Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

як світ дізнався про жмурукання

Світ дізнався про агента ФСБ - Деркача. І фейкові плівки, які дискредитували Байдена і Порошенко.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

так. Особливо на стадіоні, коли дехто ставив питання, на які сам досі не може відповісти.

Навіть питання у назві цієї теми жахливе і відштовхуюче видовище :(
В цьому і полягає ваша проблема- вірите що електорат можна надбати гучними промовами.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

В цьому і полягає ваша проблема- вірите що електорат можна надбати гучними промовами.

Я не вірив але на стадіоні - проканало.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я не вірив але на стадіоні - проканало.
Проте саме на стадіоні Петі почало щось доходити. ))
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Світ дізнався про агента ФСБ - Деркача. І фейкові плівки, які дискредитували Байдена і Порошенко.
Справжність плівок визнав сам Петро. Щоправда, зробив це дещо істерично, але це суті не змінює.
Деркач тут ні до чого. Хуйло міг доручити оприлюднення будь-кому.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А якщо нє- то й нє )
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

поставити знак рівняння між коміком з 95 кварталу і Хуйлом - після того як світ дізнався про жмурукання і літачок Мудачука, який весь час вільно курсував між Києвом і Мацквою
Господи, ви навіть не зрозуміли зміст білборду. Блін, про що ще тут можна говорити?  :facepalm:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Деркач тут ні до чого.

Не виправдовуйте російського агента Деркача.

Деркач російський агент, який розповсюджував фейки.



   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Господи, ви навіть не зрозуміли зміст білборду. Блін, про що ще тут можна говорити?  :facepalm:
Дайте власне бачення.
Але врахуйте одну деталь - біллборди з"явилися перед другим туром.
Прізвища кандидатів, які вийшли до другого туру, нагадати?
Якщо зліва петро (а профіль начебто його), то хто праворуч за елементарною логікою манюпаса, на якого це було розраховано?
Ну а як Петро "протистояв" Хуйлові протягом своєї каденції - ми всі бачили на власні очі.
І кожен дав свою оцінку. На виборах.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


12) Ну і найостанніше. Про те що буде повномасштабна війна розвідки західних країн знали з весни 2021. Осінню 2021 це почали уже кричати вголос західні політики найвищого рівня через загальносвітові ЗМІ, тому що наше керівництво усі попередження по лінії розвідок ігнорувало. Але ігнор продовжився. Ігнор і хамство в бік західних партнерів. Хламідії готувались до шашликів. У нас було 10 місяців щоб підготувати лінії оборони на всіх напрямках. Але навіть 24 лютого рішення в багатьох військових частинах приймалось на рівні командирів частин, без наказу зверху. Я якось після перемоги, якщо доживу, напишу про перші дні в ТрО. І про абсолютну неготовність усього і всіх. Не готово було нічого. Нагорі реально чекали шашликів.
а я напишу по п.2.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не виправдовуйте російського агента Деркача.
навіть гадки не мала
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я не вірив але на стадіоні - проканало.
Шо там проканало? Хіба рейтинг Петра впав після стадіону? Навіть ті 15% це результат адмінресурсу і монетізації субсидій.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

навіть гадки не мала

тоді не тягайте фейки. Тільки за сьогодні викрив 2 ваших фейки, які ви сюди притягнули.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

12) Ну і найостанніше. Про те що буде повномасштабна війна розвідки західних країн знали з весни 2021. Осінню 2021 це почали уже кричати вголос західні політики найвищого рівня через загальносвітові ЗМІ, тому що наше керівництво усі попередження по лінії розвідок ігнорувало. Але ігнор продовжився. Ігнор і хамство в бік західних партнерів. Хламідії готувались до шашликів. У нас було 10 місяців щоб підготувати лінії оборони на всіх напрямках. Але навіть 24 лютого рішення в багатьох військових частинах приймалось на рівні командирів частин, без наказу зверху. Я якось після перемоги, якщо доживу, напишу про перші дні в ТрО. І про абсолютну неготовність усього і всіх. Не готово було нічого. Нагорі реально чекали шашликів.
13) Чому за 5 років не було збудовано хоча би патронний завод?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

тоді не тягайте фейки. Тільки за сьогодні викрив 2 ваших фейки, які ви сюди притягнули.
А давайте я зараз вас проголошу фейком? От просто проголошу і значить так воно і є. Згода?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

13) Чому за 5 років не було збудовано хоча би патронний завод?

а чому за 3 роки не було збудовано?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А давайте я зараз вас проголошу фейком? От просто проголошу і значить так воно і є. Згода?

а ви пруфи надайте, я вам пруфи надав? Надав.
   
13) Чому за 5 років не було збудовано хоча би патронний завод?

патрони для Калаша виготовляють купа країн. Китай - мільйонами . і не тіко Китай.
купувати - простіший шлях у порівнянні із заводом, який орки би вже розбомбили нах своїми калібрами як і нашу Мрію розбомбили.
Миросю - у своїй ненависті до бувшого президента ти переходиш межі здорового глузду повністю.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

а чому за 3 роки не було збудовано?
Бо Зєля - наївний, простодушний і довірливий ...ну, таке собі..який вважав, що достатньо подивитися в очі будь-якій особі в людській подобі, аби побачити там Разум.
Але життя навчило. Зараз він - справжній Президент, і слава Богу.

Тепер ваша черга. То чому?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Миросю - у своїй ненависті до бувшого президента ти переходиш межі здорового глузду повністю.

в тому то і їх біда. Не можуть нормально вести дискусію.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бо Зєля - наївний, простодушний і довірливий ...ну, таке собі..який вважав, що достатньо подивитися в очі будь-якій особі в людській подобі, аби побачити там Разум.

То в чому винний 5-й президент?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Дайте власне бачення.
Якщо навіть піся 24.02.2022 ви не зрозуміли змісту цього білборду, то на жаль я вже тут ніщо пояснити не зможу. Медицина тут безсила.  :gigi:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


Миросю - у своїй ненависті до бувшого президента ти переходиш межі здорового глузду повністю.
То може ти й Мудачукові даси пояснення?
Як сталося що Мудачук виринув з небуття, отримавши у власність стратегічні об"єкти і ставши медіамагнатом для впливу на мізки українців?
Причому - зверни увагу! - сталося це не за президентства Ющенка і навіть не за Янучариного.
Терпляче чекав і дочекався?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Якщо навіть піся 24.02.2022 ви не зрозуміли змісту цього білборду, то на жаль я вже тут ніщо пояснити не зможу. Медицина тут безсила.  :gigi:
У вас суцільна каша в голові, причому з набору різноманітних круп.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


То може ти й Мудачукові даси пояснення?
Як сталося що Мудачук виринув з небуття, отримавши у власність стратегічні об"єкти і ставши медіамагнатом для впливу на мізки українців?
Причому - зверни увагу! - сталося це не за президентства Ющенка і навіть не за Янучариного.
Терпляче чекав і дочекався?

і ще цікавить як він подвоїв власні статки в 2021 р.?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

і ще цікавить як він подвоїв власні статки в 2021 р.?
Коли до кишень потекли доходи від труби і знайшли відображення у статках? Ви справді не розумієте?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бо Зєля - наївний, простодушний і довірливий ...ну, таке собі..який вважав, що достатньо подивитися в очі будь-якій особі в людській подобі, аби побачити там Разум.
Але життя навчило. Зараз він - справжній Президент, і слава Богу.

Тепер ваша черга. То чому?
Бо були інші пріоритети. Ракетна програма, ППО, танки, зв'язок, флот. На все грошей не вистачає. І оскільки ніби про нестачу патронів поки не чутно, значить пріоритети були правильні.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

13) Чому за 5 років не було збудовано хоча би патронний завод?
"а ваша донька шльондра"(с)
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бо були інші пріоритети. Ракетна програма, ППО, танки, зв'язок, флот. На все грошей не вистачає. І оскільки ніби про нестачу патронів поки не чутно, значить пріоритети були правильні.
https://hvylya.net/news/250903-poroshenko-lichno-blokiroval-razrabotku-neptuna-vo-vremya-voyny-na-donbasse-oficer-sbu
Нагадайте, були офіційні спростування цієї інфи від Петро чи його офісу?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

нмд, не варто влаштовувати танці на кістках проукраїнських політиків, кар'єра яких закінчилась
який би Петро не був недолугий, все ж з нього була користь країні
невеликі зрушення у бік цивілізації очевидні, щоб не було там мотивацією - нажива чи переконання, то вже вторинне
якби не важка фрустація після поразки на виборах, був би зараз батьком нації, як оце Віктор Андрійович
писав би розлогі міркування з приводу політичних подій і благосно викладав у фейсбучіку
але то таке, кожному своє
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Коли до кишень потекли доходи від труби і знайшли відображення у статках? Ви справді не розумієте?

Ви не розумієте, як так що доходи не теули Медведчуку з 2015 р. коли Рівненський суд передав трубу Медведчукк до 2021 р.?
А в 2021 р. потекло.
Як?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

https://hvylya.net/news/250903-poroshenko-lichno-blokiroval-razrabotku-neptuna-vo-vremya-voyny-na-donbasse-oficer-sbu
Нагадайте, були офіційні спростування цієї інфи від Петро чи його офісу?
Хвиля? Медведчуківський сурок? Спростовувати? Самоочевидну маючню, яка спростовується вікіпедією з хронологією  дат розробки? Серйозно?  :lol:
   
Якісь біороботи.
українські ГНИДИ
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Справжність плівок визнав сам Петро. Щоправда, зробив це дещо істерично, але це суті не змінює.

Це брехня.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Це брехня.

Мирослава любить фейки тягати.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Шо там проканало? Хіба рейтинг Петра впав після стадіону? Навіть ті 15% це результат адмінресурсу і монетізації субсидій.
Це щось новеньке. Раніше монетизацію субсидій заптсували Порошенку в мінус, тепер в плюс. Про адмінресурс насмішили…
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


монетизацію субсидій

Моя думка це плюс бо здешевлює адміністрування
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Хвиля? Медведчуківський сурок? Спростовувати? Самоочевидну маючню, яка спростовується вікіпедією з хронологією  дат розробки? Серйозно?  :lol:
Ні, Хвиля наведена як один зі зразків. Насправді це інтерв"ю Бондарчука - і це не "сурок", а колишній керівник Укрспецекспорту - пройшло по декількох виданнях.
То було чи не було розпоряждення Петро про призупинення робіт над Нептуном з формулюванням "до мого особистого наказу"?
Якщо не було, то це злісна обмова, яка ганьбить ім"я тодішнього керівника країни. За таке - позов до суду, без варіантів.

І знаєте, я скоріше повірю "сурку", ніж Вікіпедії, матеріали до якої має змогу вносити будь-який бажаючий. Вікіпедія - це не джерело.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Бо Зєля - наївний, простодушний і довірливий ...ну, таке собі..який вважав, що достатньо подивитися в очі будь-якій особі в людській подобі, аби побачити там Разум.
Але життя навчило. Зараз він - справжній Президент, і слава Богу.

Тепер ваша черга. То чому?
То де патронний завод? Доречі де хоть другий Нептун? Невже за півроку так і не змогли повторити те що зробили за часів Порошенка?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


Моя думка це плюс бо здешевлює адміністрування
Я згодна. От тільки під час виборів це теж був аргумент проти Порошенка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія