Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Вторий строк, да чи нє, обере суспільство :facepalm:

Семня страждає від проффесії Зе 8-)
   
Про Бурбу:
"Він приніс якусь інформацію щодо того, що ми отримали оперативну інформацію щодо ковіду. Хто придумав формулу ковіду і є навіть формула вакцини. Він сказав мені і назвав цю країну. Він запропонував мені передати цю інформацію РФ або китайським колегам. Це була операція під назвою "Бурба", впевнений що від товариша Петі. Чому від товариша Петі? У нас тоді тільки почались відносини з США. У нас потужний з'явився партнер - Туреччина. Він звинуватив в тому, що хтось розповсюджує ковід. Ми ж не ідіоти"

 :D
Їбанат....
   
"Я щоденно розмовляю з лідерами різними, вчора був Мішель, Меркель, вони хочуть, щоб ми почали спілкуватися з РФ, обов'язково буде дзвінок. Вони хочуть контакту нашої адміністрації і адміністрації РФ. Я думаю, що найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати"
   
так, тепер не відмиється
та обличчя показали він не дуже радий
   
Так теплая ванная же.Или ты забыл?

Зебл пригласил для проформы тех кого можно макнуть.. савика громадянством  итп.. а  дальше ванна....
   
"Я щоденно розмовляю з лідерами різними, вчора був Мішель, Меркель, вони хочуть, щоб ми почали спілкуватися з РФ, обов'язково буде дзвінок. Вони хочуть контакту нашої адміністрації і адміністрації РФ. Я думаю, що найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати"

Яка падаль.....   його примушують..
   
Тоже обоссал Соню?  ;o


Та не.Соня как раз таки норм при всем моем скептическом к ней отношении как к журналистке-инсайдерке
   
та обличчя показали він не дуже радий
У Шустера завжди невдоволене обличчя.
   
"Я щоденно розмовляю з лідерами різними, вчора був Мішель, Меркель, вони хочуть, щоб ми почали спілкуватися з РФ, обов'язково буде дзвінок. Вони хочуть контакту нашої адміністрації і адміністрації РФ. Я думаю, що найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати"

О! Вимальовуєтся. Буде прискорена капітуляція РФії, (захід змушує) і протести (а це їх викличе) то буде переворот Ахметова.
   
А чо у речника Зе Нікіфорова наушнік в ухє? 8-)
   
Якє воно хамовите :facepalm:
   
Зебл пригласил для проформы тех кого можно макнуть.. савика громадянством  итп.. а  дальше ванна....

Ну про гражданство я пропустил и считаю что это некрасиво.Но во всем остальном он его просто размазал по фактам
   
У Шустера завжди невдоволене обличчя.

Он болен же
   
А чо у речника Зе Нікіфорова наушнік в ухє? 8-)

Это из Кремля подсказывают что отвечать
   
сьогодні-завтра Бутусов доведе, що блазень знову сьогодні збрехав в історії про вагнерівців,
навіть я бачу знову нестиковки в його легенді, яку він вивчив
   
О! Вимальовуєтся. Буде прискорена капітуляція РФії, (захід змушує) і протести (а це їх викличе) то буде переворот Ахметова.

Да, він готує капітуляцію...  звичайно у формі перемоги (бидло повірить).
   
Зебл пригласил для проформы тех кого можно макнуть.. савика громадянством  итп.. а  дальше ванна....

Последний молодой - то не ванна, а целый бассейн..
   
Это из Кремля подсказывают что отвечать
:D
   
Он болен же
Не знав (
   
 :weep:

   
Панове, хто слухав. якщо можна, то дуже коротко - що воно там намололо про вагнерівців? Сил нема слухати, заблюю все.
   
А все почему, не надо было подымать неудобные для булочки темы (( булочке нинравица

Какую тему поднял Шустер?
   
Панове, хто слухав. якщо можна, то дуже коротко - що воно там намололо про вагнерівців? Сил нема слухати, заблюю все.

легенда від блазня -
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову
   
 а прихильники певної політсили все зелена моча в морду, а вони радіють...абасссал. ..абассал... :laugh:
   
лєвий берех

Это для тех, кто любит "ходить налево"?
   
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову
"Студия 95 квартал представляет"  :D
   
"Щодо союзництва з Ігорем Валерійовичем Коломойським, ми з ним не проводимо ніяких союзницьких розмов. Не проводили дуже довгий час. Десь два роки"

Союзнических не проводил, а другие значит проводил?  :D
   
Панове, хто слухав. якщо можна, то дуже коротко - що воно там намололо про вагнерівців? Сил нема слухати, заблюю все.


У нищих слуг нет (с)
   
Про  гвинтокрили буде у наступній партії журналістів, зараз антракт
   
легенда від блазня -
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову
Акуєть....
Что надєлал Бєрія! Бурба
Вишел із довєрія!
А товаріщ Малєнков Бубачка
Надавал єму пінков.
   
"Щодо союзництва з Ігорем Валерійовичем Коломойським, ми з ним не проводимо ніяких союзницьких розмов. Не проводили дуже довгий час. Десь два роки"

Союзнических не проводил, а другие значит проводил?  :D

І саме тому він трахнув позавчора державу на 4.7 млрд :weep:
Але буба ні при чому
   
легенда від блазня -
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову

і ваще той Бурба знищив Майдан, а Порох його покривав
і чо, нормально
   
а прихильники певної політсили все зелена моча в морду, а вони радіють...абасссал. ..абассал... :laugh:

в чому вони праві, це в тому, що блазень зараз сцить всій країні в очі,
декому подобається, як бачимо...
   
Я так понял, что бы он не говорил, один фиг обосрут. :)
   
Сірожка Лєщенко буде?
   
легенда від блазня -
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову
Тобто, ніяких вагнерівців не було? І організував це все Троцький Порошенко?
   
а прихильники певної політсили все зелена моча в морду, а вони радіють...абасссал. ..абассал... :laugh:

Ну он вроде по факту все сказал.Или тебе не понравилось что Шавика назвали слугой Ахметова и ты с этим не согласен?Или ты не согласен с позицией по вагнеровцам и с тем что если бы что то пошло не так,то мы бы обосрались на весь мир и вместо байрактаров получили бы от турецкого хера уши?
   
легенда від блазня -
махінатор та аферист Бурба хотів втягнути країну в величезний скандал, але бубочка його вчасно розкусив та врятував країну від ганьби,
Бурба - кріт, він злив інфу росіянам, а потім Бутусову

іголовне..Бурбою керував Порошенко
   
сьогодні-завтра Бутусов доведе, що блазень знову сьогодні збрехав в історії про вагнерівців,
навіть я бачу знову нестиковки в його легенді, яку він вивчив

Ну да, Бутусов же посвящён во все подробности "спецоперации", в отличии от Президента  :laugh:
   
Я так понял, что бы он не говорил, один фиг обосрут. :)

ніхто нічого поганого не написав, коли воно розповідало про готовність країни воювати з рашистами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія