Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Це брехня.
Та ні, на жаль, правда. Чому на жаль? Хоч я за нього і не голосувала, і не проголосувала би за жодних розкладів, це все ж таки був президент моєї країни. І така ганьба...
"лучше пожимать руку президенту России Владимиру хуйло, чем заглядывать ему в глаза в поисках мира." (с)
Як на мене, то це точно не краще.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Це щось новеньке. Раніше монетизацію субсидій заптсували Порошенку в мінус, тепер в плюс. Про адмінресурс насмішили…

Про адмінресурс так тоді хіба не п'ятого президента був ресурс? :S
А монетизацію манюпас, тобто елєкторат, завжди записує в плюс.
То політичні опоненти рядять її в мінус
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А монетизацію манюпас, тобто елєкторат, завжди записує в плюс.
То політичні опоненти рядять її в мінус
бачите..Доводиться навіть таке, елементарне, пояснювати
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мирослава любить фейки тягати.
та ні, вона просто любить фантазувати,
типу "я художнік, а так віжу"(ц)  :shuffle:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Та ні, на жаль, правда. Чому на жаль? Хоч я за нього і не голосувала, і не проголосувала би за жодних розкладів, це все ж таки був президент моєї країни. І така ганьба...
"лучше пожимать руку президенту России Владимиру хуйло, чем заглядывать ему в глаза в поисках мира." (с)
Як на мене, то це точно не краще.
Ну і де тут підтвердження? Доречі таки Порошенко був правий, Нє?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

То де патронний завод? Доречі де хоть другий Нептун? Невже за півроку так і не змогли повторити те що зробили за часів Порошенка?
хочу повторити, за 5 місяців ми могли б наклепати ракет з дальністю 800км у товарних кількостях, а не жебрати набої до хаймарсів. і не так воно вже й дорого получилося б.
   

То може ти й Мудачукові даси пояснення?


відкрий тему про мертвейчука.
обговоримо.
у тебе каша в голові .
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Насправді це інтерв"ю Бондарчука - і це не "сурок", а колишній керівник Укрспецекспорту - пройшло по декількох виданнях.

інтерв'ю крадія і корупціонера?

10 червня 2010 Бондарчук був звільнений з посади директора «Укрспецекспорту» і через місяць оформив банківський вклад на 12 млн доларів.[3]

У листопаді 2014 Бондарчук договір розірвав і вніс 10 млн доларів на депозитний рахунок матері у філії «Місто Банк».

Від 19 липня 2014 розслідується справа за фактом вчинення службовими особами «Укрспецекспорту» шляхом зловживання своїм службовим становищем розтрати державних коштів в особливо великих розмірах – перерахування у період з січня 2005 року по липень 2008 року з рахунків ДК «Укрспецекспорт» на користь закритого акціонерного товариства «Аеропартнер» 7,6 млн доларів та 69 000 євро за консультаційні та агентські послуги, яких у дійсності надано не було, а також за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Про адмінресурс так тоді хіба не п'ятого президента був ресурс? :S
А монетизацію манюпас, тобто елєкторат, завжди записує в плюс.
То політичні опоненти рядять її в мінус
А він був використаний той адмінресурс, може у вас докази є? А Нє, доказів немає. Тобто ви свідомо брешете.
   
хочу повторити, за 5 місяців ми могли б наклепати ракет з дальністю 800км у товарних кількостях, а не жебрати набої до хаймарсів. і не так воно вже й дорого получилося б.

татишо ?
а знищені за 5 місяців кацапами авіаремонті танкоремонтні і т.д. заводи тобі просвітлення не дають ? а знищена Мрія і т.д. ? знищені аеродродроми-злітно посадкові смуги, військові частини, навчальні полігони і т.д. теж розуму не добавляють ?
Калібр летить точно у ціль. на жаль.
тьху, лайно .  (td)
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну і де тут підтвердження? Доречі таки Порошенко був правий, Нє?
Вас би звинуватили, що ви....щиро перепрошую за таку "аналогію"!...випорожнилися посеред церкви, та ще й під час богослужіння - а ви знаєте, що такого не було (!!!), якою була би ваша реакція?
Невже відповіли би : "Краще випорожнитися посеред церкви, ніж знімати сватів, зазирати в очі хуйлові абощо!" ?
Якось нелогічно і неприродньо виглядала би подібна реакція, хіба ні?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Якось нелогічно і неприродньо виглядала би подібна реакція, хіба ні?

Нормальна була реакція Порошенко і Байдена проти яких  були сфабриковані плівки Деркача.

Порошенко назвав "плівки Деркача" спецоперацією проти стратегічних відносин з Америкою.

Останнє редагування: 31 липня 2022 19:58:52 від sergyj
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А він був використаний той адмінресурс, може у вас докази є? А Нє, доказів немає. Тобто ви свідомо брешете.
Бачили фото біллборда часів підготовки до другого туру-2019?
Ви серйозно вважаєте, що Зе міг ТОДІ розвішати по всій країні (а що по всій країні, це навіть оно Аутлендер засвідчив!) біллборди, де його профіль протистоїть профілю хуйла?
А Юрія Володимировича Тимошенка у бюлетені пам"ятаєте?
Ще прикладів користання адмінресурсом потребуєте?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Нормальна була реакція Порошенко і Байдена прлти яких  цли сфабриковані плівки Деркача.

Порошенко назвав "плівки Деркача" спецоперацією проти стратегічних відносин з Америкою.
та мені байдуже як назвав ваш "Порошенко" факт оприлюднення записів його розмов з Хуйлом
Яка різниця, як він там щось назвав?
Він навіть донбасянських сепарів назвав "цинічними-бандерами-бандитами", то може про це хочете поговорити?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

та мені байдуже як назвав ваш "Порошенко" факт оприлюднення записів його розмов з Хуйлом

Факт у тому, що плівки Деркача - сфабриковані. Це підтвердив мінфін США. Факт у тому, що Деркач - російський агент. І ще факт - ви любите тягати сюди фейки.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

та ні, вона просто любить фантазувати,
типу "я художнік, а так віжу"(ц)  :shuffle:
Ну, відверту брехню, яка так притаманна Мирославі, називати фантазією... :laugh:
Як кажуть, що дихне, то брехне...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А він був використаний той адмінресурс, може у вас докази є? А Нє, доказів немає. Тобто ви свідомо брешете.

Чому це я брешу, та ще й свідомо? 8-: Адмінресурс він на то й адмінресурс, щоб бути важелем влади.
А був невикористаний, бо Аваков не дав.
В мене докази сам Аваков, який так і казав: не дам використати адмінресурс.
Гугліть
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Вас би звинуватили, що ви....щиро перепрошую за таку "аналогію"!...випорожнилися посеред церкви, та ще й під час богослужіння - а ви знаєте, що такого не було (!!!), якою була би ваша реакція?
Невже відповіли би : "Краще випорожнитися посеред церкви, ніж знімати сватів, зазирати в очі хуйлові абощо!" ?
Якось нелогічно і неприродньо виглядала би подібна реакція, хіба ні?
Нормальна реакція. Пригадую адвокати Порошенка наполягали на експертизі. Її зробили? Ні. От і все що можна сказати про ті плівки.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Факт у тому, що плівки Деркача - сфабриковані. Це підтвердив мінфін США.
Лінком на висновки мінфіна США щодо запису зі жмуруканням не побалуєте?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

татишо ?
а знищені за 5 місяців кацапами авіаремонті танкоремонтні і т.д. заводи тобі просвітлення не дають ? а знищена Мрія і т.д. ? знищені аеродродроми-злітно посадкові смуги, військові частини, навчальні полігони і т.д. теж розуму не добавляють ?
Калібр летить точно у ціль. на жаль.
тьху, лайно .  (td)
а хто сказав, шо завод має неодмінно бути на нашій території?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Лінком на висновки мінфіна США щодо запису зі жмуруканням не побалуєте?

https://home.treasury.gov/news/press-releases/sm1232?fbclid=IwAR3Bv1KtbIJgB8w9Bh2YUdmVHPWjzZkig


Записи розмов екс-президента України Петра Порошенка та колишнього віце-президента США Джо Байдена, які навесні 2020 року публікував нардеп Андрій Деркач, були отримані ним від екс-нардепа Олександра Онищенка, який зараз знаходиться поза межами України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів Сполучених Штатів.

Зазначається, що саме Онищенко, якого підозрюють у створенні корупційної схеми, пов’язаної із неправомірною реалізацією видобутого на державних надрах газу, передав Деркачеві відредаговані записи розмов Порошенка та Байдена.

СБУ: викрили російську агентурну мережу, яка готувала вторгнення і до якої входив депутат Деркач

https://www.radiosvoboda.org/a/news-derkach-sbu-rosiyskyy-ahent/31913377.html

ще потрібно Миросю?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Нормальна реакція. Пригадую адвокати Порошенка наполягали на експертизі. Її зробили? Ні. От і все що можна сказати про ті плівки.
В чому полягало "наполягання" адвокатів? Було подано відповідний позов, згідно з яким призначено експертизу?
ВИ ж, спродіваюся, розумієте, що за якимсь "наполяганням" ніхто ніякої експертизи робити не буде, експертизу може призначити лише суд.
(Кароффка, оціни)
Було подано позов до суду за фактичну обмову шляхом оприлюднення сфальшованих плівок?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бачили фото біллборда часів підготовки до другого туру-2019?
Ви серйозно вважаєте, що Зе міг ТОДІ розвішати по всій країні (а що по всій країні, це навіть оно Аутлендер засвідчив!) біллборди, де його профіль протистоїть профілю хуйла?
А Юрія Володимировича Тимошенка у бюлетені пам"ятаєте?
Ще прикладів користання адмінресурсом потребуєте?
Гм. Пригадую бігборди Юліі Володимирівни і Володимира Олександровича… і багато інших. Чи то тільки у Порошенка адмінресурс а всі інші бігборди норм? Доречі ви впевнені що Юрія Володимировича на вибори привів Петро Олексійович а не Володимир Олександрович?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

https://home.treasury.gov/news/press-releases/sm1232?fbclid=IwAR3Bv1KtbIJgB8w9Bh2YUdmVHPWjzZkig


Записи розмов екс-президента України Петра Порошенка та колишнього віце-президента США Джо Байдена, які навесні 2020 року публікував нардеп Андрій Деркач, були отримані ним від екс-нардепа Олександра Онищенка, який зараз знаходиться поза межами України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів Сполучених Штатів.

Зазначається, що саме Онищенко, якого підозрюють у створенні корупційної схеми, пов’язаної із неправомірною реалізацією видобутого на державних надрах газу, передав Деркачеві відредаговані записи розмов Порошенка та Байдена.

СБУ: викрили російську агентурну мережу, яка готувала вторгнення і до якої входив депутат Деркач
https://www.radiosvoboda.org/a/news-derkach-sbu-rosiyskyy-ahent/31913377.html

ще потрібно Миросю?
Доброго ранку, Сергію. До чого тут Байден. коли Петро жмурукав-обнімався не з ним, а навпаки - з хуйлом?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

В чому полягало "наполягання" адвокатів? Було подано відповідний позов, згідно з яким призначено експертизу?
ВИ ж, спродіваюся, розумієте, що за якимсь "наполяганням" ніхто ніякої експертизи робити не буде, експертизу може призначити лише суд.
(Кароффка, оціни)
Було подано позов до суду за фактичну обмову шляхом оприлюднення сфальшованих плівок?
Наполягання адвокатів в рамках кримінальної справи є процесуальним дійством. То де експертиза?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Адміністративний ресурс — це можливість використання політичними силами, партіями і кандидатами на виборах їх політичного становища або зв'язків з урядовими установами з метою впливу на результати виборів.

То чий був адмінресурс в 2019-му році?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Доброго ранку, Сергію. До чого тут Байден. коли Петро жмурукав-обнімався не з ним, а навпаки - з хуйлом?

 :facepalm:

Ви послухайте плівки Деркача. Чи вони частково правильні, там де вам хочеться? А частково сфальсифіковані?

Ви тільки 1 фразу з фальсифікованих плівок російського агента Деркача запам'ятали?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Чому це я брешу, та ще й свідомо? 8-: Адмінресурс він на то й адмінресурс, щоб бути важелем влади.
А був невикористаний, бо Аваков не дав.
В мене докази сам Аваков, який так і казав: не дам використати адмінресурс.
Гугліть
Гм. Тобто слова Авакова підтверджують що адмінресурс використаний не був . І ви свідомо сбрехали, що 15% Порошенка то адмінресурс. Нє?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Адміністративний ресурс — це можливість використання політичними силами, партіями і кандидатами на виборах їх політичного становища або зв'язків з урядовими установами з метою впливу на результати виборів.

То чий був адмінресурс в 2019-му році?
Авакова. Нє? І за кого був Аваков?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Гм. Пригадую бігборди Юліі Володимирівни і Володимира Олександровича…
Які саме? Настільки ж блювотно-огидні, як той, що навів Аутлендер у своєму пості трохи вище? На біллбордах Юлії Володимирівни містилася слабо прихована інфа, за яку її опонентам впору було подавати на неї до суду?
Доречі ви впевнені що Юрія Володимировича на вибори привів Петро Олексійович а не Володимир Олександрович?
Я спираюся на риторику Юрія Володимировича, його тоді запросили на якесь токшоу. Вона була чітко артикульована.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Наполягання адвокатів в рамках кримінальної справи є процесуальним дійством. То де експертиза?
Кримінальну справу було відкрито?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Миросю припиняй тягти фейки і фейкові плівки російського агента Деркача.

Мінфін США визнав плівки Деркача - фейковими.

СБУ визнало Деркача - агентом кремля.

А ви і досі його тягаєте.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бачили фото біллборда часів підготовки до другого туру-2019?
Ви серйозно вважаєте, що Зе міг ТОДІ розвішати по всій країні (а що по всій країні, це навіть оно Аутлендер засвідчив!) біллборди, де його профіль протистоїть профілю хуйла?
А Юрія Володимировича Тимошенка у бюлетені пам"ятаєте?
Ще прикладів користання адмінресурсом потребуєте?
Мля, це якийсь йопаний писдетць. Це при тому що дебільних білбордів "Кінець епохи ..." було як мінімум не менше, а візуально мабуть більше ніж у Пороха. Це при тому що Юрій Тимошенко, це реальний політик, АТОшник, депутат Верховної Ради, за якого я особисто проголосував би в будь якій парі - його з кремлівською зозулею чи його з клоуном. Але це упороте створіння буде генерувати і далі свої беззмістовні повідомлення засновані на своєму недолугому розумінні загальноприйнятих понять і уявленнь. Я все ще задаюсь питанням, чому імбецили мають зі мною однакові виборчі права.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Кримінальну справу було відкрито?

Так було на російського агента Деркача.

СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкою.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/24/7354412/
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну, відверту брехню, яка так притаманна Мирославі, називати фантазією... :laugh:
Як кажуть, що дихне, то брехне...
ну є у неї і такий гріх, але може вона ото так невдало жартує? :umnik2:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Кримінальну справу було відкрито?
На Порошенка? Ви прикалуєтесь, чи вас підмінили?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Гм. Тобто слова Авакова підтверджують що адмінресурс використаний не був . І ви свідомо сбрехали, що 15% Порошенка то адмінресурс. Нє?

Особисто я нічого не казав про використання Петром адмінресурсу.
Але! Весь адмінресурс був у Петра!!
Тіко всрався адмінресурс- Аваков не дав розгорнутись.
От і отримав Петро 15% при наявності адмінресурсу
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


1) Знищення ракетної програми. Вона була реально і спеціально зупинена, кажу як людина дотична до цієї проблематики. 5 років розвитку. Ентузіазм, перспективи, успіх. Потім 3 роки застою, депресія і смерть.
Скільки коштувала ця ракетна програма, скільки ракет, за яку ціну і за який передбачалось створити?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Які саме?
Кінець епохи… Весна прийде саджати будемо…
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мля, це якийсь йопаний писдетць. Це при тому що дебільних білбордів "Кінець епохи ..." було як мінімум не менше, а візуально мабуть більше ніж у Пороха. Це при тому що Юрій Тимошенко, це реальний політик, АТОшник, депутат Верховної Ради, за якого я особисто проголосував би в будь якій парі - його з кремлівською зозулею чи його з клоуном. Але це упороте створіння буде генерувати і далі свої беззмістовні повідомлення засновані на своєму недолугому розумінні загальноприйнятих понять і уявленнь. Я все ще задаюсь питанням, чому імбецили мають зі мною однакові виборчі права.
Ну от, ти вже перейшов на хамство. А я ще думала : як довго витримаєш. Досить довго, але значно менше ніж сподівалося.
Голосуй за кого хочеш, де ти бачив, щоб я тобі докоряла твоїм вибором, зокрема і у 2014 році теж?
І хоча я особисто вважаю твій вибір імбецильним, але цілком ймовірно, що саме такі якості, які демонстрував Петро протягом всього свого перебування у політикумі, є для тебе симпатичними і цілком прийнятними.
Для мене - категорично ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія