Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Солонина новый ролик о Бандере

Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Вважаєш що тупими питаннями зафлудиш факт переселення великої кількості євреїв з РП на земля українців?

Пох як везли/їхали - чи в обозах магнатів/панів/мілкої шляхти чи самі їхали бо то був шанс на заробітки.  ЇХАЛИ. І селились кагалами, обживались і були підпанками під польською шляхтою. Майже всі управителі маєтків, наданих королем полякам, були польськими євреями з польськими ж прізвищами, бо вихрести.


та от Омелян Прицак каже, що євреї заснували хозарську фортецю Самбат коли іще навіть Києва не було. І Київ виник саме на місці того єврейського поселення, і євреї нікуди не ділись.

і це ж наукові дослідження а не бабушка бабушці розказала на лавочці.

це я не кажу про переселення українців на південь і схід нинішньої України, яке відбулось уже ось зовсім недавно, після завоювань російської імперії.
як тоді дивитись на поняття "українські землі"?


от що пишуть оксфордські дослідники:

«У Х ст. Київ складався з трьох чітко розділених географічних компонентів: Гора (пагорб Кия), Копирів кінець і Поділ... Староруське слово «кінець»... означало самоврядну етнічну громаду... У Києві етнічна громада спочатку називалася Копир (Коpur). Це найменування неслов’янського походження... ніхто не намагався розшифрувати його етимологію... «Копир» походить від слова «Капир» — ранньої версії найменування Кавар (Кабар), Кабир... Ця етимологія підтверджує той факт, що внутрішнє місто Києва спочатку було заселене хазарськими каварами (капирами)... Копирів кінець мав у ХII ст. двоє воріт. Подільські ворота зв’язували його з Подолом, комерційно-промисловим передмістям. «Жидівські» (Єврейські) ворота зв’язували «місто Ярослава» (княжий Київ після 1036 р.), що виріс зі старої цитаделі з Копиревим кінцем. Західний і південний райони багатого Копирева кінця все ще називалися Жидові (Жиди, або Євреї) у ХI—ХII ст. Це найменування ясно вказує, що київські кавари (копири) сповідували іудаїзм. Тим самим підтверджується зв’язок коварів із Києвом та іудаїзмом.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Київ був заснований у перших століттях нашої ери саме як один із опорних пунктів у торгівлі між Західної Європою і Китаєм. Та відомо, що місту Києву передувала фортеця, що називалася Самбат, і цей топонім той самий О.Пріцак розшифровує як «суботній ринок», побачивши (що переконливо) у слові «Самбат» івритське «шабат». Тому логічно припустити, що якщо в назві фортеці івритський корінь, то й назви окремих частин міста також могли мати у своїй етимологічній основі івритське слово.

Згодом торговельна база перетворюється на найбільше торгове місто, і точно так само, як центром княжого міста був княжий палац чи замок і прилеглий до нього майдан, — центром торгового міста ставав митний пункт і торговий майдан. Отже, на івриті — мові одних із засновників Києва, «копар», тобто викуп, пеня, віра, назва найдавнішої, розташованої на території Києва митниці, хазяями якої були єврейські купці-раданіти. І відразу ж стає зрозуміло, чому ворота, які ведуть до митниці (копару), називалися Єврейськими. Тут «єврейські» — саме етнонім, що вказує на національність тих, хто за згаданими воротами проживав.

Усі ж інші представники Хазарського каганату (громадянами якого юридично були й єврейські купці) жили на іншому «кінці» Києва, який літописець назвав Козаре.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

ні звичайно

Ну вони ніби як в землі були знайдені  :gigi: Чи то уже не "археологія" - тому що суперечить твоїм "думкам"?  :gigi:
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

а що хтось там із села то не страшно

але ж якщо уже із села в Київ переїхали, почитайте хоч трохи про історію свого нового місця проживання

не поводьте себе як свині
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Ну, це зараз. Коли у блогери попер. І, знову ж таки через пихатість та "комплекс бога".
Але ОУН-УПА в нього давнішній пунктик. На його сайті висить стаття з цього

Так вони ж націоналісти, а націоналісти для Солоніна це дикі люде які ще до гомо сапієнс.
Звідси і інтерес до теми. 
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Ну, це зараз. Коли у блогери попер. І, знову ж таки через пихатість та "комплекс бога".
Але ОУН-УПА в нього давнішній пунктик. На його сайті висить стаття з цього

та да, в нього час від часу проривалося і його кожного разу макали мордою лиця.
Але раніш мабуть в нього не вистачало аргументації і знань по цій темі, бо відбрехувався стандартними совковими тезісами.
А тут на останньому його стрімі знов зачепився і став розказувати що він дуууже багато знає по цій темі.
Ну і  зробив паузу, накопав з раша вікіпєдії лайна і буде тепер його вивалювати.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Ну вони ніби як в землі були знайдені  :gigi: Чи то уже не "археологія" - тому що суперечить твоїм "думкам"?  :gigi:

в землі багато чого можна знайти навіть гімно мамонта
але назвати те місце столицею держави мамонтів тільки бевзям в голову може прийти
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Ну, це зараз. Коли у блогери попер. І, знову ж таки через пихатість та "комплекс бога".
Але ОУН-УПА в нього давнішній пунктик. На його сайті висить стаття з цього

Кацапський, чи прокацапський (як Солонін) ліберал завжди палиться на українському питанні, бо не може признати, що ми інший народ.
Крапка.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

та от Омелян Прицак каже, що євреї заснували хозарську фортецю Самбат коли іще навіть Києва не було. І Київ виник саме на місці того єврейського поселення, і євреї нікуди не ділись.

і це ж наукові дослідження а не бабушка бабушці розказала на лавочці.

це я не кажу про переселення українців на південь і схід нинішньої України, яке відбулось уже ось зовсім недавно, після завоювань російської імперії.
як тоді дивитись на поняття "українські землі"?


от що пишуть оксфордські дослідники:

«У Х ст. Київ складався з трьох чітко розділених географічних компонентів: Гора (пагорб Кия), Копирів кінець і Поділ... Староруське слово «кінець»... означало самоврядну етнічну громаду... У Києві етнічна громада спочатку називалася Копир (Коpur). Це найменування неслов’янського походження... ніхто не намагався розшифрувати його етимологію... «Копир» походить від слова «Капир» — ранньої версії найменування Кавар (Кабар), Кабир... Ця етимологія підтверджує той факт, що внутрішнє місто Києва спочатку було заселене хазарськими каварами (капирами)... Копирів кінець мав у ХII ст. двоє воріт. Подільські ворота зв’язували його з Подолом, комерційно-промисловим передмістям. «Жидівські» (Єврейські) ворота зв’язували «місто Ярослава» (княжий Київ після 1036 р.), що виріс зі старої цитаделі з Копиревим кінцем. Західний і південний райони багатого Копирева кінця все ще називалися Жидові (Жиди, або Євреї) у ХI—ХII ст. Це найменування ясно вказує, що київські кавари (копири) сповідували іудаїзм. Тим самим підтверджується зв’язок коварів із Києвом та іудаїзмом.

Ну і навіщо ця лекція про те, що юдеї (по вірі) чи етнічні семіті розселялись по всьому світу і на наших землях теж?
Оті євреї зони осєдлості, сотні тисяч, то не хазари, то євреї Польщі, що переселились з РП.

Солонін нам втюхує, що ЗУ, то АУ та східна Польща, ніяких українців там не було і ніяких прав на самовизначення як окремого народу у тої меншини не було  і, відповідно, права на свою державу  нема - то лише тероризм і забаганки купки тупих селюків.
Його вопль про те, що ніде ніхто не називає вулиці і площі в честь терористів - то вже верх цинізму від єврея, який ніби не знає хто є національними героями в Ізраілі. Він реально вважає нас тупими селюками з якими можна отак хуцпато поводитись?
Ви з цим погоджуєтесь?

п.с. Щодо мене і понаєхов з села - мої предки(гілки з нашого роду) переписані в Києві ще в Ревізьких казках кінця 18 ст. Вже не кажу про перепис населення РІ 1897 року - там і адреси точні є. Більш ранніх документів з посімейними переписами населенняв наших архівах нема.

   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Угу.
І йому вже закинули. Якщо вже такий пасионарний, давай роздмухуй тему єврейського націоналізму сіонізму. І як це на століттями заселені муслимами землі вдерлися нові бажаючи. Незважаючи, доречі, на міжнародні домовленості )
ПС Українці нікуди не вдиралися.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

ППС ФУПобот робить автозаміну слова роздмуXуй
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

в землі багато чого можна знайти навіть гімно мамонта
але назвати те місце столицею держави мамонтів тільки бевзям в голову може прийти

повертаючись до монет:
щонайменше, половина монет готських часів,
знайдених на території України,
знайдено саме в Києві.
Оскільки факт існування тут готів і їхньої столиці ніким не оспорюється,
припущення щодо того, що Данпарштадт був на місці Києва
є більш, ніж припущеннями.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

повертаючись до монет:
щонайменше, половина монет готських часів,
знайдених на території України,
знайдено саме в Києві.
Оскільки факт існування тут готів і їхньої столиці ніким не оспорюється,
припущення щодо того, що Данпарштадт був на місці Києва
є більш, ніж припущеннями.

Я навіть не знаю ким, крім альтернативщикіа, факт існування на місці Києва столиці готів підтверджується.
 Я теж можу альтернативну версію висунути на основі монет, наприклад, факт існування тут кладовища готів.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

повертаючись до монет:
щонайменше, половина монет готських часів,
знайдених на території України,
знайдено саме в Києві.
Оскільки факт існування тут готів і їхньої столиці ніким не оспорюється,
припущення щодо того, що Данпарштадт був на місці Києва
є більш, ніж припущеннями.

Крім того, згідно саги про Гервер, в районі Данпарштадту має бути ліс Мюрквід.

Слово Myrkviðr являє собою слово складене з: myrkr — темний і viðr — ліс.
У німецькій мові вираз «Чорний ліс» являє собою ідіому, що позначає хвойний ліс на противагу «світлому», широколистяному лісові.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8E%D1%80%D0%BA%D0%B2%D1%96%D0%B4

А хвойні ліси в нас починаються якраз на межі Києва  X( Я вже розказував вам, як мене в дитинстві був вразив ліс у Гаврилівці, я тоді вперше побачив хвойний ліс  8-)
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере


Ну і навіщо ця лекція про те, що юдеї (по вірі) чи етнічні семіті розселялись по всьому світу і на наших землях теж?
Оті євреї зони осєдлості, сотні тисяч, то не хазари, то євреї Польщі, що переселились з РП.

Солонін нам втюхує, що ЗУ, то АУ та східна Польща, ніяких українців там не було і ніяких прав на самовизначення як окремого народу у тої меншини не було  і, відповідно, права на свою державу  нема - то лише тероризм і забаганки купки тупих селюків.
Його вопль про те, що ніде ніхто не називає вулиці і площі в честь терористів - то вже верх цинізму від єврея, який ніби не знає хто є національними героями в Ізраілі. Він реально вважає нас тупими селюками з якими можна отак хуцпато поводитись?
Ви з цим погоджуєтесь?

п.с. Щодо мене і понаєхов з села - мої предки(гілки з нашого роду) переписані в Києві ще в Ревізьких казках кінця 18 ст. Вже не кажу про перепис населення РІ 1897 року - там і адреси точні є. Більш ранніх документів з посімейними переписами населенняв наших архівах нема.


лекція до того, що позначення якихось земель як "історично етнічних" це темнота і мракобєсіє за дуже рідкісним виключенням.
у більшості ж випадків процеси міграції носили досить хаотичний характер і підпорядковувались пошуку їжі та здобичі, а не "охороні земель"
нації ж утворились на межі 19-20 ст і з того часу можна більш менш обгрунтовано вести мову про належність тих чи інших територій.

Тому що в Києві ви навіть у випадку появи у 1897 є "понаєхавшимі" стосовно євреїв, якщо самі не є насправді євреями, половцями чи тими ж хозарами насправді. а в Черкасах стосовно черкесів, а на харківщині стосовно половців і так далі.
тому краще цю карту не розігруйте, вона програшна.

є держава Україна, яку не батько Бандера створив у таких межах, а в основному російські царі і більшовики. А держава це таке акціонерне товариство, у якому всі мають по одному голосу.  Із цього треба виходити, а не шукати собі привілеїв на підставі псевдоісторичних екскурсів.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Дурбецали-історики висловлювали різні припущення щодо Данпарштадту-Архаймару. Але просту товсту підказку - ліс Мюрквід - вони просто не побачили :gigi: Ліс Мюрквід - це хвойний ліс  :facepalm:
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

лекція до того, що позначення якихось земель як "історично етнічних" це темнота і мракобєсіє за дуже рідкісним виключенням.
у більшості ж випадків процеси міграції носили досить хаотичний характер і підпорядковувались пошуку їжі та здобичі, а не "охороні земель"
нації ж утворились на межі 19-20 ст і з того часу можна більш менш обгрунтовано вести мову про належність тих чи інших територій.

Тому що в Києві ви навіть у випадку появи у 1897 є "понаєхавшимі" стосовно євреїв, якщо самі не є насправді євреями, половцями чи тими ж хозарами насправді. а в Черкасах стосовно черкесів, а на харківщині стосовно половців і так далі.
тому краще цю карту не розігруйте, вона програшна.

є держава Україна, яку не батько Бандера створив у таких межах, а в основному російські царі і більшовики. А держава це таке акціонерне товариство, у якому всі мають по одному голосу.  Із цього треба виходити, а не шукати собі привілеїв на підставі псевдоісторичних екскурсів.

  жидів вигнали з Києва та всієї Русі

„нині з всієї Російську землі вислати всіх жидів і з усім їхнім маєтком, і надалі не опушать, а чи є таємно увійдуть, вільно їх грабувати і вбивати… З цього часу жидів на Русі немає“.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Дурбецали-історики висловлювали різні припущення щодо Данпарштадту-Архаймару. Але просту товсту підказку - ліс Мюрквід - вони просто не побачили :gigi: Ліс Мюрквід - це хвойний ліс  :facepalm:


а коли він з'явився той хвойний ліс?

Київ між полем і Дніпром стояв. поляни сбсн це ж від місця проживання і умов землеробства.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

  жидів вигнали з Києва та всієї Русі

„нині з всієї Російську землі вислати всіх жидів і з усім їхнім маєтком, і надалі не опушать, а чи є таємно увійдуть, вільно їх грабувати і вбивати… З цього часу жидів на Русі немає“.


та то ж на папері
на папері і хрестили Русь одним днем, а на практиці тільки киян у Дніпро загнали.

а тих же галичан коли відловити по полонинам змогли щоб хрестити?




   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

а коли він з'явився той хвойний ліс?

Київ між полем і Дніпром стояв. поляни сбсн це ж від місця проживання і умов землеробства.

Не знаю, якщо чесно. Як я вже згадував, я вперше хвойний ліс побачив якраз в Гаврилівці - це під Києвом. Раніше я бачив лише листяні ліси  8-)
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

именно так.
но когда он х.й.ю морозит о Киеве или Бандере,
это подрывает доверие к периоду 2МВ,
в котором он считает себя знатоком.
Вопрос, зачем он это делает?
Видимо, только ради хайпа.
Ради просмотров.
Т.е., ради денях.
солонин сейчас живет в прибалтике. Аудитория его слушателей там очень маленькая лекции читать некому, книги больше не выходят, сейчас он пытается монетизировать свои знания через интернет. Уверен зароботки у него там небольшие. Скорее всего у него есть спонсоры и возможно это даже не хуйло а поляки. Уж очень крупную дичь он тода нес про смоленскую трагедию. И вообще непонятно зачем он эту тему поднял
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Не знаю, якщо чесно. Як я вже згадував, я вперше хвойний ліс побачив якраз в Гаврилівці - це під Києвом. Раніше я бачив лише листяні ліси  8-)


швидше за все, то уже комуністи садили по плану Докучаєва
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

швидше за все, то уже комуністи садили по плану Докучаєва

Знаєш, є золоте правило - не плодить речі без зайвої потреби. Ти вважаєш, що комуністи раптом вирішили висадити хвойний ліс там, де він раніше не ріс?  8-)

   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

солонин сейчас живет в прибалтике. Аудитория его слушателей там очень маленькая лекции читать некому, книги больше не выходят, сейчас он пытается монетизировать свои знания через интернет. Уверен зароботки у него там небольшие. Скорее всего у него есть спонсоры и возможно это даже не хуйло а поляки. Уж очень крупную дичь он тода нес про смоленскую трагедию. И вообще непонятно зачем он эту тему поднял

В Україні він живе у судячи з переглядів свої пару тищ долярів у місяць має. Не фонтан може для когось, але і не привід бідували.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

В Україні він живе у судячи з переглядів свої пару тищ долярів у місяць має. Не фонтан може для когось, але і не привід бідували.
С марта 2016 года живёт и работает в Эстонии[13], где является совладельцем и главным конструктором фирмы Pyroheat OU
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Я навіть не знаю ким, крім альтернативщикіа, факт існування на місці Києва столиці готів підтверджується.
 Я теж можу альтернативну версію висунути на основі монет, наприклад, факт існування тут кладовища готів.
Готи ж були осідлим народом, їм міста були потрібні.
Десь же вона була, та столиця на Дніпрі?
Стосовно ж кладовища: велике кладовище, як раз,
повинно бути біля міста...
Але тут ще один момент - безперервність поселення.
Все ж готів було вигнано за кілька століть до письмових згадок про руський Київ.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Знаєш, є золоте правило - не плодить речі без зайвої потреби. Ти вважаєш, що комуністи раптом вирішили висадити хвойний ліс там, де він раніше не ріс?  8-)


тю, так це загальновідомі факти
іще на початку 20 ст Україну накривали страшні суховії зі степу. на Херсонщині були бархани і ходили реальні верблюди жуючи колючку
був план Докучаєва в рамках якого висадили гігантські ліси і ліквідували проблему.

Зараз, до речі, суховії повертаються

до речі, висадка сосен це була екологічна помилка.  треба було інші породи дерев обирати.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

С марта 2016 года живёт и работает в Эстонии[13], где является совладельцем и главным конструктором фирмы Pyroheat OU
Ой та ладно, я теж умію пошуковиком користуватись.

У 2015 був змушений з політичних мотивів емігрувати з Росії до Естонії, а у 2019 перебрався до України[5].

Будемо далі мірятись хуямі? :D


   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Якраз я особисто висаджував дерева в школі по якихось там невідомим мені совковим програмам. Але то були або плодові, або листяні. Хвойних я в очі не бачив. Вперше хвойний ліс я побачив тоді в Гаврилівці  8-)
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

При этом количество украинских школ огромное.

Не знала, хто такий той Соломин, але вже знаю - брехун. Варто було прочитати цитоване речення.
Для порівняння:
За правління Австрії в Галичині було приблизно 2, 5 тис. шкіл з українською мовою викладання.
За Польщі стало 400.
На Волині відповідно з 460 шкіл залишили 8.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Якраз я особисто висаджував дерева в школі по якихось там невідомим мені совковим програмам. Але то були або плодові, або листяні. Хвойних я в очі не бачив. Вперше хвойний ліс я побачив тоді в Гаврилівці  8-)

Плодовим-листяним треба нормальну землю.
Хвойні ростуть на піску.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

В описании климата Северного Причерноморья начала XX века великий географ Петр Семенов Тян-Шаньский сообщает, что наибольшая часть этого пространства «представляет собою в общем однообразную степь, на востоке незаметно сливающуюся с астраханскими и арало-каспийскими степями. Подобные условия дают большой простор ветрам, которые должны здесь отличаться своей силой».

Из-за этого климат был непостоянен, воздух сух, безводие сильно, летних дождей недостаточно. В Екатеринославской губернии, как пишет ученый, судьбу урожая тогда решали осадки в апреле и мае – дальше была сплошная сушь.

Распаханные земли, лишившиеся травяного покрова, поднимались колоссальными тучами пыли, «черными бурями». В 1891 году юг пережил небывалую засуху и последовавший за ней страшный голод. Годом позже по всему Юго-Востоку современной Украины прокатились натуральные самумы.

Геолог и почвовед Василий Докучаев так описывает один из случаев:

«Не только был совершенно сорван и унесен с полей тонкий снеговой покров, но и рыхлая почва, обнаженная от снега и сухая, как пепел, взметалась вихрями при 18 градусах мороза. Тучи темной земляной пыли наполняли морозный воздух, застилая дороги, занося сады – местами деревья были занесены на высоту 1,5 м, – ложились валами и буграми на улицах деревень и сильно затрудняли движение по железным дорогам: приходилось даже отрывать железнодорожные полустанки от сугробов черной пыли, смешанной со снегом».

Суховеи, мгновенно испаряющие влагу из почвы, водоемов и растений, были хорошо знакомы жителям Киевщины, хотя это север Украины и там имеются крупные реки. Признаки степи Докучаев отмечал на Полтавщине.

А в нынешней Херсонской области передвижения огромных масс почвы начались еще и после того, как бессчетные овечьи стада баронов Фальц-Фейнов выели траву на Алешковских песках. Песчаные бури местные старожилы помнят еще по 60-м годам прошлого века, когда много было сделано для того, чтобы их остановить. А всего на 40-50 лет раньше останавливать было нечем.

Жестокая засуха 1921 года вызвала голод в Поволжье, врезавшийся в историческую память. Но сушь свирепствовала не только там. Согласно данным официальной статистики, пострадали 35 губерний – в том числе Южная Украина и Крым.

Весной 1928 года в центральных и юго-восточных регионах Украины, Сталинградской и Астраханских областях РСФСР ветры подняли на воздух более 15 миллионов тонн чернозёма, истончив пахоту и вызвав неурожаи 1929-1931 годов. По всему степному поясу снова случился страшный голод, усугубленный продразверсткой. 

Очередная трагедия для людей, только что переживших войну, случилась в 1946 году. Снова пострадали Украина, Северный Кавказ, российское Черноземье, Поволжье, Западная Сибирь и Казахстан, для которых 1947 год стал черным временем.

А 20 октября 1948 года появилось постановление Совета Министров СССР и ЦК ВКП (б) от № 3960 «О плане полезащитных лесонасаждений, внедрения травопольных севооборотов, строительства прудов и водоёмов для обеспечения высоких устойчивых урожаев в степных и лесостепных районах Европейской части Советского Союза».
   
Не знала, хто такий той Соломин, але вже знаю - брехун. Варто було прочитати цитоване речення.
Для порівняння:
За правління Австрії в Галичині було приблизно 2, 5 тис. шкіл з українською мовою викладання.
За Польщі стало 400.
На Волині відповідно з 460 шкіл залишили 8.
А Волинь до Iої світової була під кацапами. Виходить поляки переплюнули кацапів у боротьбі з українцями. 
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

А Волинь до Iої світової була під кацапами. Виходить поляки переплюнули кацапів у боротьбі з українцями. 
кацапи і УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ...
(останню НЕДІЛЬНУ і ту закрили в 1862р)
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Весь остальной ролик приводит цифры, которые показывают, что в РП притеснения украинского населения не было.
В Галичине процент украинского населения не был преобладающим.
Знову дурня.
Тільки по населенню 70% русинів жило в Галичині завжди. Про "притиснения" навіть не хочеться починати, бо тут список дуже довгий.
Здається це дуже глупа гілка.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

По данным почвоведов, на начало XX века даже в Полтавской губернии площадь лесов по ряду уездов сократилась с 30 до 3-4%. Соответственно стали смываться почвы, заиливаться ручьи, реки обмелели. «Не той вже Миргород, Хорол-річка не та» – жаловался Павло Тычина в «Песне трактористки» в 30-е годы, поскольку ситуация не менялась.

Тогда Почвенный институт АН СССР установил, что во время весеннего снеготаяния с полей южной и средней полосы европейской части страны смывается около 140 млн тонн земли.

Первый заместитель министра лесного хозяйства СССР Василий Колданов в «Очерках истории советского лесного хозяйства» указывал, что в рамках проекта только на 1948-1950 гг. было запрошено 1,481 млрд руб. капитальных вложений. Предполагалось высадить 1118 тысяч гектаров леса, увеличив его, в частности, в областях юга и юго-востока Украины, вдвое. На землях колхозов, в гослесфонде и в совхозах УССР предусматривалось с 1948 по 1955 г. создать почти миллион гектаров лесопосадок всех видов, заняв 4% от всей площади пахотных земель.

Кроме облесения оврагов, создания государственных лесных полос и лесных культур в гослесфонде, Минлесхоз обязывался в 1949-1955 гг. закрепить пески на площади 322 тыс. га. Их засаживали обыкновенной сосной, создав, в частности, леса в Херсонской области, огромные зеленые массивы на Киевщине, Житомирщине, Черниговщине, где преобладают песчаные почвы.

Лесопосадки же в основном закладывали дубовые, справедливо рассудив, что стоять дуб будет долго и массы древесины он дает много. К примеру, по обоим берегам Северского Донца от Белгорода до устья появились государственные лесные полосы шириной по 30 метров. Так было заложено благосостояние будущих украинских углежогов и продавцов дров.

   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

А Волинь до Iої світової була під кацапами. Виходить поляки переплюнули кацапів у боротьбі з українцями. 
До 1-ї світ. і Польщі не було.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

Ну добре, комуністи висадили в степах ліси. Але ми говоримо про ліс, що згадується в Сазі про Гервер. В часи Аттіли комуністів же не було? Як і висаджених ними лісів?  :gigi:
   
кацапи і УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ...
(останню НЕДІЛЬНУ і ту закрили в 1862р)

Значить треба було писати:На Волині відповідно з 460 шкіл з російською мовою навчання залишили 8.
Тоді видно українофобію і кацапів і поляків.
   
Re: У Солонина новый ролик о Бандере

сага то твір поетичний

де він там той ліс був і що малось на увазі, то треба дуже довго гадати і все ділити на два
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія