Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прихильники певної політсили решили таки похерить ИТ отрасль :zrada:

і айтішники в певний момент вирішили підтримати ці апетити можновладців - з користю для себе 

досить корчити целки з себе

кожен галерщик, менеджер чи хазяїн галери прекрасно усвідомлює і розуміє, що схема з ФОПами - це схема із уникнення оподаткування, і що їх участь у схемі (чому їх не чіпають) є пролобійована

Ще раз відправляю до гугля читать, КОЛИ, ЯК Й ЧОМУ Данілич ввів єдиний податок

До речі, чи пан знає, який розмір того податку був? А чи знає пан, як сплачувався внос до ПФ для ЧПЄНів?
Будь ласка, перед продовженням дискусії знайдіть відповіді на ці питання
   
"можновладці із безрозмірними апетитами" - це плоть від плоті айтішників з їх шкурними інтересами участі в шахрайській схемі з уникнення від сплати податків

   
Друге. ФОПи були вимушеною мірою у важкі часи, коли держава вже не могла ні забезпечувати роботою, ні соціальним захистом значну частину населення. Тому придумали ці ФОПИ, з вкрай ліберальним оподаткуванням, щоб народ якось годував себе сам. Зліз із шиї держави. І це ТОДІ було абсолютно вірне рішення. Наразі часи змінились, ситуація помінялась і назріла, а може і ПЕРЕзріла необхідність реформувати ту ВИМУШЕНУ і ТИМЧАСОВУ міру по надпільговому оподаткуванню, аби люди могли якось прогодуватись.


пан глибоко помиляється у причинах створення ЧПЄНів
Дуже помиляється!
Причина була зовсім не в тому
   
Ще раз відправляю до гугля читать, КОЛИ, ЯК Й ЧОМУ данілич ввів єдиний податок

До речі, чи пан знає, який розмір того податку був? А чи знає пан, як спрачувався внос до ПФ для ЧПЄНів?
Будь ласка, перед продовженням дискусії знайдіть відповіді на ці питання

до пана ніяк не дійде, що ніхто не стверджував, що пільговий режим створювали під айтішників

галузь айті у змові з чиновниками пролобіювала незастосування санкцій за приховання трудових відносин на своїх галерах

айті користується пільгами, на які вони не мають права, бо галерщики не є ніякими індивідуальними підприємцями, це звичайні наймані працівники
   
Цитата: germ

айті користується пільгами, на які вони не мають права, бо галерщики не є ніякими індивідуальними підприємцями, це звичайні наймані працівники

тобто питань до супермаркетів, які торгують як фопи - нема ?

   
до пана ніяк не дійде, що ніхто не стверджував, що пільговий режим створювали під айтішників

галузь айті у змові з чиновниками пролобіювала незастосування санкцій за приховання трудових відносин на своїх галерах

айті користується пільгами, на які вони не мають права, бо галерщики не є ніякими індивідуальними підприємцями, це звичайні наймані працівники

Третій раз питаю. КОЛИ й ЧОМУ Данілич ввів єдиний податок?
У відповіді на це питання є відповідь на питання, чому не вийде цей фокус

Ви дарма не цікавитеся новітньою історією, тому наступаєте на ті ж самі граблі

Й зразу скажу - пан Маковій глибоко помиляється у своєму твердженні щодо причини створення ЧПЄНів
   
тобто питань до супермаркетів, які торгують як фопи - нема ?

Епіцентр - то святе, не чіпай!  :gigi:
   

айті користується пільгами, на які вони не мають права, бо галерщики не є ніякими індивідуальними підприємцями, це звичайні наймані працівники
про пільги - поржав ))
   
усі ті "років десять" питання не виходить далі обговорення
До законопроекту ще ані разу не доходило

Що серйозно?
Ну значить ти таки довго думав.
   
тобто питань до супермаркетів, які торгують як фопи - нема ?

є точно такі самі питання
вони мухлюють із заниженням оборотів
айті мухлює із прихованням трудових відносин під виглядом цивільно-правових

результат однаковий - недоплата податків середнім і великим бізнесом через шахрайське використання пільгового режиму, задуманого для підтрики дрібного бізнесу
   
про пільги - поржав ))

сміх без причини -...
   
сміх без причини -...

ну розкажи, якими пільгами користується уявний ГлобалГлоджік ? )
   
ну розкажи, якими пільгами користується уявний ГлобалГлоджік ? )

в них не проходить маски-шоу з віджимом нерухомості!  :gigi:
   
Третій раз питаю. КОЛИ й ЧОМУ Данілич ввів єдиний податок?
У відповіді на це питання є відповідь на питання, чому не вийде цей фокус

Ви дарма не цікавитеся новітньою історією, тому наступаєте на ті ж самі граблі

Й зразу скажу - пан Маковій глибоко помиляється у своєму твердженні щодо причини створення ЧПЄНів

коли та чому було введено єдиний податок не може змінити ФАКТ - приховання фактичних трудових відносин на галерах під виглядом цивільно-правових відносин із індивідуальними підприємцями

в результаті цього шахрайства, яке внаслідок лобіювання не карається як має каратись, галузь айті користується пільговим режимом оподаткування

ви шахраї, сЕри   :)
   
коли та чому було введено єдиний податок не може змінити ФАКТ - приховання фактичних трудових відносин на галерах під виглядом цивільно-правових відносин із індивідуальними підприємцями

в результаті цього шахрайства, яке внаслідок лобіювання не карається як має каратись, галузь айті користується пільговим режимом оподаткування

ви шахраї, сЕри   :)

а як то приховування відбувається ? я сиджу собі вдома, працюю за власним ноутбуком, приходжу раз в тиждень в коворкінг, який орендує компанія, для таких як я. раз в квартал підписую акти виконаних робіт. де шахрайство тут ?
   
'всі так працюють', 'всі і так це знають', 'це очевидно', 'я вважаю, що замало податків' - це аргументи популістів.
   
а як то приховування відбувається ? я сиджу собі вдома, працюю за власним ноутбуком, приходжу раз в тиждень в коворкінг, який орендує компанія, для таких як я. раз в квартал підписую акти виконаних робіт. де шахрайство тут ?

приховування відбувається шляхом неоформлення працівника згідно вимог трудового законодавства, а підписанням із ним цивільно-правового договору

про те, що таке фактичні трудові відносини і як доводити наявність злочинного приховування їх з метою несплати податків - я вже тут розписувати не буду

адже всім все зрозуміло, навіщо цей дитсадок

   
'всі так працюють', 'всі і так це знають', 'це очевидно', 'я вважаю, що замало податків' - це аргументи популістів.

а аргументи "тату, де море?" - це аргументи шкурників-шахраїв )
   
Різні ставки оподаткування за розумовими здібностями - це хворі фантазії

це практика бо життя це боротьба за виживання.
Якщо ви хочете щоб від кожного в бюджет по сдібностям, а кожному з бюджету по потребам - то ви хочете комюнізма.
   
це практика бо життя це боротьба за виживання.
Якщо ви хочете щоб від кожного в бюджет по сдібностям, а кожному з бюджету по потребам - то ви хочете комюнізма.

якби так було, твій ПДФО був би не нижче 50
   
коли та чому було введено єдиний податок не може змінити ФАКТ - приховання фактичних трудових відносин на галерах під виглядом цивільно-правових відносин із індивідуальними підприємцями

в результаті цього шахрайства, яке внаслідок лобіювання не карається як має каратись, галузь айті користується пільговим режимом оподаткування

ви шахраї, сЕри   :)

тобто пан вперто не хоче озвучити причини, бо вони розбивають вщерть аргументацію пана
ну да, я розумію, не складається й становиться очевидним, что чого все прийде
   
якби так було, твій ПДФО був би не нижче 50

ну 40% - це набагато меньше, да?
   
ну 40% - це набагато меньше, да?

18% менше 40% більш ніж вдвічі
але більше 5% більш ніж в тричі
   
18% менше 40% більш ніж вдвічі
але більше 5% більш ніж в тричі

неважливо, як називать податки
важливо - яку суму ти маєш віддать зі свого доходу
Тому я кажу - 40% це значно менше 50%?
Мабуть тому ми не при комунізмі живемо, 10% не вистача?
   
неважливо, як називать податки
важливо - яку суму ти маєш віддать зі свого доходу
Тому я кажу - 40% це значно менше 50%?
Мабуть тому ми не при комунізмі живемо, 10% не вистача?

якщо це важливо, то чому ти береш 40% а не 90%
а 10% не вистача, але це вже тема іншої гілки
   

приховування відбувається шляхом неоформлення працівника згідно вимог трудового законодавства, а підписанням із ним цивільно-правового договору

про те, що таке фактичні трудові відносини і як доводити наявність злочинного приховування їх з метою несплати податків - я вже тут розписувати не буду

адже всім все зрозуміло, навіщо цей дитсадок
типові аргументи виборців Зеленського )


Останнє редагування: 13 лютого 2021 13:02:05 від vova_lviv
   
якщо це важливо, то чому ти береш 40% а не 90%
а 10% не вистача, але це вже тема іншої гілки

повертаємося назад по дискусії
твердження дописувача: "якщо хочете в бюджет по здібностям, а з бюджету по потребам - ви хочете комунізму"
твое твердження: "тоді б ПДФО було б 50%"
моє питання: "а 40% набагато менше ніж 50%?"

40% - це те, що зараз деруть (неважливо, як те називають - ПДФО, ЄСВ, військовий збір чи ще якось, важлива сума)
Чому ми не при комунізмі? 10% не вистача?
   
повертаємося назад по дискусії
твердження дописувача: "якщо хочете в бюджет по здібностям, а з бюджету по потребам - ви хочете комунізму"
твое твердження: "тоді б ПДФО було б 50%"
моє питання: "а 40% набагато менше ніж 50%?"

40% - це те, що зараз деруть (неважливо, як те називають - ПДФО, ЄСВ, військовий збір чи ще якось, важлива сума)
Чому ми не при комунізмі? 10% не вистача?

брехня, нема зараз 40%
це твій рівень розуміння
звідси і твердження  типу "неважливо, як те називають - ПДФО, ЄСВ, військовий збір" та"10% не вистача?"
типу ти так думаєш

   
брехня, нема зараз 40%
це твій рівень розуміння
звідси і твердження  типу "неважливо, як те називають - ПДФО, ЄСВ, військовий збір" та"10% не вистача?"
типу ти так думаєш

22% ЄСВ + 18 ПДФО + 1.5% віськовий збір
Нема 40%, кажеш?
   
Взагалі податок в бюджет має бути не %, а фіксована сума, скажімо 1000 гривень. От тоді всі будуть в рівних стартових умовах.
А на фініщі в магазинах всіх чекає пдв...
   
22% ЄСВ + 18 ПДФО + 1.5% віськовий збір
Нема 40%, кажеш?
+20% ПДВ.
І все одно гниди ніяк не нажеруться, дайте ще.
   
Питання, до дописувачів з Канади і Штатів. А у вас є ПДВ? Якщо так, то скільки відсотків, бо в Україні це 20%
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tax_rates
   
В Україні платять подалки мінімум 20% всі, навіть пенсіонери і безробітні.
Айтішнеги 20% + 5% з ОБОРОТУ + заводять валюту і нічого не вимагають від держави.
На нех молитись потрібно...

які 20%? Заводять різними каналами, але ніхто стільки не платить. Зводять баланс в 0 і все.
ФОПи так, ці платять 5% + пдфо з мінімалки, що є незле. Податкова нагрузка в 6% обороту це немало.
   
ПДВ це той самий податок, тільки іншого виду.. у сумі айтішники тоді платить десь 26-28 відсотків податків, отримуючи від держави тільки зобов'язання на мінімальну пенсію у 50-60 долларів. І все, жодних медстрахівок
ФОПи не бажають платити більше мінімального ЄСВ, тому і мінімальна пенсія, медстраховка входить у соцпакет
   
типові аргументи виборців Зеленського )

я не виборець зеленського

а ти не індивідуальний підприємець, ти фальшивий ФОП, лише на папері
ти не здійснюєш підприємницьку діяльність, яка за визначенням є самостійною, на свій ризик, систематичною діяльністю з метою отримання прибутку
проекти ти отримуєш від галери-роботодавця і в тебе немає витрат як у справжніх фопів, тому твій "оборот" на 100% є доходом
а те, що ти сидиш в приміщенні, яке називаєш не офісом, та маєш цивільно-правовий договір із галерою-роботодавцем замість трудового, не перетворює фактичні трудові відносини у цивільно-правові
завдяки цій схемі ти платиш пільговий зменшений податок як підприємець (ним не являючись)

це вже триста раз написано в цій гілці, а в тебе все "тату, де море?"

Останнє редагування: 13 лютого 2021 13:33:01 від germ
   
тобто питань до супермаркетів, які торгують як фопи - нема ?
є. Вчора отримав замовлення з Розетки, чек від ФОПа
   
які 20%? Заводять різними каналами, але ніхто стільки не платить. Зводять баланс в 0 і все.
ФОПи так, ці платять 5% + пдфо з мінімалки, що є незле. Податкова нагрузка в 6% обороту це немало.
у айтішних фопів нема обороту
   
Четверте. Є частина айтішнєгов, які є реальними ФОПами, які дійсно працюють як фріленсери. Тобто, мають якісь РАЗОВІ замовлення із РІЗНИХ місць, а не працюють як постійні працівники в ІТ компанії прикриваючись статусом ФОПа. Але і в такому випадку має бути переглянутий статус ФОПа. Тому що айтішнєги вишли на світовий рівень заробітків, а користуються кризовим пільговим оподаткуванням. А якщо нормально, то платити податки як решта працюючого населення України, без всяких пільг. 20% це божеський відсоток податків.

Всім не подобається приклад коли, скажемо, вчителі чи лікарі із своїх жебрацьких зарплат платять по повній програмі і відразу піднімажться вереск - та вони ж БЮДЖЕТНИКИ. А що, бюджетникам менше хочеться їсти? Чи може вони працюють менше? Чому вони повинні платити по повній програмі, а хтось ПРИВІЛЕЙОВАНИЙ в рази менше?

Добре, не подобаються вам бюджетники. Тому що «айтішнєги» годують бюджетників. А значить досить їм і того що залишається після сплати всіх податків. А як тоді бути із НЕбюджетниками, які платять по повній програмі? Чому роботяга на заводі чи металургічному комбінаті, чи тракторист в СГ компанії і маса інших НЕбюджетників повинні платити по повній програмі, а айтішнєги по пільговій? Тракторист також когось годує, на цей раз вже двічі - прямо харчами і повним розміром  податків. Чи металурги, які дають основний приток валюти в країну.

А значить, українські айтішнєги повинні платити податки ЯК ВСІ.


І ще. Я всіх чудово розумію. Розумію ваше невдоволення податками, у всьому світі всі платять податки без особливого задоволення. І що всі шукають якісь шпаринки щоб обійти сплату податків.

Не розумію одного - чому ви бахвалитесь що умієте обходити оподаткування, часто відверто шахрайським способом? Як вище зауважили - навіть кримінал відкрито своїм шахрайством публічно на демонструє. А ви ще роздуваєте щоки - еліта нації, опора економіки.

І ще не розумію вашого шантажу і погроз - заведемо трактор. Не заведете. Тому що розумієте що ви не праві. Хоч ніколи цього в голос не скадете. А ваші погрози... Цікаво буде глянути на айтішний майдан з лозунгами - руки геть від годувальників нації з 5% податків. Хотів би глянути хто підтримає айтішнєгів в цих вимогах.


20% податків - ще спробуйте знайти в світі. Це абсолютно прийнятний рівень податків. При цьому матимете пенсійні внески від роботодавця. А то час пролетить швидко. А потім будуть істерики іншого порядку - я все життя годував країну, чому мені мінімальна пенсія, як непрацюючому.

А в кінцевому результаті мені то пофіг. Я зовсім не упереджений до айтішнєгів. Це ваші справи. Я тут просто розважаюсь. Але ви самі собі копаєте яму цими масовими втечами від оподаткування. В яку самі ж можете рано чи пізно звалитись. Боюсь що рано.

Все классно расписал, особенно вот это:

А значить, українські айтішнєги повинні платити податки ЯК ВСІ.

Очень социально справедливо, только вот так не будет от слова совсем.

Мелочь уйдет в тень и будет мутить схемы, благо способов под 5% хватает. Крупные галеры найдут нужных людей и будут платить 10-15%, но не в бюджет в основном. Это если говорить о тех, кто останется. Часть, кто более законопослушные, просто уедут.

Уверен, что поступления в бюджет от айти в итоге даже уменьшаться по сравнению с тем, что сейчас. 
   
22% ЄСВ + 18 ПДФО + 1.5% віськовий збір
Нема 40%, кажеш?

пітон+джава+С++= супермова програмування ти на ній пишеш?
   
ФОПи не бажають платити більше мінімального ЄСВ, тому і мінімальна пенсія, медстраховка входить у соцпакет

а в чому сенс платить "більше мінімального ЄСВ"? На пенсію Тупицькому?
проста математика: якщо на 22% зарплатні куплять доляри та класти на рахунок у банку, то на старості будеш жити не гірше судді
простий розрахунок: нехай айтішник отримує 1000 долярів щомісяця у середньому. З них відкладує 220 долярів під матрац. Необхідний стаж для отримання пенсії - 35 років.
Тобто, за 35 років , відкладуючи 220 долярів щомісяця, на рахунок зайде 35*12*220=92400 долярів.
Витрачаючи ті доляри на протязі залишку життя (нехай ще 20 років, це з громадним запасом!) айтішник щомісяця може витрачать 385 долярів, або 10 тис грн за нинішнім курсом.
А це дуже тупий розрахунок, бо можна ж відкладувать на рахунок у банку й отримувать дохід. Або у приватний пенсійний фонд. Або навіть погратися у всякі інвестиційні фонди (але тут вже ризики й час) Й після виходу на пенсію на рахунках накопичиться десь біля 300000. Які теж будуть лежати "під проценти"

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія