Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже легке та просте схуднення

Re: Дуже легке та просте схуднення

Спортсмени є? Чи можна працювати фізично на порожній шлунок? Може це також проблема.
Я бувший спортсмен, спорт це зовсім інша історія з харчуванням і навантаженнями, взагалі режим життя інший.
Хоча у нас і не було якихось супер фізіологів.
Сніданок, тренування.
Обід, відпочинок, друге тренування.
Кожен жер що бажав коли бажав.
Спорт це плюс метан, ретаболіл, вайнспир...тьху, вже й не пом'ятаю точні назви, тобі спортсмени нічого не скажуть бо тупі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

моя порада пробовати вживати тріптофа
Дякую подивимось
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Сам практикую інтервальне голодування  1/24 в 16-17 годин.Цукор, тісто, крупи не вживаю. Картопля теж під забороною. ра на тиждень дозволяю собі гречку.Ім багато овочів, м'яса -говядіна в основном, риба, кісломолочне-бринза тверди сири творог  кефір сами робимо з козьего молока, квашени овочі, горіхи, тиквені семочки та яйца. Яйца кожен день обов'язково.Ця дієта мене зовсім не напрягає. До 12 годин дня пью каву амерікано з слівочним масло, після 12 обов'язково зелений чай. Воду вживаю помірно- по потреби. Також вітаміни-магній, вітаміни группи В. Калій. Тріптофан. Д3 с кальцієм бо рока...За місяць -10кг. Зріст 170 вага зараз 80. Ще трохи і можна буде включати в раціон фрукти та раз в неділю вівсянку цельнозернову. На ній , картопле та фруктах росту як на дріджах :D
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Не  розумію який метод схуднення ви обрали.
Це схоже на періодичне чи інтервальне голодання бо вікно 16-18 годин та трохи вправи в залі.
Теж саме
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Усім бажаю схуднення та здоров'я.
Це інше життя, відчуття зовсім інші, був багато разів і худий і жирний, знаю про що кажу.
Максимальна вага була 125 кг, років 20 тому.
Мінімальна 76
Останній рік тримав десь 90 +- , зараз хочу 82 - 83 спробувати що це за відчуття буде, не знаю чи вистачить зусиль бо старий вже.
Зріст 185
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Усім бажаю схуднення та здоров'я.
Це інше життя, відчуття зовсім інші, був багато разів і худий і жирний, знаю про що кажу.
Максимальна вага була 125 кг, років 20 тому.
Мінімальна 76
Останній рік тримав десь 90 +- , зараз хочу 82 - 83 спробувати що це за відчуття буде, не знаю чи вистачить зусиль бо старий вже.
Зріст 185
Бажаю удачі в цій боротьби! :)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ще один неочевидний метод, в тому числі покращення здоров'я - важке взуття. Я як кросівки після нього взуваю, то майже починаю літати. На жаль остання пара важкого виявилась бракованою, треба знову шукати.

Ще є важкий одяг, але то вже на любителя.

В кого немає часу на спортзал - вантаж прив'язувати до ніг або шукати взуття.

Останнє редагування: 12 листопада 2023 17:49:58 від com1
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ще один неочевидний метод, в тому числі покращення здоров'я - важке взуття
:facepalm:

В кого немає часу на спортзал - вантаж прив'язувати до ніг або шукати взуття.
:facepalm: вбивати ноги. Пий оцет.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ще один неочевидний метод, в тому числі покращення здоров'я - важке взуття. Я як кросівки після нього взуваю, то майже починаю літати. На жаль остання пара важкого виявилась бракованою, треба знову шукати.

Ще є важкий одяг, але то вже на любителя.

В кого немає часу на спортзал - вантаж прив'язувати до ніг або шукати взуття.
До речі протимінне взуття теж багато важить. Там можуть бути сталеві або ще якісь металеві елементи - вставки в підошви та інше. І груба багатошарова підошва.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=850224
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Бажаю удачі в цій боротьби! :)


Приєднуюся до побажання!:)
Мені тре зкинути кіл 8. Катаюся 78- 75 - 79...задовбало. :)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Мені тре зкинути кіл 8.

не тре  8-)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Вериги — різного виду залізні ланцюги, смуги, пута, кільця, що носилися християнськими аскетами на голому тілі для смирення плоті; залізний капелюх, залізні підошви, мідна ікона на грудях, з ланцюгами від неї, іноді пронизані крізь тіло або шкіру та інше. Вага вериг може досягати десятків кілограмів.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Вериги — різного виду залізні ланцюги, смуги, пута, кільця, що носилися християнськими аскетами на голому тілі для смирення плоті; залізний капелюх, залізні підошви, мідна ікона на грудях, з ланцюгами від неї, іноді пронизані крізь тіло або шкіру та інше. Вага вериг може досягати десятків кілограмів.
Колись знали толк у психо-фізичній підготовці.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Усім бажаю схуднення та здоров'я.
Це інше життя, відчуття зовсім інші, був багато разів і худий і жирний, знаю про що кажу.
Максимальна вага була 125 кг, років 20 тому.
Мінімальна 76
Останній рік тримав десь 90 +- , зараз хочу 82 - 83 спробувати що це за відчуття буде, не знаю чи вистачить зусиль бо старий вже.
Зріст 185




Справу зроблено.
Це кайф.
Пишу бо в захваті від себе аж підриває.
49 років, зріст 185.
Шлях від 93 до 82 за 2 місяці.
Все просто.
Англійський сніданок, без перекусонів, обід м'ясо овочі. Вікно без їжі на 16 - 18 годин. Спортзал без фанатизму на пустой шлунок бо гормони у нашому віці на вагу золота а інсулін підріже все. Ніякого кардіо. Трохи волі не жерти лайно.
Буде час відкрию гілку про гормонозаміщення, бо не бачу навколо лікаря хто в темі. Мені вкрай потрібно ще 10 років активно пробігти по життю
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

чего ж не худеть, если дефицит калорий есть,
а вес больше пуда
чтоб такое тело перемещать, греть и прочее много калорий надо
физкультуру для оживления метаболизма подключают
но подключают обычно, когда вес меньше 100 кг становится
пуд це 16 кг. Тут всі жиріки за твоєю теорією.  :gigi:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Метформін 500 мг. 1 таблетка на ніч чи ввечері. Якщо в цей день не було ІНТЕНСИВНИХ фізичних навантажень.
хуйня-с. У метформіна дуже жосска побочька. Він більше шкодить ніж дає користі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я пила Легалон. Сьогодні купила Лів 52( Легалонв не було, а бігати по аптеках не було часу). Завтра почну пити.
З колінами спадковість. Усі жінки з боку батька з віком страждали на артроз колінних суглобів , або пь'яточні  шпори і мали зайву вагу.
це всього лише засолення організму і малорухливість.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Показати зображення...
Показати зображення...
Справу зроблено.
Це кайф.
Пишу бо в захваті від себе аж підриває.
49 років, зріст 185.
Шлях від 93 до 82 за 2 місяці.
Все просто.
Англійський сніданок, без перекусонів, обід м'ясо овочі. Вікно без їжі на 16 - 18 годин. Спортзал без фанатизму на пустой шлунок бо гормони у нашому віці на вагу золота а інсулін підріже все. Ніякого кардіо. Трохи волі не жерти лайно.
Буде час відкрию гілку про гормонозаміщення, бо не бачу навколо лікаря хто в темі. Мені вкрай потрібно ще 10 років активно пробігти по життю
красівий дяттько..  :cray:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

хуйня-с. У метформіна дуже жосска побочька. Він більше шкодить ніж дає користі.
У кого вага виходить за межі норми і так вже жосска побочька у вигляді зайвої ваги. Нема чого втрачати крім зайвих ваги та жиру. А жир на тілі не від сала з сметаною, а від цукру та крохмалю - вуглеводів. Ще може гормони не в порядку.

В мене теж є трохи зайвої, але для зими це більш нормально на випадок блекаутів, голоду та інших катаклізмів.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Показати зображення...
Показати зображення...
Справу зроблено.
Це кайф.
Пишу бо в захваті від себе аж підриває.
49 років, зріст 185.
Шлях від 93 до 82 за 2 місяці.
Все просто.
Англійський сніданок, без перекусонів, обід м'ясо овочі. Вікно без їжі на 16 - 18 годин. Спортзал без фанатизму на пустой шлунок бо гормони у нашому віці на вагу золота а інсулін підріже все. Ніякого кардіо. Трохи волі не жерти лайно.
Буде час відкрию гілку про гормонозаміщення, бо не бачу навколо лікаря хто в темі. Мені вкрай потрібно ще 10 років активно пробігти по життю
як швидко скинув, так само швидко і набереш, а то й швидше і ще більше.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

У кого вага виходить за межі норми і так вже жосска побочька у вигляді зайвої ваги. Нема чого втрачати крім зайвих ваги та жиру. А жир на тілі не від сала з сметаною, а від цукру та крохмалю - вуглеводів. Ще може гормони не в порядку.

В мене теж є трохи зайвої, але для зими це більш нормально на випадок блекаутів, голоду та інших катаклізмів.
зайва вага на мозги не давить. А кому давить - то вже і метформін не допоможе, вірніше, він вже допоміг - куди ще далі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

пуд це 16 кг. Тут всі жиріки за твоєю теорією.
думаю "центнер", пишу "пуд"
вот такие у меня метрологические мечты :gigi:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Зайва вага - це метаболічний синдром і схильність до діабету 2 типу. Тоді й буде потрібний метформін
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

мене теж є трохи зайвої
Тобто завтра 2+ роки легкого і простого не скинув  :laugh:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

як швидко скинув, так само швидко і набереш, а то й швидше і ще більше.
Може бути бог зна що.
Питання мотивації. Мені естетика тіла пох, мені зараз енергія потрібна і здоров'я бо життя божевільне, і треба якось рвати далі.
you see me?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

хуйня-с. У метформіна дуже жосска побочька. Він більше шкодить ніж дає користі.
Якщо чесно колись спробував.
Побочка жорстка мене це не влаштовує, нікому це не раджу бо треба ж і якусь внутрішню екологію поважати
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Про яку саме побочку йдеться? Зібралися всі спеціалісти дієтологи та фармацевти. Срачка напала чи що? Про які дози та кількість таблеток йдеться? Ти ті таблетки взагалі бачив/мацав? Таблетки доступні по ціні, є різних виробників.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Про яку саме побочку йдеться? Зібралися всі спеціалісти дієтологи та фармацевти. Срачка напала чи що? Про які дози та кількість таблеток йдеться? Ти ті таблетки взагалі бачив/мацав? Таблетки доступні по ціні, є різних виробників.
Так. Мені це було проблема.
Десь більше року тому.
Нічого гарного не виходить просто лежачи на дивані і жерти все підряд
Дози по мінімуму, не пом'ятаю
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ясно. Таблеток не їв. Але побочка від них була! То може не від тих таблеток?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ясно. Таблеток не їв. Але побочка від них була! То може не від тих таблеток?
Сорі
Ти що тупий?
Не бачиш що тобі відповідають?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Сорі
Ти що тупий?
Не бачиш що тобі відповідають?
Він тупий, це факт. Хто тут постійно дописує, знає.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Не маю часу на теревені, трахайте мізки один одному самі.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Може бути бог зна що.
Питання мотивації. Мені естетика тіла пох, мені зараз енергія потрібна і здоров'я бо життя божевільне, і треба якось рвати далі.
you see me?
yes, saw you and what?  :gigi:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Якщо чесно колись спробував.
Побочка жорстка мене це не влаштовує, нікому це не раджу бо треба ж і якусь внутрішню екологію поважати
я не про те. З цим можна ще миритися. Просто, під вихідні підгадувати інтенсивне вживання і все.
Там жорсткість побочки полягає в тому, що вони провокують розлади з мозком повязані. Погіршується память, інші розлади..
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Память погіршується бо вітамін групи В знижується, тому потрібно збалансовувати.
Крім того є версія продовженої дії, тоді і срачки немає
Дав -10кг за місяць, для того щоб закріпити здорові звички і перестати вживати.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Якщо чесно колись спробував.
Побочка жорстка мене це не влаштовує, нікому це не раджу бо треба ж і якусь внутрішню екологію поважати
чуй? А ти спробуй метформін у сукупності із квасолею. Ну, там квасоляний салат, або ще щось таке, що містить багато квасолі. Розкажеш потім про свої враження.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Память погіршується бо вітамін групи В знижується, тому потрібно збалансовувати.
Крім того є версія продовженої дії, тоді і срачки немає
Дав -10кг за місяць, для того щоб закріпити здорові звички і перестати вживати.
не то.

Метформін - це пониження рівня цукру, незалежно від початкового. Тобто, якщо у вас рівень цукру в нормі, то метформін його все-одно буде знижувати. Цукор у крові живить також і мозок. Низький рівень цукру - мозок голодує також. Крім того, штучним зниженням рівня цукру у крові змінюється в гірший бік склад крові. Це тягне за собою не правильну роботу як окремих органів, так і всього організму вцілому.

Тому метформін рекомендовано пити лише тим, кому без нього просто не обійтися і не тому, що надлишкова вага, а тому що надлишковий цукор у крові.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я пила Легалон. Сьогодні купила Лів 52( Легалонв не було, а бігати по аптеках не було часу). Завтра почну пити.
З колінами спадковість. Усі жінки з боку батька з віком страждали на артроз колінних суглобів , або пь'яточні  шпори і мали зайву вагу.
у мну родичка років 5 тому поскаржилася на встановлений діагноз гонартроз колінних суглобів. Я в цьому не кебаю, забула про це, допомогти нічим не могла, бо мій лікуючий лікар нейро-хірург втік від мене до масі - туди, у Тернопільську обласць, на кращі хліба. В минулому році якось прохопилася мені ця родичка, що вони замість мняса, яке їм вже стало не по кишені, вони дуже стали нажимать на квасолю. Я ще не звела до купи 5 та 6. Аж коли оце після цьогорічного врожаю не почала сама частенько готувати собі квасолю, бо 40+ кг квасолі треба ж кудись дівати... Мама дарагаййя... Як же ж у мене почали коліна боліти!!! вранці встати не могла, сильні болі поки не розходжуся.. Аж поки розумна людинка мені не підказала, що квасоля спожита в надмірних кількостях дуже негативно впливає саме на суглоби, зокрема на колінні. Тільки припиняю їсти квасолю, так всі болі зникають. Вивела квасолю майже зовсім із раціону. Дик, забула що таке болі в колінних суглобах. А то вже задовбалася - все думаю, що то я вже така стара рухлядь, шо метеозалежність замучує до втрати свідомості, а як перестала квасолю інтенсивно споживати, то де та біль у суглобах і поділася.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

не то.

Метформін - це пониження рівня цукру, незалежно від початкового. Тобто, якщо у вас рівень цукру в нормі, то метформін його все-одно буде знижувати. Цукор у крові живить також і мозок. Низький рівень цукру - мозок голодує також. Крім того, штучним зниженням рівня цукру у крові змінюється в гірший бік склад крові. Це тягне за собою не правильну роботу як окремих органів, так і всього організму вцілому.

Тому метформін рекомендовано пити лише тим, кому без нього просто не обійтися і не тому, що надлишкова вага, а тому що надлишковий цукор у крові.
Вумна що гаплик.
Зайва вага - це і є в 80% випадках індикатор високого/підвищеного рівня цукру та/або інсуліну.
Ще приблизно 20% - проблеми з щитовидкою та іншими гормонами.
Відсотки умовні. Можливо інакші.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

А як же ведмеді виживають взимку? Вони ж сплять. Чи при тижневому голодуванні?
Відповідь: мозок живиться не лише глюкозою, але й кетонами. Тому і дієта називається КЕТО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія