Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прихильники певної політсили решили таки похерить ИТ отрасль :zrada:

Пофік. Вводьте. Чим швидше той граний комунізм в УРСР навернеться тим краще. Шкода що при цьому москалі ще щось під шумок загребуть. Але варіантів бачу нема. Комуністичні ідеї тільки голодом походу з голів витравлються.
   
У вас какая то каша в голове.
Оплата может быть разной. А оподаткування нет.

з такими податками і зарплати небуде - саме в цьому і проблема.
   
дякую. розкажу потім дітям про більшовиків в сучасній україні ))
розказуй, після сплати 40%+ податків у чужій країні
   
розказуй, після сплати 40%+ податків у чужій країні
в якій це країні такі подакти крім України?
   
в якій це країні такі подакти крім України?
у золотому мільярді
   
Ось ти тут висрався на чотири рядки про якісь мої дурниці.
А що конкретно за дурниці, в чому вони полягають не пояснив.
Схоже що маячню і дурниці тут пишет саме ти.

Так, пиши ще аналітику.
   
Пофік. Вводьте. Чим швидше той граний комунізм в УРСР навернеться тим краще. Шкода що при цьому москалі ще щось під шумок загребуть. Але варіантів бачу нема. Комуністичні ідеї тільки голодом походу з голів витравлються.

ця гілочка прекрасно демонструє, що в інтересах українських айтішників - щоби Україна була якомога бідніша і якомога довше  такою залишалася - тільки так ці шкурники уявляють собі забезпечення і збереження свого високого рівня життя

поки вони паразитують, їх життя в шоколаді субсидують всі решта, і українським айтішникам хочеться, щоби це тривало вічно

   
айтішники ж голосували за зелень не лише по приколу, а головним чином через те, що зелені обіцяли "розвивати галузь" = зберегти пільги

   
поки вони паразитують, їх життя в шоколаді субсидують всі решта, і українським айтішникам хочеться, щоби це тривало вічно
так ти не відповів - чому Данілич ввів чпєнів?

щось я ніяк не можу отримати ні від кого відповідь на це дуже просте запитання
   
ця гілочка прекрасно демонструє, що в інтересах українських айтішників - щоби Україна була якомога бідніша і якомога довше  такою залишалася - тільки так ці шкурники уявляють собі забезпечення і збереження свого високого рівня життя

поки вони паразитують, їх життя в шоколаді субсидують всі решта, і українським айтішникам хочеться, щоби це тривало вічно

дурню, декілька хороших відкатів на держзакупівлях - це як половина податків від айтішників. глянь навколо на дорогі автомобілі, чи дорогу нерухомість, та жодного айтішника не знайдеш там. а ви до айтішників доіпались. ще тобі питання задам - ти знаєш що таке креативна економіка? а про так званий соц пакет - ви ж не в курсі, вам тільки потриндіти ж  , але в ІТ найбільша проблема це перепрацювання і вигоряння, і тільки ринок праці вимагає оту халявну каву і змагання між галєрами за кращі плюшки. інакше срати всім чи ти був в відпустці чи ні - в всіх контракт. Не вийде в нас індустріальної економіки вже. ніколи. а країна буде процвітати якщо буде якась ніша. аграрії і ІТ це один з варіантів. але ви більшовики землю спиздите а айтішників виженете нахрен. і будете сидіти і думати далі кого розкуркулити. подумати на 3-5 кроків наперед ? а нахрена , жрати то вже хочеться.

а епіцентр нє, там сцикотно.
   
так ти не відповів - чому Данілич ввів чпєнів?

щось я ніяк не можу отримати ні від кого відповідь на це дуже просте запитання

пора почати розрізняти між організаційно-правовою формою "фізична особа-підприємець" та спрощеною системою оподаткування
фопи не є єдиною формою дрібного підприємництва
як і спрощена система оподаткування не зарезервована виключно за фопами
   
дурню, декілька хороших відкатів на держзакупівлях - це як половина податків від айтішників. глянь навколо на дорогі автомобілі, чи дорогу нерухомість, та жодного айтішника не знайдеш там. а ви до айтішників доіпались. ще тобі питання задам - ти знаєш що таке креативна економіка? а про так званий соц пакет - ви ж не в курсі, вам тільки потриндіти ж  , але в ІТ найбільша проблема це перепрацювання і вигоряння, і тільки ринок праці вимагає оту халявну каву і змагання між галєрами за кращі плюшки. інакше срати всім чи ти був в відпустці чи ні - в всіх контракт. Не вийде в нас індустріальної економіки вже. ніколи. а країна буде процвітати якщо буде якась ніша. аграрії і ІТ це один з варіантів. але ви більшовики землю спиздите а айтішників виженете нахрен. і будете сидіти і думати далі кого розкуркулити. подумати на 3-5 кроків наперед ? а нахрена , жрати то вже хочеться.

а епіцентр нє, там сцикотно.

дурню - будеш так звертатись до свого роботодавця, йопаний чпєн шкурник )
   
дурню - будеш так звертатись до свого роботодавця, йопаний чпєн шкурник )

ти перший на особистості перейшов, тому вибачай. по суті є щось сказати окрім херні про субсидіювання ?
   
я вище писав - ті, що звикли до шари, добровільно від неї не відмовляться
тому нафік, у сміттєві баки, разом із їх близнюками - продажними чиновниками, яких ці шкурники самі і обрали, розраховуючи на збереження своїх незаконних пільг
   
я вище писав - ті, що звикли до шари, добровільно від неї не відмовляться
тому нафік, у сміттєві баки, разом із їх близнюками - продажними чиновниками, яких ці шкурники самі і обрали, розраховуючи на збереження своїх незаконних пільг

ок. риторика корофки і миросі.

Останнє редагування: 13 лютого 2021 17:57:39 від vova_lviv
   
пора почати розрізняти між організаційно-правовою формою "фізична особа-підприємець" та спрощеною системою оподаткування
фопи не є єдиною формою дрібного підприємництва
як і спрощена система оподаткування не зарезервована виключно за фопами

знову злив
Я дуже, ДУЖЕ прошу озвучити причину, чому Данілич зробив ЧПЄНів (перейменованих пізніше у ФОПів) !!!
Я не прошу розвозитися про організаційно-правові форми, я не прошу про підприємства!
Данілич, між іншем, теж не розвозився, згадай плівки
Я прошу простої відповіді на просте питання. Там одне  коротке речення всього. Ну два, щоб розжувати
Ви вже тут набагато більше написали

   
ця гілочка прекрасно демонструє, що в інтересах українських айтішників - щоби Україна була якомога бідніша і якомога довше  такою залишалася - тільки так ці шкурники уявляють собі забезпечення і збереження свого високого рівня життя

поки вони паразитують, їх життя в шоколаді субсидують всі решта, і українським айтішникам хочеться, щоби це тривало вічно
Україна тому бідна що дуже дохєра таких як ти, до чужого добра жадних.
Тобі нічого не заважає, крім власної ліні і тупості, стати айтішником або фопом і платити 5% податків
   
ок

розумієш, він взагалі нікого не чує, а як начинаєш задавати "невдобні питання", зразу зливається
В нього інше завдання, як я бачу. Налаштовувати "чєсних пралєтарієв" проти "проклятих куркулів, які п'ють кров трудавога народу!"
   
розумієш, він взагалі нікого не чує, а як начинаєш задавати "невдобні питання", зразу зливається
В нього інше завдання, як я бачу. Налаштовувати "чєсних пралєтарієв" проти "проклятих куркулів, які п'ють кров трудавога народу!"

збоку воно так і виглядає. конструктиву ніякого. отобрать и поделить. тільки от отобрать вийде, а подєлить не буде що. тому це якась або заздрість або тупість або хз що.
   
знову злив
Я дуже, ДУЖЕ прошу озвучити причину, чому Данілич зробив ЧПЄНів (перейменованих пізніше у ФОПів) !!!
Я не прошу розвозитися про організаційно-правові форми, я не прошу про підприємства!
Данілич, між іншем, теж не розвозився, згадай плівки
Я прошу простої відповіді на просте питання. Там одне  коротке речення всього. Ну два, щоб розжувати
Ви вже тут набагато більше написали

громадяни як суб'єкти підприємницької діяльності передбачені ще Законом УРСР "Про підприємництво" від 7 лютого 1991 року
не знав, що Кучма вводив їх повторно
   
збоку воно так і виглядає. конструктиву ніякого. отобрать и поделить. тільки от отобрать вийде, а подєлить не буде що. тому це якась або заздрість або тупість або хз що.

Конструктив такий - досить недоплачувати податки, прикидаючись підприємцями
Гребці на галерах не є підприємцями і на них не поширюється спрощена система оподаткування
   
громадяни як суб'єкти підприємницької діяльності передбачені ще Законом УРСР "Про підприємництво" від 7 лютого 1991 року
не знав, що Кучма вводив їх повторно

розшифровую термін, який ввів Данілич
ЧПЕН - частный предприниматель на едином налоге

не просто підприємець, а на єдиному податку

тому я прошу озвучити, ЧОМУ Данілич ввів таке
   
Конструктив такий - досить недоплачувати податки, прикидаючись підприємцями
Гребці на галерах не є підприємцями і на них не поширюється спрощена система оподаткування

ok
   
з такими податками і зарплати небуде - саме в цьому і проблема.

Опять каша. Откажетесь работать если нало будет 40%? Или переедете в Буркино Фасо?
   
Опять каша. Откажетесь работать если нало будет 40%? Или переедете в Буркино Фасо?

може ти відповіси мені, чому Данілич завів ЧПЄНів?
бо ніхто не хоче - я вже п'яту сторінку прошу!  :weep:
   
розшифровую термін, який ввів Данілич
ЧПЕН - частный предприниматель на едином налоге

не просто підприємець, а на єдиному податку

тому я прошу озвучити, ЧОМУ Данілич ввів таке

Кучма запровадив в 1998 році спрощену систему оподаткування з єдиним податком, а в 1999 цю систему було дозволено використовувати громадянам, які зареєструвалися у встановленому порядку суб'єктами підприємницької діяльності

Офіційний термін, який тоді застосовувався - СПД. ЧПЕН це сленг

Указ Кучми називався "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва". Очевидно, що указ приймався з метою покращення умов розвитку малого підприємництва.

Але гребці на галерах не є підприємцями, тоиу неясно, яке відношення має цей указ до них.
   
Указ Кучми називався "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва". Очевидно, що указ приймався з метою покращення умов розвитку малого підприємництва.

 :facepalm1:
Я не просив офіційної версії й кілька сторінок тому я вже писав, що версія пана Маковія невірна.
Я прошу реальну причину, чому це було зроблено. Адже "всьо карашо, прєкрасная маркіза!" Підприємництво дозволено, бери, відкривай, працюй, заробляй!
Нафіга це все понапридумували?
   
може ти відповіси мені, чому Данілич завів ЧПЄНів?
бо ніхто не хоче - я вже п'яту сторінку прошу!  :weep:

у кінці 90-х серед базарників пройшло розшарування - кулаки вже наймали продавців щоб самим не стояти. Якщо загально - то пройшло накопичення первісного капіталу, то Кучма був вимушений ввести пільгове оподаткування щоб утриматись при владі...
   
може ти відповіси мені, чому Данілич завів ЧПЄНів?
бо ніхто не хоче - я вже п'яту сторінку прошу!  :weep:

Когда Данилыч завёл ЧПЕНов меня уже не было в Украине.
И уехал я не из за высоких налогов или низких доходов
Ты вместо того что бы пять страниц приставать с этим вопросом мог бы выложить своё объяснение
Посмеёмся вместе :)
   
:facepalm1:
Я не просив офіційної версії й кілька сторінок тому я вже писав, що версія пана Маковія невірна.
Я прошу реальну причину, чому це було зроблено. Адже "всьо карашо, прєкрасная маркіза!" Підприємництво дозволено, бери, відкривай, працюй, заробляй!
Нафіга це все понапридумували?

Кучма не придумував велосипед, різні моделі систем оподаткування, в тому числі спрощені, існували в різних країнах до нього. Я не збираюся грати в ігри-угадайки, оскільки якихось особливих, "реальних" причин не існувало і не могло існувати.

залишається неясним одне - яке відношення історія розвитку спрощеної системи в Україні має до сучасних айтішників?
   
Опять каша. Откажетесь работать если нало будет 40%? Или переедете в Буркино Фасо?
Та будуть чухать потіхоньку, особливо молодь.
Сидіти тут щоб з тебе вивертали 40% податків немає абсолютно ніякого сенсу.
Краще нехай десь в Польщі вивертають, там хоч бачиш за що платиш податки.
Я чесно кажучи навіть не розумію за що я плачу 5%, про ПДВ навіть не згадую.
   
Опять каша. Откажетесь работать если нало будет 40%? Или переедете в Буркино Фасо?

та я ще 20 років назад втік до Португалії рятуючись від цієї антилюдської економічної політики...
   
Кучма не придумував велосипед, різні моделі систем оподаткування, в тому числі спрощені, існували в різних країнах до нього. Я не збираюся грати в ігри-угадайки, оскільки якихось особливих, "реальних" причин не існувало і не могло існувати.

залишається неясним одне - яке відношення історія розвитку спрощеної системи в Україні має до сучасних айтішників?

Бо без спрощеної системи галузь помре, вона стане неконкурентноздатно ю, це ж очевидно як 2+2. Держава не повинна займатись урівняйлівкою і дивитись щоби всі платили однакові податки. Держава повинна балансувати галузі, і пропонувати системи оподаткування відповідно до пріоритетів. це ж також 2+2. Та нам срати на ваші воплі , ми своє заробим, ми живемо в постійних змінах. а держава втратить галузь і приток бабла. що тут неясно ?
   
Когда Данилыч завёл ЧПЕНов меня уже не было в Украине.
И уехал я не из за высоких налогов или низких доходов
Ты вместо того что бы пять страниц приставать с этим вопросом мог бы выложить своё объяснение
Посмеёмся вместе :)

Тодішнє оподаткування з нинішнім не порівняне
По пам'яті на з/п
Пенсійний 52%
Прибутковий прогресивний з еквіваленту $100 вже 40%
Крім того корпоративні податки, які застосовувались і до підприємців з обороту 1% Чорнобильський і ще якийсь уже забув назву здається на дороги теж чи то 1 чи то 0.5 і ПДВ звісно.
   
Тодішнє оподаткування з нинішнім не порівняне
По пам'яті на з/п
Пенсійний 52%
Прибутковий прогресивний з еквіваленту $100 вже 40%
Крім того корпоративні податки, які застосовувались і до підприємців з обороту 1% Чорнобильський і ще якийсь уже забув назву здається на дороги теж чи то 1 чи то 0.5 і ПДВ звісно.

Я всю ту систему знал - мы начинали с кооператива а потом у меня была своя фирма.
Когда только открыли кооператив (1989 год) то налог был 30% на прибыль, но первые два года льготный 7.5%.
Мы тогда спокойно 80% от дохода на зарплату пускали. Налог на зарплату 13% и 6% если нет детей.
Потом началась чехарда, особенно после 1991 года. Налоговое законодательство меняли каждый год.
Сначала ввели налог с продаж, потом заменили его на НДС 28%, потом ввели прогрессивную систему и в результате с каждого $1 свыше $100 зарплаты на руки нужно было $8 или 9 заплатить государству.
Так что нынешние сопли и вопли айтишников это возня в песочнике детского сада :)
   
у кінці 90-х серед базарників пройшло розшарування - кулаки вже наймали продавців щоб самим не стояти. Якщо загально - то пройшло накопичення первісного капіталу, то Кучма був вимушений ввести пільгове оподаткування щоб утриматись при владі...

О! це вже трошки ближче!

Когда Данилыч завёл ЧПЕНов меня уже не было в Украине.
И уехал я не из за высоких налогов или низких доходов
Ты вместо того что бы пять страниц приставать с этим вопросом мог бы выложить своё объяснение
Посмеёмся вместе

Тоді перепрошую, пане, як Ви можете надавати поради там, про що навіть ніякої уяви не маєте?

Кучма не придумував велосипед, різні моделі систем оподаткування, в тому числі спрощені, існували в різних країнах до нього. Я не збираюся грати в ігри-угадайки, оскільки якихось особливих, "реальних" причин не існувало і не могло існувати.

Ладно. Розповім.
Як вже сказав пан Марк, це базарники
Незважаючи на те, що вже з'явилися доволі заможні люде (я про тих, хто не вкрав заводи-пароходи та не мав під рукою комсомольску касу у якості стартового капіталу).
Але ось у чому справа.
90ті трошки розбалували людей.
Вони НЕ ХОТІЛИ платить податки, не отримуючи нічого взамін, бо охорону забезпечували бандюки, за місце платити хазяйвам базарів, мєнти сами підгодовувалися у бандюків, держава де-факто перестала виконувати свої обов'язки

Тому, щоб хоч якось звезти хоч якийсь бюджет, й не скатитися у прірву, був придумана така собі соціяльна угода: держава брала на себе обов'язки не лізти до дрібного бізнесу й навіть дещо приструнить бандюків (пам'ятаєте, як за Кучми з'явилися "братські алеї"?). Взамін бізнесюки (я маю на увазі дрібноту з невеличкими доходами та оборотами!!!!) виходили з тіні на пільгових умовах, й починали платить податки. Причому облік спрощувався до рівня "базарна тетрадка", яку бізнесюкам що так що так вести треба було.
Ще раз.  Договір: держава не лізе до бізнесюків, бізнесюки працюють й сплачують "долю малую".

Всіх все влаштувало.
Я взагалі вважаю, що це одне з найбільш видатних досягнень Данілича.

Але з часом держава порушила цю угоду. Всі пам'ятають, як почали маятися хєрньой зі звітами? Хто з місцевих ФОПів стояв у податковій на морозі 30 грудня на здачу 1-ДФ пустої (з нулями)?
А виніс ЄСВ з єдиного податку?

Я ще можу погодитися з тим, що з'явилася третя група ФОП, хоч для айтішників то було дещо болючим, хєр з тобою, золота рибка
Але ж тепер держава взагалі забила болт на свої обіцянки!

Тоді чого людям закидають, коли й вони зі свого боку почнуть забивать болт й повернуться до тіні?
   
та я ще 20 років назад втік до Португалії рятуючись від цієї антилюдської економічної політики...

Ну так чего вы нервничаете? Вас это как касается?
Кстати, а какая налоговая система для индивидуала без мотора в Португалии? Тоже 5% с дохода платите?
   
Бо без спрощеної системи галузь помре, вона стане неконкурентноздатно ю, це ж очевидно як 2+2. Держава не повинна займатись урівняйлівкою і дивитись щоби всі платили однакові податки. Держава повинна балансувати галузі, і пропонувати системи оподаткування відповідно до пріоритетів. це ж також 2+2. Та нам срати на ваші воплі , ми своє заробим, ми живемо в постійних змінах. а держава втратить галузь і приток бабла. що тут неясно ?

у всьому світі підтримується мале підприємництво, оскільки це дає змогу дуже широкому колу людей утримувати себе

але для малих підприємств є критерії - по кількості працівників та по оборотах
бізнес, який має більше працівників та більші обороти, не може вважатись малим і не повинен претендувати на пільгові умови

жодна інша галузь в Україні, крім айті (окремі підприємства, але не ціла галузь) не використовує схему з працівниками-фопами для масової несплати податків

жодна інша галузь не шантажує, що без спрощеної системи вони стануть неконкурентними

навіть у виробництві, де виробничі витрати та ризики вищі на порядки
 
   
О! це вже трошки ближче!

Тоді перепрошую, пане, як Ви можете надавати поради там, про що навіть ніякої уяви не маєте?

Ладно. Розповім.
Як вже сказав пан Марк, це базарники
Незважаючи на те, що вже з'явилися доволі заможні люде (я про тих, хто не вкрав заводи-пароходи та не мав під рукою комсомольску касу у якості стартового капіталу).
Але ось у чому справа.
90ті трошки розбалували людей.
Вони НЕ ХОТІЛИ платить податки, не отримуючи нічого взамін, бо охорону забезпечували бандюки, за місце платити хазяйвам базарів, мєнти сами підгодовувалися у бандюків, держава де-факто перестала виконувати свої обов'язки

Тому, щоб хоч якось звезти хоч якийсь бюджет, й не скатитися у прірву, був придумана така собі соціяльна угода: держава брала на себе обов'язки не лізти до дрібного бізнесу й навіть дещо приструнить бандюків (пам'ятаєте, як за Кучми з'явилися "братські алеї"?). Взамін бізнесюки (я маю на увазі дрібноту з невеличкими доходами та оборотами!!!!) виходили з тіні на пільгових умовах, й починали платить податки. Причому облік спрощувався до рівня "базарна тетрадка", яку бізнесюкам що так що так вести треба було.
Ще раз.  Договір: держава не лізе до бізнесюків, бізнесюки працюють й сплачують "долю малую".

Всіх все влаштувало.
Я взагалі вважаю, що це одне з найбільш видатних досягнень Данілича.

Але з часом держава порушила цю угоду. Всі пам'ятають, як почали маятися хєрньой зі звітами? Хто з місцевих ФОПів стояв у податковій на морозі 30 грудня на здачу 1-ДФ пустої (з нулями)?
А виніс ЄСВ з єдиного податку?

Я ще можу погодитися з тим, що з'явилася третя група ФОП, хоч для айтішників то було дещо болючим, хєр з тобою, золота рибка
Але ж тепер держава взагалі забила болт на свої обіцянки!

Тоді чого людям закидають, коли й вони зі свого боку почнуть забивать болт й повернуться до тіні?

Тю, открыл Америку :lol:
Перечитай то что я написал 10 страниц - Кучма сказал торговцам на базарах и ремонтникам обуви - крутитесь как можете и платите копеечку.
А теперь вопрос - какое отношение айтишники имеют к ним? Я ещё могу понять какой то льготный период на момент развития этой отрасли. Но он давно должен был закончиться.
Если оборот и доход это одно и тоже, то налог должен быть на доход
   
у всьому світі підтримується мале підприємництво, оскільки це дає змогу дуже широкому колу людей утримувати себе

але для малих підприємств є критерії - по кількості працівників та по оборотах
бізнес, який має більше працівників та більші обороти, не може вважатись малим і не повинен претендувати на пільгові умови

жодна інша галузь в Україні, крім айті (окремі підприємства, але не ціла галузь) не використовує схему з працівниками-фопами для масової несплати податків

жодна інша галузь не шантажує, що без спрощеної системи вони стануть неконкурентними

навіть у виробництві, де виробничі витрати та ризики вищі на порядки

жодна інша )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія