Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава "УкрОборонПрома", "великий реформатор" Абромавичус, назначил директором завода...кацапа

А які зашквари були в Пороха? Щось я жодного не пригадую такого як в блазня щодня.

Барига!
Ліпєцкая фабріка на крові!
Свинарчукі!
Масквашвєя, масквашвєя, масквашвєя! Єщо парочку... Я тєбє покажу тваюмать! Абьірвалг, абьірвалг, абьірвалг...
   
А тому не зміг, що за зелених підарів на повну вступилася паРаша. А колони Гіркіна рухались по територіях, які вже контролювала паРаша, в тому числі Донецьк. Склерозні про це наче вперше чують.
брехня
і по першому пункту, і по другому
   
Барига!
Ліпєцкая фабріка на крові!
Свинарчукі!
Масквашвєя, масквашвєя, масквашвєя! Єщо парочку... Я тєбє покажу тваюмать! Абьірвалг, абьірвалг, абьірвалг...
оцьому тидищу - сєльоткі!
   
брехня
і по першому пункту, і по другому
Ти хочеш сказати, що паРаша не зайшла в Україну і Гіркін рухався по контрольованих ЗСУ територіях? І хто ти після цього?
   
А які зашквари були в Пороха? Щось я жодного не пригадую такого як в блазня щодня.

Ну почнемо з постійною брехнею
   
Ну почнемо з постійною брехнею
Наприклад?
   
Наприклад?

   
Війна - форс-мажор, який списує такі обіцянки на смітник історії.
   
а підпис який...

якогось метелика намалював
   
А при Кнурі були Свинарчуки!

При кнурі крім Свинарчуків були ще Медведчук і Семочко. До того ж цього швидко зняли, а кадри кнура сиділи до останнього  :X
   
Так свинарчуків відпустили, бо нічого не знайшли. А Медведчуки ідеологічно 100% прихильники певної політсили.
   
А тому не зміг, що за зелених підарів на повну вступилася паРаша. А колони Гіркіна рухались по територіях, які вже контролювала паРаша, в тому числі Донецьк. Склерозні про це наче вперше чують.

 :facepalm1:   :lol:

Во як бот шпарить! Мабуть новий ольгінець ще не встиг ознайомитися з хронологією подій  :pooh_lol:
   
Так свинарчуків відпустили, бо нічого не знайшли. А Медведчуки ідеологічно 100% прихильники певної політсили.

 :facepalm1:  :weep:
   
Нужно арестовать и посадить этого российского шпиона  какой там больничный , при СИЗО есть больницы ,вместе с  теми кто продал ему эту должность , думаю это спец операция ФСБ  по внедрению своего агента
 А что Мустафа   он вроде там на озвучке работает  что же молчит ? .
   
:facepalm1:   :lol:

Во як бот шпарить! Мабуть новий ольгінець ще не встиг ознайомитися з хронологією подій  :pooh_lol:
Повідаєш свою альтернативну хуйловську хронологію?
   
Так то Порошенко призначив в укроборонпром кацапа, а потім тихцем звільнив?
   
Повідаєш свою альтернативну хуйловську хронологію?

Ботяра, а прочитати хоча б новини того часу думка не приходила? Чи таких інструкцій у тебе у методичці немає?
   
Нас спасут только досрочные выборы!
Нужно настаивать на ВСЕХ уровнях!
   
Таки крутий Порох, навіть Ложкіна, Райніна та інших ригоаналів змушував працювати в інтересах України.
Так бедолашный   заставил  что одно доверенное лицо типа  Ложкина    нарисовалось  в Кнессете Израиля другой возглавил  рыгов  ОПСЖ.
   
Так бедолашный   заставил  что одно доверенное лицо типа  Ложкина    нарисовалось  в Кнессете Израиля другой возглавил  рыгов  ОПСЖ.
а коли були при посадах в Україні, то працювали виключно на неї, бо інакше і бути не могло, позаяк їх призначив сам величний гетьман Петро
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія