Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові


Ніхто б Чучму свого часу так просто з  села не відпустив без "санкції" голови колгоспу чи сільради, кудись там вчитися. 
Люди їхали вчитися й переважно навіть не знали про те ,як їхні батьки "рішали питання", щоб діти мали хоча б якийсь шанс на екзамені.


це все байки
недавно знайомий один мій помер, професор, який викладав сопромат і мав височезний стос патентів на винаходи
його мама прижила невідомо із ким, потім вийшла заміж, налупила ще 4 дітей і нового чоловіка десь зарізали по п'яному ділу. Жили з хліба на воду, то як він школу закінчив, мати йому позичила у сусідів грошей і дала на білет щоб їхав у Київ учитись. йому навіть назад не було за що вернутись, яка уже там протекція
   
Йопт, ти маєш на увазі покласти плитку на балконі за 2 штуки баксів? Їпанувся, ковбаснику?
В нас за 2 штуки баксів можна замовити кілера, щоб вбити людину. :lol:
Слід корелювати з цінами в ЄС, де живе шановний пан гонта, а не в Україні.
   
залежно для кого
от калічка хоче щоб йому плитку я положив :laugh:
кажу нема проблем, вплати 2000$ на рахунок волонтерської організації і я зроблю
але воно не має грошей і армія залишилась без 2000
ніщєброд
Слабенько, колбасник.
   
Слід корелювати з цінами в ЄС, де живе шановний пан гонта, а не в Україні.
У нас вполне европейсеи цены.
70- 80% от Швеции/ФРГ.
Но он же плитку класть не умеет.
Только земляков найёбывать.
   
т і мав височезний стос патентів на винаходи
Не звезди, йюлёк.
Какие патенты в СССР?
Ты головой ударился?
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

На Вінничині цісара не знали, але й досі в селі згадують добрим словом "клятих німецьких загарбників", особливо порівнюючи їх з тодішніми фашисто-союзниками румунами.


на питання "коли найкраще жилось" моя прабабця безхитрісно відповідала: після революції (як тільки земл роздали) і в окупацію (німці теж роздали землю)
але при тому, коли прадід втік з полону під Києвом і пробравшись додому і відлежавшись у сараї хотів іти до старости здаватись, то саме вона наполягла щоб пробирався до НАШИХ

тобто, по-перше, не зважаючи на те що ЧА драпали тільки п'яти свіркали, але була тверда віра у перемогу
по-друге, не зважаючи на все пережите був чіткий поділ на наші і не наші
   
Слабенько, колбасник.
здрисни нендзо
   
Слід корелювати з цінами в ЄС, де живе шановний пан гонта, а не в Україні.
а ващє то я задаром і не посунусь  :laugh:
а тут благе патріотичне діло
але на нендзу попав порожнякову
   
здрисни нендзо
Кугут, иди альфонствуй дальше.
СААБист
   
Жили з хліба на воду, то як він школу закінчив, мати йому позичила у сусідів грошей і дала на білет щоб їхав у Київ учитись. йому навіть назад не було за що вернутись, яка уже там протекція
Ось це точно вже байки.
Я такого дофуя наслухався, врешті -решт виявлялося,  що  типа "без протекції-фуєкції", але в дитинки або намутили в селі  "золотий" шкільний атестат або  ще якось порішали, люди чи не єдину корову продавали й казали що вона сама сдохла. Ну, йопт, ти ж доросла людина, невже не в курсі як рішали питання у вузах.

Слід корелювати з цінами в ЄС, де живе шановний пан гонта, а не в Україні.
Ну, в  Україні покласти плитку коштує максимум 300 гривень за квадрат. Мова йшла ж про те щоб в Україні класти плитку чи шо? :S
   
а тут благе патріотичне діло
Так купи пару прицелов, кугут.
Не жадничай.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

ну так , бандера родом зпід рівного
так само як лемик, шухевич чи лебідь
ядро оун то були завжди бойки а не волиняки

батько САБа з під Стрия, а сам народжений під Калушем (Ів-Фр)

відмінність волинян від галичан "надана" 100-річною окупацією мокшами (Волинь+частина східної Польщі аж до Варшави)
тому в 1943 там "червоні партизани" з кузнецовим так легко організували різанину
(а натомість подібний рейд Ковпака із сакральною жертвою Руднева не отримав на Галичині жодного резонансу)
   
Ну, в  Україні покласти плитку коштує максимум 300 гривень за квадрат
Ты серьёзно?
   
батько САБа з під Стрия, а сам народжений під Калушем (Ів-Фр)

відмінність волинян від галичан "надана" 100-річною окупацією мокшами (Волинь+частина східної Польщі аж до Варшави)
тому в 1943 там "червоні партизани" з кузнецовим так легко організували різанину
(а натомість подібний рейд Ковпака із сакральною жертвою Руднева не отримав на Галичині жодного резонансу)
бля , ви не розумієте іронії?
   
Ты серьёзно?
Ну йопт, можна  знайти шаройопів за 250 або офуївшіх за 400, в середньому десь на 300 й вийде.
Маю на увазі нормальний керамограніт, а не фуйзнашо.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

бля , ви не розумієте іронії?
сорі, не дочитавася :)
   
Так купи пару прицелов, кугут.
Не жадничай.
нє , ти чучєло підвязалось посипати монетою а я положу плитку
ти чмордох старий грозився 5000$ виложити
клади шлоєбєнь кацапська :lol:
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові


Я такого дофуя наслухався, врешті -решт виявлялося,  що  типа "без протекції-фуєкції", але в дитинки або намутили в селі  "золотий" шкільний атестат або  ще якось порішали, люди чи не єдину корову продавали й казали що вона сама сдохла. Ну, йопт, ти ж доросла людина, невже не в курсі як рішали питання у вузах.



для пізнього совка так, це була фантастика щоб без блату у престижний ВУЗ
а для раннього ні, таких прикладів вагон

у бабці моєї дружини був старший брат, який теж із глухого села поїхав у Київ, вступив до інституту (не пам'ятаю зараз якого) вчитись музичної освіти. вона згадує, що він іще студентом співав у опері, вся рідня ним дуже гордилась

потім війна, записався добровольцем і майже зразу і загинув, при чому пропав безвісти навіть могила не відома
   
а ващє то я задаром і не посунусь  :laugh:
а тут благе патріотичне діло
але на нендзу попав порожнякову

А раніше ти написав, що для когось можеш і дармо зробити.

От і вір тобі!
 :tongue:
   
А раніше ти написав, що для когось можеш і дармо зробити.

От і вір тобі!
 :tongue:
ну для армії ж даром хотів благе діло зробити
   
в середньому десь на 300 й вийде.
За 600 облицуешь?
   
За 600 облицуешь?
Нє, на жаль я сам наймаю майстрів. :gigi:
Шукай у своєму місті по об'явах, але збивай ціну до 300, якшо луплять більше 400 - посилай нафуй.
   
нє , ти чучєло підвязалось посипати монетою а я положу плитку
ти чмордох старий грозився 5000$ виложити
клади шлоєбєнь кацапська :lol:
Так шо ты делаешь, альфонс, плитку кладёшь или прицелы покупаешь?
   
Шукай у своєму місті по об'явах, але збивай ціну до 300, якшо луплять більше 400 - посилай нафуй.
Я бы с тебя начал.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Ось це точно вже байки.
Я такого дофуя наслухався, врешті -решт виявлялося,  що  типа "без протекції-фуєкції", але в дитинки або намутили в селі  "золотий" шкільний атестат або  ще якось порішали, люди чи не єдину корову продавали й казали що вона сама сдохла. Ну, йопт, ти ж доросла людина, невже не в курсі як рішали питання у вузах.

Ну, в  Україні покласти плитку коштує максимум 300 гривень за квадрат. Мова йшла ж про те щоб в Україні класти плитку чи шо? :S

будете здивовані, але таких прикладів вагон
(а що до якості освіти в австро-польских гімназіях, то советьі після ГУЛАГів цих бендьор ставили і керівниками середньої ланки, НО без права повернення в Україну, потім попустилися і дозволи на донбас та херсонщину-миколаївщину)
   
потім попустилися і дозволи на донбас та херсонщину-миколаївщину
Кравчука, например.
   
Так шо ты делаешь, альфонс, плитку кладёшь или прицелы покупаешь?
чучєло, гроші на рахунок крил фенікса
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Кравчука, например.

це вже їх діти (були і дітки поліцаєв -- НЕ ОУН, а реально)  - мертветчук, янукович
все, що зараз пов"язано із фсб+мп
   
Пока на 4 странице, но выражаю громадный респект Белому Хорвату. Надо знать свои корни и понимать откуда и кто ты. Достойный пример. Может когда звёзды сойдутся тоже отсканирую и выложу семейные документы. Точно знаю, что есть некоторые с 90-х годов 19 века. К сожалению, подавляющая часть моих предков из Киева. Поэтому будет не так интересно.
   
Я бы с тебя начал.
Не вийде послати, я все одно не піду.
будете здивовані, але таких прикладів вагон
(а що до якості освіти в австро-польских гімназіях, то советьі після ГУЛАГів цих бендьор ставили і керівниками середньої ланки, НО без права повернення в Україну, потім попустилися і дозволи на донбас та херсонщину-миколаївщину)

Не буду здивований ніфуя.
Я спілкувався з ветерастами- нквдистами, які мутили  на львівщині  комуняцькі справи. Наявність  "тієї" освіти  - тоді був  ніфуйовий шанс потрапити до Сибіру щоб ніколи не повернутись.
А по селах взагалі мутили селекцію, хто вміє читати й писати - у вагони й нафуй до Сибіру, а тупі довпойопи (чи навпаки хитровиїпані,  що закосили під дурника) - то є опора побудови колгоспів й взагалі радянського ладу. Щоб керувати тими довпойопами, шо залишилися, цілком вистачало людей з освітою,  яких призначали з Москви, Києва тощо.
Якшо слухати про те, що  ті ветерасти там робили, від такого навіть єсесівці здригнулися б  від жаху.

Тому в мене дуже стримане відношення до  мешканців ЗУ.
Бо зараз там переважно нащадки пристосуванців, які де-не-де, але згадують про те, "як чудово було в колгоспі "Радянська полонина", де всім людям давали роботу".
Насправді там дуже мало лишилося бандерівців й дуже дофуя "козаченьок".

   
Родовід своїх предків треба знати, бо це пам'ять, традиції.
І встидатися своїх предків нема чого, які були, такі були.
Головне, щоб ми залишалися людьми.

В мене наприклад зі сторони мами, моя мама на чверть кацапка.
І я не стидаюся цього.

А хто з вас веде генеалогічне дерево?

Более- менее. Знаю кто, из какого района Киева практически всех начиная от прадедов. Про прапрадедов знаю лишь по рассказам дедов и отца.
Кстати. По поводу украинских фамилий. Многие фамилии  с окончанием на -ий получили в 16-17 веках от фамилии пана, на которого они работали.  Некоторым образом происхождение этих фамилий описывет Квитка-Основьяненко  в "Пан Халявский" Первоначально была обыкновенная "халява" )))
   
Що мені здалося цікавим на фотках, що у дітей у на засланні був досить гарний одяг, взуття та навіть бантик у дівчинки. На могилці на хресті досить пристойний вінок. Я собі це якось по-іншому уявляла.

А чому на фотографіях написи російською?

Щодо панського одягу, то у ті часи зовнішній вигляд мав значення. Це не те що зараз у шортах чи шльопках, а чи навіть у піжамі (канадські реалії) за продуктами. Мої прародичі були заможними селянами і не міщанами, але на старих світлинах чоловіки у костюмах, гарно зачесані, жінки теж у гарному одязі, черевичках.

Теж Західна Україна і теж були під Польщею до приходу совітів.
   
Я гілки львівян абазяю.
Кацапея і штабні паляться за 5 хвилин.
Я вже поповнив список зомбі форуму доя себе
   
Що мені здалося цікавим на фотках, що у дітей у на засланні був досить гарний одяг, взуття та навіть бантик у дівчинки. На могилці на хресті досить пристойний вінок. Я собі це якось по-іншому уявляла.

А чому на фотографіях написи російською?

Щодо панського одягу, то у ті часи зовнішній вигляд мав значення. Це не те що зараз у шортах чи шльопках, а чи навіть у піжамі (канадські реалії) за продуктами. Мої прародичі були заможними селянами і не міщанами, але на старих світлинах чоловіки у костюмах, гарно зачесані, жінки теж у гарному одязі, черевичках.

Теж Західна Україна і теж були під Польщею до приходу совітів.
фотографування в той час то була серйозна подія
до неї готувались, одягались і тд
   
Я гілки львівян абазяю.
Ах ти ж йопаний расист-сепаратист. :K
А гілки від меншканців інших  областей тобі до дупи чи шо?

фотографування в той час то була серйозна подія
до неї готувались, одягались і тд
+100500, ця подія ще й коштувала ніфуйово.
   
Ах ти ж йопаний расист-сепаратист. :K
А гілки від меншканців інших  оластей тобі до дупи чи шо?
просто то далеке і мало зрозуміле
наші галичани взагалі мають таку рису похвалитись тіпа коли ми панами були то ви в калхозі бикам яйця колисали :laugh:
   
наші галичани взагалі мають таку рису похвалитись тіпа коли ми панами були то ви в калхозі бикам яйця колисали
Є така сумна фуйня.
Але в часи, коли були пани, то  ті пани переважно були польські й трохи єврейські, а автохтонні галичани переважно бігали за тими панами з питанням: "що вельмишановний пан бажає?"
Лише невеликому прошарку автохтонів пощастило або породичатись або своїми талантами чи хитродупістю зайняти більш-менш поважне місце в тодішній міській  ієрархії, взірцем чого й є родина ТСа.
І справа тут не в галичанах, абсолютна така сама фуйня відбувалася й на Вінничині.

Можна трохи погодитись з юлькокацапом Олдйобом, що совдепія, свого часу  винищивши середній прошарок автохтонів, як-не як, надала такий собі збочений соціальний ліфт найбільш "пригнобленому" (через нефартовість чи уйопіщність) класу українського населення, сформувавши з нього "радянську людину", але результат виявився фуйовим. Й "суперлюдини" не вийшло й совдепія репнула нафуй так, що й зараз  відгрібаємо.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

у селі баби коли сперечаються, іноді у вигляді кульмінації голу сраку одна одній показують

на ФУПі те ж саме відбувається, тільки тут аналогом демонстрації сраки виступає звинувачення у кацапізмі

сорока, ти наступного разу не тільки показуй, а ще і щось туди собі засунь для переконливості  :weep:   наприклад, обрізаний член Гройсмана  :laugh: 
   
у селі баби коли сперечаються, іноді у вигляді кульмінації голу сраку одна одній показують
на ФУПі те ж саме відбувається, тільки тут аналогом демонстрації сраки виступає звинувачення у кацапізмі
сорока, ти наступного разу не тільки показуй, а ще і щось туди собі засунь для переконливості     наприклад, обрізаний член Гройсмана

Бугога!  Ну, злив зараховано, йопт! :lol:  :weep:
Псевдоінтелектуальн а людина скотилася до срак та членів, як  справжній кацап [KA]
   
у селі баби коли сперечаються, іноді у вигляді кульмінації голу сраку одна одній показують

на ФУПі те ж саме відбувається, тільки тут аналогом демонстрації сраки виступає звинувачення у кацапізмі

сорока, ти наступного разу не тільки показуй, а ще і щось туди собі засунь для переконливості  :weep:   наприклад, обрізаний член Гройсмана  :laugh: 

Ну тут вы не правы. Легендарный Тарас Булька засовывал себе огрызок от "кумы Гройсмана". ))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія