилля, подивись кілька днів, оціни, чим годують твоїх земляків, після чого вони починають любити хутіна і боятись обстрілів з України "нізашто".
Признаюсь, иногда Скабееву включаю (пилотку) поржать. С свободой слова там всё очень плохо.
   
С свободой слова там всё очень плохо.
І це все враження?
Напружся, поїж кілька днів раціон, який жеруть твої сусіди роками.
І тоді, можливо, зрозумієш їх аргументи, а також не особливо жагуче бажання громадян України бачити оце поруч з собою.
   
При наявності Інтернету, ліпити 3 тарілки, щоб за будь-яку ціну дивитись телевізор?  :weep:
Телевізор - наше всьо!
У меня плазма, не ЖК. отличная картинка. панасоник. Сломался. купил ЖК.. Потом отремонтировал, вышел из строя рекуператор игрека верхнее плечо. С разборки на алиэкспресс купил, сам перепаял. ИЖБТ транзистор.
   
Чорт. Люди дивляться телевізора.
   
Чорт. Люди дивляться телевізора.
:facepalm: из тарелки
   
:facepalm: из тарелки
може навіть в самої тарілці.
   
:facepalm: из тарелки
Несколько каналов идут с звуком 5.1, у меня ресивер с колонками.
   
:facepalm: из тарелки
Чого б ні? Достатньо HD каналів пристойної якості, із гарним звуком.
   
До речі, дуже гарно, що на хвупі вільно можуть писати вєсєлов і товариш із ворошиловграда. Ех, був ще "ізданєцка", десь слиз...
Українці мають бачити, чути, читати, яку живность держава "втратила", і яку може "обрєсті", не дай бох.
ЗІ. За Джонні досадно якось. Толковий же чувак, а ніяк не відкашляє "пиль тєріконов".
---------------------
Шановний толковий Ramblerе, може ти мені поясниш, шо я там не відкашляв.

Зате Алєзка чудово відкашляв, та з Рінатом мають Неньку. Як завжди, татари, жиди та кацапи.

Але повернемося до питання №1.
   
Шановний толковий Ramblerе, може ти мені поясниш, шо я там не відкашляв.
Та запрсто, шановний Джонні, нє прібєґая до іронії, на відміну од тебе.
Де б не йшла мова про Донбас і його жителів, колишніх і сьогоднішніх, ти рефлекторно кидаєшся в атаку на захист їх.
Незалежно від контексту.
Я не чув від тебе жодного критичного вислову щодо "народу Донбасу", складається враження, що "земляки" всєгда праві.
І дивовижним чином це збігається з лінією поведінки знайомих мені в реалі людей "оттуда". Тому роблю висновок, що "Донбас з вас не відкашлявся".
Справедливості ради - знаю одну-єдину сім'ю з переселенців, котрі називають речі своїми іменами, не знімаючи відповідальності ні з себе, ні з держави, ні з самої суті менталітету донбасян.
Але ти до цього, на жаль, не дозрів, схоже.
Чому мені не похер, як похер на дончанєна чи андрєйку номерного - тому, що вважаю тебе людиною, на відміну.
   
До речі, дуже гарно, що на хвупі вільно можуть писати вєсєлов і товариш із ворошиловграда. Ех, був ще "ізданєцка", десь слиз...
Українці мають бачити, чути, читати, яку живность держава "втратила", і яку може "обрєсті", не дай бох.
ЗІ. За Джонні досадно якось. Толковий же чувак, а ніяк не відкашляє "пиль тєріконов".
Ці яскраві представники "лугандонського народу" ( луг і вєлєсов) живуть і лиють бруд тут на Україну.
А от проукраїнський донеччанин colibri десь пропав. Дуже тривожно за нього...
   
Та запрсто, шановний Джонні, нє прібєґая до іронії, на відміну од тебе.
Де б не йшла мова про Донбас і його жителів, колишніх і сьогоднішніх, ти рефлекторно кидаєшся в атаку на захист їх.
Незалежно від контексту.
Я не чув від тебе жодного критичного вислову щодо "народу Донбасу", складається враження, що "земляки" всєгда праві.
І дивовижним чином це збігається з лінією поведінки знайомих мені в реалі людей "оттуда". Тому роблю висновок, що "Донбас з вас не відкашлявся".
Справедливості ради - знаю одну-єдину сім'ю з переселенців, котрі називають речі своїми іменами, не знімаючи відповідальності ні з себе, ні з держави, ні з самої суті менталітету донбасян.
Але ти до цього, на жаль, не дозрів, схоже.
Чому мені не похер, як похер на дончанєна чи андрєйку номерного - тому, що вважаю тебе людиною, на відміну.
---------------
Rambler, я захищаю тих людей, кого особисто знаю, хто не зміг звідта виїхати по тим чи іншим причинам,
але так чи інакше є прихильниками України. Їх овердохуа, але їх лишили напризволяще, ось й  мовчать та
виживають. А бенефеціари той хуйні зара вам постять фотки з Альпів та нарід їм балдіє.
Там сотні тисяч вати, десятки тисяч заплямованих- з них багато винні на смерть.
В мене особистий рахунок теж є, навіть з знайомих та "знайомих знайомих".
Але поглянь навколо себе та прикинь, скільки може бути навколо такої ж хуйні.
Я захищаю своїх земляків, тому що  під дулами автоматів(як приклад) прєподи Горлівського
інститута іноземних мов (50/50), тобто половина відмовилися від усяких "рєспублік" та виїхали.
Оту хуєту -тьоток, шо волали в Горлівці - Отдайтє нам льотчика!, я взагалі не вважаю за людей, ввиздихло
з них багато вже та й добре. Ворогам я бажаю смерті, зрадникам позору та нещасть.
Але я ніколи не приймаю та не прийму того "вашого" сталінського - там всі винні, бо чим "ви" краще тоді.
Давайте Ківу "вб"ємо"-(дісклєймер) за призови до хуйло, нє?
   
Rambler, я захищаю тих людей, кого особисто знаю, хто не зміг звідта виїхати по тим чи іншим причинам,
але так чи інакше є прихильниками України. Їх овердохуа, але їх лишили напризволяще

Ти є абсолютний пи3дун.

В домбасі проукраїнських людей максімум кілька %, а це скоріш оверніхуя.
Проукраїнських більше навіть в Криму(!!!) і навіть на кацапщині більше притомних людей.

І це повністю зрозуміло. Домбас – це клоака отріцатєльной селекції. Факторів – дуж.багато:
а) рабочій промисловий регіон = коммунячій електорат = прорассєйскій електорат. Плюс багато люмпенів, як в любом промисловом регіонє = прорассєйскій електорат.
б) історично в нього стікались зекі та каторжнікі – в регіоні велика повага до «зоновскіх понятій», шо є скрєпа русскомірцев.
в) регіоном руководілі данєцкіє бандіти – найбєспрєдєльніші та прорассєйські.
г) з 1993 року в домбасє пропагандірувалась пихатість, «асобость домбасу», ненависть до України і любов до рашкі.

Нєсмотря на вистроєнний соврємєнний город і всілякі троянди, середній домбасянин – це наглий пихатий бидлан.
Шо автоматично ставить його поряд з кацапом і він є антагоніст спокійного українця, шо хоче жити по-людські, а нє гнуть пальци вєєром.
   
оце Крокі, що є освічена та розумна людина.
   
---------------
Rambler, я захищаю тих людей, кого особисто знаю, хто не зміг звідта виїхати по тим чи іншим причинам,
але так чи інакше є прихильниками України. Їх овердохуа
, але їх лишили напризволяще, ось й  мовчать та
виживають. А бенефеціари той хуйні зара вам постять фотки з Альпів та нарід їм балдіє.
Там сотні тисяч вати, десятки тисяч заплямованих- з них багато винні на смерть.
В мене особистий рахунок теж є, навіть з знайомих та "знайомих знайомих".
Але поглянь навколо себе та прикинь, скільки може бути навколо такої ж хуйні.
Я захищаю своїх земляків, тому що  під дулами автоматів(як приклад) прєподи Горлівського
інститута іноземних мов (50/50), тобто половина відмовилися від усяких "рєспублік" та виїхали.
Оту хуєту -тьоток, шо волали в Горлівці - Отдайтє нам льотчика!, я взагалі не вважаю за людей, ввиздихло
з них багато вже та й добре. Ворогам я бажаю смерті, зрадникам позору та нещасть.
Але я ніколи не приймаю та не прийму того "вашого" сталінського - там всі винні, бо чим "ви" краще тоді.
Давайте Ківу "вб"ємо"-(дісклєймер) за призови до хуйло, нє?

це дійсно так, такі люди є, їх багато, але вони нажаль меншість
треба зосередити зусилля держави на допомозі цим людям повернутись в Україну
а не підстраюватись під ватну більшість і намагатись вгодити всім хто там залишився

ніхто не каже що винні всі, але важливо не мати ілюзій щодо того ким є більшість місцевого населення там

   
Я могу с Вами вступить в дискуссию. Обычного пересичного грамодянына в первую очередь на первом плане - это комфорт проживания. Коммуналка, это комфорт.


Мои родственники в Стаханове имеют доход на семью 20 000 рублей (7000 грн ориентировочно), двое работающих При таком уровне доходов разве еще имеет значение стоимость коммунальных услуг?) Даже если вообще отменят коммуналку, люди останутся нищебродами.
   
Але я ніколи не приймаю та не прийму того "вашого" сталінського - там всі винні, бо чим "ви" краще тоді.
Пускаю мимо вух "вашого", бо "лапкИ", дякую.
Прочитав уважно, нема заперечень.
Крім одного - повір, на фупі виглядає саме так, як кажу - захищаєш рефлекторно, на тих, "кого знаєш", а саме робиш стойку на згадку про "поганих донбасян".
Радий чути, що це не так насправді.
Ти схожий, Джонні, на одного хорошого хлопа в моїй конторі - з ним є про що поговорити, часто радісно бачити співпадіння думок в принципових питаннях, музику послухати, віскаря випити, але при згадці про Донбас (а він виїхав звідти пацаном зеленим одразу після початку цього трешаку) - автоматично гримаса "зубної болі", нє стОіт об етом... І ні слова критичного про "своїх".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія