Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Всі погані, на всіх щось накапаєм
Шустер бухав, бурба сбушник

... а булочка цяця
   
Бурба авантюріст і ахферіст,  мєлкій чєловєк який зробив рємонт у Кончі-Заспі на 11 млн грн
   
Оце буде шоу у вечері з бубочкіних відповідей, чісто хоть поржом  :lol:
   
Савика публично выпороли с его каверзным вопросом.Как же я ору от смеха.Представляю как ему обидно.Думал ух как спрошу сейчас,а тут такой фейл  :weep:
   
Скільки раз згадав Порошенка ?
   
Бурба авантюріст і ахферіст,  мєлкій чєловєк який зробив рємонт у Кончі-Заспі на 11 млн грн

Та ким би він не був, але спецоперацію добре підготував, а злив найчесніший (не такий як бурба) - наш булочка  [ua] ...
   
і Порох теж винен заразом

Так Петро сам казав, що придумав та санкціснував цю "операцію" ще у 2018-му році.
   
 :(
Облил будущего президента бурбу грязью..
   
Шавик вчера или бухал или не выспался.Лицо как будто на асфальте ночевал  :laugh:

С дня рождения отойти не может :)
   
Булочка всіх накаже  :love:  Всіх кривдників знадає.. особливо Баригу  :X
   
Шавик сегодня останется без премии  :weep:
   
Булочка всіх накаже  :love:  Всіх кривдників знадає.. особливо Баригу  :X

Ты по сути что то можешь написать или как бот пишешь рандомные фразы ?
   
Оце буде шоу у вечері з бубочкіних відповідей, чісто хоть поржом  :lol:

А сейчас почему тебе не смешно?
   
Ты по сути что то можешь написать или как бот пишешь рандомные фразы ?

Я его не слушаю.. нахера мне слушать хрип наркомана
   
Зеля викидує бульдогів з під килима.
Дарма він стільки мовчав.
   
Зеля викидує бульдогів з під килима.
Дарма він стільки мовчав.

это не бульдоги -это какие -то зеленые черти из горячки зеленского.
   
Re: Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

легенду про вагнергейт блазень вивчив добре  :laugh:
але методи старі - перехід на особистість замість віповіді по суті
так се звичайний метод популізму - якщо людина "підозріла" то і інфа від неї повинна бути також підозрілою
   
Вже сказав чого він брехав?? "Спецоперація вигадана від самого початку до кінця"
   
 :(
На ахметова и каналы ахметова льет не хорошие намеки
На святога человека...
Слава богу есть кому его защитить..
И на тв и на форуме..
   
Зеля викидує бульдогів з під килима.
Дарма він стільки мовчав.
Держал паузу, все таки актерство не пропьешь(прококсуешь) . :)
Одно непонятно зачем держал Бурбу столько времени, хотя и Татаров явно не сторонник ЕвроМайдана  .
   
:(
На ахметова и каналы ахметова льет не хорошие намеки
На святога человека...
Слава богу есть кому его защитить..
И на тв и на форуме..

даешь санкції рнбо ;o  (вєточку єслі что я застолбіл) блазень стає прєдсказуємим
   
Держал паузу, все таки актерство не пропьешь(прококсуешь) . :)
Одно непонятно зачем держал Бурбу столько времени, хотя и Татаров явно не сторонник ЕвроМайдана  .

Какой ужас.. значит ответ на обвинения бурбы - а он.. а он.  был против майдана  :lol: ??
   
 :lol: Шавика опять обписяли на камеру.Да что ж такое ? Срочно вызывайте Пояркова и Спивака в усиление  :lol:
   
:(
На ахметова и каналы ахметова льет не хорошие намеки
На святога человека...
Слава богу есть кому его защитить..
И на тв и на форуме..

Безусловно есть , например я. Молодец Ахметов, шкварит блазня.
   
Я его не слушаю.. нахера мне слушать хрип наркомана

Вся суть бота.Не смотреть но что то квакать  :weep:
   
:lol: Шавика опять обписяли на камеру.Да что ж такое ? Срочно вызывайте Пояркова и Спивака в усиление  :lol:


А все почему, не надо было подымать неудобные для булочки темы (( булочке нинравица
   
Какой ужас.. значит ответ на обвинения бурбы - а он.. а он.  был против майдана  :lol: ??

і взагалі редіска  :laugh:
   
Вся суть бота.Не смотреть но что то квакать  :weep:

Я реагирую на то что вы тут пишете.. мне достаточно.. Вот ты пишешь савика обоссали в прямом эфире - вот вся суть прихильники певної політсили...
Вместо ответа на вопросы, прихильники певної політсили обоссал савика. как мало прихильники певної політсили надо для счастья... значит это таков ответ блазня на обвинения в государственной измене... обоссал савика
   
"участь ахмєтова в державному перевороті".....
Мені здається, що одні й ті ж самі писали промови Януковичу і тепер пишуть цьому зеленому блазню. Там теж було про державний переворот.
   
О,Коня Сошкина! Ее то зачем позвали?Какое издание представляет эта знойная женщина?
   
Про Бурбу:
"Він приніс якусь інформацію щодо того, що ми отримали оперативну інформацію щодо ковіду. Хто придумав формулу ковіду і є навіть формула вакцини. Він сказав мені і назвав цю країну. Він запропонував мені передати цю інформацію РФ або китайським колегам. Це була операція під назвою "Бурба", впевнений що від товариша Петі. Чому від товариша Петі? У нас тоді тільки почались відносини з США. У нас потужний з'явився партнер - Туреччина. Він звинуватив в тому, що хтось розповсюджує ковід. Ми ж не ідіоти"

 :D
   
 :lol: Я виходжу на вулицю 
   
"участь ахмєтова в державному перевороті".....
Мені здається, що одні й ті ж самі писали промови Януковичу і тепер пишуть цьому зеленому блазню. Там теж було про державний переворот.

 ;o
   
А все почему, не надо было подымать неудобные для булочки темы (( булочке нинравица

Так теплая ванная же.Или ты забыл?
   
О,Коня Сошкина! Ее то зачем позвали?Какое издание представляет эта знойная женщина?

лєвий берех
   
Про Бурбу:
"Він приніс якусь інформацію щодо того, що ми отримали оперативну інформацію щодо ковіду. Хто придумав формулу ковіду і є навіть формула вакцини. Він сказав мені і назвав цю країну. Він запропонував мені передати цю інформацію РФ або китайським колегам. Це була операція під назвою "Бурба", впевнений що від товариша Петі. Чому від товариша Петі? У нас тоді тільки почались відносини з США. У нас потужний з'явився партнер - Туреччина. Він звинуватив в тому, що хтось розповсюджує ковід. Ми ж не ідіоти"

 :D

Ця вигадка розрахована вже на зовсім дибілів. Сценаристи 95-го кварталу, їх стиль.
   
Шавика опять обписяли на камеру.Да что ж такое ? Срочно вызывайте Пояркова и Спивака в усиление
Да да и Рабиновича
   
Ця вигадка розрахована вже на зовсім дибілів. Сценаристи 95-го кварталу, їх стиль.

Главное ж еще Петю макнуть  :D
   
Савика публично выпороли с его каверзным вопросом.Как же я ору от смеха.Представляю как ему обидно.Думал ух как спрошу сейчас,а тут такой фейл  :weep:
так, тепер не відмиється
   
, що ми отримали оперативну інформацію щодо ковіду. Хто придумав формулу ковіду і є навіть формула вакцини. Він сказав мені і назвав цю країну. Він запропонував мені передати цю інформацію РФ або китайським колегам. Це була операція під назвою "Бурба", впевнений що від товариша Петі. Чому від товариша Петі? У нас тоді тільки почались відносини з США. У нас потужний з'явився партнер - Туреччина. Він звинуватив в тому, що хтось розповсюджує ковід. Ми ж не ідіоти"

Тоже обоссал Соню?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія